'KV Mechelen krijgt grote troef voor komst Vanheusden'

446 stemmen
'KV Mechelen krijgt grote troef voor komst Vanheusden'

KV Mechelen krijgt komende vrijdag de eer om het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League op gang te trappen tegen Club Brugge. In aanloop naar dat duel is de club wel nog druk in de weer op de mercato. Zo zou men onder meer mikken op Zinho Vanheusden.

De inmiddels 24-jarige verdediger stond lange tijd te boek als één van de grootste talenten in het Belgische voetbal. Hij trok dan ook al op jonge leeftijd naar de Italiaanse topclub Internazionale. Daar leerde hij in de jeugdopleiding de kneepjes van het defensieve vak. Maar zijn ontwikkeling werd serieus afgeremd door zwaar blessureleed.

LEES OOK: 'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Blijvend blessureleed

Na een eerste zware kwetsuur en operatie stond hij bijna 200 dagen aan de kant. Om daarna toch voldoende minuten te maken keerde de verdediger een eerste keer terug naar Standard. Maar daar liep hij voor de tweede keer in zijn carrière een zwaar letsel aan de kruisbanden op en stond hij opnieuw lange tijd buiten strijd.

Eenmaal terug hersteld volgden uitleenbeurten aan achtereenvolgens Genoa, AZ Alkmaar en vorig seizoen opnieuw Standard. Bij momenten liet Vanheusden ook weer flitsen van zijn onmiskenbare potentieel zien, maar minstens even vaak werd hij getroffen door nieuw blessureleed. En dus keerde hij telkens terug naar Inter.

Nakend vaderschap

Volgens Het Nieuwsblad heeft KV Mechelen er echter vertrouwen in dat het Vanheusden weer helemaal kan klaarstomen op fysiek vlak. Malinwa zou hem dan ook dolgraag op huurbasis willen overnemen. Momenteel is het volop bezig met het overtuigen van de speler en zijn entourage.

Bij Het Laatste Nieuws weet men overigens dat Malinwa over een extra troef beschikt. Vanheusden en zijn partner verwachten weldra immers hun eerste kindje. Daarom zou de verdediger een nieuwe Belgische passage, dicht bij vrienden en familie, wel zien zitten. Al liggen er nog meer geïnteresseerden op de loer.

🚀

Vanheusden doet er goed aan om even een stapje terug te zetten ...

Meest recent

Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

2
2
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

30
30
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

143
143
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

81
81
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

42
42
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

40
40
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

302
302
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

104
104
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

671
671
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

93
93
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

44
44
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

85
85
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

71
71
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

175
175
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

335
335
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

297
297
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

514
514
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

909
909
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

144
144
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

893
893
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

215
215
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

677
677
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

237
237
“Rudi Garcia manipuleert posivitisme bij Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn op zoek naar een houvast op het WK. Een sterke prestatie om zich aan op te ...

67
67
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

197
197

Meer sportnieuws