'Onana wijst ultiem aanbod van grootmacht nog af'

372 stemmen
'Onana wijst ultiem aanbod van grootmacht nog af'

Nu het EK helemaal voorbij is, komt de zomermercato stilaan onder stoom. Dat zal ook voor een aantal Rode Duivels een toptransfer teweeg brengen. Na twee jaar staat Amadou Onana bijvoorbeeld op het punt om Everton te verlaten.

Het stond in de sterren geschreven dat de 22-jarige middenvelder deze zomer een stap hogerop zou gaan zetten. Hij werd in de voorbije transferperiodes al telkens gelinkt aan een waslijst aan Europese topclubs, maar deze zomer was Everton ook bereid om mee te werken aan een transfer. Met de transfersom die ze voor Onana kunnen vangen, willen ze hun financiële zorgen verlichten.

LEES OOK: Nog geen Champions League: Burnley voorkomt droomweek Villa

Onana stuurde Man Utd nog wandelen

Intussen is ook bekend wat de bestemming van Onana zal worden. De voorbije dagen raakte bekend dat Aston Villa dicht bij zijn komst zou staan. Nochtans had de Rode Duivel ook nog een aantal andere aanbiedingen op zak.

Zo weet Het Nieuwsblad dat niemand minder dan Manchester United deze week nog een serieuze poging gedaan zou hebben om Onana binnen te halen. Erik ten Hag is er nog op zoek naar een nieuwe nummer zes omdat Casemiro vorig seizoen door de mand viel en straks mogelijk ook vertrekt.

Zondag medische testen bij Aston Villa

Onana stuurde United echter wandelen en bleef bij zijn keuze voor Aston Villa. Die overgang zal snel helemaal afgerond worden. Zondag zou onze landgenoot zijn medische testen afleggen, waarop hij een dag later zijn handtekening zou gaan zetten onder een vijfjarig contract.

In tegenstelling tot United kunnen de Villans Onana wel Champions League-voetbal bieden. Ze zouden een slordige 60 miljoen euro inclusief bonussen op tafel leggen voor zijn komst.

Heeft Onana de juiste keuze gemaakt?

Meest recent

'Opvolger Onyedika: Club gaat strijd om international aan'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Ook voor Raphael ...

58
58
Anderlecht kijkt vreemd op: bizarre wending rond Schreuder

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

77
77
Kvaratskhelia trapt PSG naar titel, Inter voltooit dubbel

Paris Saint-Germain heeft zich op de voorlaatste speeldag van de Ligue 1 tot kampioen gekroond. Een ...

23
23
Arsenal bibbert: winnend City houdt titelstrijd springlevend

Met nog slechts twee speeldagen te gaan is de titelstrijd in de Premier League allerminst voorbij. ...

79
79
Analisten unaniem: 'Vaste Rode Duivel gedumpt voor WK'

Nog twee keer slapen en bondscoach Rudi Garcia maakt bekend welke 26 spelers België zullen ...

146
146
'United wild van Lammens: ingrijpend transferbesluit'

Manchester United maakt komend seizoen zijn comeback in de Champions League en lijk het seizoen te ...

95
95
Verschaeren doet Anderlecht-fans dromen vlak voor finale

RSC Anderlecht wil er donderdag alles aan doen om de beker van België veroveren. De Belgische ...

253
253
'Transferschok Lewandowski: kersvers kampioen in de dans'

Nu de landstitel een feit is, kan FC Barcelona zich stilaan kan toeleggen op de voorbereiding op het ...

66
66
WK-selectie Duivels: 'Geen De Cat, wél onverwachte naam'

Het aftellen zit er bijna op: aanstaande vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke Rode ...

430
430
Club krijgt enorme opsteker voor titelclash met Union

Club Brugge maakt zich op voor een levensbelangrijke afspraak. Aanstaande zondag wordt immers de ...

382
382
Taravel geeft finale-selectie vrij: extra boost Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt donderdag een unieke kans om een einde te maken aan de jarenlange droogte. De ...

300
300
'Duidelijkheid voor Lammens: Man Utd kiest coach'

De komende weken zullen alle ogen in de Premier League gericht zijn op de titelstrijd tussen Arsenal ...

82
82
'Napoli wil af van Lukaku: verrassende wending'

Vanuit Napels kwam er woensdag opmerkelijk nieuws. Romelu Lukaku kreeg immers van zijn club ...

153
153
Niemand ziet dit aankomen: plots toptransfer Vermeeren

Arthur Vermeeren wordt overal aan de kant geschoven, maar toch duikt zijn naam op in bijna ...

686
686
'Pocognoli ziet eerste Belgische pion vertrekken'

Sébastien Pocognoli verruilde in oktober Union voor AS Monaco, maar een enorm succes is die ...

42
42
Albert beschermt Anderlecht-pion: "Gebrek aan respect"

Anderlecht zal donderdagnamiddag alles uit de kast halen om de Croky Cup te pakken. Het snakt immers ...

128
128
'Openda geeft groen licht: transfer in de maak'

De voorbije jaren was Loïs Openda een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar het ...

78
78
Godts tegenover Saibari en Antwerp-lieveling voor prijs

Vrijdag zal blijken of Rudi Garcia plaats heeft in zijn WK-selectie voor Mika Godts. De 20-jarige ...

30
30
Revanche op Anderlecht? Hubert oordeelt

Donderdagnamiddag staat er nog eens een Brusselse derby op het programma. Dat wordt niet zomaar een ...

104
104
'Standard krijgt mokerslag en moet mercato op'

Drie speeldagen voor het einde is Standard nog steeds volop in de running voor een Europees ticket. ...

205
205
Burgess houdt druk weg bij Union voor bekerfinale

Union kan zich donderdagnamiddag verzekeren van al de derde prijs op drie jaar tijd. Nadat het twee ...

94
94
Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Enkele maanden geleden werd de voetbalwereld plots heel stil bij het overlijden van voormalig ...

185
185
Genk geeft cruciale blessure-update Heymans/Karetsas

KRC Genk moet in de komende weken vol aan de bak om alsnog de Europe Play-Offs te winnen. In aanloop ...

100
100
'Nationaal recordbod richting Club: duizelingwekkende cijfers'

Dat Club Brugge komende zomer opnieuw miljoenen gaat verdienen op de transfermarkt, staat inmiddels ...

721
721
Garcia houdt adem in: sterkhouder in allerijl naar België

Binnen minder dan een maand gaat het wereldkampioenschap officieel van start. Het wordt de komende ...

217
217

Meer sportnieuws