Tijd voor transfer? Smaakmaker laat het afweten bij Club

door
Tijd voor transfer? Smaakmaker laat het afweten bij Club

Voor Club Brugge zit het tussenseizoen er alweer bijna op. Komend weekend neemt de landskampioen het immers op tegen bekerwinnaar Union SG in de strijd om de Supercup. Maar bepaalde spelers zullen hun niveau wel moeten opkrikken voor die match.

De Bruggelingen trokken afgelopen week naar het Nederlandse Sint-Michielgestel voor een zomers oefenkamp. Dat werd meteen de eerste stage met Nicky Hayen aan het roer als hoofdcoach. En de Limburger was achteraf behoorlijk tevreden over het werk en de inzet van zijn spelersgroep.

Al blijft de Brugse trainer niet blind voor het werk dat nog verricht moet worden. "Het is altijd zoeken, maar dat geldt voor alle ploegen. Geen enkele ploeg is nu honderd procent waar ze wil staan. Toch zullen we proberen daar zo dicht mogelijk tegen aan te leunen", klonk het bij Het Laatste Nieuws.

LEES OOK: Misnoegd Antwerp wacht op uitleg Lardot: "Bizarre situatie"

Teleurstellende Nusa

Overigens is de Brugse selectie nog niet compleet. Internationals als Maxim De Cuyper, Andreas Skov Olsen en Joel Ordoñez moeten bijvoorbeeld nog aansluiten. Anderen potentiële sterkhouders moeten hun niveau dan weer zien te verhogen. Met name Antonio Nusa.

De Noorse flankspeler is intrinsiek één van de beste spelers in de Brugse selectie, maar presteert nu toch al een tijdje ondermaats. En ook zaterdag in de oefentopper liet hij een behoorlijk ongelukkige indruk achter. Veel te vaak mislukte hij in zijn acties, zelden kon hij voor echt doelgevaar zorgen.

Tijd om te verkopen?

Van een speler met zo'n kwaliteiten moet nu eenmaal meer verwacht worden. De vraag is dan ook of het niet tijd is voor een transfer. In januari stond Nusa al dicht bij een vertrek, maar na een probleem bij de fysieke proeven viel zijn overgang naar Brentford FC in het water. Een jaartje geleden plaatste preses Bart Verhaeghe dan weer zijn veto tegen een verkoop van Nusa aan Chelsea.

Beide deals gingen gepaard met bedragen van 30 miljoen euro of meer. De vraag is evenwel of Club van zo'n bedragen mag blijven dromen indien Nusa blijft aanmodderen. Indien deze zomer opnieuw een stevig bod binnenkomt, zullen Verhaeghe en co dat veel minder snel naast zich neerleggen.

Club moet Nusa deze zomer verkopen ...

Meest recent

‘Italië wil stunten met nieuwe bondscoach’

Bij Italië is alweer een nieuw hoofdstuk van de crisis begonnen. Gennaro Gattuso stapte vrijdag ...

8
8
‘Bliksemvertrek Mignolet bij de KBVB?’

Simon Mignolet stopt na dit seizoen als profvoetballer en hij gaat een avontuur aan bij de KBVB. ...

47
47
'Mokerslag voor Anderlecht: Club wil 2 toptargets wegkapen'

Het keepersdossier van Club Brugge en Anderlecht dreigt deze zomer opvallend hard door elkaar te ...

167
167
Misnoegd Antwerp wacht op uitleg Lardot: "Bizarre situatie"

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

59
59
Afscheid bij Club Brugge? Vanaken gooit kaarten op tafel

Club Brugge wil in de komende weken de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. Daarvoor ...

201
201
Bayern-top schaamt zich kapot na blunder rond Kompany

Vincent Kompany zet sterke prestaties neer bij Bayern München, maar net dat maakt de situatie ...

221
221
Commotie op Bosuil: Van der Elst gaat volledig los na dé fase

De kop is eraf in de Europe Play-Offs. Leider KRC Genk trapte de nacompetitie vrijdagavond op gang ...

261
261
'Anderlecht zet spaarpotje klaar voor eerste zomeraankoop'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs alsnog een Europees ticket af te dwingen, maar mikt ...

178
178
"Blauw-zwarte toverketel" - Club zwaar bevoordeeld in titelstrijd

De Champions' Play-Offs barsten zaterdagavond helemaal los. Hoewel het door de puntenverdeling in ...

463
463
Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

529
529
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

229
229
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

24
24
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

82
82
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

81
81
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

120
120
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

365
365
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

58
58
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

485
485
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

277
277
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

403
403
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

38
38
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

38
38
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

88
88
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

93
93
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

156
156

Meer sportnieuws