'Anderlecht op toerental: vijf (!) aanwinsten op komst'

door
'Anderlecht op toerental: vijf (!) aanwinsten op komst'

Het heeft een tijdje geduurd, maar RSC Anderlecht lijkt dan toch op toerental te komen op de zomerse transfermarkt. Met de Servische verdediger Jan-Carlo Simic is de eerste aanwinst alvast onderweg. En daar zal het sowieso niet bij blijven.

De Brusselaars maken zich op voor een belangrijk seizoen, waarin ze een geslaagde rentree willen maken binnen het Europese voetbal. Dat betekent echter heel wat wedstrijden extra. En dus is het nodig dat de selectie van coach Brian Riemer voldoende sterk is in de breedte. Maar wat versterking betreft bleef de achterban tot dusver op zijn honger zitten.

Exact een week voor de eerste competitiematch is RSCA immers de enige eersteklasser die nog geen nieuwe speler registreerde. Daar zijn verschillende redenen voor, maar stilaan begint de tijd toch te dringen voor de sportieve baas Jesper Fredberg. Het lange wachten op de eerste aanwinst lijkt evenwel voorbij.

LEES OOK: Union schrikt: Hubert verrast enorm tegen Galatasaray

Versterking voor verdediging

Zo raakte vrijdag bekend dat Anderlecht een akkoord heeft gevonden met AC Milan omtrent de komst van Jan-Carlo Simic. De 19-jarige verdediger wordt overgenomen voor een slordige 3 miljoen euro, aangevuld met een flink percentage op de latere doorverkoopsom. Als alles vlot verloopt tekent hij eerstdaags voor 5 jaar.

Maar daar zal het niet bij blijven. Zo meldt La Dernière Heure dat er minstens nog één extra centrale verdediger op komst is. Die zal de concurrentie moeten aangaan met Simic en Jan Vertonghen. Jongelingen Nunzio Engwanda en Amando Lapage zouden dan weer mogen strijden voor het plekje van vierde verdediger.

Doelman en middenvelder

Daarnaast blijft RSCA naarstig op zoek naar een nieuwe doelman. Colin Coosemans vat het seizoen allicht aan als nummer één, maar het blijft de bedoeling een directe vervanger voor Kasper Schmeichel aan te trekken. De vierde prioriteit is dan weer een linksback, al hoopt men toch steeds op een terugkeer van Ludwig Augustinsson.

Tot slot is ook de bedoeling om een creatieve middenvelder aan te trekken. Naast Simic mogen dus nog minstens een viertal aanwinsten verwacht worden. Moest er dan nog budget over zijn, kan er zelfs een extra flankaanvaller bij komen. Maar dat is momenteel geen prioriteit.

Fredberg gaat een selectie samenstellen die opnieuw voor de prijzen meedoet ...

Meest recent

‘Standard grijpt in na deceptie: winterse toptransfers’

Standard Luik is met grote ambities aan het seizoen gestart, maar de Rouches staan voorlopig in de ...

10
10
Union schrikt: Hubert verrast enorm tegen Galatasaray

Union SG neemt het in de Champions League op tegen Galatasaray. De Turkse landskampioen is de grote ...

23
23
'Hommeles bij Anderlecht: miljoenenaankoop naar uitgang'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

111
111
Sporting-Club: 'Onverwachte naam in Brugse selectie'

Club Brugge reist dinsdagavond af naar Lissabon. Een dag later wordt daar namelijk het Champions ...

186
186
'Harde realiteit' bij Genk: "Worden ze niet vrolijk van"

De heenronde in de reguliere competitie zit erop en KRC Genk mag bij de teleurstellingen van het ...

125
125
Joos kijkt ogen uit bij Anderlecht: "Europese top én WK met Duivels"

RSC Anderlecht boekte afgelopen weekend zijn eerste uitzege sinds half augustus. Nochtans speelden ...

198
198
'Club Brugge grijpt in: topaanwinst in januari'

Halfweg de reguliere competitie staat Club Brugge netjes in het spoor van leider Union SG. Maar een ...

468
468
Opvallende optie voor Antwerp: JPL-coach naar Bosuil?

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

325
325
Eerste nederlaag Lammens: Engelse pers trekt harde conclusie

In de Engelse Premier League kreeg Manchester United maandag een flinke domper te verwerken. Ondanks ...

284
284
'Anderlecht in shock: Man City-topdeal in de maak'

Anderlecht ruikt een unieke kans: een 18-jarige goalgetter die in Engeland alles aan flarden schiet, ...

309
309
'Nieuwe coach Antwerp: Overmars spreekt met topkandidaat'

Antwerp FC staat in de komende weken voor een loodzwaar programma. De vraag is welke trainer dat ...

202
202
'WK-selectie Duivels: verrassende naam plots in de running'

Nu het WK-ticket definitief op zak is, kan bondscoach Rudi Garcia zich stilaan buigen over het ...

316
316
'Nieuwe transferstrategie Anderlecht: potentiële goudmijn'

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend geen goede wedstrijd op het veld van La Louvière, ...

267
267
Club doet gouden zet: bliksemvertrek voor topaanwinst?

In de Champions League gaat Club Brugge woensdagavond op bezoek bij Sporting CP. Voor de spelers ...

518
518
DAZN dropt hint: overeenkomst met Telenet in de maak?

De voorbije weken en maanden werd er druk gespeculeerd over de uitzendingen van de Jupiler en ...

569
569
'Antwerp lanceert winteroffensief: budget Overmars bekend'

Het hing al een tijdje in de lucht, maar de nederlaag tegen Dender betekende het nekschot voor Stef ...

379
379
Hayen houdt adem in: rampscenario voor Club Brugge?

Club Brugge boekte zaterdag een zuinige 1-0 zege tegen Charleroi. Veel tijd om te recupereren is er ...

529
529
'Renard vs. De Condé: transferoorlog tussen RSCA & Genk'

In de internationale jacht op talent belanden de Belgische topclubs geregeld in mekaars vaarwater. ...

333
333
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

358
358
Premier League-waanzin: ploegmaats op de vuist in volle match

In de Engelse Premier League stond maandagavond een interessant duel op het programma. Zo stond ...

83
83
Club slikt last-minute domper vlak voor Portugese trip

Deze week staat opnieuw Champions League-voetbal op het programma. De twee Belgische deelnemers Club ...

373
373
Sporting zet alles op alles: bekende 'spion' in tegen Club

De vierde speeldag in de League Phase van de Champions League komt er deze week aan. Club Brugge ...

301
301
'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

Kevin De Bruyne dook de voorbije dagen meermaals op in de tribunes rond de Belgische velden. De ...

237
237
Groot probleem bij Genk: Fink geeft zelf dé oorzaak

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

395
395
'Antwerp zoekt T1: onmogelijke opdracht voor Overmars?'

Het doek is gevallen voor Stef Wils, wiens ontslag onafwendbaar was nu Antwerp ook tegen ...

150
150

Meer sportnieuws