'PSG doet Kompany gruwen: transferbod van 45 miljoen'

404 stemmen
'PSG doet Kompany gruwen: transferbod van 45 miljoen'

Vincent Kompany is nu ook echt begonnen aan zijn avontuur als hoofdtrainer van Bayern München. Binnen een tiental dagen staat al zijn eerste oefenwedstrijd op het programma. Ondertussen blijft hij wel volop aan zijn selectie sleutelen.

De eerste aanwinsten zijn inmiddels al binnen met verdediger Hiroki Ito (VfB Stuttgart) en flankaanvaller Michael Olise (Crystal Palace). Vorige zette middenvelder Joao Palhinha (Fulham FC) dan weer zijn kribbel onder een langdurig contract. Maar de transferhonger van Kompany en co is nog lang niet gestild.

Zo raakte inmiddels bekend dat Bayern zijn zinnen heeft gezet op Désiré Doué. Deze 19-jarige aanvaller speelt momenteel nog bij Stade Rennais en geldt als één van de meest veelbelovende talenten op de Europese velden. De Fransman staat dan ook op de verlanglijstjes van heel wat Europese clubs zoals PSG.

LEES OOK: Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Persoonlijk contact

Maar het blijkt Kompany menens in de strijd om Doué. Eerder deze week raakte bekend dat trainer inmiddels persoonlijk contact opnam met het goudhaantje. Kompany vertelde de Fransman dat hij hem er dolgraag bij heeft en al een plan voor hem heeft uitgedokterd. Zo zou hij hem niet enkel als flankaanvaller, maar ook als middenvelder willen gebruiken.

En ook de clubleiding doet zijn duit in het zakje. Nadat een eerste bod van zo'n 35 miljoen euro werd verworpen, zou weldra een verbeterde aanbieding volgen vanuit de Allianz Arena. Rennes zou mikken op een slordige 50 miljoen euro voor zijn goudklompje. Beide partijen groeien dus naar mekaar toe, maar PSG gooit mogelijk roet in het eten.

PSG drukt door

Bij RMC weet men dat de Franse kampioen er alles aan doet om Bayern af te troeven. Zo zouden de Parijzenaars inmiddels zelf een bod van liefst 45 miljoen euro hebben neergelegd. Op die manier komen ze wel erg dicht bij de vraagprijs. Toch hoeven Kompany en co niet te wanhopen. Het medium benadrukt dat ook Bayern snel een nieuw bod zal neerleggen en daarmee minstens in de buurt van PSG zal komen. Overigens heeft Doué zelf nog geen definitieve keuze gemaakt.

Voor welke club heeft u de meeste sympathie?

Meest recent

'Alonso laat zich gelden: Chelsea-bom van 80 miljoen'

Chelsea FC wil zondagavond alsnog een Europees ticket veroveren, maar de supporters kijken ook al ...

7
7
"Pure criminaliteit" - zware gevolgen na rellen Waalse derby

Vlak voor het einde van het seizoen heeft het Belgische voetbal zich nogmaals van zijn lelijkste ...

48
48
'Atlético en co schrikken: transferstatement Club-bestuur'

Dat Club Brugge een aantal sterkhouders zal kwijtspelen, staat inmiddels buiten kijf. Maar de ...

181
181
Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

129
129
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

104
104
Pfaff stinkend rijk? Zoveel levert verbluffende veiling op

De legendarische voetbalcollectie van Jean-Marie Pfaff is in Parijs onder de hamer gegaan. ...

68
68
Drama nipt voorkomen: Ajax door kleinste gaatje naar Europa

Ajax heeft zondagmiddag op het laatste nippertje nog een Europees ticket uit de brand gesleept. In ...

90
90
JPL 'Talent vh Jaar': De Cat níét bij drie kandidaten

Maandagavond worden de uitblinkers van het voorbije seizoen nog eens in de verf gezet op de Pro ...

324
324
'Toptransfer Joaquin Seys: Club hakt knoop door'

Met hun sterke prestaties van de voorbije maanden, hebben heel wat spelers van Club Brugge zich in ...

568
568
Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

87
87
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

244
244
Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

KRC Genk hoopt zich via de barrages alsnog te verzekeren van een Europees ticket. Dat weerhoudt de ...

420
420
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

258
258
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

156
156
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

349
349
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

395
395
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

163
163
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

447
447
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

107
107
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

352
352
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

390
390
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

539
539
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

176
176
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

278
278
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

193
193

Meer sportnieuws