'Wellicht geen Club: deze 3 teams doen Meunier voorstel'

door
'Wellicht geen Club: deze 3 teams doen Meunier voorstel'

Thomas Meunier heeft zich dinsdag niet populair gemaakt in Turkije, want de Rode Duivel liet zijn contract bij Trabzonspor na amper een half seizoen ontbinden. Dat deed hij door gebruik te maken van een clausule in zijn contract, die hij amper vijf minuten voor de deadline geactiveerd zou hebben.

Daarmee haalde Meunier zich de woede van Trabzonspor op de hals, maar de 32-jarige kan als vrije speler wel op zoek naar een nieuwe club. Meteen werd hij opnieuw gelinkt aan een terugkeer naar Club Brugge, al lijken ze daar niet meteen op zoek te zijn naar een nieuwe rechtsachter.

LEES OOK: 'Clement weigert: gigantisch bod resoluut afgewezen'

Franse clubs azen op Meunier

Bovendien is Meunier naar Belgische normen een dure vogel en geniet hij ook interesse van andere clubs. Zo lijkt op dit moment vooral een terugkeer naar de Ligue 1 te lonken. Daar kwam Meunier van 2016 tot 2020 al eens uit voor Paris Saint-Germain.

Volgens de Turkse journalist Yagiz Sabuncuoglu zouden nu AS Monaco, Stade Rennes en Lille Meunier al een voorstel gedaan hebben. Bepaalde bronnen beweren dat die laatste club zelfs al de medische keuring van onze landgenoot ingepland had.

Lille annuleert medische keuring

Doordat ze bij Trabzonspor nu dreigen met een rechtszaak, zou Lille echter besloten hebben om de keuring voorlopig te annuleren. Ze willen het risico niet nemen om voor de FIFA gesleept te worden en veroordeeld worden om een schadevergoeding te betalen,

Het wordt dus afwachten hoe het dossier van Meunier zich de komende dagen nog zal ontwikkelen, al lijkt Trabzonspor niet meteen een poot te hebben om op te staan. De clausule stond immers in het contract en dus had Meunier gewoon alle recht om die te gebruiken.

Wat zou de beste optie zijn voor Meunier

Meest recent

DAZN dropt hint: overeenkomst met Telenet in de maak?

De voorbije weken en maanden werd er druk gespeculeerd over de uitzendingen van de Jupiler en ...

121
121
'Antwerp lanceert winteroffensief: budget Overmars bekend'

Het hing al een tijdje in de lucht, maar de nederlaag tegen Dender betekende het nekschot voor Stef ...

123
123
Hayen houdt adem in: rampscenario voor Club Brugge?

Club Brugge boekte zaterdag een zuinige 1-0 zege tegen Charleroi. Veel tijd om te recupereren is er ...

143
143
'Renard vs. De Condé: transferoorlog tussen RSCA & Genk'

In de internationale jacht op talent belanden de Belgische topclubs geregeld in mekaars vaarwater. ...

164
164
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

199
199
Premier League-waanzin: ploegmaats op de vuist in volle match

In de Engelse Premier League stond maandagavond een interessant duel op het programma. Zo stond ...

49
49
Club slikt last-minute domper vlak voor Portugese trip

Deze week staat opnieuw Champions League-voetbal op het programma. De twee Belgische deelnemers Club ...

232
232
Opzienbarend trainersplan Antwerp: fraaie naam genoemd

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

213
213
Sporting zet alles op alles: bekende 'spion' in tegen Club

De vierde speeldag in de League Phase van de Champions League komt er deze week aan. Club Brugge ...

238
238
'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

Kevin De Bruyne dook de voorbije dagen meermaals op in de tribunes rond de Belgische velden. De ...

161
161
Groot probleem bij Genk: Fink geeft zelf dé oorzaak

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

328
328
'Antwerp zoekt T1: onmogelijke opdracht voor Overmars?'

Het doek is gevallen voor Stef Wils, wiens ontslag onafwendbaar was nu Antwerp ook tegen ...

137
137
Under Review: Lardot laat licht schijnen op speeldag 15

De reguliere competitie is officieel halfweg. Ook afgelopen weekend lag de Belgische arbitrage hier ...

104
104
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

153
153
'Gheysens speelt solo slim: interne onrust bij Antwerp'

De nederlaag in de kelderkraker tegen rode lantaarn Dender bleek zoals verwacht de druppel voor Stef ...

283
283
'Renard pakt uit: Anderlecht draait Club Brugge loer'

RSC Anderlecht stevende af op een brilscore in La Louvière, maar dankzij een kopbal van ...

523
523
'Overmars dropt bom: droomcoach Gheysens al binnen'

Terwijl Paul Gheysens iedereen deed geloven dat hij nog zoekende was, lijkt Marc Overmars achter de ...

521
521
Union SG mikt op stunt: "Volgens de 'expected results'..."

Union SG speelt morgen in de Champions League op het veld van Galatasaray. David Hubert en Adem ...

50
50
Teklak verrast: “Renard doet wat Fredberg nooit kon”

Bij RSC Anderlecht waren ze bijzonder tevreden met de zege tegen La Louvière. De Brusselaars ...

304
304
Boeckx: "Als Antwerp zijnde zou ik hem bellen"

Royal Antwerp FC zette Stef Wils zoals verwacht op straat. De trainer betaalde het gelag voor de 14 ...

257
257
Galatasaray in de war: "Union SG is héél verschillend"

Union SG speelt morgenavond tegen Galatasaray in de Champions League. Als de Brusselaars nog ambitie ...

76
76
'Vinicius dropt gigantische transferbom bij Real Madrid'

Real Madrid won vorige maand de Clasico van FC Barcelona. De Koninklijke zette de grote rivaal in ...

207
207
Antwerp ontploft: fans eisen 'onmogelijke' coach

Royal Antwerp FC ontsloeg zondagavond na de nederlaag Stef Wils. Een ontslag dat er al een tijdje ...

556
556
Leko slaat alarm: “Drie weken overleven nu”

Bij AA Gent was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen KVC Westerlo. De 0-0 was gevleid. ...

231
231
Van Crombrugge laat Vanessa sprakeloos: 'Heb het vaak gedaan'

Goed een jaar geleden maakten Vanessa D’Hooghe, ex-partner van Carl Hoefkens, en Hendrik Van ...

157
157

Meer sportnieuws