'Union krijgt miljoenenbod binnen voor Puertas'

264
'Union krijgt miljoenenbod binnen voor Puertas'

Net als de voorbije jaren lijkt Union ook nu weer na een succesvol seizoen te maken te krijgen met een leegloop in de zomer. Het zag al trainer Alexander Blessin en spitsen Mohamed Amoura en Gustaf Nilsson vertrrekken en daar zal het niet bij blijven. Ook rond Cameron Puertas komt er alsmaar meer beweging.

De Spaanse spelmaker was één van de sensaties van vorig seizoen. Nadat hij in zijn eerste anderhalf jaar bij Union nog vooral invaller was, ontbolsterde hij het voorbije jaar helemaal. Na het vertrek van Teddy Teuma veroverde hij een basisplaats en werd hij de draaischijf van Union.

LEES OOK: Burgess doet tranen rollen met één korte boodschap

Mönchengladbach duwt door voor Puertas

Met veertien goals en 23 assists over alle competities oogden zijn statistieken bovendien ook indrukwekkend. Dat leverde hem een uitverkiezing tot Profvoetballer van het Jaar op en straks wellicht ook een toptransfer. Eén club drukt alvast door voor zijn diensten.

Sacha Tavolieri weet dat Borussia Mönchengladbach een tandje hoger schakelt voor zijn komst. De Duitse club deed Puertas zelf een week geleden al een aanbieding en wil nu ook tot een akkoord met Union komen. De verwachting is dat daarvoor een bedrag tussen de 12 en 15 miljoen euro nodig zal zijn.

Lucratieve aanbieding uit Saudi-Arabië

Gladbach heeft echter nog stevige concurrentie in de strijd om Puertas. Die zou immers ook een zeer lucratieve aanbieding uit Saudi-Arabië op zak hebben. Daar zal hij wellicht een pak meer kunnen verdienen dan bij de middemoter in de Bundesliga.

Het is dus nog lang niet zeker waar de toekomst van Puertas zal liggen, maar het zal meer dan waarschijnlijk niet in het Dudenpark zijn. Daar was hij begin 2022 neergestreken nadat hij daarvoor zijn hele carrière in Zwitserland bij Lausanne-Sport gespeeld had.

Zou Mönchengladbach een stap vooruit zijn voor Puertas?

Meest recent

'Mourinho ongenadig: 2 spelers meteen doorgestuurd bij Real'

José Mourinho streek in de zomer opnieuw neer bij Real Madrid, dertien jaar na zijn vorige ...

0
0
Opvallende naam verdwijnt na drie matchen uit JPL

Het interlandvoetbal zit er weer op en dus gaat de focus vanaf komend weekend weer op de ...

5
5
Vermeeren en Frey als exponenten: pijnpunt bij Antwerp

Voor Antwerp is het tot dusver een seizoen met twee gezichten. De Great Old begon nog verrassend ...

44
44
Afscheid Messi ontspoort: Bedrijf gaat diep door het stof

Het afscheid van Lionel Messi in Buenos Aires moest een avond worden om nooit te vergeten. Voor ...

20
20
'Kompany lonkt naar PL: topdeal van 60 miljoen'

Bayern München is alweer scherp aan het seizoen begonnen. Het pakte tot dusver tien op twaalf ...

15
15
Beerschot onthoofd zonder Vossen? Ex-speler velt oordeel

Komend weekend wordt ook de Challenger Pro League weer op gang getrapt na een onderbreking van ...

36
36
Balans Van Bommel: gemiste kans versus nieuwe schwung

De eerste interlandperiode van Mark van Bommel ligt achter de rug. Het werd er eentje met ups en ...

77
77
STVV maakt zich klaar voor historische avond

Het aftellen is begonnen. Volgende week donderdag om 21 uur maakt STVV zich op voor een historische ...

39
39
David Silva keert op 40-jarige leeftijd plots terug

David Silva (40) keert terug op de voetbalvelden. Drie jaar na zijn noodgedwongen afscheid heeft de ...

26
26
'Tegenstander België zet coach op straat'

Vincenzo Montella is niet langer bondscoach van Turkije. De Turkse voetbalbond (TFF) heeft volgens ...

85
85
Icoon van FC Barcelona stopt op 39-jarige leeftijd

Op 39-jarige leeftijd is het definitief voorbij voor Pedro Rodríguez. De Spaanse aanvaller ...

58
58
Bellingham: "Hij is de beste Engelse speler ooit"

Engeland heeft al héél wat wereldtoppers gehad in zijn geschiedenis. Eén van de ...

51
51
'Essevee wil in januari toeslaan met buitenlands talent'

De extra lange interlandbreak gaf de clubs uit de Jupiler Pro League de tijd om al een eerste ...

63
63
Jorge Jesus reageert kurkdroog op statement Ronaldo

Portugal was de voorbije dagen in de ban van de rel rond Cristiano Ronaldo. De 41-jarige vedette ...

121
121
Ex-Rode Duivel miste droomtransfer: "Bayern en Ajax..."

Dezer dagen spelen heel wat Rode Duivels bij de allergrootste clubs van Europa, maar rond de ...

44
44
'Nieuw FIFA-schandaal rond WK-deelname van Congo'

De laatste maanden liggen de FIFA en voorzitter Gianni Infantino zwaar onder vuur. Alles begon met ...

149
149
KV Kortrijk heeft nieuwe trainer helemaal beet

Komend weekend trekt de Jupiler Pro League zich na een aanzienlijke pauze weer op gang. Dat zal ...

54
54
De Ketelaere incasseert slecht nieuws bij Atalanta

In Frankrijk verscheen Romelu Lukaku nog eens aan de aftrap als diepe spits van de Rode Duivels, ...

351
351
Coucke krijgt heel emotionele smeekbede: "Help me..."

Marc Coucke blijft iemand die het leven duidelijk ten volle wil beleven. De ondernemer is ...

44
44
De Mil doet straf verhaal: "Zonder hen nooit profcoach"

De voorbije jaren manifesteerden enkele verrassende namen zich aan het Belgische trainersfirmament. ...

84
84
Jonge Duivels naar EK: Swerts ziet grote verandering

Het was bibberen tot het bittere einde, maar de Jonge Duivels zijn er dinsdagavond wel in geslaagd ...

39
39
JPL-aanvoerder gaat plots aan de slag in Litouwen

De transfermarkt mag momenteel dan wel gesloten zijn, toch zien we regelmatig nog deals voorbij ...

79
79
TRANSFERUURTJE: 'Cercle slaat fraaie slag, grote kuis Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

302
302
Vrancken geeft Vanderbiest gouden KV Mechelen-raad

Wouter Vrancken is nu actief bij het Schotse Hearts, maar de oefenmeester boekte eerder succes bij ...

160
160
Kompany krijgt “zwaarbeveiligde gevangenis” bij Bayern

Vincent Kompany werd afgelopen seizoen kampioen met Bayern München en ook dit seizoen maakt de ...

71
71

Meer sportnieuws