'Anderlecht all-in: Fredberg trekt alle registers open'

door
'Anderlecht all-in: Fredberg trekt alle registers open'

Tot ongenoegen van de fans bleef het op inkomend vlak tot dusver uiterst stil bij Anderlecht. Daar zou echter wel eens snel verandering in kunnen komen, want volgens diverse media plant Jesper Fredberg binnenkort een grootschalig transferoffensief.

Zo maakt Paars-Wit werk van de komst van verdediger Jan-Carlo Simic als eerste zomeraanwinst. Eerder liet transferspecialist Sacha Tavolieri al weten dat Fredberg daarna een versnelling hoger wil schakelen op de mercato. Op de verlanglijst van de CEO Sports prijken volgens hem behalve Simic nog een vijftal versterkingen.

LEES OOK: Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Twee proriteiten voor Anderlecht

Dat wordt nu ook bevestigd door zowel La Dernière Heure als Het Nieuwsblad. Na het officiële afscheid van Kasper Schmeichel zou een nieuwe doelman nu dé prioriteit zijn in het Lotto Park. Tenzij er plots snel schot in de zaak zou komen begint daar in de tussentijd Colin Coosemans wellicht als nummer één aan het seizoen.

Met momenteel Moussa N'Diaye als enige optie staat ook een linksback bovenaan het boodschappenlijstje. In dat opzicht hoopt Anderlecht dat Ludwig Augustinsson wél aan boord blijft. Ondanks de moeizame onderhandelingen met Sevilla en de Zweed zelf worden er naar verluidt stilaan vorderingen geboekt in zijn dossier.

Werk aan de winkel voor Fredberg

De piste van Thomas Delaney daarentegen werd definitief verlaten. In plaats daarvan verkiezen de Brusselaars nu een ander type. Een creatieve middenvelder, die samen met een nieuwe flankaanvaller voor meer offensieve impulsen kan zorgen. Een extra winger zou wel pas aan de orde zijn mits een eventuele opportuniteit.

Belangrijker is de komst van nóg een centrale verdediger. Ondanks het vertrouwen in de eigen jeugd speurt Fredberg naar nog een back-up voor Vertonghen en Simic. Liefst iemand met de nodige ervaring, al lijkt dat toch geen noodzakelijke vereiste. Vast staat alleszins dat er nog maar weinig tijd te verliezen valt in Neerpede.

Dé prioriteit voor RSCA is volgens mij ...

Meest recent

Garcia speelt open kaart over opstelling Rode Duivels

Met een 2-5 zege tegen het gastland begonnen de Rode Duivels op geslaagde wijze aan hun oefenstage ...

49
49
'Anderlecht ruikt buitenkans: Lukaku verlaat Napoli'

Romelu Lukaku ligt alsmaar meer op ramkoers met Napoli. Nu de spanningen blijven oplopen, wordt er ...

73
73
'Club Brugge op vinkenslag: koopje bij KV Mechelen?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin alweer tal van goudhaantjes de ...

104
104
'Klok tikt in Anderlecht: gesprekken De Cat on hold'

De zoektocht naar een nieuwe technisch directeur sleept aan, en dus dreigen ook een paar prangende ...

99
99
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

74
74
Kompany in de wolken: enorme boost voor Real-clash

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

41
41
Transfervrij vertrek Hazard? 'Anderlecht onderneemt actie'

RSC Anderlecht is bijna twee maanden na het vertrek van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een ...

216
216
Garcia helemaal overtuigd: Duivel dwingt WK-basisplaats af

De Rode Duivels vertoefden tijdens de huidige interland-break op Amerikaanse bodem voor een stage en ...

332
332
Geen perfecte week Belgische beloften: Jong Oranje wint nipt

De nationale beloften hebben hun interland-break niet bepaald met een goed gevoel kunnen afsluiten. ...

78
78
'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Nicolo Tresoldi is de voorbije weken helemaal ontploft bij Club Brugge. Maar die goede prestaties ...

516
516
"Missen als kiespijn" - Tielemans krijgt tik om de oren

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

268
268
De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

Charles De Ketelaere wil diepe spits zijn bij de Rode Duivels. Rudi Garcia blijft hem ook in die rol ...

105
105
Lukaku maakt brokken: nieuwe plottwist in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

121
121
Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

399
399
AA Gent licht optie: revelatie nóg langer op post?

Dankzij een knappe eindspurt neemt AA Gent straks deel aan de Champions' Play-Offs. Een van de ...

94
94
'De Cat grof wild: Bayern opent bod, kapers op de kust'

Nathan De Cat vierde zaterdag op amper 17-jarige leeftijd al zijn debuut bij de Rode Duivels. De ...

332
332
KRC Genk betaalt dure flops cash: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

802
802
'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

45
45
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

301
301
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

61
61
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

298
298
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

87
87
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

290
290
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

44
44
'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Kevin De Bruyne vertoeft momenteel met de Rode Duivels op stage in de Verenigde Staten. Daarmee ...

97
97

Meer sportnieuws