Vanaken vol lof voor Club-aanwinst: "Hij is een hele goeie"

door
Vanaken vol lof voor Club-aanwinst:

Bij Club Brugge gaat het nieuwe seizoen komend weekend al van start in de Supercup tegen Union SG. De landskampioen toonde zich dan ook al behoorlijk actief op de transfermarkt. En enkele aanwinsten konden inmiddels een goede indruk achterlaten.

Na een straffe remonte in de play-offs legde Club vorig seizoen beslag op de landstitel. Hierdoor is het rechtstreeks geplaatst voor de Champions League en zal het dus geen Europese voorrondes moeten afwerken. Maar Blauw-Zwart wil er komend seizoen wel al meteen staan bij de start van de competitie.

Hayen heeft dus nog een tweetal weken om zijn ploeg op niveau te krijgen voor de eerste competitiematch tegen KV Mechelen. Bovendien staat een week eerder dus al de Supercup tegen bekerwinnaar Union SG op het programma. Veel tijd is er dan ook niet om te verliezen.

LEES OOK: 'Club Brugge boekt woekerwinst: knaltransfer Tzolis'

Vier aanwinsten binnen

En dat heeft ook de sportieve leiding goed begrepen. Zo wisten de Bruggelingen inmiddels al vier aanwinsten vast te leggen. Nog tijdens het vorige seizoen werd middenvelder Ardon Jashari al aangetrokken, de defensie werd dan weer versterkt met de Argentijn Zaid Romero.

Ook de aanvalslinie werd inmiddels van extra versterking voorzien. Eerder deze week werd Gustaf Nilsson bij Union SG weggeplukt als vervanger van Igor Thiago. Daarnaast betaalde Club de nodige miljoenen voor de Griekse flankaanvaller Christos Tzolis.

Vanaken onder indruk

Die laatste wist op training alvast indruk te maken. Aanvoerder Hans Vanaken, die inmiddels toch al heel wat spelers zag passeren bij Club, is bijvoorbeeld erg enthousiast. "Tzolis? Het is een hele goeie", klinkt het bij Het Nieuwsblad. "Hij doet me een beetje denken aan Skoras: een goede werkethiek, enorme kwaliteiten aan de bal en een uitstekende afwerking met links én rechts. Maar ook Romero laat een prima indruk achter op training."

Club moet ook een directe doublure voor Vanaken halen ...

Meest recent

'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

48
48
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

58
58
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

117
117
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

43
43
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

192
192
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

17
17
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

350
350
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

150
150
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

48
48
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

448
448
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

99
99
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

100
100
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

53
53
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

206
206
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

130
130
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

102
102
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

22
22
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

35
35
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

51
51
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

164
164
Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

167
167
Ruben Van Gucht brengt BV tot absoluut kookpunt

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit de media weg te slaan. Relationele perikelen, ...

80
80
‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

De Rode Duivels zagen de afgelopen jaren heel wat talenten voor een ander land kiezen, maar mogelijk ...

182
182
'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Sporting Charleroi heeft Nicolas Frutos enkele weken geleden aangesteld als de nieuwe sportief ...

147
147
Debast: "Van hen leerde ik het meest bij Anderlecht"

Zeno Debast kende dit seizoen maandenlang blessureleed. De afgelopen weken is hij weer fit en hij ...

146
146

Meer sportnieuws