'Belgische revelatie zet zijn zinnen op Standard'

door
'Belgische revelatie zet zijn zinnen op Standard'

Het wordt alweer een woelige zomer voor Standard, want dat moet met beperkte middelen een vrijwel volledig nieuw elftal zien te bouwen. De Rouches haalden wel al een aantal versterkingen binnen, maar zijn nog lang niet klaar voor de start van het nieuwe seizoen.

Ivan Leko mocht de voorbije weken al Marko Bulat, Bosko Sutalo, Boli Bolingoli en Grejohn Kyei verwelkomen, maar daar staat tegenover dat ook al maar liefst vijftien spelers deze zomer vertrokken zijn. De laatste vertrekker die bekend raakte, was William Balikwisha. Hij bleek in mei al zijn contract verbroken te hebben met de wet van '78.

LEES OOK: Pijnlijke uitschuiver in strijd om PO I: "Een schande"

Standard wil Camara

Standard heeft dus nog werk op de mercato en de voorbije dagen raakten nog een aantal targets bekend. Eén van die transferdoelwitten is naar verluidt Ilay Camara, die vorig seizoen ondanks de degradatie één van de revelaties was bij RWDM.

Sudpresse bevestigt de interesse van de Rouches in de 21-jarige rechtsachter, die een jeugdproduct van Anderlecht is. Hij zou op Sclessin de concurrentie aan moeten gaan met Marlon Fossey, die de voorbije maanden ook met enkele fysieke klachten kampte.

Camara wil naar Luik, maar transfer nog veraf

Camara zou zelf alvast zijn zinnen gezet hebben op een overstap naar Luik, maar desondanks is een transfer nog veraf. Op clubniveau zouden er nog geen onderhandelingen opgestart zijn en bovendien is de verwachting ook dat RWDM niet geneigd zal zijn om mee te werken aan een transfer, zoals eerder ook gemeld werd.

Standard houdt dus maar beter een slag om de arm en houdt best een oogje in het zeil voor andere opties op de rechtsachterpositie. Daar lieten ze deze zomer al Gilles Dewaele vertrekken naar KV Kortrijk.

Zal Standard erin slagen om hem te strikken?

Meest recent

Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

8
8
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

15
15
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

10
10
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

12
12
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

98
98
STVV in dubio: ervaren basispion gratis weg?

Bij STVV lopen heel veel spelers in de kijker. Een aantal spelers die niet al te veel aandacht ...

44
44
Hazard tipt RSCA-bestuur: "Andere ploegen hebben dat wel"

Thorgan Hazard is bezig aan een sterk seizoen, maar hij mist kwaliteit rondom zich. Er is geen ...

203
203
AA Gent in de rats: De Mil met slecht rapport

Rik De Mil kreeg de afgelopen jaren heel veel lof. Soms terecht, soms wat overdreven. Zijn transfer ...

116
116
Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de strijd om de top zes nog altijd niet gestreden. Ook ...

33
33
Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. ...

111
111
AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

181
181
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

53
53
Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

192
192
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

59
59
Jean-Marie Pfaff’s ingrijpende keuze zet Beveren op z’n kop

Het zijn intense en moeilijke jaren geweest voor Jean-Marie Pfaff. Eén van de beste ...

78
78
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Heel wat smaakmakers lijken na dit ...

215
215
'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Real Madrid beleeft een woelig seizoen. Het zette in januari Xabi Alonso alweer op straat. De ...

67
67
Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Club Brugge deed zondag een uitstekende zaak door na het puntenverlies van Union en STVV te gaan ...

754
754
TRANSFERUURTJE: 'Witte trainersrook bij Anderlecht, Barça dokt 30 miljoen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

408
408
Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Lionel Messi is inmiddels al 38 jaar, maar net zoals Cristiano Ronaldo blijft de Argentijn gaan op ...

48
48
Simon Mignolet deelt boodschap die blijft nazinderen

Wat zich gisteren in Charleroi afspeelde, was het soort voetbalavond dat nog lang blijft nazinderen. ...

402
402
Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

149
149
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

403
403
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

143
143
Club door oog van de naald: "Dat leek nergens op"

Club Brugge won met meer geluk dan kunde op het veld van Sporting Charleroi. Blauw-Zwart speelde een ...

178
178

Meer sportnieuws