Opvallend: aanvaller kondigt zélf transfer aan bij KRC Genk

door
Opvallend: aanvaller kondigt zélf transfer aan bij KRC Genk

Onder het toeziend oog van Thorsten Fink wil KRC Genk meer dan ooit de kaart van de jeugd trekken. Toch hoeft blijkbaar niet iedereen op een nieuwe kans te rekenen in de Cegeka Arena.

Zo geraakte eerder reeds bekend dat Aziz Ouattara mag beschikken. Terwijl het wachten blijft op een oplossing omtrent de Ivoriaanse middenvelder namen de Limburgers alvast afscheid van een andere overbodige pion. Via zijn persoonlijke kanalen kondigde Victory Beniangba zopas namelijk aan dat hij Genk verlaat.

LEES OOK: Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

Beniangba verlaat Genk

"Het was een voorrecht om deze kleuren te vertegenwoordigen, maar helaas is mijn tijd hier voorbij. Ik wens het team veel geluk en het allerbeste voor de toekomst. Nu is het tijd voor een nieuwe uitdaging", aldus de Nigeriaan. Het Belang van Limburg weet dat Beniangba wellicht zal tekenen bij Servette in Zwitserland.

Opvallend, want de 21-jarige spits ligt in principe nog een jaartje vast in Genk. Afwachten dus of de Limburgers nog een beperkte transfersom voor hem ontvangen, of Beniangba zijn contract er in onderling overleg werd verbroken. In januari viel een overstap naar Rode Ster Belgrado op de valreep alsnog in het water.

Buffel heeft al vervanger

Nadien zag het er even naar uit dat Beniangba een nieuwe kans zou krijgen, maar nu blijkt dat dan toch niet het geval. Sinds hij twee jaar geleden neerstreek in de Cegeka Arena was de beloftevolle spits, die nooit in actie kwam bij de hoofdmacht, goed voor 18 treffers en twee assists in 47 optredens voor Jong Genk.

Daar zal nieuwbakken hoofdcoach Thomas Buffel volgend seizoen dus geen beroep meer op hem kunnen doen. Genk haalde met de 19-jarige Japanner Naoki Kumata intussen al een opvolger in huis. Daarnaast rekent Dimitri de Condé er allicht op dat een aantal producten van eigen kweek hun kans zullen grijpen.

Beniangba verdiende meer kansen bij Genk

Meest recent

De 11 namen: Fink voert drie wissels door bij KRC Genk

In eigen land wil het niet bepaald vlotten, maar in de Europa League loopt alles wél op ...

0
0
'Leegloop bij Club Brugge: Inter laat kassa rinkelen'

Nicky Hayen kreeg tot dan geen respijt, maar tijdens de wintermercato mag er vuurwerk worden ...

70
70
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

93
93
'Dilemma voor Overmars: Antwerp legt miljoenen klaar'

Antwerp zat een tijdje in de hoek waar de klappen vallen, maar de voorbije weken klaarde de zon ...

58
58
'Club Brugge wil uitpakken: peperduur toptarget lekt uit'

Na de verrassende trainerswissel bleek Dévy Rigaux niet te beroerd om de hand in eigen boezem ...

255
255
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

230
230
KRC Genk incasseert mokerslag: Fink hakt knopen door

Met de uitschakeling in de Croky Cup en een zware nederlaag tegen Antwerp heeft KRC Genk een rotweek ...

207
207
Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

378
378
“‘Bakkes tot op de grond’: Privé-mokerslag voor Brusselmans

Herman Brusselmans is al decennialang één van de meest markante stemmen in de Vlaamse ...

473
473
'Anderlecht herschikt weer: gevolgen voor Renard bekend'

Het organigram van Anderlecht was de laatste jaren een duiventil. Ook in de voorbije maanden werd er ...

237
237
'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Het zijn voor AA Gent woelige dagen geweest. De club werd geconfronteerd met het plotse vertrek van ...

203
203
De Cat spreekt duidelijke taal over mogelijke wintertransfer

Dé ontdekking van het seizoen in de Jupiler Pro League is tot dusver zonder twijfel Nathan De ...

267
267
'Buitenkans voor JPL-clubs? Fredberg stuurt ex-Duivel weg'

Het is intussen een dik jaar geleden dat Jesper Fredberg ontslagen werd als CEO Sports bij ...

139
139
Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

283
283
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

73
73
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

204
204
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

363
363
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

286
286
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

310
310
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

306
306
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

398
398
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

361
361
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

160
160
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

63
63
Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Het zijn woelige tijden voor het Belgische voetbal. De clubs verkeren in grote financiële ...

301
301

Meer sportnieuws