'PSG doet Kompany gruwen: transferbod van 45 miljoen'

door
'PSG doet Kompany gruwen: transferbod van 45 miljoen'

Vincent Kompany is nu ook echt begonnen aan zijn avontuur als hoofdtrainer van Bayern München. Binnen een tiental dagen staat al zijn eerste oefenwedstrijd op het programma. Ondertussen blijft hij wel volop aan zijn selectie sleutelen.

De eerste aanwinsten zijn inmiddels al binnen met verdediger Hiroki Ito (VfB Stuttgart) en flankaanvaller Michael Olise (Crystal Palace). Vorige zette middenvelder Joao Palhinha (Fulham FC) dan weer zijn kribbel onder een langdurig contract. Maar de transferhonger van Kompany en co is nog lang niet gestild.

Zo raakte inmiddels bekend dat Bayern zijn zinnen heeft gezet op Désiré Doué. Deze 19-jarige aanvaller speelt momenteel nog bij Stade Rennais en geldt als één van de meest veelbelovende talenten op de Europese velden. De Fransman staat dan ook op de verlanglijstjes van heel wat Europese clubs zoals PSG.

LEES OOK: 'PSG wil België veroveren en legt masterplan op tafel'

Persoonlijk contact

Maar het blijkt Kompany menens in de strijd om Doué. Eerder deze week raakte bekend dat trainer inmiddels persoonlijk contact opnam met het goudhaantje. Kompany vertelde de Fransman dat hij hem er dolgraag bij heeft en al een plan voor hem heeft uitgedokterd. Zo zou hij hem niet enkel als flankaanvaller, maar ook als middenvelder willen gebruiken.

En ook de clubleiding doet zijn duit in het zakje. Nadat een eerste bod van zo'n 35 miljoen euro werd verworpen, zou weldra een verbeterde aanbieding volgen vanuit de Allianz Arena. Rennes zou mikken op een slordige 50 miljoen euro voor zijn goudklompje. Beide partijen groeien dus naar mekaar toe, maar PSG gooit mogelijk roet in het eten.

PSG drukt door

Bij RMC weet men dat de Franse kampioen er alles aan doet om Bayern af te troeven. Zo zouden de Parijzenaars inmiddels zelf een bod van liefst 45 miljoen euro hebben neergelegd. Op die manier komen ze wel erg dicht bij de vraagprijs. Toch hoeven Kompany en co niet te wanhopen. Het medium benadrukt dat ook Bayern snel een nieuw bod zal neerleggen en daarmee minstens in de buurt van PSG zal komen. Overigens heeft Doué zelf nog geen definitieve keuze gemaakt.

Voor welke club heeft u de meeste sympathie?

Meest recent

Miljoenendeal op til bij Union SG: Hubert velt oordeel

Binnen ruim een week opent de transfermarkt weer zijn deuren. Bij Union SG staat er wel wat te ...

3
3
Brusselmans ontredderd: eenzame kerst gaat door merg en been

Herman Brusselmans joeg recent een schok door televisieland door aan te kondigen dat hij stopt als ...

22
22
Hasi voert wissel door: "Start wellicht tegen Charleroi"

Bij RSC Anderlecht maakt zich klaar voor de laatste match tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars ...

31
31
Paul Put doet boekje open: "Kijk naar 'Propere Handen'..."

Paul Put is met Oegande actief op de Afrika Cup. De coach opende daar met een 3-1-nederlaag tegen ...

27
27
Broos aast op transferstunt: terugkeer naar JPL-topclub?

Hugo Broos is aan zijn laatste maanden bezig als coach. Hij opende de Afrika Cup met een zege met ...

168
168
Zulte Waregem duwt door: "Gesprekken zijn gaande"

Zulte Waregem kent een goed seizoen sinds ze weer promoveerden. Er zijn een aantal spelers die zich ...

105
105
Hasi geeft transferplannen prijs én looft drie jonkies

RSC Anderlecht gaan ze in januari de transfermarkt op, maar de Brusselaars hebben eerst nog ander ...

139
139
'Zeer straffe wintertransfer voor Koni De Winter'

De voorbije maanden werd er alweer druk gediscussieerd over de defensie van de Rode Duivels. Met ...

93
93
Marc Coucke steelt alle harten met onverwachte boodschap

Marc Coucke heeft opnieuw bewezen dat hij zichzelf niet al te serieus neemt. De ondernemer en ...

62
62
'Ondergang RWDM: nieuw schrijnend verhaal duikt op'

Krijgen we in de komende maanden een nieuwe tragedie in de Challenger Pro League? Een jaar na het ...

94
94
'Union tussen hoop en vrees: details over interesse bekend'

Het lijkt voor Union alweer een spannende mercato te gaan worden. In zowat elke transferperiode moet ...

37
37
'Origi maakt sensationele comeback bij ex-club'

Divock Origi zou deze winter eindelijk weer voetballer kunnen worden. De ex-Rode Duivel zat het ...

172
172
Blunder van De Mil? "Als hij een week langer gewacht had..."

AA Gent krijgt zaterdag het bezoek van Westerlo en op die wedstrijd staat er toch behoorlijk wat ...

220
220
Domper Anderlecht: verdict voor Stroeykens en Camara bekend

Deze week is de Africa Cup van start gegaan en daardoor moeten ook heel wat Belgische clubs een ...

241
241
Theate waarschuwt Rode Duivels voor WK-valkuil

Voor de Rode Duivels zal 2026 in het teken staan van het WK. In maart trekken ze al naar de ...

74
74
Meteen puzzelen voor Hayen, stormloop in Genk

Een uitgebreid kerstfeest zal er voor de spelers en clubs in de Jupiler Pro League niet inzitten, ...

457
457
Wils reageert op plotse ommekeer Antwerp: "Het is kut"

Antwerp trekt de feestdagen in met een uitstekend gevoel. Nadat de Great Old een maand geleden nog ...

338
338
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat toe, Man City heeft knalaanwinst beet'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

424
424
Ongezien: kijk binnen in nieuw luxeparadijs van Ronaldo

Cristiano Ronaldo verdient een fortuin in Saudi-Arabië en de Portugese superster heeft aldus ...

88
88
'Lionel Messi incasseert familiedrama tijdens feestdagen'

Lionel Messi en zijn familie heeft een ferme klap geïncasseerd. Volgens Argentijnse media is de ...

69
69
‘Real Madrid all-in voor verrassende superster’

De wintermercato staat voor de deur en dan draait de geruchtenmolen weer op volle toeren. Ook in ...

116
116
Toptransfer in Challenger Pro League: lonkt de Eredivisie?

Bij Lommel SK is het vooral belangrijk dat spelers er zich ontwikkelen en worden doorverkocht. Dat ...

73
73
Heeft AA Gent weldra WK-ganger bij Rode Duivels?

Bij AA Gent kennen ze niet bepaald een hoogstaand seizoen. Ze staan op een tiende plaats in de ...

196
196
'Antwerp duwt door: drie transfers op til'

Bij Royal Antwerp FC is er in januari versterking nodig. De laatste weken draait het veel beter, ...

590
590
'Transferblunder Union SG: top zes ligt op de loer'

Union SG heeft de bal afgelopen zomer toch eens stevig weten mis te slaan op de transfermarkt. De ...

125
125

Meer sportnieuws