'Wellicht geen Club: deze 3 teams doen Meunier voorstel'

door
'Wellicht geen Club: deze 3 teams doen Meunier voorstel'

Thomas Meunier heeft zich dinsdag niet populair gemaakt in Turkije, want de Rode Duivel liet zijn contract bij Trabzonspor na amper een half seizoen ontbinden. Dat deed hij door gebruik te maken van een clausule in zijn contract, die hij amper vijf minuten voor de deadline geactiveerd zou hebben.

Daarmee haalde Meunier zich de woede van Trabzonspor op de hals, maar de 32-jarige kan als vrije speler wel op zoek naar een nieuwe club. Meteen werd hij opnieuw gelinkt aan een terugkeer naar Club Brugge, al lijken ze daar niet meteen op zoek te zijn naar een nieuwe rechtsachter.

LEES OOK: Club Brugge-killer in vizier: Anderlecht ruikt gratis stunt

Franse clubs azen op Meunier

Bovendien is Meunier naar Belgische normen een dure vogel en geniet hij ook interesse van andere clubs. Zo lijkt op dit moment vooral een terugkeer naar de Ligue 1 te lonken. Daar kwam Meunier van 2016 tot 2020 al eens uit voor Paris Saint-Germain.

Volgens de Turkse journalist Yagiz Sabuncuoglu zouden nu AS Monaco, Stade Rennes en Lille Meunier al een voorstel gedaan hebben. Bepaalde bronnen beweren dat die laatste club zelfs al de medische keuring van onze landgenoot ingepland had.

Lille annuleert medische keuring

Doordat ze bij Trabzonspor nu dreigen met een rechtszaak, zou Lille echter besloten hebben om de keuring voorlopig te annuleren. Ze willen het risico niet nemen om voor de FIFA gesleept te worden en veroordeeld worden om een schadevergoeding te betalen,

Het wordt dus afwachten hoe het dossier van Meunier zich de komende dagen nog zal ontwikkelen, al lijkt Trabzonspor niet meteen een poot te hebben om op te staan. De clausule stond immers in het contract en dus had Meunier gewoon alle recht om die te gebruiken.

Wat zou de beste optie zijn voor Meunier

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

65
65
'Tottenham gaat all-in voor kandidaat-Rode Duivel'

Tottenham leek af te stevenen op een schokkende degradatie uit de Premier League, maar na een zes op ...

2
2
AA Gent liep op pijnlijke wijze recordtransfer mis

AA Gent wist de laatste jaren heel wat lucratieve uitgaande transfers te doen, maar dat bleek in het ...

10
10
'D-Day nadert: 6 dilemma's voor Garcia'

Er zal de komende dagen nog druk gespeculeerd worden over hoe de selectie van de Rode Duivels op het ...

55
55
'Standard ziet belangrijke pion na één jaar al vertrekken'

Standard mag nog altijd dromen van een Europees ticket, want op vier speeldagen van het einde prijkt ...

42
42
'Club en Anderlecht kennen prijskaartje voor JPL-sensatie'

De eindsprint wordt stilaan ingezet in de Jupiler Pro League, waarna de Belgische clubs hun pijlen ...

174
174
TRANSFERUURTJE: 'Taak voor Sibierski, weer transfer Lang'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

105
105
Club-target legt knaltransfer op tafel: “Dat is de droom”

Club Brugge is door het nakende pensioen van Simon Mignolet op zoek naar een nieuwe doelman. ...

144
144
Beerschot haalt slag thuis met coach Messoudi

Beerschot moet in eigen huis een 3-1 nederlaag tegen Lommel moeten proberen weg te werken. De ...

24
24
Kompany vol ongeloof: ook Vertonghen haalt zwaar uit

Bayern München is uitgeschakeld in de Champions League. De treble is van de baan voor Vincent ...

177
177
La Louvière droomt van dubbele transferstunt

La Louvière wist in zijn eerste seizoen in de Jupiler Pro League meteen het behoud af te ...

47
47
Dubbele opsteker Union voor titelstrijd en bekerfinale

Drie weken geleden leek Union nog vrije baan te hebben naar een nieuwe titel, maar intussen ziet de ...

183
183
AA Gent pakt uit: Kums keert terug, ook Kindermans komt

AA Gent hoopt in de komende weken nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar daarvoor ...

181
181
'Rigaux berooft Club meteen van transferdoelwit'

De voorbereiding op de zomemercato dreigt bij Club Brugge stevig verstoord te worden. Deze week ...

250
250
Verrassing: Duits international (30) zet punt achter carrière

Op het WK staan een aantal ervaren spelers komende zomer wellicht voor hun 'last dance'. Eén ...

77
77
'Sibierski wil meteen stunten met Club Brugge-target'

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk echt beginnen met het voorbereiden van de zomermercato, nu er met ...

316
316
Vrancken doet boekje open over akkefietje met Burgess

Afgelopen weekend won STVV verdiend met 2-1 van Union SG. Achteraf ging het echter vooral over de ...

181
181
'KRC Genk beslist: twee verrassende vertrekkers'

Bij KRC Genk gaat het wellicht een drukke zomermercato worden. De Limburgers gaan een aantal spelers ...

365
365
'Garcia aast op geweldige stunt in WK-selectie'

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Er is kans dat er één ...

285
285
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

253
253
'Anderlecht vult kassa: 10 miljoen euro op komst'

Bij RSC Anderlecht mogen er de nodige spelers de club verlaten. De Brusselaars hopen vooral dat een ...

372
372
Rigaux schokt Club Brugge: Verhaeghe ziet ramp naderen

Feyenoord duwt door voor Dévy Rigaux en dat komt bijzonder ongelegen voor Club Brugge en Bart ...

303
303
Euvrard wil komaf maken met kwalijke ‘reputatie’ bij Standard

Standard verraste vriend en vijand door met 0-5 te winnen op het veld van Royal Antwerp FC. Daardoor ...

86
86
Sibierski doorbreekt stilte rond De Cat

Bij RSC Anderlecht sprak Antoine Sibierski voor het eerst als sportief directeur. De Fransman ...

407
407
‘AS Roma lonkt naar sterkhouder Club Brugge‘

Bij Club Brugge gaat er heel veel volk vertrekken. De Bruggelingen zullen héél wat ...

332
332
Anderlecht krijgt opvallend oordeel over spelerskern

RSC Anderlecht verloor kansloos van Club Brugge. De afgelopen week waren er plots lijstjes over ...

227
227

Meer sportnieuws