'Standard haalt tweede verrassende aanwinst bij KV Mechelen'

door
'Standard haalt tweede verrassende aanwinst bij KV Mechelen'

Standard lijkt alweer voor een zeer moeilijk seizoen te staan. De Rouches moeten deze zomer zowat een halve spelerskern zien te vervangen, maar centen zijn er daarvoor amper. In afwachting van een overname moeten ze zien te roeien met zeer beperkte riemen.

De voorbije weken wist Standard wel de nodige miljoenen op te halen op de transfermarkt met de verkoop van Denis Dragus, Cihan Canak en Noah Ohio. Ook een vertrek van Arnaud Bodart en William Balikwisha moet de komende weken nog wat geld in het laatje brengen.

LEES OOK: Knaltransfer bij KV Mechelen? "Naar één van de grote drie"

Standard zet zijn zinnen op Bates

Dat maakt dat Standard intussen toch wat financiële ruimte heeft voor inkomende transfers. Die zou het willen aanwenden om een tweede speler bij KV Mechelen weg te kapen. Eerder kwam Boli Bolingoli al transfervrij over van Malinwa.

Sudpresse meldt dat ze nu ook hun zinnen gezet hebben op David Bates. De 27-jarige Schot moet de defensie komen versterken omdat de piste-Dylan Bronn lijkt af te springen. Salernitana weigert de voormalige sterkhouder van AA Gent vrij te geven en bovendien raakt ook Standard er met Bronn zelf niet uit.

KV Mechelen wil 1 miljoen

Daardoor belanden ze nu bij Bates. KV Mechelen zou wel de twee eerste aanbiedingen van Standard geweigerd hebben en volgens Sacha Tavolieri mikken ze op een transfersom rond de 1 miljoen euro.

De speler zou zelf wel al zijn zinnen gezet hebben op een transfer. Bates zou met Standard al een persoonlijk akkoord op zak hebben en in Luik voor drie jaar kunnen tekenen. Het zou voor de verdediger zijn derde club in ons land zijn, want hij kwam eerder ook al uit voor Cercle Brugge.

Zou Bates een aanwinst zijn voor Standard?

Meest recent

Akelige beelden Vermant: Club geeft update na ziekenhuisbezoek

Club Brugge heeft zich woensdagavond geplaatst voor de kwartfinales van de Croky Cup. Maar de zege ...

68
68
Croky Cup: Club, Gent én Union door, Antwerp viert na penalty's

In de 1/8ste finales van de Croky Cup werden woensdagavond vier wedstrijden afgewerkt. ...

162
162
Bizarre VAR-fase in OHL-Club: Hayen doet boekje open

Club Brugge blijft in de running om zichzelf op te volgen als bekerwinnaar. Het plaatste zich ...

87
87
Talbi verkoopt Liverpool uppercut, pijnlijke slipper Chelsea

In de Engelse Premier League heeft leider Arsenal FC woensdag weer goede zaken gedaan. De Gunners ...

58
58
Owngoals voorkomen afgang Bayern, boze Kompany pakt geel

Bayern München heeft zich woensdag geplaatst voor de volgende ronde van de DFB Pokal. Tegen ...

25
25
Sensatie: 'Anderlecht contacteert Benteke, Club op de loer'

Nadat hij de voorbij jaren heeft uitgeblonken in de MLS, gaat Christian Benteke op zijn 35ste op ...

1031
1031
Straf! Rode Duivel bij 10 grootste blikvangers op WK 2026

Aanstaande vrijdag wordt geloot voor de samenstelling van de poules op het wereldkampioenschap 2026. ...

177
177
Kijkers walgen massaal van beelden Croky Cup: "Schandalig!"

In de Croky Cup staan woensdagavond vier matchen van de 1/8ste finales op het programma. Al deze ...

205
205
Waalse analisten vellen verdict: géén titel voor Anderlecht?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

294
294
Real recht rug dankzij Courtois en Mbappé, Napoli ontsnapt

Na een reeks van drie opeenvolgende draws, heeft Real Madrid weer aangeknoopt met de zege in La ...

31
31
Gezichtsverlies Standard: "Hier spelen vraagt bepaald niveau ..."

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

152
152
Mignolet in nauwe schoentjes: Club speelt hard spel

Alsof het dossier nog niet pijnlijk genoeg was, bleef Simon Mignolet zondag tijdens de rust tegen ...

702
702
'Schalke en co strijden volop om verrassende Belg'

Dezer dagen trekken de meeste Belgische clubs voluit de kaart van de jeugd, al blijven er nog altijd ...

35
35
Eén verrassing bij Club, Janssen start meteen bij Antwerp

Er staat woensdagavond alweer heel wat bekervoetbal op het programma. Met Club Brugge en Union komen ...

61
61
Lukaku snel terug? TD Napoli brengt update

Dit seizoen viel Romelu Lukaku nog niet te bewonderen, want de Rode Duivel liep in augustus tijdens ...

39
39
Pro League zet aanval op DAZN verder met vlammende brief

De voorbije maanden bleek het nieuwe televisiecontract een tikkende tijdbom, want een akkoord tussen ...

181
181
Vete laait weer op: Stijnen dreigt met rechtszaak tegen KBVB

Geen trainer die in ons land de voorbije jaren zo vaak in het oog van de storm stond als Stijn ...

100
100
Coup de théâtre: ronduit bizarre trainerswissel in 1B

In de Jupiler Pro League krijgen de trainers dit seizoen opvallend veel respijt. Over halfweg de ...

125
125
Antwerp blijft gaan: 2 jonge talenten tekenen

Het is bij Antwerp dezer dagen meer dan ooit aan de jeugd. Sinds de komst van Paul Gheysens werd er ...

117
117
Rode Duivels en transfer: Meunier doet straffe beloftes

De voorbije jaren zijn heel wat leden van de gouden generatie bij de Rode Duivels al afgehaakt. De ...

121
121
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

126
126
Knaltransfer bij KV Mechelen? "Naar één van de grote drie"

KV Mechelen is bezig aan een sterk seizoen en staat nog altijd op een zeer knappe vijfde plaats in ...

318
318
Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

38
38
Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

KRC Genk is weer beter bezig. Thorsten Fink & co steken nog niet in bloedvorm, maar er is wel ...

327
327
Hasi lyrisch: Genkie maakt gigantische indruk

RSC Anderlecht won in de Jupiler Pro League en Beker van België al vijf matchen op rij. Een ...

185
185

Meer sportnieuws