Union lang niet voldaan: extra versterking onderweg

door
Union lang niet voldaan: extra versterking onderweg

Zaterdagavond wordt het Belgische voetbalseizoen traditiegetrouw op gang getrapt met de Supercup. Landskampioen Club Brugge neemt het daarin op tegen Union SG. Maar de bekerwinnaar is nog niet klaar met zijn huiswerk op de transfermarkt.

Een jaartje geleden zag Union naast trainer Karel Geraerts ook een waslijst aan sterkhouders vertrekken. Maar de leemte die zijn achterlieten werd perfect ingevuld. Zo konden de Unionisten er opnieuw een puik seizoen van maken met onder meer bekerwinst en de tweede plaats in de Jupiler Pro League.

LEES OOK: Union SG gaat voor groots project: “In 2030”

Pocognoli tevreden

Dat scenario is zich momenteel aan het herhalen. Coach Alexander Blessin trok immers naar Sankt Pauli, sterkhouders Mohamed Amoura en Gustaf Nilsson werden voor de nodige miljoenen verkocht. En ook jongens als Cameron Puertas kunnen momenteel rekenen op concrete buitenlandse interesse. 

Desondanks maakt nieuwe coach Sébastien Pocognoli zich geen zorgen. "Ik ben heel tevreden over de ploeg waar ik nu mee kan werken. En als er sterkhouders vertrekken, komen er nieuwe spelers in de plaats. Union gaat altijd proactief aan de slag op de transfermarkt", maakt hij zich sterk tegenover Sporza.

Nog meer versterking verwacht

Overigens lieten de Brusselaars zich al gelden op de mercato. Voor de Israëlische winger Anan Khalaili werd zelfs een recordsom neergelegd. Anouar Aït El Hadj kent de competitie dan weer goed, terwijl Mohammed Fuseini en Promise David wel eens de revelaties kunnen worden. Maar daar zal het niet bij blijven.

Zo laat CEO Philippe Bormans uitschijnen dat er nog meer vuurwerk verwacht mag worden op de transfermarkt. En daarvoor krijgt de scoutingscel alle vrijheid. "We steunen onze sportieve cel 100 procent. Dat vertrouwen verdienen ze na de voorbije jaren waarin ze heel goed werk geleverd heeft. Net als andere Belgische clubs zijn we nu eenmaal een club in constante beweging."

Union doet volgend seizoen opnieuw mee voor de titel ...

Meest recent

Klopt KRC Genk in JPL aan voor vervanger El Ouahdi?

De kans is héél groot dat Zakaria El Ouahdi KRC Genk komende zomer gaat verlaten. Er ...

3
3
Anderlecht na ‘vertrek’ Hazard: ‘volgende sterkhouder volgt’

Bij RSC Anderlecht vertrekt Thorgan Hazard. Alwéér een ervaren speler weg. Tegen Union ...

33
33
'Salah, Casemiro én Neymar in dezelfde competitie'

Mo Salah (Liverpool), Casemiro (Manchester United) en Neymar (Santos) gaan deze zomer wellicht een ...

6
6
RSCA zorgt voor transferommekeer: keert succesrecept terug?

RSC Anderlecht verandert het geweer (alweer) van schouder. De Brusselaars gaan in hun transferbeleid ...

50
50
Charaï baalt: "VAR heeft wedstrijd kapotgemaakt"

Westerlo kreeg zaterdagavond een unieke kans om na het puntenverlies van Genk weer de leiding te ...

42
42
Godts komt met verklaring voor weergaloze goal

Mika Godts zal de komende dagen de wereld rondgaan. De kersverse Rode Duivel scoorde zaterdagavond ...

8
8
Inter-coach komt met grote Stankovic-hint

Bij Club Brugge lijken ze in de zomer alweer de nodige smaakmakers te verliezen. Verschillende ...

104
104
Doku redt City: Guardiola strooit enorme lof

Manchester City staat voor de vierde keer op rij in de finale van de FA Cup, maar daarvoor heeft het ...

39
39
Antwerp leeft op, tienkoppig Westerlo krijgt zware klappen

Antwerp is plots weer springlevend in deze Europe Play-Offs. The Great Old maakte gehakt van een ...

83
83
Straf compliment Hubert: "Doet denken aan Kompany"

Er werd wat meewarig gedaan toen Union in oktober na het plotse vertrek van Sébastien ...

33
33
Goots raadt JPL-smaakmaker aan bij Club Brugge

Voor Club Brugge belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. Zowel aan ...

145
145
A la Zlatan: Godts scoort magistraal in vlotte zege Ajax

In de Eredivisie heeft Ajax zich voorlopig weer op de vierde plaats in het klassement genesteld, ...

62
62
Alarm voor Karetsas: Hayen komt met eerste update

KRC Genk is zaterdag weer tegen een domper aangelopen in de Europe Play-Off. Ook de derde ...

328
328
Euvrard eerlijk: "Winnen was overdreven geweest"

Standard is nog steeds in de running in de Europe Play-Off. Het sprokkelde zaterdagavond een puntje ...

54
54
Woeste Mazzu pakt spelers OHL keihard aan

Voor OH Leuven lijkt de Europe Play-Off nu al een maat voor niets te worden. Het blijft achter met ...

36
36
Titelstrijd blijft thriller: Arsenal wipt weer naar leiding

De titelstrijd in de Premier League blijft razend spannend. Manchester City komt dit weekend niet in ...

37
37
Genk laat het liggen: Standard sleept punt uit de brand

Een inefficiënt Racing Genk heeft zich vanavond de kaas van het brood laten eten door Standard. ...

45
45
Doku zet comeback in: City op valreep naar bekerfinale

Manchester City heeft nog altijd uitzicht op de Engelse treble. Het plaatste zich zaterdagavond ...

37
37
Crisis dreigt: Club en sterspeler vliegen elkaar in de haren

Club Brugge en zijn sterspeler staan opnieuw lijnrecht tegenover elkaar. De spanningen van afgelopen ...

661
661
Hoop én zorgen bij Taravel en Anderlecht

RSC Anderlecht hoopt morgen buur Union SG het leven zuur te maken. De Brusselaars kunnen maar best ...

163
163
Smets spreekt zich uit over vertrek bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaan Konstantinos Karetsas en Zakaria El Ouahdi de club in de zomer verlaten. Dat lijkt ...

156
156
Mulder geeft hét probleem van Anderlecht prijs

RSC Anderlecht kent alweer een moeizaam seizoen. De Brusselaars hopen dit wel nog prachtig te ...

148
148
STVV heeft opvallende 'deal' met Feyenoord

STVV kent een absoluut droomseizoen. De Kanaries lijken op weg naar Europees voetbal, wat dé ...

111
111
Smaakmaker Standard stilaan grof wild: "Meerdere clubs"

Bij Standard hopen ze alsnog een Europees ticket te behalen, maar dan gaan ze toch nog ...

116
116
'Anderlecht drukt door voor eerste zomeraanwinst'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. Er komen steeds meer namen naar ...

202
202

Meer sportnieuws