'Fredberg op dreef: Anderlecht vindt back-up Vertonghen'

door
'Fredberg op dreef: Anderlecht vindt back-up Vertonghen'

Gelukkig voor Anderlecht is de transfermarkt nog een tijdje open, want Paars-Wit heeft nog heel wat werk voor de boeg. Vooral achterin kan Brian Riemer nog wel wat vers bloed gebruiken. Jesper Fredberg lijkt hem nu op zijn wenken te willen bedienen.

Zo geraakte eerder al bekend dat Anderlecht doorduwt voor Jan-Carlo Simic, die de vervanger moet worden van Zeno Debast. Volgens gerenommeerd transferspecialist Fabrizo Romano wordt er alvast vooruitgang geboekt in het dossier. Naar verluidt zullen de Brusselaars zo'n drie miljoen moeten ophoesten voor de 19-jarige Serviër van AC Milan.

LEES OOK: Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Back-up voor Vertonghen

Simic moet in het hart van de defensie dan de nieuwe partner worden van Jan Vertonghen, die besloot om toch nog een jaartje langer op post te blijven in het Lotto Park. Mede daarom haakte de recordkampioen af in de jacht op toptarget Jesus Orozco Chiquete, die als te duur werd beschouwd om louter als back-up te dienen voor de aanvoerder.

Vermits hij af en toe wel eens een adempauze kan gebruiken blijft een linkspoot centraal achterin echter geen overbodige luxe. Nog volgens Romano heeft Fredberg daarom nu een oogje laten vallen op Noel Atom, een 19-jarige Duitser die zijn opleiding genoot bij Hertha Berlijn en RB Leipzig alvorens afgelopen zomer naar Brighton te verhuizen.

Anderlecht wil Atom

Na amper 13 optredens voor het tweede elftal, met daarin één rode kaart, zou men daar echter bereid zijn om alweer afscheid te nemen van de jeugdinternational. Al moet er dan wel nog een transfersom op tafel komen. Hoewel het hem gratis in huis haalde zou Brighton ongeveer 2,5 miljoen verlangen voor Atom, die er nog tot medio 2026 vastligt.

Aan interesse alleszins geen gebrek, want volgens Romano liggen er ook al niet nader vernoemde kapers op de kust. Afwachten dus of Anderlecht hen te vlug af kan zijn, al is er volgens La Dernière Heure vooralsnog geen sprake van concrete belangstelling . Atom wordt overigens vertegenwoordigd door dezelfde zaakwaarnemer als Tudor Mendel.

RSCA moet doorduwen voor Atom

Meest recent

Irritatie bij Red Flames: "Verrast dat je die vraag stelt"

De Red Flames hopen in eigen huis tegen Schotland een zeer goede zaak te doen. Een zege zou heel ...

13
13
Hayen reageert op kritiek: "Daarom deed ik die uitspraak"

KRC Genk staat stevig onder druk dit weekend. Verliezen tegen KVC Westerlo is absoluut uit den boze. ...

26
26
Arteta vol lof: "Beste manager ooit in Premier League"

In de Premier League maken ze zich klaar voor dé match van het seizoen. In een al bij al ...

29
29
Hubert krijgt pikante vraag: "Wie ik van Club Brugge wil?"

Union SG gaat zondag voluit voor de zege tegen Club Brugge. In het eigen Dudenpark kunnen ze een ...

79
79
'Coach Lierse SK bood zich aan bij drie JPL-clubs'

Lierse SK is een club die relatief weinig aandacht krijgt in de Belgische media. Toch leveren ze ...

95
95
De Mil voert druk op: "Verwacht beter van hem"

AA Gent boekte een 1 op 6 tegen rechtstreekse concurrenten KV Mechelen en RSC Anderlecht. ...

52
52
CPL ontploft: Stijnen triomfeert, dubbel drama onderin

De slotspeeldag in de Challenger Pro League beloofde heel wat drama en dat is er ook gekomen. ...

268
268
Hoeneß komt met héél straf verhaal over Kompany

Bij Bayern München is Uli Hoeneß nog steeds een zeer invloedrijk figuur. Vincent Kompany ...

127
127
Operatie Schoonmaak bij Anderlecht: deze spelers op de wip

RSC Anderlecht gaat in de zomer heel wat nieuwe spelers halen. Paars-Wit moet de kern vooral ...

246
246
Duwt Antwerp in de zomer wél door voor JPL-smaakmaker?

Royal Antwerp FC gaat in de zomer toch het nodige geld moeten vinden om de ploeg heel stevig te ...

197
197
Van Holsbeeck spreekt! Dit zegt hij over Anderlecht

Herman Van Holsbeeck werd vele jaren geleden ontslagen door Marc Coucke. Nadien werd hij een van de ...

253
253
Olise-transferbom: Kompany vangt eerste grote klap

Vincent Kompany lijkt onaantastbaar bij Bayern München, maar net nu dreigt een transferbom zijn ...

166
166
Raman verklaart gemiste buitenlandse toptransfer

Benito Raman was te gast in de podcast Café Constant. De huidige aanvaller van KV Mechelen ...

54
54
'Guardiola dolenthousiast: Man City wil zaken doen met Genk'

Bij Racing Genk lopen heel wat spelers in de kijker. Het ene transfergerucht is al correcter dan het ...

189
189
Kompany is 'hot': "Tuurlijk staat hij het op verlanglijstje"

Vincent Kompany is plots heel ‘hot’. In heel Europa wordt er geschreven over de coach ...

128
128
'Vrancken stilaan onhoudbaar: twee clubs in de running'

Bij STVV lijken ze steeds meer rekening gaan moeten houden met een vertrek van Wouter Vrancken. De ...

170
170
Zulte Waregem kondigt vertrek Vossen en vier anderen aan

Bijltjesdag bij Zulte Waregem. Essevee maakte vandaag bekend dat het maar liefst vijf spelers na het ...

150
150
'Jackpot voor Union SG: Engelse clubs leggen zak geld klaar'

Union SG gaat ook deze zomer de nodige spelers verliezen. Dat is de logica zelve. De Brusselaars ...

61
61
Taravel speelt open kaart: 2 wissels bij Anderlecht

Na de al even geflatteerde als deugddoende zege tegen AA Gent hoopt RSC Anderlecht de lijn door te ...

246
246
'Zulte Waregem vindt nieuwe T1 bij ... Anderlecht'

Nu het ook mathematisch al zeker is van het behoud staat er voor Zulte Waregem de komende weken nog ...

278
278
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

54
54
Liefdesverklaring Leko: dubbele wissel in basiself Club?

Zondagavond is het zover. Dan kruisen titelpretendenten Union SG en Club Brugge voor het eerst in ...

387
387
Hommeles bij Real: dít sneerde Vinicius richting Bellingham

Real Madrid sneuvelde woensdag uit de Champions League en dreigt het seizoen dus met lege handen af ...

227
227
Geschiedenis! Club NXT naar prestigieuze finale Youth League

De U19 van Club Brugge heeft een knap stukje geschiedenis geschreven. Blauw-Zwart plaatste zich als ...

315
315
Anderlecht komt met groot nieuws: sterkhouder blijft

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KV Mechelen, maar voor de clash in de ...

183
183

Meer sportnieuws