Opvallend: aanvaller kondigt zélf transfer aan bij KRC Genk

door
Opvallend: aanvaller kondigt zélf transfer aan bij KRC Genk

Onder het toeziend oog van Thorsten Fink wil KRC Genk meer dan ooit de kaart van de jeugd trekken. Toch hoeft blijkbaar niet iedereen op een nieuwe kans te rekenen in de Cegeka Arena.

Zo geraakte eerder reeds bekend dat Aziz Ouattara mag beschikken. Terwijl het wachten blijft op een oplossing omtrent de Ivoriaanse middenvelder namen de Limburgers alvast afscheid van een andere overbodige pion. Via zijn persoonlijke kanalen kondigde Victory Beniangba zopas namelijk aan dat hij Genk verlaat.

LEES OOK: ‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Beniangba verlaat Genk

"Het was een voorrecht om deze kleuren te vertegenwoordigen, maar helaas is mijn tijd hier voorbij. Ik wens het team veel geluk en het allerbeste voor de toekomst. Nu is het tijd voor een nieuwe uitdaging", aldus de Nigeriaan. Het Belang van Limburg weet dat Beniangba wellicht zal tekenen bij Servette in Zwitserland.

Opvallend, want de 21-jarige spits ligt in principe nog een jaartje vast in Genk. Afwachten dus of de Limburgers nog een beperkte transfersom voor hem ontvangen, of Beniangba zijn contract er in onderling overleg werd verbroken. In januari viel een overstap naar Rode Ster Belgrado op de valreep alsnog in het water.

Buffel heeft al vervanger

Nadien zag het er even naar uit dat Beniangba een nieuwe kans zou krijgen, maar nu blijkt dat dan toch niet het geval. Sinds hij twee jaar geleden neerstreek in de Cegeka Arena was de beloftevolle spits, die nooit in actie kwam bij de hoofdmacht, goed voor 18 treffers en twee assists in 47 optredens voor Jong Genk.

Daar zal nieuwbakken hoofdcoach Thomas Buffel volgend seizoen dus geen beroep meer op hem kunnen doen. Genk haalde met de 19-jarige Japanner Naoki Kumata intussen al een opvolger in huis. Daarnaast rekent Dimitri de Condé er allicht op dat een aantal producten van eigen kweek hun kans zullen grijpen.

Beniangba verdiende meer kansen bij Genk

Meest recent

'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

10
10
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

138
138
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

22
22
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

82
82
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

341
341
Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

214
214
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

143
143
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

44
44
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

24
24
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

217
217
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

78
78
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

463
463
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

173
173
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

174
174
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

37
37
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

397
397
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

388
388
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

300
300
Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

137
137
Janse-bom ontploft: Ajax zet Club Brugge voor schut

Club Brugge ziet in Dies Janse een ideale versterking voor achterin, maar in Nederland klinkt een ...

223
223
Anderlecht-fans pakken Laforge fors aan: "Paljas!"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagavond gericht op het Lotto Park. Daar kon Club Brugge ...

577
577
Keepersvloek slaat weer toe: Jackers afgevoerd op brancard

In de Champions' Play-Offs was het zondagavond uitkijken naar de clash tussen RSC Anderlecht en Club ...

151
151
"Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

Antwerp FC had de laatste weken een knappe reeks neergezet in de Europe Play-Offs. Maar zondag werd ...

122
122
United klopt Liverpool: Lammens ontsnapt na gruwelijke blunder

Manchester United maakt komend seizoen zijn wederoptreden in de Champions League. Door de resultaten ...

78
78
De Mil snoeihard: "Dan kan je niet voor AA Gent spelen"

AA Gent dreigt opnieuw het kneusje te worden in de Champions' Play-Offs. Met nog slechts vier ...

273
273

Meer sportnieuws