'Belgische revelatie zet zijn zinnen op Standard'

360 stemmen
'Belgische revelatie zet zijn zinnen op Standard'

Het wordt alweer een woelige zomer voor Standard, want dat moet met beperkte middelen een vrijwel volledig nieuw elftal zien te bouwen. De Rouches haalden wel al een aantal versterkingen binnen, maar zijn nog lang niet klaar voor de start van het nieuwe seizoen.

Ivan Leko mocht de voorbije weken al Marko Bulat, Bosko Sutalo, Boli Bolingoli en Grejohn Kyei verwelkomen, maar daar staat tegenover dat ook al maar liefst vijftien spelers deze zomer vertrokken zijn. De laatste vertrekker die bekend raakte, was William Balikwisha. Hij bleek in mei al zijn contract verbroken te hebben met de wet van '78.

LEES OOK: Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Standard wil Camara

Standard heeft dus nog werk op de mercato en de voorbije dagen raakten nog een aantal targets bekend. Eén van die transferdoelwitten is naar verluidt Ilay Camara, die vorig seizoen ondanks de degradatie één van de revelaties was bij RWDM.

Sudpresse bevestigt de interesse van de Rouches in de 21-jarige rechtsachter, die een jeugdproduct van Anderlecht is. Hij zou op Sclessin de concurrentie aan moeten gaan met Marlon Fossey, die de voorbije maanden ook met enkele fysieke klachten kampte.

Camara wil naar Luik, maar transfer nog veraf

Camara zou zelf alvast zijn zinnen gezet hebben op een overstap naar Luik, maar desondanks is een transfer nog veraf. Op clubniveau zouden er nog geen onderhandelingen opgestart zijn en bovendien is de verwachting ook dat RWDM niet geneigd zal zijn om mee te werken aan een transfer, zoals eerder ook gemeld werd.

Standard houdt dus maar beter een slag om de arm en houdt best een oogje in het zeil voor andere opties op de rechtsachterpositie. Daar lieten ze deze zomer al Gilles Dewaele vertrekken naar KV Kortrijk.

🚀

Zal Standard erin slagen om hem te strikken?

Meest recent

'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

34
34
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

33
33
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

193
193
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

135
135
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

195
195
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

635
635
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

420
420
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

277
277
Meteen prijzen voor Anderlecht? Vitor Bruno reageert

Het was een beetje een eerste schooldag voor Anderlecht donderdagmiddag. Met Vitor Bruno stond de ...

247
247
'KV Kortrijk aast op straffe deal bij Juventus'

Het wordt uitkijken wat de drie nieuwkomers het komende seizoen de Jupiler Pro League kunnen ...

109
109
Sibierski wuift kritiekpunt op Vitor Bruno weg

Anderlecht heeft veel geduld moeten oefenen, maar deze week heeft het eindelijk zijn nieuwe trainer ...

147
147
'Niet enkel Sels en Sommer: Club denkt aan straffe rentree'

Wie wordt volgend seizoen de eerste doelman van Club Brugge? Dat is de grote vraag na het pensioen ...

584
584
'Anderlecht stelt belangrijke voorwaarde voor transfer'

Bij Anderlecht lijken de postjes voor volgend seizoen stilaan ingevuld te worden. Met Vitor Bruno ...

296
296
'Transfers Raskin en Lukebakio komen op gang'

Ze zullen op dit moment natuurlijk vooral bezig zijn met de levensbelangrijke slotwedstrijd tegen ...

87
87
Genk baalt: groot talent vertrekt naar Spanje

KRC Genk eindigde het seizoen op de valreep zonder Europees ticket, nadat het in de barrages na ...

220
220
Antwerp stelt nieuwe uitshirt voor met verrassende gast

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen een tegenvaller, want ze kampeerden lange tijd onderin het ...

117
117
Verrassende Belg versiert transfer naar Hajduk Split

Af en toe passeren er zeer verrassende transfers de revue. Zo strijkt er bijvoorbeeld nu plots een ...

39
39
TRANSFERUURTJE: 'Club nadert topdoelman, blijft De Cat toch?'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

397
397
Charlie Hebdo zet WK op stelten met cartoon Deschamps

De Franse nationale ploeg zal de laatste groepsmatch tegen Noorwegen afwerken zonder bondscoach ...

92
92
Amadou Onana gaat op WK vol voor opvallende nieuwe carrière

Amadou Onana is een veelbesproken figuur zowel op als naast het veld. De middenvelder houdt zich ...

43
43
‘Vitor Bruno toont meteen harde hand bij Anderlecht’

RSC Anderlecht heeft met Vitor Bruno een nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De Portugees is de ...

632
632
'Club helemaal overtuigd en all-in voor knaltransfer'

Club Brugge wacht voorlopig nog altijd op zijn eerste zomeraanwinst, want door het WK lijkt hun ...

669
669
AA Gent jubelt: toptalent zet handtekening

AA Gent is woensdag ook begonnen aan zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Buffalo's hebben ...

133
133
Charleroi haalt derde zomeraanwinst binnen

De zomermercato komt voor alsmaar meer Belgische clubs helemaal op gang. Nu de voorbereiding bij de ...

20
20
Verschueren doet boekje open over trainerskeuze Anderlecht

Anderlecht stelde deze week eindelijk zijn nieuwe trainer voor. De keuze viel daarbij op een zeer ...

309
309

Meer sportnieuws