Tijd voor transfer? Smaakmaker laat het afweten bij Club

door
Tijd voor transfer? Smaakmaker laat het afweten bij Club

Voor Club Brugge zit het tussenseizoen er alweer bijna op. Komend weekend neemt de landskampioen het immers op tegen bekerwinnaar Union SG in de strijd om de Supercup. Maar bepaalde spelers zullen hun niveau wel moeten opkrikken voor die match.

De Bruggelingen trokken afgelopen week naar het Nederlandse Sint-Michielgestel voor een zomers oefenkamp. Dat werd meteen de eerste stage met Nicky Hayen aan het roer als hoofdcoach. En de Limburger was achteraf behoorlijk tevreden over het werk en de inzet van zijn spelersgroep.

Al blijft de Brugse trainer niet blind voor het werk dat nog verricht moet worden. "Het is altijd zoeken, maar dat geldt voor alle ploegen. Geen enkele ploeg is nu honderd procent waar ze wil staan. Toch zullen we proberen daar zo dicht mogelijk tegen aan te leunen", klonk het bij Het Laatste Nieuws.

LEES OOK: Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Teleurstellende Nusa

Overigens is de Brugse selectie nog niet compleet. Internationals als Maxim De Cuyper, Andreas Skov Olsen en Joel Ordoñez moeten bijvoorbeeld nog aansluiten. Anderen potentiële sterkhouders moeten hun niveau dan weer zien te verhogen. Met name Antonio Nusa.

De Noorse flankspeler is intrinsiek één van de beste spelers in de Brugse selectie, maar presteert nu toch al een tijdje ondermaats. En ook zaterdag in de oefentopper liet hij een behoorlijk ongelukkige indruk achter. Veel te vaak mislukte hij in zijn acties, zelden kon hij voor echt doelgevaar zorgen.

Tijd om te verkopen?

Van een speler met zo'n kwaliteiten moet nu eenmaal meer verwacht worden. De vraag is dan ook of het niet tijd is voor een transfer. In januari stond Nusa al dicht bij een vertrek, maar na een probleem bij de fysieke proeven viel zijn overgang naar Brentford FC in het water. Een jaartje geleden plaatste preses Bart Verhaeghe dan weer zijn veto tegen een verkoop van Nusa aan Chelsea.

Beide deals gingen gepaard met bedragen van 30 miljoen euro of meer. De vraag is evenwel of Club van zo'n bedragen mag blijven dromen indien Nusa blijft aanmodderen. Indien deze zomer opnieuw een stevig bod binnenkomt, zullen Verhaeghe en co dat veel minder snel naast zich neerleggen.

Club moet Nusa deze zomer verkopen ...

Meest recent

Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

97
97
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

39
39
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

21
21
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

93
93
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

257
257
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

152
152
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

312
312
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

156
156
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

202
202
UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

In de Europa en Conference League hebben de vroege wedstrijden wisselend succes opgeleverd voor de ...

35
35
Grote rentree in basiself, Fink slachtoffert titularis

In de Europa League staat KRC Genk donderdagavond voor een belangrijke wedstrijd. Op eigen veld ...

47
47
'Aaanwinst schopt stennis: vroegtijdige Anderlecht-exit nabij'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

617
617
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

739
739
Kompany moet brandje blussen: "Hij was een ramp"

De ongeslagen reeks van Bayern München dit seizoen is ten einde gekomen. Arsenal FC wist de ...

127
127
Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

304
304
Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Het Belgische clubvoetbal kreeg deze week een heuse klap te verwerken, zo besloot DAZN om het ...

375
375
Club-smaakmaker krijgt volle laag: "Geen dribbel lukte"

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

458
458
'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Nauwelijks was Stef Wils buiten, of de naam van Joseph Oosting lag al op tafel – en nu dreigt ...

398
398
'Anderlecht mist sterkhouder: Hasi overweegt verrassing'

RSC Anderlecht deelde donderdag slecht nieuws uit de ziekenboeg, want César Huerta ligt nog ...

379
379
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

593
593
DAZN spreekt klare taal over uitzendingen speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League is de voornaamste vraag vooral hoe het nu verder ...

408
408
Hayen vreest rampscenario: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

461
461
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

148
148
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

236
236
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

128
128

Meer sportnieuws