'Anderlecht all-in: Fredberg trekt alle registers open'

718 stemmen
'Anderlecht all-in: Fredberg trekt alle registers open'

Tot ongenoegen van de fans bleef het op inkomend vlak tot dusver uiterst stil bij Anderlecht. Daar zou echter wel eens snel verandering in kunnen komen, want volgens diverse media plant Jesper Fredberg binnenkort een grootschalig transferoffensief.

Zo maakt Paars-Wit werk van de komst van verdediger Jan-Carlo Simic als eerste zomeraanwinst. Eerder liet transferspecialist Sacha Tavolieri al weten dat Fredberg daarna een versnelling hoger wil schakelen op de mercato. Op de verlanglijst van de CEO Sports prijken volgens hem behalve Simic nog een vijftal versterkingen.

LEES OOK: De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Twee proriteiten voor Anderlecht

Dat wordt nu ook bevestigd door zowel La Dernière Heure als Het Nieuwsblad. Na het officiële afscheid van Kasper Schmeichel zou een nieuwe doelman nu dé prioriteit zijn in het Lotto Park. Tenzij er plots snel schot in de zaak zou komen begint daar in de tussentijd Colin Coosemans wellicht als nummer één aan het seizoen.

Met momenteel Moussa N'Diaye als enige optie staat ook een linksback bovenaan het boodschappenlijstje. In dat opzicht hoopt Anderlecht dat Ludwig Augustinsson wél aan boord blijft. Ondanks de moeizame onderhandelingen met Sevilla en de Zweed zelf worden er naar verluidt stilaan vorderingen geboekt in zijn dossier.

Werk aan de winkel voor Fredberg

De piste van Thomas Delaney daarentegen werd definitief verlaten. In plaats daarvan verkiezen de Brusselaars nu een ander type. Een creatieve middenvelder, die samen met een nieuwe flankaanvaller voor meer offensieve impulsen kan zorgen. Een extra winger zou wel pas aan de orde zijn mits een eventuele opportuniteit.

Belangrijker is de komst van nóg een centrale verdediger. Ondanks het vertrouwen in de eigen jeugd speurt Fredberg naar nog een back-up voor Vertonghen en Simic. Liefst iemand met de nodige ervaring, al lijkt dat toch geen noodzakelijke vereiste. Vast staat alleszins dat er nog maar weinig tijd te verliezen valt in Neerpede.

Dé prioriteit voor RSCA is volgens mij ...

Meest recent

Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

23
23
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

13
13
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

94
94
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

22
22
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

282
282
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

346
346
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

106
106
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

71
71
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

340
340
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

341
341
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

360
360
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

126
126
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

149
149
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

641
641
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

79
79
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

143
143
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

272
272
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

308
308
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

294
294
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

90
90
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

63
63
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

309
309
"Groot vraagteken voor mij": Nilis twijfelt over Rode Duivel

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

124
124
Vervanger Doku: Garcia kan uit vijf opties kiezen

Jérémy Doku ontbreekt tegen Iran. Dat is bijzonder jammer, maar ook geen drama. Tegen ...

300
300
Bom onder WK van Rode Duivels vlak voor Iran

Rudi Garcia krijgt al vóór de belangrijke match tegen Iran een nieuwe opdoffer te ...

508
508

Meer sportnieuws