Vanaken vol lof voor Club-aanwinst: "Hij is een hele goeie"

door
Vanaken vol lof voor Club-aanwinst:

Bij Club Brugge gaat het nieuwe seizoen komend weekend al van start in de Supercup tegen Union SG. De landskampioen toonde zich dan ook al behoorlijk actief op de transfermarkt. En enkele aanwinsten konden inmiddels een goede indruk achterlaten.

Na een straffe remonte in de play-offs legde Club vorig seizoen beslag op de landstitel. Hierdoor is het rechtstreeks geplaatst voor de Champions League en zal het dus geen Europese voorrondes moeten afwerken. Maar Blauw-Zwart wil er komend seizoen wel al meteen staan bij de start van de competitie.

Hayen heeft dus nog een tweetal weken om zijn ploeg op niveau te krijgen voor de eerste competitiematch tegen KV Mechelen. Bovendien staat een week eerder dus al de Supercup tegen bekerwinnaar Union SG op het programma. Veel tijd is er dan ook niet om te verliezen.

LEES OOK: 'Totale leegloop bij Club Brugge: zomer van 150 miljoen'

Vier aanwinsten binnen

En dat heeft ook de sportieve leiding goed begrepen. Zo wisten de Bruggelingen inmiddels al vier aanwinsten vast te leggen. Nog tijdens het vorige seizoen werd middenvelder Ardon Jashari al aangetrokken, de defensie werd dan weer versterkt met de Argentijn Zaid Romero.

Ook de aanvalslinie werd inmiddels van extra versterking voorzien. Eerder deze week werd Gustaf Nilsson bij Union SG weggeplukt als vervanger van Igor Thiago. Daarnaast betaalde Club de nodige miljoenen voor de Griekse flankaanvaller Christos Tzolis.

Vanaken onder indruk

Die laatste wist op training alvast indruk te maken. Aanvoerder Hans Vanaken, die inmiddels toch al heel wat spelers zag passeren bij Club, is bijvoorbeeld erg enthousiast. "Tzolis? Het is een hele goeie", klinkt het bij Het Nieuwsblad. "Hij doet me een beetje denken aan Skoras: een goede werkethiek, enorme kwaliteiten aan de bal en een uitstekende afwerking met links én rechts. Maar ook Romero laat een prima indruk achter op training."

Club moet ook een directe doublure voor Vanaken halen ...

Meest recent

Limburgse derby op scherp: Hayen gooit olie op het vuur

Komende speeldag staat de Limburgse derby tussen KRC Genk en Sint-Truiden VV op het programma. Nicky ...

4
4
Eric Gerets verrast iedereen: “Zij stelen Play-Off 1”

Eric Gerets is een clubicoon van Standard Luik en La Dernière Heure sprak met de voormalige ...

36
36
Rellen rond Club Brugge: zware maatregel zindert na

Wat ooit een praktische oplossing was voor Europese topavonden in Brugge, dreigt binnenkort volledig ...

31
31
Steven Defour snel terug als hoofdtrainer in België?

Steven Defour was in het verleden hoofdtrainer van KV Mechelen, maar sinds zijn ontslag bij Malinwa ...

42
42
Taravel reageert na vertrouwen: ambities Anderlecht bekend

RSC Anderlecht heeft ervoor gekozen om officieel door te gaan met Jeremy Taravel als hoofdtrainer. ...

67
67
Mazzu kan zijn oude liefde nieuwe hak zetten

Komend weekend zitten we al aan de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler ...

14
14
Witte rook: Anderlecht hakt trainersknoop definitief door

Anderlecht zat de voorbije anderhalve maand met een stevig trainersdilemma. Na het ontslag van ...

171
171
Camara geeft dé oorzaak voor vele blessures bij Anderlecht

Anderlecht kent de laatste weken een opleving, maar beleeft globaal gezien nog altijd een ...

136
136
Verbauwhede heeft slecht nieuws voor Kortrijk bij promotie

SK Beveren veroverde deze week al de titel in de Challenger Pro League en is daarmee ook al zeker ...

188
188
Courtois verbaast zelfs Arbeloa: "Nog nooit gezien"

Real Madrid zette deze week een reuzenstap richting de kwartfinale van de Champions League. De ...

95
95
Karetsas en Club Brugge zetten nieuwe transferrecords

Het lijkt erop dat we in de zomer weer het nodige transfervuurwerk gaan krijgen in de Jupiler Pro ...

255
255
TRANSFERUURTJE: 'Topclubs lonken naar Beveren, Hazard praat met JPL-club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

151
151
Colpaert spreekt duidelijke taal over toekomst Zulte

Het rommelt ferm bij Zulte Waregem. Sven Vandenbroeck werd ontslagen en assistent Steve Colpaert ...

80
80
Comeback onder Taravel? Flips met statement naar Anderlecht

Alexis Flips staat nog tot 2028 onder contract bij RSC Anderlecht. De Franse middenvelder werd twee ...

231
231
Wesley Sonck kotsmisselijk na VTM-horror met Koen Wauters

Voor Wesley Sonck werd een ogenschijnlijk onschuldige uitdaging plots een kleine nachtmerrie. De ...

31
31
KAA Gent met de rug tegen de muur: De Mil waarschuwt

KAA Gent staat voorlopig op een zesde plek, maar het is ongemeen spannend. KRC Genk, Standard Luik ...

157
157
Bataille terug naar België? “Raketten in Israël”

Jelle Bataille maakte de opvallende overstap naar Maccabi Haifa na zijn periode bij Royal Antwerp ...

114
114
Focus op derby: Heymans roept oorlogstaal naar STVV

KRC Genk blijft verbazen in Europa. De Limburgers wonnen de heenwedstrijd tegen het Duitse Freiburg ...

248
248
Iran draait kar en maakt Trump met de grond gelijk

Iran leek aanvankelijk niet deel te nemen aan het Wereldkampioenschap voetbal dit jaar, maar na een ...

189
189
Onana breekt lans voor deze Rode Duivel

Het wordt uitkijken naar wie volgende week de selectie van de Rode Duivels zal halen. Bondscoach ...

84
84
Hazard eerlijk over Duivels: "Dan blijf ik liever thuis"

Krijgen we deze maand opnieuw een opmerkelijke comeback bij de Rode Duivels? Het zou kunnen, want ...

220
220
Smaakmaker STVV onthult dé sleutel voor winst tegen Genk

Komend weekend zullen in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. ...

171
171
'Revolutie Standard: overname én verdwijnen 2 elftallen?'

Voor Standard staan er zeer belangrijke weken voor de boeg. De Rouches hopen in de laatste twee ...

411
411
Thorgan Hazard onthult: contacten met deze JPL-club

Voor Thorgan Hazard zou maart weleens een heel mooie maand kunnen worden. De 32-jarige scoort de ...

878
878
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

89
89

Meer sportnieuws