'Real doet Europa beven: volgende Galactico al bepaald'

door
'Real doet Europa beven: volgende Galactico al bepaald'

Real Madrid won afgelopen seizoen voor de zoveelste keer de Champions League, maar de Koninklijke is nog lang niet voldaan en wil het Europese voetbal blijven domineren. Met de komst van Kylian Mbappé werd alvast een nieuwe stap in die richting gezet. Daar blijft het echter niet bij.

De Koninklijke pakte in de voorbije seizoenen al stevig uit op de transfermarkt. Met Vinicius Junior, Rodrygo Goes, Edouardo Camavinga en Aurélien Tchouaméni werden enkele van de grootste talenten uit met mondiale voetbal gestrikt. Zij kregen vervolgens voldoende tijd om verder door te groeien en horen inmiddels bij de wereldtop.

Afgelopen zomer legde preses Florentino Pérez dan weer een zak geld neer om Jude Bellingham over te nemen van Borussia Dortmund. Ook die transfer werd een groot succes. En deze zomer gingen Pérez en co nog een stapje verder met het aanwerven van Kylian Mbappé.

LEES OOK: Slotmachine blijft sputteren: Liverpool wéér onderuit

Transferhonger niet gestild

De Franse superster stond al jarenlang op de verlanglijst en werd uiteindelijk transfervrij weggeplukt bij PSG. Dinsdag werd Mbappé ook officieel voorgesteld tijdens een groots evenement. Ondertussen zit de club evenwel niet stil. Zo zijn de volgende toptargets alweer bepaald.

Real zou namelijk ook werk maken van vers bloed op de back-posities. Voor de linkerzijde is het vizier nu al een tijdje op Alphonso Davies (Bayern München) gericht. En ook op rechts zou de Spaanse kampioen flink willen uitpakken. Volgens Christian Falk van BILD mikt men daarvoor op Trent Alexander-Arnold.

Opvolger voor Carvajal

De Engelse EK-ganger is een vaste waarde bij Liverpool FC, maar daar is hij zijn laatste contractjaar ingegaan. In de zomer van 2025 zou Real hem net als Mbappé dus transfervrij kunnen strikken. Door de aanwezigheid van Dani Carvajal kan de CL-winnaar het zich ook permitteren om nog een jaartje te wachten.

Dat Alexander-Arnold ook op het middenveld kan depanneren, maakt van hem een extra interessant doelwit. De eerste contacten zouden dan ook gelegd zijn. De Engelsman zelf zou een overgang naar het Estadio Santiago Bernabeu alvast zien zitten. Al hangt veel af van hoe het Liverpool zal vergaan na het vertrek van Jürgen Klopp.

Real wordt in de komende seizoen dé dominante ploeg in Europa ...

Meest recent

Grote club: "Sprak met Kompany toen hij bij Anderlecht zat"

Vincent Kompany trok in mei 2022 de deur achter zich dicht bij RSC Anderlecht. Hij werd richting ...

6
6
'Renard en Borguet lieten zich geweldig ringeloren'

Dat de zomermercato van RSC Anderlecht geen succes was, dat ziet iedereen ondertussen. Maar ook aan ...

73
73
Bayat kind aan huis bij Belgische topclub: "60 miljoen euro"

Mogi Bayat was jarenlang héél aanwezig bij clubs als RSC Anderlecht, Standard, AA Gent ...

98
98
'Anderlecht loopt miljoenen mis: wintertransfer op komst'

Bij RSC Anderlecht maakten ze afgelopen zomer heel wat verkeerde keuzes op de transfermarkt. Daar ...

185
185
De Mil zet puntjes op de i na soap over gemiste transfer

Het is een bewogen periode geweest voor Rik De Mil. Enkele weken geleden leek de trainer op weg te ...

29
29
'Diego Moreira versiert absolute knaltransfer'

Toen de Jonge Duivels eerder deze maand knappe zeges boekten tegen Wales en Denemarken, was Diego ...

40
40
Club Brugge boekt megawinst dankzij straffe zet

Club Brugge is de voorbije jaren met voorsprong uitgegroeid tot de meest welvarende club van het ...

148
148
Dé vergissing van Anderlecht: "Hadden ze nooit mogen doen"

Anderlecht blijft dit seizoen maar ter plaatse trappelen. Het liet afgelopen weekend weer een steek ...

253
253
Goots vreest sportief rampscenario voor Antwerp

Antwerp slikte vorig weekend opnieuw een stevige domper. Het liet tegen Club Brugge de kansen liggen ...

177
177
Openda krijgt nieuwe coach: Juventus grijpt in

Juventus is aan een zeer pijnlijke reeks bezig. Nadat het zondagavond met 1-0 onderuit ging bij ...

59
59
Napoli brengt uitsluitsel: keihard verdict De Bruyne

Kevin De Bruyne kreeg afgelopen weekend opnieuw een mokerslag te verwerken. Hij moest in de kraker ...

244
244
Wesley Sonck zingt toontje lager: "Dieje van den Aldi!"

Hij was jarenlang het schrikbeeld van elke verdediger, een trefzekere spits bij Club Brugge, Genk, ...

64
64
DAZN-ramp voor Pro League? Vandenbempt brengt nieuws

De uitzendrechten van het Belgische voetbal blijven voor heel wat beroering zorgen. Het blijft voor ...

371
371
Opvallende geruchten Lavia: ‘Hij kiest nog voor Ghana’

Romeo Lavia kwam op sociale media plots in een vreemde instroom van roddels terecht. De middenvelder ...

113
113
TRANSFERUURTJE: 'Gent dumpt flop, volgende trainerswissel?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

362
362
Michy Batshuayi in diepe rouw na tragische gebeurtenis

Michy Batshuayi heeft zwaar nieuws gedeeld vanuit Frankfurt. De Rode Duivel nam op ontroerende wijze ...

46
46
Vincent Janssen op rand van afgrond bij Antwerp

Royal Antwerp FC ging met het kleinste verschil onderuit tegen Club Brugge. The Great Old kon niet ...

239
239
Rits duikt op bij derdeprovincialer: “Klein van Anderlecht”

Mats Rits komt niet meer aan de bak bij RSC Anderlecht. De middenvelder werd naar de B-kern verwezen ...

1071
1071
Liplezers onthullen: 'Yamal bedreigde Courtois na Clasico'

De Clasico was weer één om duimen en vingers van af te likken. In de eerste helft ...

269
269
Degryse geeft Antwerp raad over mogelijk ontslag Wils

Royal Antwerp FC verdiende meer dan een nederlaag tegen Club Brugge. De Great Old speelde een goede ...

205
205
Vandenbempt over 'saaie' Club Brugge: "Matig"

Club Brugge laat geen geweldige indruk achter dit seizoen. Dat is de enige juiste conclusie die we ...

337
337
Albert ziet gigantische transferblunder bij Anderlecht

Onze redactie haalde al snel aan dat de mercato van Olivier Renard en Tim Borguet absoluut niet ...

391
391
Vrancken weet wat STVV nodig heeft om toppers te winnen

STVV speelde geen onaardige partij op het veld van Union SG, maar verloor wel met 2-0. De Kanaries ...

106
106
Lichtpunt bij KRC Genk: "Tevreden met bepaalde impact"

KRC Genk speelde geen goede wedstrijd tegen La Louvière. Het werd 1-1 en de Limburgers ...

148
148
Volgend ontslag bij Anderlecht? Degryse oordeelt

RSC Anderlecht is ronduit slecht aan het seizoen begonnen. Europees door de mand gevallen en in de ...

658
658

Meer sportnieuws