'PSG doet Kompany gruwen: transferbod van 45 miljoen'

404 stemmen
'PSG doet Kompany gruwen: transferbod van 45 miljoen'

Vincent Kompany is nu ook echt begonnen aan zijn avontuur als hoofdtrainer van Bayern München. Binnen een tiental dagen staat al zijn eerste oefenwedstrijd op het programma. Ondertussen blijft hij wel volop aan zijn selectie sleutelen.

De eerste aanwinsten zijn inmiddels al binnen met verdediger Hiroki Ito (VfB Stuttgart) en flankaanvaller Michael Olise (Crystal Palace). Vorige zette middenvelder Joao Palhinha (Fulham FC) dan weer zijn kribbel onder een langdurig contract. Maar de transferhonger van Kompany en co is nog lang niet gestild.

Zo raakte inmiddels bekend dat Bayern zijn zinnen heeft gezet op Désiré Doué. Deze 19-jarige aanvaller speelt momenteel nog bij Stade Rennais en geldt als één van de meest veelbelovende talenten op de Europese velden. De Fransman staat dan ook op de verlanglijstjes van heel wat Europese clubs zoals PSG.

LEES OOK: Kompany zwaar bestolen? Antwoord klaar en duidelijk

Persoonlijk contact

Maar het blijkt Kompany menens in de strijd om Doué. Eerder deze week raakte bekend dat trainer inmiddels persoonlijk contact opnam met het goudhaantje. Kompany vertelde de Fransman dat hij hem er dolgraag bij heeft en al een plan voor hem heeft uitgedokterd. Zo zou hij hem niet enkel als flankaanvaller, maar ook als middenvelder willen gebruiken.

En ook de clubleiding doet zijn duit in het zakje. Nadat een eerste bod van zo'n 35 miljoen euro werd verworpen, zou weldra een verbeterde aanbieding volgen vanuit de Allianz Arena. Rennes zou mikken op een slordige 50 miljoen euro voor zijn goudklompje. Beide partijen groeien dus naar mekaar toe, maar PSG gooit mogelijk roet in het eten.

PSG drukt door

Bij RMC weet men dat de Franse kampioen er alles aan doet om Bayern af te troeven. Zo zouden de Parijzenaars inmiddels zelf een bod van liefst 45 miljoen euro hebben neergelegd. Op die manier komen ze wel erg dicht bij de vraagprijs. Toch hoeven Kompany en co niet te wanhopen. Het medium benadrukt dat ook Bayern snel een nieuw bod zal neerleggen en daarmee minstens in de buurt van PSG zal komen. Overigens heeft Doué zelf nog geen definitieve keuze gemaakt.

Voor welke club heeft u de meeste sympathie?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

111
111
TRANSFERUURTJE: Grote kuis in JPL, Courtois weg bij Real?

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

77
77
'AA Gent ziet droomtransfer definitief ontploffen'

Voor het tweede jaar op rij vertolkt AA Gent een bijrol in de play-offs. Komende zomer is er dan ook ...

71
71
'Antwerp dumpt meubelstuk en shopt bij concurrent'

Na de recente nul op zes mag Antwerp allicht opnieuw fluiten naar een Europees ticket. Sinds de ...

224
224
Garcia krijgt sollicitatie: "Mee naar het WK? Fantastisch!"

Rudi Garcia maakt vrijdag zijn WK-selectie bekend. Bij de Rode Duivels zijn er een aantal ...

83
83
'Buffel op zucht van geweldige nieuwe uitdaging'

Het is al een tijdje stil rondom Thomas Buffel. De voormalige Rode Duivel werkt aan zijn ...

29
29
Joos dropt gigantisch transferbedrag voor Genk

Konstantinos Karetsas gaat KRC Genk komende zomer verlaten. De Griekse aanvallende middenvelder ...

127
127
Coosemans hard aangepakt: "Supporters pikken dit ook niet"

Colin Coosemans heeft de gemoederen in de voorbije dagen doen oplaaien. Zo kreeg de aanvoerder van ...

182
182
'De Ketelaere naar Bayern: cruciale voorwaarde gelekt'

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op en dus gaat de transferperiode weldra weer van start. ...

365
365
Metamorfose Genk: eerste basiskracht volgend seizoen aangeduid

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

201
201
"100% basisspeler op WK" - Radja breekt lans voor onverwachte Duivel

Op maandag 15 juni trappen de Rode Duivels hun WK-eindronde op gang met een groepsmatch tegen ...

357
357
De Bruyne serieus toegetakeld: Conte geeft reactie

SSC Napoli liep maandagavond averij op in de strijd om de tweede plaats in de Serie A en verloor op ...

108
108
Deschacht tipt Anderlecht: ideale basiself voor bekerfinale

Aanstaande donderdag is het zover, dan wordt de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht ...

270
270
'Vlaanderen schrikt van inkomen Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht is al lang niet meer alleen de man van de koers en de sportverslaggeving. De ...

241
241
Meteen na ontslag: 'Geraerts in running voor JPL-retour'

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal staat voor de deur. En dus begint de trainerscarrousel ...

205
205
'Mercato Club barst al los: nationale recordtransfer'

Terwijl coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de titelclash tegen Union SG, beweegt er ook ...

320
320
'Sibierski heeft nieuwe topcoach Anderlecht al in vizier'

Antoine Sibierski houdt zich voorlopig op de vlakte over de trainer van Anderlecht. Maar wie naar ...

1225
1225
Voetbalbond zet alles op alles: giga-surprise in WK-selectie

Aanstaande vrijdag zijn de ogen van voetbalminnend België gericht op Rudi Garcia. De bondscoach ...

277
277
Crisis Real duurt voort: trieste wending in Mbappé-soap

Nu de Spaanse titelstrijd gestreden is en de tweede plaats quasi binnen is, kan Real Madrid zich ...

130
130
'Club schiet in actie: transfergevecht met United en PSV'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

352
352
'Union stevent af op jackpot: clubrecord aan diggelen'

Het succes eiste de voorbije jaren telkens zijn tol bij Union, dat steevast een resem sterkhouders ...

85
85
Anderlecht all-in: duo klaargestoomd voor bekerfinale

Donderdag is het D-Day voor RSC Anderlecht, dat zijn seizoen moet zien te redden in de bekerfinale ...

352
352
'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

De titelkoorts neemt stilaan toe bij Club Brugge, dat zondag eerste achtervolger Union ontvangt. ...

304
304
'Oosting in vieze papieren: nieuwe T1 voor Antwerp?'

Heel even leek Antwerp zich nog te mengen in de strijd om een Europees ticket, maar na de pijnlijke ...

356
356
Club Brugge vs. parket: Verhaeghe verneemt verdict

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

333
333
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

214
214

Meer sportnieuws