'Standard haalt tweede verrassende aanwinst bij KV Mechelen'

door
'Standard haalt tweede verrassende aanwinst bij KV Mechelen'

Standard lijkt alweer voor een zeer moeilijk seizoen te staan. De Rouches moeten deze zomer zowat een halve spelerskern zien te vervangen, maar centen zijn er daarvoor amper. In afwachting van een overname moeten ze zien te roeien met zeer beperkte riemen.

De voorbije weken wist Standard wel de nodige miljoenen op te halen op de transfermarkt met de verkoop van Denis Dragus, Cihan Canak en Noah Ohio. Ook een vertrek van Arnaud Bodart en William Balikwisha moet de komende weken nog wat geld in het laatje brengen.

LEES OOK: Genk helemaal terug: Hayen geeft oorzaak ommekeer

Standard zet zijn zinnen op Bates

Dat maakt dat Standard intussen toch wat financiële ruimte heeft voor inkomende transfers. Die zou het willen aanwenden om een tweede speler bij KV Mechelen weg te kapen. Eerder kwam Boli Bolingoli al transfervrij over van Malinwa.

Sudpresse meldt dat ze nu ook hun zinnen gezet hebben op David Bates. De 27-jarige Schot moet de defensie komen versterken omdat de piste-Dylan Bronn lijkt af te springen. Salernitana weigert de voormalige sterkhouder van AA Gent vrij te geven en bovendien raakt ook Standard er met Bronn zelf niet uit.

KV Mechelen wil 1 miljoen

Daardoor belanden ze nu bij Bates. KV Mechelen zou wel de twee eerste aanbiedingen van Standard geweigerd hebben en volgens Sacha Tavolieri mikken ze op een transfersom rond de 1 miljoen euro.

De speler zou zelf wel al zijn zinnen gezet hebben op een transfer. Bates zou met Standard al een persoonlijk akkoord op zak hebben en in Luik voor drie jaar kunnen tekenen. Het zou voor de verdediger zijn derde club in ons land zijn, want hij kwam eerder ook al uit voor Cercle Brugge.

Zou Bates een aanwinst zijn voor Standard?

Meest recent

'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Club Brugge wist tijdens de wintermercato nog zijn kern samen te houden, maar in de zomer lijkt het ...

2
2
Thorsten Fink verrast alles en iedereen met nieuwe job

Midden december werd Thorsten Fink op straat gezet door KRC Genk als gevolg van de tegenvallende ...

27
27
Martinez geeft zijn grootste spijt bij Rode Duivels aan

Komende zomer hopen de Rode Duivels een mooi parcours af te leggen op het WK in de Verenigde Staten, ...

42
42
Rik De Mil dient ex-club mokerslag toe in strijd om PO1

In de strijd om een plek bij de beste zes ploegen, heeft Rik De Mil met AA Gent een gouden zaak ...

30
30
‘Club Brugge is klaar met hem: exit na maanden twijfel’

Maandenlang hing het dossier te zweven, maar nu lijkt Club Brugge de knoop te willen doorhakken: ...

541
541
Mazzu tempert na explosie van vreugde bij OH Leuven

OH Leuven kent heel leuke weken. Na de zege tegen AA Gent volgde er vandaag een héél ...

15
15
Vrancken gaat voor stunt: "Historische mijlpaal"

STVV neemt het zondagavond op tegen Zulte Waregem. De Limburgers kunnen daar zekerheid verschaffen ...

29
29
Milkon snoeihard voor spelleiding: "Machtsmisbruik!"

FCV Dender leek op weg naar een punt bij OH Leuven, maar in de slotfase ging het alsnog mis. OHL ...

58
58
JPL-smaakmaker naar Anderlecht? "Nu niet aan de orde"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer het een en ander gaan gebeuren in de spelerskern. Daar maakten ...

154
154
Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Midden mei maakt Brussel zich klaar voor de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht. Een ...

91
91
Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

In de Challenger Pro League heeft Lommel deze namiddag een prima zaak gedaan bovenin. De Limburgers ...

45
45
Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Carl Hoefkens kende al een woelige trainerscarrière. Momenteel moet hij vrezen voor een derde ...

63
63
OHL viert Valentijn met nieuwe zege na laat penaltydrama

OHL lijkt op weg naar een knap slot van de reguliere competitie. De Leuvenaren lieten zich in het ...

32
32
Bayern op cruise control voorbij moedig 'Belgisch' Werder

Bayern München wist wat het namiddag moest doen op het veld van Werder Bremen: winnen. Borussia ...

36
36
"Anderlecht? Leuk, maar niet te vergelijken met Ajax"

RSC Anderlecht en Ajax zijn twee clubs die al jaren op de sukkel zijn, al is het in Amsterdam minder ...

112
112
Beerschot ruikt bloed: "Zou mooi zijn"

Beerschot neemt het vanavond op verplaatsing op tegen KV Kortrijk. Dat is een bijzonder belangrijk ...

163
163
'Antwerp zoekt geld: twee pistes worden plots genoemd'

Het is al héél lang geen geheim dat Royal Antwerp FC deels te koop staat. Een nieuwe ...

314
314
Boskamp gelooft in Anderlecht: "Zou goede keuze zijn"

Johan Boskamp was dertig jaar geleden trainer in een periode dat RSC Anderlecht de nummer ...

332
332
'Standard gaat strijd aan voor absolute knaltransfer'

Standard hoopt de top zes te halen, maar dat wordt bijzonder moeilijk. De Rouches kijken echter ook ...

139
139
'Kassa, kassa bij STVV: miljoenensom lonkt'

Bij STVV kennen ze een fantastisch seizoen, maar dat gaat ook gevolgen hebben. Het lijkt nu al vast ...

174
174
‘Jackpot voor Anderlecht: miljoenen als enorme meevaller’

RSC Anderlecht mag Jesper Fredberg mogelijk nog een bedankbriefje sturen. De kans bestaat dat ...

481
481
D-day voor Hoefkens: ontslag loert om de hoek

Carl Hoefkens staat voor een cruciale periode bij NAC Breda. De Belgische trainer moet vrezen voor ...

59
59
KRC Genk blijft scherp: "Dat moet nog beter"

KRC Genk overtuigde zeker niet altijd, maar wist wel met 2-3 te winnen op het veld van KV Mechelen. ...

135
135
Kwakkelend Tottenham verbaast met nieuwe hoofdcoach

Tottenham Hotspur is andermaal bezig aan een bedroevend seizoen in de Premier League. Deze week werd ...

46
46
'Anderlecht-bestuur geeft Schreuder glasheldere opdracht'

Het blijft voorlopig wachten op een definitieve bevestiging. Maar momenteel heeft het er alle schijn ...

590
590

Meer sportnieuws