Noa Lang helemaal terug: "Ik ben nog steeds die lastpak"

114
Noa Lang helemaal terug:

Een jaartje geleden nam de Jupiler Pro League afscheid van één van zijn meest veelbesproken spelers. Zo besloot Noa Lang om Club Brugge in te ruilen voor PSV. Daar wil hij in de komende maanden helemaal doorbreken na een tegenvallend eerste seizoen.

Nadat hij enkele seizoenen had uitgeblonken bij Club Brugge, vond de Nederlandse flankaanvaller dat het afgelopen zomer dringend tijd was voor een nieuwe stap in zijn carrière. Lang koos echter voor een verrassende move. Zo keerde hij terug naar Nederland en tekende hij een meerjarig contract bij PSV.

Aanvankelijk leek dat een goede keuze. De 24-jarige kreeg meteen een basisplaats in het elftal van coach Peter Bosz en was in de eerste competitieduels goed voor een handvol doelpunten en assists. Ondertussen waren de resultaten van zijn ploeg ook ronduit indrukwekkend. PSV verloor amper een wedstrijd en werd overtuigend kampioen.

LEES OOK: Bryan Ruiz (ex-KAA Gent) vindt straffe nieuwe uitdaging

Eindelijk weer topfit

Voor Lang zelf sloeg het noodlot echter toe in het najaar. De aanvaller liep namelijk een blessure aan zijn hamstrings op en stond wekenlang aan de kant. In januari maakte hij uiteindelijk zijn comeback. Na enkele wedstrijden herviel hij echter in zijn blessure. En sindsdien kwam de veelbesproken international niet meer in actie.

Maar nu is hij weer helemaal terug fit. "Vanaf de eerste trainingsweek na mijn blessure ging de knop om. Dat moet je ook snel doen. Dat ik heb goed gedaan, ik heb hard gewerkt en dat werpt nu zijn vruchten af want ik voel me goed. Er gaat niets boven gezondheid, dat heb ik gezien", vertelt hij in gesprek met ESPN.

Nieuwe nummer 10

Nu hij weer fit is, wil Lang zelf ook een steentje bijdragen aan de successen van PSV. Zijn zelfvertrouwen is in ieder geval intact gebleven. "Vorig jaar konden wij aanvallen, maar nu wordt er op ons gejaagd. Het wordt een veel lastiger seizoen. Maar ik ben er weer dus dat komt wel goed", aldus Lang, die inmiddels zijn rugnummer '7' inruilde voor '10'. "Dat was vorig jaar al eigenlijk de bedoeling, maar ik ben natuurlijk een populaire jongen, dus er waren al teveel shirts verkocht om nog te wisselen. Ik blijf nog steeds die lastpak, hoor", besluit hij al grijzend.

Lang voelt zich in ieder geval absolute wereldtop:

Lang heeft het potentieel voor de Europese top ...

Meest recent

Duivels krijgen nieuw gelaat: "Zo lang hij maar speelt"

De Rode Duivels hebben een goede start gemaakt onder bondscoach Mark van Bommel. Het geleverde spel ...

46
46
Portugese rel escaleert compleet: schokkende beslissing Ronaldo

Op zijn 41ste haalt Cristiano Ronaldo opnieuw de internationale headlines tijdens de ...

65
65
Zien! Kunststukje Tresoldi doet Duitse monden openvallen

Club Brugge zag tijdens de huidige interland-periode een waslijst aan internationals uitzwermen. En ...

70
70
'Real maakt keepersplan op: sensationele troonopvolger Courtois'

Thibaut Courtois bewees in de eerste weken van het seizoen dat hij nog steeds een doelman van ...

92
92
Nieuw wapen Anderlecht: opvallende naam imponeert op fandag

Door de XXL-interlandperiode ligt het clubvoetbal uitzonderlijk lang stil. Toch konden de supporters ...

