'Onana wijst ultiem aanbod van grootmacht nog af'

door
'Onana wijst ultiem aanbod van grootmacht nog af'

Nu het EK helemaal voorbij is, komt de zomermercato stilaan onder stoom. Dat zal ook voor een aantal Rode Duivels een toptransfer teweeg brengen. Na twee jaar staat Amadou Onana bijvoorbeeld op het punt om Everton te verlaten.

Het stond in de sterren geschreven dat de 22-jarige middenvelder deze zomer een stap hogerop zou gaan zetten. Hij werd in de voorbije transferperiodes al telkens gelinkt aan een waslijst aan Europese topclubs, maar deze zomer was Everton ook bereid om mee te werken aan een transfer. Met de transfersom die ze voor Onana kunnen vangen, willen ze hun financiële zorgen verlichten.

LEES OOK: 'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Onana stuurde Man Utd nog wandelen

Intussen is ook bekend wat de bestemming van Onana zal worden. De voorbije dagen raakte bekend dat Aston Villa dicht bij zijn komst zou staan. Nochtans had de Rode Duivel ook nog een aantal andere aanbiedingen op zak.

Zo weet Het Nieuwsblad dat niemand minder dan Manchester United deze week nog een serieuze poging gedaan zou hebben om Onana binnen te halen. Erik ten Hag is er nog op zoek naar een nieuwe nummer zes omdat Casemiro vorig seizoen door de mand viel en straks mogelijk ook vertrekt.

Zondag medische testen bij Aston Villa

Onana stuurde United echter wandelen en bleef bij zijn keuze voor Aston Villa. Die overgang zal snel helemaal afgerond worden. Zondag zou onze landgenoot zijn medische testen afleggen, waarop hij een dag later zijn handtekening zou gaan zetten onder een vijfjarig contract.

In tegenstelling tot United kunnen de Villans Onana wel Champions League-voetbal bieden. Ze zouden een slordige 60 miljoen euro inclusief bonussen op tafel leggen voor zijn komst.

Heeft Onana de juiste keuze gemaakt?

Meest recent

Slotoffensief komt te laat: Essevee onderuit tegen Westerlo

Zulte Waregem heeft zaterdag een zeer slechte zaak gedaan. Het moet weer bang achterom kijken nadat ...

0
0
‘Real verraadt eigen coach: droomtrainer staat al klaar’

Real Madrid heeft z’n nieuwe T1 nog maar net aangesteld, maar het Bernabéu gelooft er ...

41
41
Vrancken geeft het 'geheim' van STVV-succes prijs

STVV is bijzonder sterk bezig en staat knap tweede in de Jupiler Pro League. Vanavond nemen ze het ...

7
7
'AA Gent deelt KRC Genk twee transfertikken uit'

In België is er al jaren een strijd om de beste talenten. AA Gent probeert ook steeds meer in ...

81
81
'Club Brugge baalt: parel trekt naar Europese top'

Club Brugge leeft momenteel op een wolk na de kwalificatie in de Champions League, maar ze gaan toch ...

300
300
Druk op Renard neemt toe: "Er werd toch flink gespendeerd"

Besnik Hasi krijgt voorlopig de volle laag, maar daarachter zal Olivier Renard toch stilaan ...

174
174
Vannieuwkerke verrast vriend en vijand met opvallende zet

Karl Vannieuwkerke is dit weekend te horen en te zien op het WK Veldrijden in het Nederlandse Hulst. ...

43
43
KRC Genk maakt transferdeal met FC Barcelona bekend

Een zeer opvallende transfer bij Racing Genk. Daar hebben ze vandaag een deal gesloten met FC ...

101
101
Clement komt met bijzonder straffe Premier League-uitspraak

Philippe Clement kende wisselend succes bij AS Monaco en Rangers FC. Hij trok nadien naar Norwich ...

63
63
Arsenal recht de rug, Leipzig haakt helemaal af

In de Bundesliga en Premier League stonden er namiddag een aantal matche op het programma. Kregen we ...

17
17
Antwerp houdt gezondheidswandeling bij Cercle Brugge

Royal Antwerp FC stond om 16u voor een aantal moeilijke verplaatsing naar Cercle Brugge. Al werd het ...

59
59
Kompany looft oude JPL-bekende: "Groot talent"

Bayern München hoopt vandaag weer de zege te pakken tegen Hamburger SV. Vincent Kompany kreeg ...

38
38
Vanhaezebrouck scherp voor De Mil: "Stel je je vragen bij"

Rik De Mil trok enkele weken geleden van Sporting Charleroi naar AA Gent. Bij de Carolo's doet Hans ...

205
205
Hasi trekt van leer: "Dàt vroeg de club aan mij"

Bij RSC Anderlecht staat er na de 5 op 18 veel druk op de ketel. Winnen bij Standard is nodig voor ...

211
211
Belgische coach verrast: "Sprak met Antwerp"

Royal Antwerp FC is zwaar teruggevallen. Voorzitter Paul Gheysens voerde allerminst een duurzaam ...

261
261
Onmisbaar bij Anderlecht: tijd dringt voor Renard

Thorgan Hazard krijgt vreemd genoeg kritiek de laatste weken. Zelfs Besnik Hasi was kritisch voor ...

303
303
STVV houdt hart vast: weldra witte rook over Vrancken

STVV kent een droomseizoen in de Jupiler Pro League. De club hoopt dat ze Wouter Vrancken nog langer ...

188
188
Snoop Dogg zorgt voor stevig bommetje in Engels voetbal

Iedereen kent Snoop Dogg vooral als rapper. Hij was vele jaren een van de beste rappers en hij ...

55
55
Sterk tegen Man Utd en Liverpool: weldra Rode Duivel?

Rudi Garcia heeft zijn WK-selectie wellicht al zo goed als in zijn hoofd voor het WK van komende ...

130
130
'Anderlecht rondt verrassende deal af in Serie A'

Bij RSC Anderlecht gaat er de komende dagen ingaand wellicht nog weinig gebeuren. Bij RSCA Futures ...

415
415
'Cercle Brugge verwent fans met twee toptransfers'

Cercle Brugge gaat de komende dagen nog een aantal stevige transfers afronden. De Bruggelingen gaan ...

148
148
Lierse SK en Lokeren trakteren fans op aanwinsten

In de Challenger Pro League hebben Sporting Lokeren en Lierse SK nog twee nieuwe spelers ...

101
101
'Club Brugge slikt: in extremis transferbom bij Atlético'

Club Brugge weet waar het aan toe is in de tussenronde van de Champions League. Om de 1/8ste ...

650
650
Match van laatste kans: Hasi grijpt in bij Anderlecht

Zondagmiddag zullen de zenuwen hooggespannen staan op Sclessin. Zowel Standard als RSC Anderlecht ...

366
366
'Club speelt publiekslieveling kwijt: ook United mengt zich'

Club Brugge maakte afgelopen woensdag voor de ogen van heel Europa indruk met een 3-0-zege tegen ...

870
870

Meer sportnieuws