'Bakayoko laat astronomische aanbieding pertinent liggen'

183 stemmen
'Bakayoko laat astronomische aanbieding pertinent liggen'

Nu het Europese kampioenschap er bijna opzit, kan het transfergeweld helemaal losbarsten. Ook verschillende Rode Duivels komen in aanmerking voor een zomerse transfer. Johan Bakayoko bijvoorbeeld, lijkt na een puik seizoen op weg naar de uitgang bij PSV.

Tijdens zijn jeugdopleiding verdedigde Bakayoko de kleuren van verschillende Belgische clubs, maar hij belandde op 16-jarige leeftijd bij PSV. Daar groeide hij uiteindelijk door naar de eerste ploeg. En nadat hij begin 2023 een lucratieve transfer naar PSG weigerde, versierde Bakayoko enkele maanden later zijn eerste selecties bij de Rode Duivels.

Afgelopen seizoen ontbolsterde hij bij PSV echter helemaal onder de vleugels van trainer Peter Bosz. Ondanks de concurrentie op zijn posities, startte hij bijna alles. Dat leverde hem uiteindelijk 14 goals en 14 assists op. En zo had hij ook een aanzienlijk aandeel in het behalen van de Nederlandse landstitel.

LEES OOK: 'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Saudi's drukken door

Voor Bakayoko werd dat mogelijk zijn laatste wapenfeit in Eindhoven. Zo staat een zomerse toptransfer in de sterren geschreven. Voorlopig houdt de aanvaller wel zijn opties open en sluit hij een verlengd verblijf bij PSV allerminst uit. Maar de mercato duurt nog enkele weken en daarin kan veel gebeuren.

Eén club is alvast concreet in de markt voor hem. Zo wordt Bakayoko het hof gemaakt door Al-Hilal. De Saudische kampioen heeft momenteel al verschillende grote namen als Neymar Jr., Ruben Néves en Aleksandar Mitrovic onder contract staan, daar zou dus ook de jonge Belg moeten bijkomen.

Europese topclub of blijven

De Saudi's lijken hun plannetje echter te mogen opbergen. Volgens de bekende PSV-watcher Rik Elfrink (Eindhovens Dagblad) zegt Bakayoko immers pertinent 'neen' tegen een overstap naar de golfstaat. Nochtans zou Al-Hilal een pak geld over hebben voor zowel PSV als de speler zelf. Elfrink spreekt zelfs over een 'blanco cheque'. Maar daar wil de Rode Duivel dus niets van weten. In deze fase van zijn carrière kiest hij immers vol voor het sportieve verhaal. Voor hem is de keuze duidelijk: of hij verhuist naar een Europese topclub, of hij blijft gewoon nog een jaartje in Eindhoven.

Bakayoko wordt op termijn een vaste sterkhouder bij de Duivels ...

Meest recent

Rode Duivel slaat mea culpa: "Doe het niet met opzet"

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede WK-wedstrijd niet kunnen winnen. Tegen Iran bleven ze ...

5
5
Geduld raakt op: reden voor uitblijven Anderlecht-trainer

Bij RSC Anderlecht zit de zomerbreak er alweer op. Maandag begint de Belgische recordkampioen met ...

135
135
L'Equipe buist vijf (!) Rode Duivels: risée krijgt 2 op 10

Wat een referentiematch had moeten worden, is uitgedraaid op een nieuwe deceptie voor de Rode ...

223
223
Grote zorgen om povere De Bruyne: "Harde conclusie is ..."

Ondanks een moeizaam seizoen bij SSC Napoli, waren de verwachting voor het WK hooggespannen rond ...

194
194
Vanaken-debat barst al tijdens rust los: "Hij moet erin man!"

Hans Vanaken heeft op het wereldkampioenschap andermaal vrede moeten nemen met een invalbeurt. Ook ...

453
453
Nederland plots in zevende hemel: "Kunnen WK winnen"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

112
112
Carragher trekt messcherpe conclusie na blamage Duivels

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

202
202
Sleutelduel met Nieuw-Zeeland: Courtois doet voorspelling

Thibaut Courtois is duidelijk op de afspraak tijdens het WK 2026. Jammer genoeg zijn een groot deel ...

249
249
'WK-smaakmaker zorgt voor duurste zomertransfer van 2026'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

108
108
Unanieme 4 op 10: kranten pakken zwakke schakel Duivels aan

Na twee speeldagen op het WK 2026, is groepswinst bijzonder ver weg voor de Rode Duivels. ...

412
412
Zlatan maakt Duivels belachelijk, Keane haalt zwaar uit

De Rode Duivels staan na twee wedstrijden al met de rug tegen de muur op het WK 2026. Na de ...

364
364
Dit gelooft niemand: zo worden Rode Duivels toch nog eerste

De Rode Duivels staan plots met de rug tegen de muur in groep G. Na twee gelijke spelen zijn ze nog ...

402
402
Garcia aangeschoten wild: analisten kei-hard voor bondscoach

Met 2 op 6 in op papier één van de makkelijkste poules, zijn de Rode Duivels niet ...

764
764
Egypte vergroot Duivelse kater, Kaapverdië blijft stunten

Op het WK 2026 is groepswinst verder weg dan ooit voor de Rode Duivels. Na hun eigen slipper tegen ...

185
185
Nog geen paniek bij Garcia: "Dat is nu het belangrijkste"

De verwachtingen waren hoog bij de Rode Duivels voor het WK, want de voorbereiding was overtuigend ...

192
192
Buitenlandse media verschroeiend voor 'tandeloos' België

Ook tegen Iran wou het weer niet lukken voor de Rode Duivels. Net als tegen Egypte bleven ze weer ...

373
373
Punten van VN: zondebok krijgt woede van ploegmaats op de hals

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede wedstrijd op het WK 2026 geen goede beurt gemaakt. In Los ...

1775
1775
Lukaku legt de vinger op de wonde bij Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zondagavond ook hun tweede wedstrijd op het WK niet kunnen winnen. Na het ...

168
168
Wat een ontgoocheling: Duivels raken ook niet voorbij Iran

Het WK van de Rode Duivels dreigt een grote ontgoocheling te worden. De verwachting was dat ze ...

177
177
'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, maar betaalt daar deze zomer ook de prijs voor. ...

178
178
Duivels lichtpunt: "Wie dat jaar geleden voorspeld had..."

Na het gelijkspel in de openingsmatch tegen Egypte moeten de Rode Duivels eigenlijk winnen tegen ...

89
89
Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

De Rode Duivels proberen momenteel om af te rekenen met Iran. Makkelijk blijkt dat niet, want ...

52
52
Lukaku zorgt meteen voor discussie: rood of penalty?

De Rode Duivels hebben een bewogen eerste kwart van de wedstrijd beleefd tegen Iran. Twee keer ...

232
232
'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Antwerp staat voor een zeer belangrijke zomer, waarin heel wat knopen doorgehakt moeten worden. Er ...

341
341
Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

31
31

Meer sportnieuws