'Wellicht geen Club: deze 3 teams doen Meunier voorstel'

door
'Wellicht geen Club: deze 3 teams doen Meunier voorstel'

Thomas Meunier heeft zich dinsdag niet populair gemaakt in Turkije, want de Rode Duivel liet zijn contract bij Trabzonspor na amper een half seizoen ontbinden. Dat deed hij door gebruik te maken van een clausule in zijn contract, die hij amper vijf minuten voor de deadline geactiveerd zou hebben.

Daarmee haalde Meunier zich de woede van Trabzonspor op de hals, maar de 32-jarige kan als vrije speler wel op zoek naar een nieuwe club. Meteen werd hij opnieuw gelinkt aan een terugkeer naar Club Brugge, al lijken ze daar niet meteen op zoek te zijn naar een nieuwe rechtsachter.

LEES OOK: Rechtbank velt oordeel over oorlog tussen Mbappé en PSG

Franse clubs azen op Meunier

Bovendien is Meunier naar Belgische normen een dure vogel en geniet hij ook interesse van andere clubs. Zo lijkt op dit moment vooral een terugkeer naar de Ligue 1 te lonken. Daar kwam Meunier van 2016 tot 2020 al eens uit voor Paris Saint-Germain.

Volgens de Turkse journalist Yagiz Sabuncuoglu zouden nu AS Monaco, Stade Rennes en Lille Meunier al een voorstel gedaan hebben. Bepaalde bronnen beweren dat die laatste club zelfs al de medische keuring van onze landgenoot ingepland had.

Lille annuleert medische keuring

Doordat ze bij Trabzonspor nu dreigen met een rechtszaak, zou Lille echter besloten hebben om de keuring voorlopig te annuleren. Ze willen het risico niet nemen om voor de FIFA gesleept te worden en veroordeeld worden om een schadevergoeding te betalen,

Het wordt dus afwachten hoe het dossier van Meunier zich de komende dagen nog zal ontwikkelen, al lijkt Trabzonspor niet meteen een poot te hebben om op te staan. De clausule stond immers in het contract en dus had Meunier gewoon alle recht om die te gebruiken.

Wat zou de beste optie zijn voor Meunier

Meest recent

Club Brugge speelt met vuur: "Moet je daarin meegaan?"

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

53
53
Mbappé redt Real wééral, crisis bij Feyenoord compleet

Geen Europa en Champions League deze week, dus werd in het buitenland volop bekervoetbal afgewerkt. ...

16
16
Belgische voetbalgeschiedenis! OHL door in Womens' Champions League

OH Leuven heeft woensdag een knap stukje voetbalgeschiedenis geschreven. De landskampioen stoot als ...

120
120
Genk-bestuur onder vuur: "Dan klopt er toch iets niet"

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

197
197
Competitiehervorming: Pro League hakt knoop definitief door

Volgend seizoen zullen er in de Belgische eerste klasse geen play-offs meer te zien zijn. Op de ...

566
566
Wat een reeks! Leider Beveren profiteert optimaal in CPL

SK Beveren heeft zich tot de grote winnaar van de midweekspeeldag in de Challenger Pro League ...

109
109
PSG pakt alwéér grote trofee: grote held na penalty's

Afgelopen zomer verloor Paris Saint-Germain nog de finale van het WK voor clubteams in de finale ...

35
35
'Vertrek Verschaeren dreigt: Anderlecht biedt dÍt salaris'

Yari Verschaeren moet dit seizoen vrede nemen met een invallersol bij RSC Anderlecht. Desondanks zou ...

340
340
Belgische show bij monsterzege Ajax, verrassing in Copa del Rey

Terwijl de ploegen uit de Jupiler Pro League even op adem kunnen komen, staat elders in Europa ...

91
91
'Versterking Anderlecht: Renard krijgt duidelijke opdracht'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

548
548
Oorlog Club-Gent: boegbeeld geeft Brugge veeg om de oren

Aanstaande zondag staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club ...

530
530
‘Anderlecht gruwelt: De Cat-megatransfer wordt nachtmerrie’

Anderlecht droomt luidop van een monstertransfer met Nathan De Cat, maar achter de schermen stapelen ...

408
408
'Barça start gesprekken: international eerste aanwinst 2026'

FC Barcelona staat momenteel in de leiding in La Liga en is in de Champions League op koers om door ...

55
55
'Genk pusht voor coach: contact met topkandidaat gelegd'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

1043
1043
'Vijf voor twaalf: smaakmaker gratis weg bij Antwerp?'

De trainerswissel en nieuwe tribune hebben ongetwijfeld eveneens een handje geholpen, maar de ...

297
297
Pro League pleegt topoverleg over competitieformat

Het was de voorbije weken geen moment rustig in de Pro League, waar zowel de démarche van ...

446
446
Lardot glundert: tóch Belgische scheidsrechter naar WK?

Het niveau van de Belgische arbitrage vormt geregeld het mikpunt van kritiek. Ook op internationaal ...

84
84
'Club lanceert winteroffensief: 4 toptargets voor Leko'

Club Brugge verbaasde vorige week vriend en vijand door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. In ...

1219
1219
KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

In de Jupiler Pro League staat komend weekend speeldag 19 op het programma, een week later worden de ...

115
115
Olivier Deschacht breekt: "Annelien doe zoveel moeite..."

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

226
226
Antwerp jubelt: Kindermans en vier piepjonge supertalenten

Royal Antwerp FC is een nieuwe weg ingeslagen onder Joseph Oosting. De Nederlander geeft ook veel ...

359
359
Gillet behoedt Standard-fiasco: “Anders bliksemtransfer”

Matthieu Epolo kende een woelige start in zijn nog prille carrière bij Standard Luik. De ...

124
124
Beerschot trekt aan alarmbellen na rampreeks

Beerschot wil zo snel mogelijk weer promoveren naar de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten leken in ...

484
484
Anderlecht is gewaarschuwd: Antwerp meldt unicum

Royal Antwerp FC ontvangt komende speeldag RSC Anderlecht op de Bosuil. Na de heropening van Tribune ...

372
372
'Thiago Silva (41) verbaast met sensationele terugkeer'

Thiago Silva is inmiddels 41 jaar, maar de centrale verdediger lijkt nog niet aan stoppen te denken. ...

86
86

Meer sportnieuws