'Standard haalt tweede verrassende aanwinst bij KV Mechelen'

door
'Standard haalt tweede verrassende aanwinst bij KV Mechelen'

Standard lijkt alweer voor een zeer moeilijk seizoen te staan. De Rouches moeten deze zomer zowat een halve spelerskern zien te vervangen, maar centen zijn er daarvoor amper. In afwachting van een overname moeten ze zien te roeien met zeer beperkte riemen.

De voorbije weken wist Standard wel de nodige miljoenen op te halen op de transfermarkt met de verkoop van Denis Dragus, Cihan Canak en Noah Ohio. Ook een vertrek van Arnaud Bodart en William Balikwisha moet de komende weken nog wat geld in het laatje brengen.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: huurling toont zich in Nederland

Standard zet zijn zinnen op Bates

Dat maakt dat Standard intussen toch wat financiële ruimte heeft voor inkomende transfers. Die zou het willen aanwenden om een tweede speler bij KV Mechelen weg te kapen. Eerder kwam Boli Bolingoli al transfervrij over van Malinwa.

Sudpresse meldt dat ze nu ook hun zinnen gezet hebben op David Bates. De 27-jarige Schot moet de defensie komen versterken omdat de piste-Dylan Bronn lijkt af te springen. Salernitana weigert de voormalige sterkhouder van AA Gent vrij te geven en bovendien raakt ook Standard er met Bronn zelf niet uit.

KV Mechelen wil 1 miljoen

Daardoor belanden ze nu bij Bates. KV Mechelen zou wel de twee eerste aanbiedingen van Standard geweigerd hebben en volgens Sacha Tavolieri mikken ze op een transfersom rond de 1 miljoen euro.

De speler zou zelf wel al zijn zinnen gezet hebben op een transfer. Bates zou met Standard al een persoonlijk akkoord op zak hebben en in Luik voor drie jaar kunnen tekenen. Het zou voor de verdediger zijn derde club in ons land zijn, want hij kwam eerder ook al uit voor Cercle Brugge.

Zou Bates een aanwinst zijn voor Standard?

Meest recent

Lammens krijgt enorm compliment van Alex Ferguson

Bij afwezigheid van Thibaut Courtois was het zaterdag in Kazachstan Matz Sels die nog eens onder de ...

3
3
'Volgende grootmachten dienen zich aan voor De Cat'

Het WK U17 mag dan wel een ontgoocheling geworden zijn voor Nathan De Cat met een snelle ...

16
16
Tzolis & Karetsas zorgen voor thriller, Zwitsers bijna zeker

Er werden zaterdagavond geen extra WK-tickets meer uitgedeeld. Zwitserland is wel zo goed als zeker ...

27
27
Raskin noemt bizarre verklaring voor Duivelse zeperd

De valiezen stonden bijna klaar voor het WK, want de verwachting was dat de Rode Duivels zaterdag in ...

30
30
'Barça dropt ferme transferbom: 120 miljoen'

Er was de voorbije weken heel wat te doen over de defensie van FC Barcelona, nadat ze eerst op Club ...

53
53
'Alles op het WK: verguisde Duivel maakt wintertransfer'

Na de teleurstellende 1-1 tegen Kazachstan zijn de Rode Duivels nog altijd niet zeker van het WK, ...

69
69
Eén lichtpuntje bij Duivels: "Verrast, maar ook een eer"

De Rode Duivels beleefden een pijnlijke namiddag in Kazachstan, want ze raakten niet verder dan een ...

141
141
2 Duivels vallen door maand: Boeckx noemt vervanger

Er valt heel wat na te kaarten over de wedstrijd van de Rode Duivels in Kazachstan. Veel goeds zit ...

249
249
Groot probleem bij Duivels? "Even verontrustend als draw"

Iedereen verwachtte dat de Rode Duivels zaterdag hun ticket voor het WK veilig zouden stellen, maar ...

77
77
Blunderende Theate reageert giftig op kritiek

De Rode Duivels slagen er maar niet in om een lijn te krijgen in hun prestaties. Zaterdag ging het ...

310
310
Dartel Spanje nog niet naar WK, Wales zonder overschot

Om 18u stonden er een aantal duels in de WK-kwalificatiecampagne op het programma. Spanje hoopte ...

77
77
Martinez dient Gattuso van antwoord: "Dat zie je in Europa niet"

Italië was ooit het grootste voetballand, maar dat is het al vele jaren niet meer. De Serie A ...

54
54
Fichaux scherp voor Duivels: "Daarover moeten we praten"

Geen Rudi Garcia op de bank bij de Rode Duivels tegen Kazachstan. Hij zat een schorsingsdag uit en ...

127
127
'De Cat krijgt concurrentie: twee rivalen voor megatransfer'

Nathan De Cat lokt interesse van Bayern München, Borussia Dortmund en ook Bayer Leverkusen. ...

112
112
Deschacht predikt rust na blamage: "Hem niet afschrijven"

Het was een povere prestatie van de Rode Duivels in en tegen Kazachstan. Het duel eindigde op 1-1 en ...

125
125
Vanaken verklaart offday: "Dat ontbrak misschien"

België speelde 1-1 tegen Kazachstan. Nog geen WK-ticket voor de Rode Duivels. Teleurstellend, ...

118
118
Doku messcherp: "Dan hebben we niks te zoeken op het WK"

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Kazachstan. Jérémy Doku was vooral in de tweede ...

125
125
Boeckx ziet gigantisch Duivels-probleem: "Wie vervangt hem?"

De Rode Duivels hebben 1-1 gespeeld tegen Kazachstan. De Belgen kregen kansen genoeg om te winnen, ...

289
289
Rapport Rode Duivels: twee buizen, verrassende sterkhouder

De Rode Duivels hebben zopas hun match tegen Kazachstan afgewerkt. Het werd geen 'walk in the park' ...

508
508
Zwak België faalt tegen tien man, WK-ticket nog niet binnen

Het WK is nog steeds niet binnen voor onze nationale ploeg. De Rode Duivels kenden een dramatische ...

148
148
Gattuso haalt uit naar FIFA: "Dit moét veranderen"

Italië zal via de barrages zijn WK-ticket veilig moeten stellen. Noorwegen is te sterk in hun ...

75
75
Enorme blunder bij België: Deschacht pleit twee spelers vrij

De Rode Duivels hebben heel veel werk. Na 45 minuten staan ze 1-0 in het krijt tegen Kazachstan. In ...

106
106
Blamage België dreigt: één speler valt zwaar door de mand

De Rode Duivels zijn om 15u begonnen aan het match in en tegen Kazachstan. De Belgen konden daar ...

358
358
Rapport Garcia: Degryse en Deschacht maken balans op

Rudi Garcia zal na de interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein tien duels als coach van de Rode ...

126
126
Rode Duivels smullen nu al: "De nieuwe Eden Hazard?"

De Rode Duivels hebben geen ploeg meer van wereldklasse, maar de Belgen zijn wel nog steeds een ...

114
114

Meer sportnieuws