'Onana wijst ultiem aanbod van grootmacht nog af'

372
'Onana wijst ultiem aanbod van grootmacht nog af'

Nu het EK helemaal voorbij is, komt de zomermercato stilaan onder stoom. Dat zal ook voor een aantal Rode Duivels een toptransfer teweeg brengen. Na twee jaar staat Amadou Onana bijvoorbeeld op het punt om Everton te verlaten.

Het stond in de sterren geschreven dat de 22-jarige middenvelder deze zomer een stap hogerop zou gaan zetten. Hij werd in de voorbije transferperiodes al telkens gelinkt aan een waslijst aan Europese topclubs, maar deze zomer was Everton ook bereid om mee te werken aan een transfer. Met de transfersom die ze voor Onana kunnen vangen, willen ze hun financiële zorgen verlichten.

LEES OOK: 'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Onana stuurde Man Utd nog wandelen

Intussen is ook bekend wat de bestemming van Onana zal worden. De voorbije dagen raakte bekend dat Aston Villa dicht bij zijn komst zou staan. Nochtans had de Rode Duivel ook nog een aantal andere aanbiedingen op zak.

Zo weet Het Nieuwsblad dat niemand minder dan Manchester United deze week nog een serieuze poging gedaan zou hebben om Onana binnen te halen. Erik ten Hag is er nog op zoek naar een nieuwe nummer zes omdat Casemiro vorig seizoen door de mand viel en straks mogelijk ook vertrekt.

Zondag medische testen bij Aston Villa

Onana stuurde United echter wandelen en bleef bij zijn keuze voor Aston Villa. Die overgang zal snel helemaal afgerond worden. Zondag zou onze landgenoot zijn medische testen afleggen, waarop hij een dag later zijn handtekening zou gaan zetten onder een vijfjarig contract.

In tegenstelling tot United kunnen de Villans Onana wel Champions League-voetbal bieden. Ze zouden een slordige 60 miljoen euro inclusief bonussen op tafel leggen voor zijn komst.

Heeft Onana de juiste keuze gemaakt?

Meest recent

Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

18
18
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

34
34
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

86
86
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

150
150
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

94
94
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

33
33
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

111
111
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

274
274
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

83
83
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

42
42
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

266
266
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

392
392
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

104
104
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

111
111
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

183
183
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

82
82
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

281
281
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

367
367
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

57
57
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

518
518
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

395
395
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

121
121
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

206
206
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

35
35
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

77
77

Meer sportnieuws