'Anderlecht all-in: Fredberg trekt alle registers open'

door
'Anderlecht all-in: Fredberg trekt alle registers open'

Tot ongenoegen van de fans bleef het op inkomend vlak tot dusver uiterst stil bij Anderlecht. Daar zou echter wel eens snel verandering in kunnen komen, want volgens diverse media plant Jesper Fredberg binnenkort een grootschalig transferoffensief.

Zo maakt Paars-Wit werk van de komst van verdediger Jan-Carlo Simic als eerste zomeraanwinst. Eerder liet transferspecialist Sacha Tavolieri al weten dat Fredberg daarna een versnelling hoger wil schakelen op de mercato. Op de verlanglijst van de CEO Sports prijken volgens hem behalve Simic nog een vijftal versterkingen.

LEES OOK: Grote schuldige Anderlecht-malaise: "Hij is niet serieus"

Twee proriteiten voor Anderlecht

Dat wordt nu ook bevestigd door zowel La Dernière Heure als Het Nieuwsblad. Na het officiële afscheid van Kasper Schmeichel zou een nieuwe doelman nu dé prioriteit zijn in het Lotto Park. Tenzij er plots snel schot in de zaak zou komen begint daar in de tussentijd Colin Coosemans wellicht als nummer één aan het seizoen.

Met momenteel Moussa N'Diaye als enige optie staat ook een linksback bovenaan het boodschappenlijstje. In dat opzicht hoopt Anderlecht dat Ludwig Augustinsson wél aan boord blijft. Ondanks de moeizame onderhandelingen met Sevilla en de Zweed zelf worden er naar verluidt stilaan vorderingen geboekt in zijn dossier.

Werk aan de winkel voor Fredberg

De piste van Thomas Delaney daarentegen werd definitief verlaten. In plaats daarvan verkiezen de Brusselaars nu een ander type. Een creatieve middenvelder, die samen met een nieuwe flankaanvaller voor meer offensieve impulsen kan zorgen. Een extra winger zou wel pas aan de orde zijn mits een eventuele opportuniteit.

Belangrijker is de komst van nóg een centrale verdediger. Ondanks het vertrouwen in de eigen jeugd speurt Fredberg naar nog een back-up voor Vertonghen en Simic. Liefst iemand met de nodige ervaring, al lijkt dat toch geen noodzakelijke vereiste. Vast staat alleszins dat er nog maar weinig tijd te verliezen valt in Neerpede.

Dé prioriteit voor RSCA is volgens mij ...

Meest recent

Totale afgang Antwerp: "Dit is gewoon beschamend"

Antwerp FC had het ticket voor de bekerfinale binnen handbereik. Een 0-1-voorsprong van in de ...

7
7
"Buitenaards" - kranten gaan wild op Anderlecht-uitblinker

Tot ieders verbazing heeft RSC Anderlecht zich donderdagavond geplaatst voor de bekerfinale. RSCA ...

186
186
Club Brugge slikt: Atlético veegt Barcelona van de mat

Atlético Madrid lijkt helemaal klaar voor het Champions League-treffen met Club Brugge. Los ...

35
35
Anderlecht leeft weer! Dramatisch Antwerp geeft finale weg

In wat hier en daar wordt omschreven als een grote 'institutionele crisis', heeft RSC Anderlecht een ...

283
283
Sfeer wordt grimmig: Antwerp-aanhang over de schreef

Het Bosuil-stadion was donderdagavond aardig vol gelopen voor de bekerclash tussen Antwerp FC en RSC ...

301
301
'Gigantische bom barst open in huwelijk Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic zouden zopas een heel ingrijpende beslissing genomen hebben in hun ...

132
132
Heerlijk beeld: Bayern-ster doet Kompany rot schrikken

Bayern München blijft voorlopig op koers om met de treble aan de haal te gaan. Woensdag ...

43
43
"Hallucinant" - Anderlecht-fans maken gehakt van arbitrage

Donderdagavond werd de tweede terugmatch in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. RSC ...

365
365
Exit Mannaert en Garcia na WK? TD doet boekje open

Brussel is deze week de gaststad voor het grote FIFA-congres. In de marge daarvan werd ...

160
160
'Nieuwe coach Tottenham: drie topkandidaten al gelekt'

Olympique Marseille nam deze week afscheid van coach Roberto De Zerbi. Een gevolg van de slechte ...

90
90
Anderlecht stevent af op 'enorme fout': "Zou heel dom zijn"

RSC Anderlecht is naarstig aan het werk om zo snel mogelijk een nieuwe hoofdtrainer te presenteren. ...

274
274
Revanche tegen Antwerp of derby in finale? Hubert duidelijk

Union SG plaatste zich afgelopen weekend als eerste ploeg voor de Champions' Play-Offs. Enkele dagen ...

159
159
'Brute exit bij Club: chouchou aan laatste maanden bezig'

Club Brugge liet tijdens de voorbije wintermercato een pak miljoenen liggen om zijn huidige ...

371
371
Antwerp mét Kerk, Taravel wisselt vijf keer bij Anderlecht

Donderdagavond komt Union SG te weten welke ploeg het zal treffen in de finale van de beker. Kan ...

225
225
Grote schuldige Anderlecht-malaise: "Hij is niet serieus"

RSC Anderlecht gaat momenteel opnieuw door een diepe crisis. Al lijkt dat de laatste jaren wel vaste ...

446
446
Loting Nations League: Rode Duivels in loodzware poule

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de volgende editie van de Nations League. In ...

390
390
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

50
50
Grote zorgen Garcia: belangrijke Duivel onder het mes

Nog exact 123 dagen te gaan alvorens de Rode Duivels hun eerste groepswedstrijd afwerken op het WK. ...

66
66
‘Anderlecht geschokt: Tomasson eist enorme XXL-topdeal’

Anderlecht kreeg donderdag een koude douche: Jon Dahl Tomasson bedankte alsnog voor de job. In de ...

294
294
Feyenoord verrast vriend & vijand met stunt van jewelste

De afgelopen jaren streefden we onze noorderburen dan wel op zowat alle vlakken voorbij, aan de ...

116
116
Anderlecht-icoon geeft toe: "Refs werden beïnvloed"

Terwijl de rechtbank zich buigt over de verkoop aan Marc Coucke verkeert RSC Anderlecht zowel op als ...

448
448
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

106
106
Pro League publiceert cijfers: puntenaftrek in CPL

Zopas maakte de Licentiecommissie na een onderzoek van de jaarrekeningen uit 2025 van de Pro ...

240
240
'Overmars onder druk: sterkhouder weg bij Antwerp?'

Anterp hoopt tegen RSC Anderlecht straks nog maar eens een ticket voor de bekerfinale af te dwingen. ...

255
255
'Anderlecht heeft beet: nieuwe T1 straks al voorgesteld'

Door de abrupte exit van interimcoach Edward Still, die zelf het roer had overgenomen van de ...

1063
1063

Meer sportnieuws