'Standard haalt tweede verrassende aanwinst bij KV Mechelen'

door
'Standard haalt tweede verrassende aanwinst bij KV Mechelen'

Standard lijkt alweer voor een zeer moeilijk seizoen te staan. De Rouches moeten deze zomer zowat een halve spelerskern zien te vervangen, maar centen zijn er daarvoor amper. In afwachting van een overname moeten ze zien te roeien met zeer beperkte riemen.

De voorbije weken wist Standard wel de nodige miljoenen op te halen op de transfermarkt met de verkoop van Denis Dragus, Cihan Canak en Noah Ohio. Ook een vertrek van Arnaud Bodart en William Balikwisha moet de komende weken nog wat geld in het laatje brengen.

LEES OOK: ‘Anderlecht slaat toe: JPL-toptransfer hangt in de lucht’

Standard zet zijn zinnen op Bates

Dat maakt dat Standard intussen toch wat financiële ruimte heeft voor inkomende transfers. Die zou het willen aanwenden om een tweede speler bij KV Mechelen weg te kapen. Eerder kwam Boli Bolingoli al transfervrij over van Malinwa.

Sudpresse meldt dat ze nu ook hun zinnen gezet hebben op David Bates. De 27-jarige Schot moet de defensie komen versterken omdat de piste-Dylan Bronn lijkt af te springen. Salernitana weigert de voormalige sterkhouder van AA Gent vrij te geven en bovendien raakt ook Standard er met Bronn zelf niet uit.

KV Mechelen wil 1 miljoen

Daardoor belanden ze nu bij Bates. KV Mechelen zou wel de twee eerste aanbiedingen van Standard geweigerd hebben en volgens Sacha Tavolieri mikken ze op een transfersom rond de 1 miljoen euro.

De speler zou zelf wel al zijn zinnen gezet hebben op een transfer. Bates zou met Standard al een persoonlijk akkoord op zak hebben en in Luik voor drie jaar kunnen tekenen. Het zou voor de verdediger zijn derde club in ons land zijn, want hij kwam eerder ook al uit voor Cercle Brugge.

Zou Bates een aanwinst zijn voor Standard?

Meest recent

'Belgie boven: test bij Fenerbahçe én Noorse interesse'

De Belgische spelers liggen altijd goed in de markt. Zij hebben vaak een zeer goede basisopleiding ...

20
20
'FCV Dender pakt uit, Deense spits op weg naar JPL'

De mercato draait op volle toeren. De Belgische eersteklassers zijn volop op zoek naar ...

38
38
Ajax heeft topdeal binnen en vindt akkoord met Lazio

Ajax heeft een grote uitgaande transfer afgerond. De Amsterdammers hebben een deal gesloten met ...

20
20
Donkere wolken boven Antwerp: Goots geeft RAFC gouden tips

Royal Antwerp FC leek op weg naar een horrorseizoen, maar plots is er weer hoop na een zeer goede ...

142
142
‘Standard gaat voor Premier League-transfer'

Standard wil zich deze maand versterken. De Rouches zijn alvast druk bezig en één ...

52
52
Hayen lyrisch: "Hij is hét grootste talent in de JPL"

Nicky Hayen is enkele weken aan de slag bij KRC Genk. Hij heeft de kern nu beter leren kennen. De ...

252
252
'Ajax maakt werk van ronduit epische transferdeal'

Ajax heeft een zeer mooi verleden met ronduit fenomenale spelers. De Amsterdammers willen het ...

31
31
'Chelsea zet Belgische traditie verder: Belg in de ploeg'

Chelsea heeft een traditie met Belgische spelers. De afgelopen jaren speelden er de nodige Belgen en ...

128
128
Hasi slaat bal mis: Anderlecht maakt cruciale fouten

Bij RSC Anderlecht verwijzen ze te vaak naar de Deense passage als oorzaak voor een aantal problemen ...

307
307
Club Brugge bereidt megadeal voor: "In de zomer..."

Club Brugge gaat in 2026 sowieso een aantal smaakmakers verliezen. Joel Ordonez en Christos Tzolis ...

352
352
Bayat over RSCA-gerucht: "Renard was ook compleet verrast"

RSC Anderlecht is op zoek naar versterking, maar moet eerst de kern afslanken. Er doken al heel wat ...

181
181
‘Anderlecht slaat toe: JPL-toptransfer hangt in de lucht’

Anderlecht kijkt al vooruit, ook in het doel. Colin Coosemans doet het uitstekend, maar paars-wit ...

593
593
Volgende vertrekker bij AA Gent: "Er met hoofd niet meer bij"

Bij AA Gent moet er zoals bij de meeste clubs, zeker door de DAZN-saga, eerst verkocht worden ...

397
397
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Bij Royal Antwerp FC mikken al een hele tijd meer en meer op de eigen jeugd. De Great Old heeft een ...

93
93
'Tielemans ontvangt bijzonder straf transfervoorstel'

Youri Tielemans is bezig aan een goed seizoen bij Aston Villa. De club gaat voluit voor een stunt en ...

192
192
Dennis (ex-Club) duikt plots op bij deze verrassende club

Emmanuel Dennis leek op weg naar een heel mooie carrière, maar de Nigeriaanse aanvaller kent ...

130
130
Cercle Brugge strikt volgende buitenlandse parel

Cercle Brugge haalt wel vaker jong talent naar Brugge. De Bruggelingen gaan met Alan Minda zo een ...

116
116
'Westerlo op weg naar tweede uitgaande transfer'

De Belgische ploegen moeten spelers verkopen door de DAZN-saga, dat lieten we jullie al eerder ...

164
164
'Hasi houdt adem in: sterkhouders weg bij Anderlecht?'

Mads Kikkenborg mag pas weg wanneer RSC Anderlecht een nieuwe doelman te pakken heeft, maar voor het ...

437
437
'Furo zorgt voor plottwist van jewelste bij Club Brugge'

Als een donderslag bij heldere hemel staat Club Brugge op het punt om afscheid te nemen van Kaye ...

670
670
“Van alle kanten komen ze”: Van Gucht doet boekje open

Hij is een man die zelden onopgemerkt blijft. Wat Ruben Van Gucht zegt of doet, zorgt steevast voor ...

332
332
Familiedrama Beckham escaleert: zoon trekt harde lijn

Wat ooit een droomfamilie leek rond een voetbalicoon is nu pure reality drama. In het huis van David ...

186
186
Witte rook bij AA Gent: Gandelman laat kassa rinkelen

Eerder geraakte reeds bekend dat AA Gent op het punt stond om afscheid te nemen van Omri Gandelman, ...

157
157
'Transferbom bij Club Brugge: tiener levert jackpot op'

Club Brugge dacht om in januari iedereen aan boord te houden, maar één goudhaantje ...

554
554
‘KAA Gent, Standard en STVV strijden om knaltransfer’

De wintermercato is officieel geopend en soms kijken de Belgische elkaar recht in de ogen. Dat is ...

544
544

Meer sportnieuws