258
258
Wissel bij Duivels: "Onbegrijpelijk als hij in basis start"

De Rode Duivels kruisen vrijdagavond in Luik de degens met Turkije. Hoewel er voldoende ...

828
828
Portugal op stelten: woeste Ronaldo dropt bom op Instagram

Het Portugese voetbal, en bij uitbreiding de hele natie, staat op stelten. Dat heeft alles te maken ...

185
185
Gevolgen na Frankrijk: nieuwe naam in selectie Duivels?

De eerste twee matchen van hun Nations League-campagne zitten erop, maar aanstaande vrijdag moeten ...

404
404
1/16de finale Croky Cup: Play Sports maakt zendschema bekend

Nog anderhalve week interland-voetbal en dat barst het seizoen weer helemaal los op clubniveau. Het ...

178
178
Duivels hebben nieuwe steunpilaar: "Komende tien jaar ..."

Verschillende Rode Duivels hebben punten gescoord tijdens het eerste tweeluik onder bondscoach Mark ...

206
206
"Geen vrolijke jongen"-Vandaag Inside gaat los op Van Gucht

Vandaag Inside heeft een heel opvallend oordeel geveld over Ruben Van Gucht. Tijdens een uitzending ...

35
35
Januzaj klaar voor comeback: kippenvel bij Anderlecht

Anderlecht haalde deze zomer elf nieuwe spelers, maar geen enkele Belg. Sportief directeur Antoine ...

866
866
Smaakmakers Club en Union schitteren bij hun nationale teams

Er wordt woensdag niet gevoetbald in de Nations League, maar dat betekent niet dat de voetbalwereld ...

124
124
'Ronaldo-bom helemaal ontploft: ster verlaat selectie'

Met een zes op zes tegen Wales en Noorwegen was de Nations League ogenschijnlijk perfect begonnen ...

146
146
Standard slaagt erin om groot talent langer vast te leggen

Standard blikt terug op een moeilijke periode, waarin de club bijna de afgrond in gereden werd door ...

73
73
Nieuwe wending in affaire-Ronaldo: bondscoach in zijn hemd

Omgaan met vedetten die op leeftijd raken, makkelijk is het niet. Denk maar aan de ophef die er in ...

67
67
Vlaamse regering grijpt hard in: voetbalfans zwaar getroffen

Voor miljoenen Vlaamse voetbalfans dreigt er de komende jaren iets te veranderen wat jarenlang ...

255
255
Rode Duivels vrijdag op Sclessin: dit is de reden

De Rode Duivels hebben weinig tijd om uit te rusten tussen hun wedstrijden in de Nations League. ...

158
158
Antwerp fronst wenkbrauwen na nieuws over bekermatch

Woensdag maakte de Pro League de kalender bekend voor de zestiende finales van de Croky Cup, die al ...

327
327
Laporta onthult: “Wilde hem tot elke prijs naar Barça halen”

Het is bij FC Barcelona alweer een zeer bewogen transferzomer geweest. De Spaanse kampioen pakte ...

68
68
Anderlecht verrast fans met opvallende gezichten

Bij Anderlecht hebben ze van de lange interlandbreak gebruik gemaakt om even op adem te komen. Na ...

218
218
KBVB meldt geweldige opsteker voor België-Turkije

De Rode Duivels zijn halfweg hun opdracht in deze extra lange interlandbreak. De nieuwe campagne in ...

209
209
Keita onthult ‘gemiste transfer’ en spreekt over Rode Duivels

Mark van Bommel heeft momenteel Roméo Lavia en Nicolas Raskin als de twee spelers voor de ...

71
71
Lommel SK rondde deal op vier minuten van de deadline af

PEC Zwolle beleefde een spectaculaire deadline day. De Nederlandse club leek de transferperiode al ...

46
46
'Geen Serie A, wel Championship voor Krépin Diatta'

De zomermercato is intussen al bijna een maand voorbij, maar verschillende grote namen zitten nog ...

46
46

Meer sportnieuws