'Onana wijst ultiem aanbod van grootmacht nog af'

door
'Onana wijst ultiem aanbod van grootmacht nog af'

Nu het EK helemaal voorbij is, komt de zomermercato stilaan onder stoom. Dat zal ook voor een aantal Rode Duivels een toptransfer teweeg brengen. Na twee jaar staat Amadou Onana bijvoorbeeld op het punt om Everton te verlaten.

Het stond in de sterren geschreven dat de 22-jarige middenvelder deze zomer een stap hogerop zou gaan zetten. Hij werd in de voorbije transferperiodes al telkens gelinkt aan een waslijst aan Europese topclubs, maar deze zomer was Everton ook bereid om mee te werken aan een transfer. Met de transfersom die ze voor Onana kunnen vangen, willen ze hun financiële zorgen verlichten.

LEES OOK: 'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

Onana stuurde Man Utd nog wandelen

Intussen is ook bekend wat de bestemming van Onana zal worden. De voorbije dagen raakte bekend dat Aston Villa dicht bij zijn komst zou staan. Nochtans had de Rode Duivel ook nog een aantal andere aanbiedingen op zak.

Zo weet Het Nieuwsblad dat niemand minder dan Manchester United deze week nog een serieuze poging gedaan zou hebben om Onana binnen te halen. Erik ten Hag is er nog op zoek naar een nieuwe nummer zes omdat Casemiro vorig seizoen door de mand viel en straks mogelijk ook vertrekt.

Zondag medische testen bij Aston Villa

Onana stuurde United echter wandelen en bleef bij zijn keuze voor Aston Villa. Die overgang zal snel helemaal afgerond worden. Zondag zou onze landgenoot zijn medische testen afleggen, waarop hij een dag later zijn handtekening zou gaan zetten onder een vijfjarig contract.

In tegenstelling tot United kunnen de Villans Onana wel Champions League-voetbal bieden. Ze zouden een slordige 60 miljoen euro inclusief bonussen op tafel leggen voor zijn komst.

Heeft Onana de juiste keuze gemaakt?

Meest recent

Opstellingen: Antwerp slikt mokerslag vlak voor Standard

Antwerp FC leek op sterven na dood in de Europe Play-Offs. Maar de Great Old heeft zich met een 9 op ...

2
2
Opvolger Ordoñez: 'Club Brugge gaat Europese strijd aan'

Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke transferzomer. Blauw-Zwart is op weg om te ...

78
78
AA Gent met grond gelijk gemaakt: zondebok krijgt volle laag

In de Champions' Play-Offs kruisten de twee laatste ploegen uit het klassement zondagmiddag de ...

18
18
Pijnlijk: Still 15 matchen na Anderlecht-exit op straat gezet

Amper twee matchen nadat hij aan het roer werd geplaatst als interim-trainer, besloot Edward Still ...

53
53
"Schaamteloos" - Burgess grond ingeboord na heftig interview

Union SG heeft zaterdagavond dure averij opgelopen in de titelstrijd. Na een knotsgekke slotfase ...

328
328
Extra (finale)troef Taravel: grote comeback bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

481
481
'Standard rekent zich rijk: gigantisch winstgevende transfer'

Bij Standard zullen ze dit seizoen wellicht weer geen Europees ticket bemachtigen. De club gaat in ...

122
122
Van Kane tot Verschaeren: straffe cijfers onder Kompany

Vincent Kompany laat Bayern München dartelen. Velen zeggen al snel: 'met die aanvallende ...

41
41
TRANSFERUURTJE: 'Drukte bij Anderlecht, megadeal Sadiki'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

75
75
Burgess gaat stapje verder: “Wat er achter schermen gebeurt”

Union SG verloor met 2-1 van STVV en kan de leidersplaats verliezen aan Club Brugge. Na afloop was ...

278
278
KRC Genk bestolen? Ex-topref velt duidelijk oordeel

KRC Genk incasseerde een enorme mokerslag in de Europe Play-Offs. De Limburgers verloren van ...

193
193
Eredivisie op stelten: Ibiza-trip PSV zorgt voor woede

PSV mag zich al geruime tijd landskampioen noemen, maar de Eindhovenaren blijven in de slotfase van ...

42
42
'Anderlecht verrast voor Club Brugge: Taravel grijpt in'

RSC Anderlecht neemt het op tegen Club Brugge in de Champions Play-Offs. Paars-Wit lijkt zich vooral ...

645
645
Pique in midden van storm: “Ik slaag je in elkaar…”

Gerard Pique is in het middelpunt van een storm terechtgekomen in Spanje. De voormalige verdediger ...

69
69
Ook Kjell Scherpen reageert erg scherp na STVV-Union

De topper tussen Sint-Truiden VV en Union SG blijft nog nazinderen. De Kanaries wonnen op Stayen met ...

274
274
Cuypers grote schlemiel ondanks dubbelslag, Messi gaat KO

Hugo Cuypers wordt nadrukkelijk met een selectie voor de Rode Duivel in verband gebracht dus de MLS ...

89
89
Smaakmaker explodeert onder Taravel: weldra méér dan 20 miljoen

Bij RSC Anderlecht is het weer geen topseizoen, maar er zijn ook lichtpunten in de kern. Eén ...

219
219
Clement krijgt opvallende boodschap: woorden raken diep

Philippe Clement heeft dit seizoen een onuitwisbare indruk nagelaten in de Engelse Championship. De ...

264
264
Hubert haalt uit naar ref: woorden zorgen voor ophef

Union SG verloor met 2-1 van STVV en dat was een logische nederlaag. De Brusselaars zitten in de ...

516
516
Ruben Van Gucht geeft criticasters keihard lik op stuk

Ruben Van Gucht heeft voor heel wat beroering gezorgd met zijn beslissing om vanaf deze zomer ook ...

55
55
Kompany Ball verovert: van Anderlecht tot Bayern

Vincent Kompany flikt het alweer. Bij RSC Anderlecht en Burnley maakte hij al indruk, bij Bayern ...

77
77
'Wilmots ontploft na transferzet Club Brugge'

Club Brugge denkt aan een opvallende transfer, en in Luik schiet men meteen recht. De interesse uit ...

712
712
Anderlecht vs Club: waar zijn de helden van toen?

Er was een tijd dat Club Brugge bijna kansloos naar het Lotto Park trok. Ze wonnen er ruim 20 jaar ...

132
132
'Belgische clubs jagen op grote trainersnaam'

Zal er volgend seizoen een grote naam naast het veld staan in de Jupiler Pro League? Het zou zomaar ...

115
115
Anderlecht vs Club Brugge: transferzomer barst los

RSC Anderlecht – Club Brugge is nog altijd de grootste affiche, qua naam, in het Belgische ...

167
167

Meer sportnieuws