Hayen verrassend scherp na Supercup: "Grote woorden, maar ..."

door
Hayen verrassend scherp na Supercup:

Nicky Hayen zal nog een tijdje moeten wachten op zijn eerste prijs sinds hij vastbenoemd werd als hoofdcoach van Club Brugge. Zaterdag volgde nochtans een mooie kans in de Supercup. Maar Blauw-Zwart verloor op eigen veld met 1-2 van Union SG.

Het moet gezegd dat de Bruggelingen niet op volle kracht konden aantreden. EK-gangers als Michal Skoras en Maxim De Cuyper trainen nog maar enkele dagen mee en zaten dus niet in de selectie. Ardon Jashari en Andreas Skov Olsen moeten zelfs nog aansluiten. Kyriani Sabbe en Bjorn Meijer liggen in de lappenmand.

LEES OOK: Opluchting voor Genk: Hayen meldt dubbele opsteker

Hayen niet tevreden

Hayen moest op bepaalde posities dan ook improviseren met jonge spelers. Daar tegenover kon hij wel rekenen op verschillende vaste krachten zoals Hans Vanaken, Simon Mignolet en Brandon Mechele. Maar dat bleek niet voldoende. Op de slotfase na bleef Club gewoonweg onder het gewenste niveau.

Achteraf toonde Hayen zich dan ook opvallend streng. "Of de alarmbellen nu afgaan? Nee, maar er is wel een bepaalde bezorgdheid over die eerste zestig minuten. Iedereen moet in de spiegel kijken. Dat zijn misschien al grote woorden, maar wij willen er van bij het begin staan", klonk het op de clubwebstek.

Sterk laatste halfuur

De trainer beseft echter ook dat er nog belangrijke spelers zullen bijkomen in de komende weken en dat de selectie alleen maar sterker zal worden. Daarnaast zag hij ook enkele positieve punten. Het laatste halfuur vond Hayen bijvoorbeeld wel goed van zijn ploeg.

Het wordt nu echter zaak om die goede periode langer vol te houden. "We toonden te weinig intensiteit en speelden te statisch om een ploeg die gretiger was uit verband te spelen. Het laatste half uur was daarentegen wel goed. Daar moeten we op verder bouwen, maar we moeten dat wel langer kunnen volhouden. Iedereen moet honderd procent zijn, dan zie je het echte Club Brugge."

Indien niemand meer vertrekt, is Club voldoende gewapend voor komend seizoen ...

Meest recent

Hazard eerlijk over Duivels: "Dan blijf ik liever thuis"

Krijgen we deze maand opnieuw een opmerkelijke comeback bij de Rode Duivels? Het zou kunnen, want ...

0
0
Smaakmaker STVV onthult dé sleutel voor winst tegen Genk

Komend weekend zullen in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. ...

8
8
'Revolutie Standard: overname én verdwijnen 2 elftallen?'

Voor Standard staan er zeer belangrijke weken voor de boeg. De Rouches hopen in de laatste twee ...

47
47
Thorgan Hazard onthult: contacten met deze JPL-club

Voor Thorgan Hazard zou maart weleens een heel mooie maand kunnen worden. De 32-jarige scoort de ...

303
303
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

31
31
Garcia krijgt boodschap: Rode Duivel in bloedvorm

Volgende week zal Rudi Garcia zijn selectie bekend maken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

43
43
Opluchting voor Genk: Hayen meldt dubbele opsteker

KRC Genk boekte donderdagavond een knap resultaat door Freiburg te kloppen. Daarmee heeft het niet ...

81
81
'Strasbourg haalt opvolger Penders in JPL'

Strasbourg ging donderdagavond met 1-2 winnen op het veld van Rijeka en zette zo een grote stap ...

56
56
Biglia schokt Anderlecht: ‘Blaast hij alle bruggen op?’

Lucas Biglia zet de deur naar België opnieuw open. Net dat zal in Anderlecht hard binnenkomen, ...

274
274
Van Handenhoven vreest voor rampscenario bij KV Mechelen

Komend weekend krijgen we sowieso zekerheid over een vierde deelnemer aan de Champions' Play-Off. In ...

114
114
'Nico Williams maakt eindelijk toptransfer'

Sinds hij op het EK in 2024 schitterde met Spanje en de Europese titel veroverde, werd Nico ...

86
86
Louwagie onthult bijzonder transferplan AA Gent

AA Gent ontdekte vorig weekend een nieuwe parel. Tegen KV Mechelen maakte de 18-jarige Ibrahima ...

124
124
Hayen spreekt El Ouahdi tegen: "Hij wist het wél"

KRC Genk heeft donderdag een goede uitgangspositie veroverd in de achtste finales van de Europa ...

128
128
Enorme boost Genk: Heymans benoemt twee opstekers

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

98
98
Eén valse noot voor Genk: El Ouahdi geeft opvallende reactie

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

86
86
UEL/UECL: grote stunt in Europa League, Palace speelt met vuur

In de Conference en Europa League werden donderdagavond de heenwedstrijden van de 1/8ste finales ...

86
86
Genk ruikt kwartfinale: El Ouahdi matchwinner met pareltje

KRC Genk heeft donderdagavond zijn hand uitgestoken naar een plek in de kwartfinales van de Europa ...

83
83
'Manchester City grijpt fors in met twéé topaanwinsten'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

108
108
De Cat mee naar WK? Voetbalfans geven duidelijke mening

Nathan De Cat maakt dit seizoen ondanks zijn prille leeftijd serieus indruk bij RSC Anderlecht. De ...

382
382
Code oranje bij Duivels: steunpilaar wordt zorgenkind

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

90
90
'Druk op Gheysens stijgt: groot slachtoffer bij verkoop Antwerp'

Antwerp FC heeft enkele gouden jaren beleefd onder voorzitter Paul Gheysens. Maar door ...

352
352
Kopzorgen bij AA Gent: De Mil geeft blessure-update

AA Gent kon zich afgelopen weekend weer in de top zes knokken. Het wordt nu echter zaak om het ...

139
139
UEL/UECL: Onana doet ex-club pijn, AZ geeft Nederland hoop

In de Europa en Conference League werden donderdagavond de heenmatchen van de 1/8ste finales ...

54
54
Hayen verrast bij Genk: vijf wissels in Europese basiself

KRC Genk zal de Belgische eer moeten hoog houden in de rest van het Europese seizoen. De Limburgers ...

66
66
‘Leko onder vuur bij Club Brugge: onrust groeit’

Ivan Leko voelt de druk toenemen bij Club Brugge. Na het gelijkspel tegen Anderlecht groeit de ...

428
428

Meer sportnieuws