Tijd voor transfer? Smaakmaker laat het afweten bij Club

door
Tijd voor transfer? Smaakmaker laat het afweten bij Club

Voor Club Brugge zit het tussenseizoen er alweer bijna op. Komend weekend neemt de landskampioen het immers op tegen bekerwinnaar Union SG in de strijd om de Supercup. Maar bepaalde spelers zullen hun niveau wel moeten opkrikken voor die match.

De Bruggelingen trokken afgelopen week naar het Nederlandse Sint-Michielgestel voor een zomers oefenkamp. Dat werd meteen de eerste stage met Nicky Hayen aan het roer als hoofdcoach. En de Limburger was achteraf behoorlijk tevreden over het werk en de inzet van zijn spelersgroep.

Al blijft de Brugse trainer niet blind voor het werk dat nog verricht moet worden. "Het is altijd zoeken, maar dat geldt voor alle ploegen. Geen enkele ploeg is nu honderd procent waar ze wil staan. Toch zullen we proberen daar zo dicht mogelijk tegen aan te leunen", klonk het bij Het Laatste Nieuws.

LEES OOK: De Mil drukt stempel in Gent: kleedkamer doet boekje open

Teleurstellende Nusa

Overigens is de Brugse selectie nog niet compleet. Internationals als Maxim De Cuyper, Andreas Skov Olsen en Joel Ordoñez moeten bijvoorbeeld nog aansluiten. Anderen potentiële sterkhouders moeten hun niveau dan weer zien te verhogen. Met name Antonio Nusa.

De Noorse flankspeler is intrinsiek één van de beste spelers in de Brugse selectie, maar presteert nu toch al een tijdje ondermaats. En ook zaterdag in de oefentopper liet hij een behoorlijk ongelukkige indruk achter. Veel te vaak mislukte hij in zijn acties, zelden kon hij voor echt doelgevaar zorgen.

Tijd om te verkopen?

Van een speler met zo'n kwaliteiten moet nu eenmaal meer verwacht worden. De vraag is dan ook of het niet tijd is voor een transfer. In januari stond Nusa al dicht bij een vertrek, maar na een probleem bij de fysieke proeven viel zijn overgang naar Brentford FC in het water. Een jaartje geleden plaatste preses Bart Verhaeghe dan weer zijn veto tegen een verkoop van Nusa aan Chelsea.

Beide deals gingen gepaard met bedragen van 30 miljoen euro of meer. De vraag is evenwel of Club van zo'n bedragen mag blijven dromen indien Nusa blijft aanmodderen. Indien deze zomer opnieuw een stevig bod binnenkomt, zullen Verhaeghe en co dat veel minder snel naast zich neerleggen.

Club moet Nusa deze zomer verkopen ...

Meest recent

Antwerp met sterke zet, STVV absoluut niet verrast

STVV verkocht Rein Van Helden voor 1,5 miljoen euro aan Royal Antwerp FC. Het is geen verrassing dat ...

17
17
'Renard speelt hoog spel: zéér bizarre transferwending'

Yasin Özcan is een miscast van Olivier Renard, niet zijn eerste sinds hij in Brussel de ...

71
71
Romeo Vermant toont grote liefde: "Ik ben gek op haar"

Club Brugge droomt weer van de volgende ronde in de Champions League. Na een moeilijke periode won ...

97
97
'KRC Genk droomt van onverwachte miljoenendeal'

Bij Racing Genk zouden ze idealiter deze mercato een uitgaande transfer afronden die veel geld in de ...

216
216
Kompany over RSCA-moment: “Durf ik dit bij Bayern?”

Vincent Kompany ging al een aantal keren viraal. De coach haalde een paar keer stevig uit bij RSC ...

61
61
Nederlandse pers twijfelt: "Als hij het bij RSCA al niet redt…"

Bij RSC Anderlecht haalden ze een jaar geleden Cédric Hatenboer in huis. Hij speelde echter ...

157
157
De Mil drukt stempel in Gent: kleedkamer doet boekje open

KAA Gent is sterk aan de laatste rechte lijn van de reguliere competitie begonnen. Na de mooie ...

106
106
Saudische aanval op Rode Duivels: twee namen geviseerd

Met dank van de miljardensteun van het staatsfonds 'PIF', investeerden het Saudische voetbal de ...

70
70
Vandaag Inside eindigt in shock na vertrek Johan Derksen

Vandaag Inside keerde deze week terug op televisie. Maar wie vrijdagavond bleef kijken na de ...

24
24
Nainggolan onthult megabedrag dat hij in casino verloor

Radja Nainggolan maakte recent de overstap van Lokeren naar Patro Eisden Maasmechelen, maar het zijn ...

113
113
Boskamp verrast: "Van deze JPL-ploeg geniet ik het meest"

De Jupiler Pro League is inmiddels weer aanbeland aan de 22ste speeldag. Een aantal clubs zullen ...

165
165
'Nieuwe miljoenendeal: Club krijgt cruciaal nieuws in dossier-Seys'

Club Brugge zal ook in 2026 ongetwijfeld weer gaan cashen op de transfermarkt. Men wil de ...

371
371
'Totale wending bij Bayern: Kompany staat perplex'

Bayern München is ijzersterk aan zijn tweede seizoenshelft begonnen en won tot dusver al zijn ...

273
273
TRANSFERUURTJE 'Club zwiert met miljoenen, toptransfer Stroeykens'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

231
231
'Grote kuis in Anderlecht: plotwending in de maak?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, zowel op inkomend als uitgaand vlak zowat de meest bezige ...

376
376
Done deal: Union maakt uitgaande transfer bekend

De nederlaag tegen Bayern München betekent wellicht het einde van de Champions League-campagne ...

52
52
'Club Brugge heeft beet: toptransfer in kannen en kruiken'

Tot dusver bleef het rustig bij Club Brugge, maar dat blijkt slechts kalmte voor de storm. Tenslotte ...

489
489
'Oosting grijpt in: trio geslachtofferd bij Antwerp'

Op het veld van hekkensluiter Dender ging Antwerp vorige week voor het eerst sinds Joseph Oosting ...

352
352
Nood breekt wet: Leko verrast met basisploeg Club Brugge

Een week na de thuisnederlaag tegen La Louvière krijgt Club Brugge straks Zulte Waregem over ...

698
698
Standard onder zware druk: volgt er verrassend ontslag?

Standard bakt er de laatste weken niets van. Ze verloren kansloos van Sporting Charleroi en AA Gent ...

481
481
AA Gent loopt weg met De Mil: Lopes verklapt zijn geheim

AA Gent scoorde maar liefst acht keer tegen RSC Anderlecht en Standard en boekte een zes op zes. ...

356
356
Beerschot neemt afscheid: spits verlaat het Kiel

Bij Beerschot vonden er al wat wissels plaats deze transferperiode. De Kielse Ratten hebben nog een ...

79
79
Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Amper een half seizoen na zijn aankomst, is Noa Lang alweer vertrokken bij SSC Napoli. De ...

136
136
‘Onyedika ontploft: Club Brugge neemt brutale beslissing’

Bij Club Brugge is het plots oorlog rond Raphael Onyedika. De Nigeriaan duwt richting de uitgang, ...

804
804
'Mercato Anderlecht niet voorbij: Renard vol voor derde aanwinst'

RSC Anderlecht heeft een drukke transferweek achter de rug. Zowel aan de inkomende als de uitgaande ...

639
639

Meer sportnieuws