Tijd voor transfer? Smaakmaker laat het afweten bij Club

door
Tijd voor transfer? Smaakmaker laat het afweten bij Club

Voor Club Brugge zit het tussenseizoen er alweer bijna op. Komend weekend neemt de landskampioen het immers op tegen bekerwinnaar Union SG in de strijd om de Supercup. Maar bepaalde spelers zullen hun niveau wel moeten opkrikken voor die match.

De Bruggelingen trokken afgelopen week naar het Nederlandse Sint-Michielgestel voor een zomers oefenkamp. Dat werd meteen de eerste stage met Nicky Hayen aan het roer als hoofdcoach. En de Limburger was achteraf behoorlijk tevreden over het werk en de inzet van zijn spelersgroep.

Al blijft de Brugse trainer niet blind voor het werk dat nog verricht moet worden. "Het is altijd zoeken, maar dat geldt voor alle ploegen. Geen enkele ploeg is nu honderd procent waar ze wil staan. Toch zullen we proberen daar zo dicht mogelijk tegen aan te leunen", klonk het bij Het Laatste Nieuws.

LEES OOK: Hayen zet puntjes op i bij Genk: "Zou onrealistisch zijn"

Teleurstellende Nusa

Overigens is de Brugse selectie nog niet compleet. Internationals als Maxim De Cuyper, Andreas Skov Olsen en Joel Ordoñez moeten bijvoorbeeld nog aansluiten. Anderen potentiële sterkhouders moeten hun niveau dan weer zien te verhogen. Met name Antonio Nusa.

De Noorse flankspeler is intrinsiek één van de beste spelers in de Brugse selectie, maar presteert nu toch al een tijdje ondermaats. En ook zaterdag in de oefentopper liet hij een behoorlijk ongelukkige indruk achter. Veel te vaak mislukte hij in zijn acties, zelden kon hij voor echt doelgevaar zorgen.

Tijd om te verkopen?

Van een speler met zo'n kwaliteiten moet nu eenmaal meer verwacht worden. De vraag is dan ook of het niet tijd is voor een transfer. In januari stond Nusa al dicht bij een vertrek, maar na een probleem bij de fysieke proeven viel zijn overgang naar Brentford FC in het water. Een jaartje geleden plaatste preses Bart Verhaeghe dan weer zijn veto tegen een verkoop van Nusa aan Chelsea.

Beide deals gingen gepaard met bedragen van 30 miljoen euro of meer. De vraag is evenwel of Club van zo'n bedragen mag blijven dromen indien Nusa blijft aanmodderen. Indien deze zomer opnieuw een stevig bod binnenkomt, zullen Verhaeghe en co dat veel minder snel naast zich neerleggen.

Club moet Nusa deze zomer verkopen ...

Meest recent

'Kompany dropt absolute transferbom van 100 miljoen'

Vincent Kompany blijft met Bayern München de records opstapelen. Woensdag werd er met 1-3 ...

6
6
Eindelijk goed nieuws voor Zeno Debast

Het was voor Rudi Garcia puzzelen achterin voor de laatste interlands in november. De Rode Duivels ...

3
3
Mbangula hard aangepakt: "Dat moet hij doen als Kane..."

In november 2024 vierde Samuel Mbangula nog zijn eerste selectie voor de Rode Duivels, maar de ...

10
10
'Real Madrid gaat voor enorme trainersbom'

Het is crisis bij Real Madrid, zoveel is stilaan duidelijk. Na de nederlaag tegen FC Barcelona in de ...

67
67
De Busser reageert op interesse van Anderlecht

Bij Anderlecht zijn ze op zoek naar een nieuwe doelman, want Mads Kikkenborg staat op het punt om te ...

119
119
'Perisic kan op 37ste nog knaltransfer maken'

Hij lanceerde zeventien jaar geleden zijn profcarrière helemaal tijdens een uitleenbeurt aan ...

66
66
'Genk krijgt stevige financiële meevaller'

KRC Genk hield zich deze winter tot dusver koest op de mercato. Het zag wel al een sterkhouder ...

222
222
'Charleroi slaat slag: megatransfer in de zomer'

Charleroi zorgde deze week voor een enorme stunt door in de kwartfinale van de Croky Cup bekerhouder ...

76
76
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht beslist over Duranville, knaltransfer Gent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

206
206
Kompany zorgt voor gefronste wenkbrauwen bij Bayern

Vincent Kompany won al voor een vijftiende keer in de Bundesliga en Der Rekordmeister is op weg naar ...

258
258
Ajax-Belgen zwaar onder vuur: “Schamen ons kapot”

Ajax kreeg een pandoering van jewelste in de Beker van Nederland. Het AZ van Maarten Martens zorgde ...

91
91
Coosemans schiet zichzelf in de voet: “Anderlecht moet ingrijpen"

De situatie rond Colin Coosemans bij RSC Anderlecht wordt penibel. De aanvoerder van Paars-Wit gaf ...

400
400
'Jutgla maakt na zes maanden alweer opvallende transfer'

Club Brugge nam vorige zomer afscheid van Ferran Jutgla, die na drie seizoenen de deur van het Jan ...

239
239
Red Flame breekt alle Belgische records met nieuwe transfer

Verrassend nieuws vanuit het Belgische vrouwenvoetbal. Daar is vandaag een nieuwe recordtransfer ...

84
84
'Castagne op weg naar zeer verrassende transfer'

Volgende zomer staat er een WK op het programma en dus is het voor verschillende (kandidaat-)Rode ...

124
124
De Mil benoemt hét manco bij Gent: "Topkerels, maar..."

Donderdagavond worden de kwartfinales van de Croky Cup afgesloten met een kraker tussen Anderlecht ...

79
79
Saliba doet krasse uitspraak over titelkansen Anderlecht

Deze week heeft het Belgische voetbalseizoen zich weer op gang getrokken na de winterstop. De ...

219
219
'Volgende smaakmaker weg bij Club? Roma meldt zich'

Club Brugge hoopt zich deze winter te versterken, maar voorlopig lijkt het vooral aan uitgaande ...

429
429
'AA Gent mikt hoog en gaat voor absolute toptransfer'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

376
376
'Stunttransfer Faes zorgt voor grote comeback bij Duivels'

Het WK begint stilaan te naderen. De Rode Duivels hopen komende zomer nog eens te verrassen en heel ...

158
158
Twijfel rond Coosemans groeit bij Anderlecht

Wat brengt de toekomst van Colin Coosemans? Dat is een groot vraagteken. Bij RSC Anderlecht en de ...

218
218
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

30
30
Hayen blikt terug op ontslag bij Club: eerste gedachte verrast

Club Brugge ontsloeg Nicky Hayen en dat zorgde voor veel commotie in het Belgische voetbal. Een ...

549
549
‘Anderlecht slaat toe: Nederland verstomt door toptransfer’

In Nederland had niemand dit zien aankomen. De naam circuleerde al, maar plots ligt hij op tafel in ...

939
939
'Standard en STVV lonken naar Serie A-deals'

Gaat de Jupiler Pro League weldra twee Belgische verdedigers verliezen? Het zou zomaar kunnen. ...

102
102

Meer sportnieuws