'Arsenal strikt Serie A-uitblinker: ex-vriendin verklapt transfer'

door
'Arsenal strikt Serie A-uitblinker: ex-vriendin verklapt transfer'

Arsenal FC kan wederom terugblikken op een meer dan degelijk seizoen. Maar uiteindelijk moesten de Gunners in de Engelse titelstrijd toch weer hun meerdere erkennen in Manchester City. En dus zou coach Mikel Arteta op versterking azen.

Na enkele seizoenen als assistent van Pep Guardiola bij Manchester City, werd de Spanjaard in 2019 aangesteld als hoofdtrainer van Arsenal. Het duurde een tijdje alvorens hij de ploeg op de rails, maar in seizoen 2022-2023 lukte het hem dan toch.

Zo liet Arteta zijn ploeg erg aantrekkelijk voetbal brengen, dat ook nog eens gekoppeld wordt aan de nodige resultaten. Voor het tweede jaar op rij eindigde de club op een knappe tweede plaats in de Premier League. En ook in de Champions League liet Arsenal bij momenten mooie dingen zien.

Versterking voor Arteta

Binnen de club is men dan ook erg tevreden over zijn werk en het lijkt de bedoeling om nog een hele poos met Arteta door te gaan. Daarvoor wordt de oud-middenvelder ook op zijn wenken bediend op de transfermarkt. Vorige zomer werd bijvoorbeeld grof geld neergelegd voor onder meer Declan Rice, Juriën Timber en Kai Havertz.

Desondanks is de Spaanse trainer nog niet helemaal tevreden over de samenstelling van zijn selectie. Naar volgend seizoen toe wil hij er naar verluidt een extra spits en middenvelder bij. Maar de eerste nieuwkomer van de zomermercato lijkt een linksback te worden. Zo is Riccardo Calafiori op weg naar het Emirates Stadium.

Deal van ruim 40 miljoen

De Italiaan was vorig seizoen één van de sterkhouders bij Serie A-revelatie Bologna en maakte in die hoedanigheid flink indruk. Vervolgens was hij op het EK één van de weinige lichtpunten bij het teleurstellende Italië. Daar komt nu dus ook een toptransfer bovenop. Volgens transferwatcher Fabrizio Romano zijn Arsenal en Bologna het eens over een transfersom van 40 miljoen euro, aangevuld met bonussen. Zodra de laatste details zijn uitgeklaard, kan Calafiori voor vijf jaar tekenen.

Ex spreekt mond voorbij

Opvallend: via haar sociale media-kanalen Benedetta Boem, tot voor kort zijn vriendin, weten dat zij en de Italiaanse international uit mekaar zijn gegaan. De breuk zou sinds enkele dagen officieel zijn. In haar aankondiging bevestigt de dame in kwestie echter ook dat Calafiori naar Arsenal trekt. En dat terwijl geen van de betrokken partijen al officieel communiceerden over de deal.

Arsenal gaat volgend seizoen volop meedoen voor de titel ...

Meest recent

Anderlecht-directie met grond gelijk gemaakt: "Hallucinante fout"

Een tweetal weken geleden besloot RSC Anderlecht om technisch directeur OIivier Renard op straat te ...

9
9
Conflict op de spits: Prestianni tóch naar Madrid, boycot Mourinho

Woensdagavond wordt in de Champions League de return tussen Real Madrid en SL Benfica afgewerkt. ...

34
34
Simeone en co zwaar onder indruk: straffe woorden voor Club

Club Brugge staat dinsdagavond opnieuw voor een afspraak met de voetbalgeschiedenis. Op het veld van ...

201
201
‘Anderlecht pakt door: nieuwe coachnaam ligt al klaar’

Anderlecht duwt door voor een nieuwe coach, maar het dossier-Schreuder zit muurvast. Al-Diriyah FC ...

721
721
Hayen moet puzzelen: Genk deelt uppercut uit ziekenboeg

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Niet alleen gingen de troepen van Nicky ...

87
87
'Leko kiest aanval: verrassende vervanger Onyedika?'

Club Brugge vertoeft momenteel in Madrid, waar het de gunstige uitgangpositie uit de heenwedstrijd ...

244
244
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

107
107
'Anderlecht zoekt T1: plottwist omtrent Schreuder'

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen Zulte Waregem en zette zo een serieuze stap ...

196
196
'Club Brugge vindt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

260
260
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

29
29
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

215
215
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

293
293
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

108
108
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

179
179
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

144
144
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

320
320
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

74
74
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

185
185
Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

209
209
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

226
226
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

96
96
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

267
267
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

352
352
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

183
183
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

253
253

Meer sportnieuws