'Amadou Onana geland voor afronding miljoenentransfer'

door
'Amadou Onana geland voor afronding miljoenentransfer'

De zomerse transfercarousel draait inmiddels op volle toeren en ook enkele Rode Duivels hebben daarop hun zitje versierd. Amadou Onana bijvoorbeeld. De boomlange middenvelder staat op punt om bij een nieuwe club in de Premier League aan de slag te gaan.

Onana is op een relatief korte periode uitgegroeid tot een vaste sterkhouder bij de nationale ploeg. Inmiddels heeft hij al een 17 caps achter zijn naam staan, waarvan het merendeel als titularis. Ook tijdens het Europese kampioenschap was hij niet weg te denken uit de basiself van bondscoach Domenico Tedesco.

Ondertussen bevestigt Onana zijn goede prestaties bij de nationale ploeg ook op clubniveau. Na een goed seizoen bij de Franse subtopper Lille OSC, maakte Onana in de zomer van 2022 de overstap naar de Premier League. Zo tekende hij voor de nodige miljoenen bij Everton FC.

LEES OOK: Toptransfer voor Hoefkens richting Premier League?

Premier League-transfer

Daar maakte hij tijdens zijn eerste seizoen meteen een goede beurt en groeide hij uit tot een vaste basiskracht. Desondanks werd hij tijdens de voorbije transferzomer meermaals gelinkt aan een vertrek. Uiteindelijk bleef Onana op post en ook afgelopen seizoen was hij doorgaans een basisspeler.

Maar Everton kampt zoals geweten met de nodige financiële problemen en is daarom bereid mee te werken aan een vertrek. Inmiddels zou de club uit Liverpool ook een akkoord gevonden hebben. Zo raakte vorige week bekend dat Onana op punt staat om naar Aston Villa te trekken.

Op Engelse bodem

En inmiddels is zijn transfer zo goed als rond. Bij Sky Sports weet men dat Onana zondag in Birmingham geland is om zijn medische en fysieke proeven af te leggen. Dat lijkt evenwel slechts een formaliteit. Indien alles goed verloopt wordt de transfer maandag officieel bekend gemaakt. Het Engelse medium stelt dat met de deal een totale som van 50 miljoen pond, net geen 60 miljoen euro, gemoeid is.

Trending:

'Club Brugge hakt knoop door: Jashari out, Stankovic in?'
'Club Brugge hakt knoop door: Jashari out, Stankovic in?'

Onana heeft het potentieel voor de Europese top ...

Meest recent

'Leko hakt eerste knopen door: AA Gent dumpt miscast'

AA Gent vertrok maandag op oefenkamp naar Nederland. Tot dusver mocht Ivan Leko met Wilfried Kanga ...

71
71
Hayen vloekt: Club Brugge slikt bittere pil uit ziekenboeg

Club Brugge vertoeft momenteel op zomerstage in het Verenigd Koninkrijk, waar Nicky Hayen en zijn ...

131
131
'Renard verrast: Anderlecht blijft middenvelders stapelen'

RSC Anderlecht trok met een bijzonder ruime kern op oefenkamp naar Nederland, waar Besnik Hasi het ...

217
217
'Club Brugge all-in: oude bekende Anderlecht in aantocht'

De bankrekening wordt opnieuw serieus aangedikt bij Club Brugge, dat deze zomer wel zowat een halve ...

480
480
'Bommetje in Genk: steunpilaar dringt aan op transfer'

KRC Genk wilde de selectie graag zoveel mogelijk intact houden, maar nadat Christopher Bonsu Baah de ...

396
396
Anderlecht verwelkomt nieuwkomer: medische testen gepland

Besnik Hasi wil het oefenkamp in Renesse gebruiken om te snoeien in de al te ruime selectie van RSC ...

439
439
‘Club Brugge heeft z’n zinnen gezet op nieuwe prooi’

Langs uitgaande zijde rondt Club Brugge de ene deal na de andere af, en dus wordt er stilaan ook ...

392
392
Hatenboer doet opvallende onthulling over RSCA

Cedric Hatenboer werd al een tijdje aangekondigd als zomertransfer. De Nederlander werd al tijdens ...

265
265
Mignolet legt bom bij Club: escalerende keepersstrijd

Simon Mignolet is al jaren een de vaste nummer 1 onder de lat bij Club Brugge, maar tegen het einde ...

587
587
Standard slaat gigantische slag met supertalent

Standard Luik is de kern volop aan het versterken om komend seizoen weer naar de top van het ...

180
180
Vermant dreigt: Club-concurrenten gewaarschuwd

Romeo Vermant stond lange tijd op de achtergrond bij Club Brugge, maar in de tweede seizoenshelft ...

270
270
Courtois en co klagen: Real Madrid is het beu en grijpt in

Real Madrid neemt het woensdag op het WK voor Clubs op tegen PSG. Het seizoen van de Spaanse ...

164
164
‘KRC Genk heeft vervanger Bonsu Baah in het vizier’

KRC Genk kreeg heel wat miljoenen op de bankrekening gestort dankzij de transfer van Christopher ...

293
293
Tessa Wullaert slaat op tafel na vroege EK-exit Red Flames

De Red Flames mogen hun EK-droom alweer opbergen. Na twee wedstrijden liggen de Belgische dames al ...

176
176
‘Westerlo troeft KAA Gent af met stunttransfer'

Westerlo is ambitieus en dat is ook op de zomermercato nog eens duidelijk. De Kemphanen werden ...

244
244
Anderlecht slaat toe en plukt talent bij OHL weg

RSC Anderlecht zit volop in de voorbereiding voor volgend seizoen, maar ook RSCA Futures maakt zich ...

169
169
Liefdesbom! 'Ex Wesley Sneijder verovert hart Deschacht'

Het liefdesleven van Olivier Deschacht blijft een aaneenschakeling van onverwachte wendingen. De ...

256
256
Alsnog schoktransfer Mignolet? “Met die club gesproken”

Simon Mignolet kampte vorig seizoen met veel kwaaltjes en tegen het einde van het seizoen nam Nordin ...

1024
1024
Antwerp-fans sneren naar Overmars: “Waar in godsnaam?!"

Royal Antwerp FC heeft geen goede beurt gemaakt bij de achterban. Het pijnlijke vertrek van Jelle ...

431
431
TRANSFERUURTJE: ‘Club Brugge pakt ferm uit, kassa Anderlecht’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

496
496
Romeo Vermant uit grote frustratie bij Club Brugge

Romeo Vermant kwam vorig seizoen volledig boven water bij Club Brugge. Tegen het einde van het ...

543
543
Voetballerij in shock: beschuldigd van 39 verkrachtingen

De voetballerij is in shock. Een van de grootste voetbalmakelaars ter wereld, Jonathan Barnett (70), ...

132
132
‘Koni De Winter valt van zijn stoel: droomtransfer’

Koni De Winter kende een sterk seizoen in de Serie A bij Genoa en de Rode Duivel wordt al een tijdje ...

282
282
'Club Brugge gniffelt: exacte transfersom Talbi onthuld'

Chemsdine Talbi brak vorig seizoen volledig door bij Club Brugge. Vooral in de Champions League ...

827
827
Na WK-blamage: Kompany trekt harde lijn bij Bayern

Vincent Kompany won vorig seizoen de Bundesliga met Bayern München, maar op het WK voor Clubs ...

274
274

Meer sportnieuws