'Anderlecht all-in: Fredberg trekt alle registers open'

door
'Anderlecht all-in: Fredberg trekt alle registers open'

Tot ongenoegen van de fans bleef het op inkomend vlak tot dusver uiterst stil bij Anderlecht. Daar zou echter wel eens snel verandering in kunnen komen, want volgens diverse media plant Jesper Fredberg binnenkort een grootschalig transferoffensief.

Zo maakt Paars-Wit werk van de komst van verdediger Jan-Carlo Simic als eerste zomeraanwinst. Eerder liet transferspecialist Sacha Tavolieri al weten dat Fredberg daarna een versnelling hoger wil schakelen op de mercato. Op de verlanglijst van de CEO Sports prijken volgens hem behalve Simic nog een vijftal versterkingen.

LEES OOK: Frustraties lopen hoog op bij KV Kortrijk na zeperd

Twee proriteiten voor Anderlecht

Dat wordt nu ook bevestigd door zowel La Dernière Heure als Het Nieuwsblad. Na het officiële afscheid van Kasper Schmeichel zou een nieuwe doelman nu dé prioriteit zijn in het Lotto Park. Tenzij er plots snel schot in de zaak zou komen begint daar in de tussentijd Colin Coosemans wellicht als nummer één aan het seizoen.

Met momenteel Moussa N'Diaye als enige optie staat ook een linksback bovenaan het boodschappenlijstje. In dat opzicht hoopt Anderlecht dat Ludwig Augustinsson wél aan boord blijft. Ondanks de moeizame onderhandelingen met Sevilla en de Zweed zelf worden er naar verluidt stilaan vorderingen geboekt in zijn dossier.

Werk aan de winkel voor Fredberg

De piste van Thomas Delaney daarentegen werd definitief verlaten. In plaats daarvan verkiezen de Brusselaars nu een ander type. Een creatieve middenvelder, die samen met een nieuwe flankaanvaller voor meer offensieve impulsen kan zorgen. Een extra winger zou wel pas aan de orde zijn mits een eventuele opportuniteit.

Belangrijker is de komst van nóg een centrale verdediger. Ondanks het vertrouwen in de eigen jeugd speurt Fredberg naar nog een back-up voor Vertonghen en Simic. Liefst iemand met de nodige ervaring, al lijkt dat toch geen noodzakelijke vereiste. Vast staat alleszins dat er nog maar weinig tijd te verliezen valt in Neerpede.

Dé prioriteit voor RSCA is volgens mij ...

Meest recent

Frustraties lopen hoog op bij KV Kortrijk na zeperd

KV Kortrijk is dit seizoen één van de promotiekandidaten, maar tegen Francs Borains ...

4
4
'Gigantische verrassing bij Anderlecht rond Rits'

Mats Rits is al geruime tijd naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht, maar onder Jeremy ...

117
117
Rob Schoofs zorgt voor kippenvel bij oude liefde

De naam van Rob Schoofs blijft onlosmakelijk verbonden met KV Mechelen, ook al draagt hij vandaag ...

34
34
‘Drama voor Lavia: rampscenario bij Chelsea in de maak’

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense club hoopte het tij te keren met de ...

27
27
De Ketelaere in diep dal: zorgen nemen razendsnel toe

De zorgen rond Charles De Ketelaere nemen opnieuw toe. Na zijn blessure en moeilijke weken lijkt hij ...

55
55
Stassin heeft vleugels na selectie: “Het is ongelooflijk”

Lucas Stassin kreeg een mooie verrassing in de bus. De aanvaller werd geselecteerd door bondscoach ...

16
16
Taravel heeft erg opvallend plan met De Cat

Nathan De Cat is opgeroepen voor de Rode Duivels, maar de middenvelder moet eerst nog met RSC ...

89
89
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

198
198
Promotie plots in gevaar? KV Kortrijk reageert

De 31ste speeldag in de Challenger Pro League bracht zaterdag een grote verrassing. KV Kortrijk ...

369
369
Is er nog hoop? Nieuwe wending in dossier Bounida

De laatste tijd is het bij de voetbalbond alle hens aan dek om de toekomst van de Rode Duivels ...

144
144
'AA Gent wil Deens koopje doen'

Bij AA Gent is het alweer een seizoen met ups en downs geweest. Desondanks liggen ze wel nog op ...

113
113
Knalprestatie van Stassin, Juve schiet zichzelf in voet

Lucas Stassin was vrijdag dé grote verrassing in de selectie van de Rode Duivels. De jonge ...

32
32
Gent krijgt sterkhouder terug: "Klaar voor start POs"

AA Gent zal er zondag alles aan doen om zijn plaats in de top zes niet meer weg te geven. Daarvoor ...

59
59
Record in zicht: Kompany doet opmerkelijke uitspraak

Bayern München haalde in de voorbije week stevig uit in de Champions League, waarin Atalanta in ...

255
255
SK Beveren bouwt verder aan droomseizoen, remontada Lokeren

SK Beveren is weer een stap dichter bij een absoluut unicum. De Waaslanders maakten thuis gehakt van ...

83
83
Nainggolan doet boekje open over Antwerp en Beerschot

Vrijdagavond kreeg Patro Eisden in de Challenger Pro League een 0-4 om de oren van Beerschot. Het ...

188
188
Zeer verrassende transferwending bij Antwerp?

Antwerp sluit zijn seizoen in de reguliere competitie zondag nog af met een trip naar Leuven. Daarna ...

270
270
'Frankrijk steigert na soap rond Club Brugge-speler'

Bij Club Brugge proberen ze zondag nog een zo goed mogelijke uitgangspositie te veroveren voor de ...

162
162
Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Er stonden zaterdagavond in het buitenland nog enkele interessante affiches op het programma. AC ...

16
16
Club Brugge slikt stevige Vanaken-domper

Club Brugge kon de laatste weken lang niet altijd overtuigen, maar slaagde er wel in om in het spoor ...

555
555
Van Gucht scoort weer: “Ze zet mij op het juiste pad”

Ruben Van Gucht weet als geen ander vrouwelijk schoon aan te trekken. De VRT-man kwam de laatste ...

24
24
Oplapwerk bij Club Brugge: dubbele WK-droom doorprikt?

Club Brugge zal volgende week weer een pak internationals zien uitzwermen. Een aantal van hun hoopt ...

117
117
De Mil jubelt: Gent krijgt forse opsteker richting Play-Offs

Behoudens een onwaarschijnlijke afgang plaatst AA Gent zich zondag voor de Champions' Play-Offs. ...

169
169
'Weer kassa voor OHL: zelfs Liverpool meldt zich'

OH Leuven vestigde vorige zomer nog een transferrecord door Ezechiel Banzuzi voor maar liefst 16 ...

61
61
Lukaku laat zich opnieuw zien bij Anderlecht

Wanneer de Rode Duivels binnen enkele dagen op het vliegtuig naar de Verenigde Staten stappen, zal ...

270
270

Meer sportnieuws