Noa Lang helemaal terug: "Ik ben nog steeds die lastpak"

114
Noa Lang helemaal terug:

Een jaartje geleden nam de Jupiler Pro League afscheid van één van zijn meest veelbesproken spelers. Zo besloot Noa Lang om Club Brugge in te ruilen voor PSV. Daar wil hij in de komende maanden helemaal doorbreken na een tegenvallend eerste seizoen.

Nadat hij enkele seizoenen had uitgeblonken bij Club Brugge, vond de Nederlandse flankaanvaller dat het afgelopen zomer dringend tijd was voor een nieuwe stap in zijn carrière. Lang koos echter voor een verrassende move. Zo keerde hij terug naar Nederland en tekende hij een meerjarig contract bij PSV.

Aanvankelijk leek dat een goede keuze. De 24-jarige kreeg meteen een basisplaats in het elftal van coach Peter Bosz en was in de eerste competitieduels goed voor een handvol doelpunten en assists. Ondertussen waren de resultaten van zijn ploeg ook ronduit indrukwekkend. PSV verloor amper een wedstrijd en werd overtuigend kampioen.

LEES OOK: Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

Eindelijk weer topfit

Voor Lang zelf sloeg het noodlot echter toe in het najaar. De aanvaller liep namelijk een blessure aan zijn hamstrings op en stond wekenlang aan de kant. In januari maakte hij uiteindelijk zijn comeback. Na enkele wedstrijden herviel hij echter in zijn blessure. En sindsdien kwam de veelbesproken international niet meer in actie.

Maar nu is hij weer helemaal terug fit. "Vanaf de eerste trainingsweek na mijn blessure ging de knop om. Dat moet je ook snel doen. Dat ik heb goed gedaan, ik heb hard gewerkt en dat werpt nu zijn vruchten af want ik voel me goed. Er gaat niets boven gezondheid, dat heb ik gezien", vertelt hij in gesprek met ESPN.

Nieuwe nummer 10

Nu hij weer fit is, wil Lang zelf ook een steentje bijdragen aan de successen van PSV. Zijn zelfvertrouwen is in ieder geval intact gebleven. "Vorig jaar konden wij aanvallen, maar nu wordt er op ons gejaagd. Het wordt een veel lastiger seizoen. Maar ik ben er weer dus dat komt wel goed", aldus Lang, die inmiddels zijn rugnummer '7' inruilde voor '10'. "Dat was vorig jaar al eigenlijk de bedoeling, maar ik ben natuurlijk een populaire jongen, dus er waren al teveel shirts verkocht om nog te wisselen. Ik blijf nog steeds die lastpak, hoor", besluit hij al grijzend.

Lang voelt zich in ieder geval absolute wereldtop:

Lang heeft het potentieel voor de Europese top ...

Meest recent

Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

38
38
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

59
59
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

9
9
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

38
38
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

20
20
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

88
88
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

49
49
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

21
21
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

13
13
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

15
15
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

27
27
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

367
367
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

79
79
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

17
17
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

84
84
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

60
60
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

151
151
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

285
285
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

97
97
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

33
33
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

327
327
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

151
151
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

55
55
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

39
39

Meer sportnieuws