'PSG doet Kompany gruwen: transferbod van 45 miljoen'

door
'PSG doet Kompany gruwen: transferbod van 45 miljoen'

Vincent Kompany is nu ook echt begonnen aan zijn avontuur als hoofdtrainer van Bayern München. Binnen een tiental dagen staat al zijn eerste oefenwedstrijd op het programma. Ondertussen blijft hij wel volop aan zijn selectie sleutelen.

De eerste aanwinsten zijn inmiddels al binnen met verdediger Hiroki Ito (VfB Stuttgart) en flankaanvaller Michael Olise (Crystal Palace). Vorige zette middenvelder Joao Palhinha (Fulham FC) dan weer zijn kribbel onder een langdurig contract. Maar de transferhonger van Kompany en co is nog lang niet gestild.

Zo raakte inmiddels bekend dat Bayern zijn zinnen heeft gezet op Désiré Doué. Deze 19-jarige aanvaller speelt momenteel nog bij Stade Rennais en geldt als één van de meest veelbelovende talenten op de Europese velden. De Fransman staat dan ook op de verlanglijstjes van heel wat Europese clubs zoals PSG.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

Persoonlijk contact

Maar het blijkt Kompany menens in de strijd om Doué. Eerder deze week raakte bekend dat trainer inmiddels persoonlijk contact opnam met het goudhaantje. Kompany vertelde de Fransman dat hij hem er dolgraag bij heeft en al een plan voor hem heeft uitgedokterd. Zo zou hij hem niet enkel als flankaanvaller, maar ook als middenvelder willen gebruiken.

En ook de clubleiding doet zijn duit in het zakje. Nadat een eerste bod van zo'n 35 miljoen euro werd verworpen, zou weldra een verbeterde aanbieding volgen vanuit de Allianz Arena. Rennes zou mikken op een slordige 50 miljoen euro voor zijn goudklompje. Beide partijen groeien dus naar mekaar toe, maar PSG gooit mogelijk roet in het eten.

PSG drukt door

Bij RMC weet men dat de Franse kampioen er alles aan doet om Bayern af te troeven. Zo zouden de Parijzenaars inmiddels zelf een bod van liefst 45 miljoen euro hebben neergelegd. Op die manier komen ze wel erg dicht bij de vraagprijs. Toch hoeven Kompany en co niet te wanhopen. Het medium benadrukt dat ook Bayern snel een nieuw bod zal neerleggen en daarmee minstens in de buurt van PSG zal komen. Overigens heeft Doué zelf nog geen definitieve keuze gemaakt.

Voor welke club heeft u de meeste sympathie?

Meest recent

Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

114
114
Nieuwe horror-PO's voor Gent? Groot verschil met vorig seizoen

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

231
231
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

200
200
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

76
76
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

96
96
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

82
82
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

114
114
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

63
63
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

213
213
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

26
26
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

472
472
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

60
60
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

98
98
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

182
182
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

312
312
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

95
95
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

101
101
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

285
285
Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

518
518
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

165
165
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

120
120
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

572
572
'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

147
147
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

154
154
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

165
165

Meer sportnieuws