Opvallend: aanvaller kondigt zélf transfer aan bij KRC Genk

636 stemmen
Opvallend: aanvaller kondigt zélf transfer aan bij KRC Genk

Onder het toeziend oog van Thorsten Fink wil KRC Genk meer dan ooit de kaart van de jeugd trekken. Toch hoeft blijkbaar niet iedereen op een nieuwe kans te rekenen in de Cegeka Arena.

Zo geraakte eerder reeds bekend dat Aziz Ouattara mag beschikken. Terwijl het wachten blijft op een oplossing omtrent de Ivoriaanse middenvelder namen de Limburgers alvast afscheid van een andere overbodige pion. Via zijn persoonlijke kanalen kondigde Victory Beniangba zopas namelijk aan dat hij Genk verlaat.

LEES OOK: Beerschot bindt trio en stelt nieuwe toptransfer voor

Beniangba verlaat Genk

"Het was een voorrecht om deze kleuren te vertegenwoordigen, maar helaas is mijn tijd hier voorbij. Ik wens het team veel geluk en het allerbeste voor de toekomst. Nu is het tijd voor een nieuwe uitdaging", aldus de Nigeriaan. Het Belang van Limburg weet dat Beniangba wellicht zal tekenen bij Servette in Zwitserland.

Opvallend, want de 21-jarige spits ligt in principe nog een jaartje vast in Genk. Afwachten dus of de Limburgers nog een beperkte transfersom voor hem ontvangen, of Beniangba zijn contract er in onderling overleg werd verbroken. In januari viel een overstap naar Rode Ster Belgrado op de valreep alsnog in het water.

Buffel heeft al vervanger

Nadien zag het er even naar uit dat Beniangba een nieuwe kans zou krijgen, maar nu blijkt dat dan toch niet het geval. Sinds hij twee jaar geleden neerstreek in de Cegeka Arena was de beloftevolle spits, die nooit in actie kwam bij de hoofdmacht, goed voor 18 treffers en twee assists in 47 optredens voor Jong Genk.

Daar zal nieuwbakken hoofdcoach Thomas Buffel volgend seizoen dus geen beroep meer op hem kunnen doen. Genk haalde met de 19-jarige Japanner Naoki Kumata intussen al een opvolger in huis. Daarnaast rekent Dimitri de Condé er allicht op dat een aantal producten van eigen kweek hun kans zullen grijpen.

Beniangba verdiende meer kansen bij Genk

Meest recent

'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

3
3
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

34
34
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

36
36
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

21
21
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

105
105
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

173
173
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

407
407
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

159
159
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

237
237
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

25
25
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

36
36
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

145
145
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

169
169
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

25
25
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

450
450
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

171
171
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

40
40
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

37
37
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

27
27
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

106
106
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

240
240
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

527
527
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

72
72
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

347
347
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

84
84

Meer sportnieuws