Mignolet speelt open kaart over Club Brugge-toekomst

door
Mignolet speelt open kaart over Club Brugge-toekomst

Club Brugge wil komend seizoen zijn landstitel met succes verdedigen en een goede beurt maken in de vernieuwde Champions League. Daarvoor werd al de nodige versterking aangetrokken. Maar Club rekent ook op enkele ervaren krachten, niet in het minst op Simon Mignolet.

Het inmiddels 36-jarige sluitstuk speelde voor het grootste deel van zijn carrière op Engelse bodem. Eerst bij Sunderland, vervolgens voor Liverpool FC. Bij die laatste club verloor hij gaandeweg echter zijn plaats. En dus besloot Mignolet in de zomer van 2019 om in functie van zijn speelminuten terug te keren naar België.

Club Brugge greep die opportuniteit met beide handen en daar kreeg het geen spijt van. De Limburger groeide in een mum van tijd uit tot een absolute steunpilaar van Blauw-Zwart. Het palmares spreekt dan ook voor zich. Met Mignolet tussen de palen pakte Club inmiddels al vier landstitels.

LEES OOK: 'Club Brugge gaat all-in voor droomopvolger Mignolet'

Herfst van carrière

De doelman zelf kroonde zich onder meer tot Gouden Schoen. Bovendien speelt hij binnen de kleedkamer een cruciale leidersrol. Maar vorig seizoen doken barstjes in zijn pantser op. Tijdens de reguliere competitie werden zijn prestaties ietwat wisselvallig, bovendien kreeg hij ook nog eens te maken met blessureleed.

Dat laatste is niet onlogisch. Mignolet is inmiddels al 36 jaar, zelfs voor een doelman betekent dat toch stilaan de herfst van zijn carrière. Maar voorlopig wil de voormalige Rode Duivel van geen stoppen weten. Hij heeft nog een tweejarig contract bij Club lopen en zal dat zeker respecteren. 

Nóg langer doorgaan

In gesprek met Het Laatste Nieuws zet hij de deur zelfs open voor een nog langer verblijf. "Je weet natuurlijk niet hoe ik in die twee contractjaren nog zal presteren. En ik wil ook dat Club Brugge gewoon de beste doelman tussen de palen heeft staan. Maar nogmaals, als ik dit niveau kan aanhouden… Het zal ook ervan afhangen hoe goed ik mij fysiek voel", aldus Mignolet. "Als ik zie hoe ik zo’n stageweek doorkom en welk niveau ik nog haal op training, dan durf ik niet te zeggen dat ik over twee jaar stop."

Mignolet is momenteel nog steeds de beste doelman in de JPL ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

51
51
POLL⎜Arsenal of PSG: Wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud. Op 30 mei zullen Paris Saint-Germain en Arsenal FC ...

28
28
Nieuwe beelden duiken op: Kompany en co genekt door vierde ref

Vincent Kompany zal nog minstens een jaartje moeten wachten op de eindzege in de Champions League. ...

114
114
Lukaku terug naar Anderlecht: makelaar speelt open kaart

Datt Romelu Lukaku op weg is naar de uitgang bij SSC Napoli lijkt wel duidelijk na de recente ...

54
54
Géén treble Kompany: PSG naar UCL-finale na markante penaltyfase

Het is dan toch Paris Saint-Germain dat op zaterdag 30 mei Arsenal FC zal bekampen in de finale van ...

68
68
Dé fase in Bayern-PSG: Sonck en Alderweireld vellen verdict

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

112
112
'Sibierski krijgt meteen transfertaak bij RSCA-aanstelling'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

227
227
Kompany wordt compleet gek: Bayern geflikt tegen PSG?

Woensdagavond was het weer likkebaardend uitkijken naar de return in de halve finales van de ...

145
145
'Hard gelag voor Noa Lang: wééral nieuwe transfer'

Na een moeizame periode bij SSC Napoli, kreeg Noa Lang in januari een reddingsboei toegeworpen ...

192
192
'Tzolis krijgt ultieme revanche Gouden Schoen-debacle'

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

385
385
'Bom ontploft bij Real: sterren clashen brutaal op training'

Aanstaande zondag kan FC Barcelona zich mathematisch tot landskampioen kronen, uitgerekend op eigen ...

215
215
"Hier spreekt men decennia over" - ophef na Arsenal-Atlético

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

278
278
'Barça beslist: schokkende transfer met Club Brugge'

Barça wil hem koste wat kost binnenhalen, maar Club Brugge denkt er niet aan om hem te laten ...

556
556
Opvallende transformatie bij Lommel: "Op lange termijn..."

Lommel mag nog steeds dromen van promotie naar de Jupiler Pro League. Het moet daarvoor zaterdag op ...

112
112
Amuzu en RSCA Futures-speler straks naar WK?

De voorbije maanden switchten al tal van Belgische spelers naar een ander land. Met het WK in ...

35
35
'Garcia tovert straf wit konijn uit de hoed voor WK'

De tijd dringt stilaan voor Rudi Garcia om knopen door te hakken voor het WK, want ten laatste op 1 ...

214
214
'Alles op bekerfinale: Anderlecht spaart 2 sterkhouders'

Anderlecht kreeg vorig weekend een nieuwe tik met een thuisnederlaag tegen Club Brugge. Het blijft ...

210
210
Bornauw doet onthulling over pijnlijke Renard-anekdote

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk beginnen werken aan volgend seizoen, want met Antoine Sibierski ...

144
144
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

59
59
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

192
192
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

45
45
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

152
152
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

627
627
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

390
390
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

314
314
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

274
274

Meer sportnieuws