Anderlecht sluit oefenkamp af met zure nederlaag

door
Anderlecht sluit oefenkamp af met zure nederlaag

RSC Anderlecht vertoefde in de voorbije dagen op Portugese bodem om de start van het komende seizoen voor te bereiden. Die stage eindigde zondag ietwat in mineur. Zo verloor Paars-Wit in de afsluitende oefenwedstrijd met 2-1 van SC Braga.

De recordkampioen maakt zich op voor een belangrijk en druk seizoen. In eigen land wil RSCA immers de progressie bevestigen die vorig seizoen werd geboekt en dus opnieuw meedoen voor de prijzen. Daarnaast mikken de Brusselaars ook op een geslaagde rentree in de Europese competities.

LEES OOK: Anderlecht-exit bevestigd: "Eindigen op mooie manier"

Puzzelen in de achterhoede

Daarvoor zal de selectie dan ook voldoende sterk moeten zijn in de breedte. Maar voorlopig is het nog steeds wachten op de eerste aanwinsten van de zomermercato, terwijl het seizoen al binnen een tweetal weken van start gaat. Coach Brian Riemer liet ook al verstaan dat zijn ploeg pas tegen september op punt zal staan.

Vooral in de defensie is de spoeling momenteel bijzonder dun. En dus moest Riemer ook tegen Braga weer puzzelen. In doel liet hij Coosemans zoals verwacht weer starten. Allicht begint hij ook aan het seizoen als nummer één, hij zorgde tegen Braga alvast voor enkele goede reddingen. Daarnaast werd zowaar Leoni uitgeprobeerd als centrale verdediger. 

Afgekeurde goal en eigen doelpunt

Met die experimentele opstelling kon RSCA niet meteen overtuigen. Zo werden opvallend veel lange ballen gespeeld. Even leek dat wel een voorsprong op te leveren, maar een doelpunt van Amuzu werd (onterecht?) afgekeurd. Bij de start van de tweede periode kwam Braga dan weer op voorsprong na een schot afgeweken op Stroeykens.

Paars-Wit kon vervolgens wel nog langszij komen via een afstandsschot van Amuzu. Maar uiteindelijk haalden de Portugezen het toch met 2-1 na een goal van Martinez. Werk aan de winkel dus bij Anderlecht. Al wordt momenteel vooral richting sportieve baas Fredberg en zijn team gekeken.

Anderlecht talmt te lang op de transfermarkt ...

Meest recent

Vrancken héél mysterieus over transfer naar Anderlecht

RSC Anderlecht gaat mogelijk op zoek naar een nieuwe trainer, al is daar nog geen duidelijkheid ...

38
38
Beerschot slijpt de messen: "Dat gaan we tonen!"

In de Challenger Pro League beginnen de Play-Offs voor de promotie. Beerschot neemt het op tegen ...

28
28
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

11
11
Club Brugge slaat terug: titelstrijd ontploft

Club Brugge won overtuigend met 6-1 van KV Mechelen. Achteraf waren ze uiteraard blij in het Jan ...

65
65
Bertaccini doet Anderlecht dromen: cijfers spreken

Adriano Bertaccini is sterk begonnen aan de Play-Offs. De aanvaller kende tot op heden een ...

78
78
Kompany zet Bayern-top onder druk met beslissing van formaat

Bayern zit in een beslissende fase rond een transfertarget die Kompany al maanden bovenaan zijn ...

36
36
Nainggolan spreekt klare taal over vertrek bij Patro

Patro Eisden stuntte door Radja Nainggolan in januari naar Maasmechelen te halen. De voormalige Rode ...

108
108
'Anderlecht botst met Napoli: strijd barst los'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. De Brusselaars willen de kern in de ...

81
81
Hubert geeft verklaring voor pover Union SG

Union SG speelde een povere partij, niet de eerste, tegen AA Gent. Deze keer konden ze geen ...

131
131
Vanaken niet pijnvrij: "Ik maak het zo niet erger"

Club Brugge uit en thuis is een enorm verschil. Na RSC Anderlecht werd ook KV Mechelen vlot ...

118
118
Nipte zege Barça overschaduwd: groot alarm om Yamal

FC Barcelona heeft zijn voorsprong aan de top in het klassement van La Liga intact kunnen houden ...

67
67
Opvallende persconferentie Leko: "Zie ik er bang uit?"

Club Brugge heeft zijn dure nederlaag op het veld van Union SG enkele dagen later alweer rechtgezet. ...

196
196
Dure uitschuiver Union: sterkhouder krijgt 4 op 10

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

85
85
Kompany naar bekerfinale, Doku helpt City aan leidersplaats

Vincent Kompany blijft met Bayern München op koers voor een historisch seizoen. Enkele dagen na ...

142
142
Titelstrijd volledig open: Club haalt fors uit, eerste slipper Union

Club Brugge heeft op de vierde speeldag van de Champions' Play-Off voor een nieuw keerpunt in de ...

286
286
Kassa Genk rinkelt: El Ouahdi gooit ambities op tafel

KRC Genk kan de laatste weken rekenen op een Zakaria El Ouahdi in bloedvorm. De Limburgers kunnen ...

287
287
PSG maakt titelstatement, nieuw gezichtsverlies Atlético

Enkele dagen dagen na de verloren finale van de Copa del Rey, heeft Atlético Madrid een ...

27
27
Geurtje aan cruciale goal Club: Vanhaezebrouck velt verdict

Club Brugge wou woensdagavond voor een gepaste reactie zorgen na de dure uitschuiver op Union SG. ...

627
627
Nieuwe kroonprins Anderlecht staat op: "Identiek Zanetti"

RSC Anderlecht heeft sportief en financieel gezien enkele moeilijke jaren achter de rug. Meer dan ...

437
437
"Heel zuur" - duidelijke oorzaak uitschuiver KRC Genk

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

259
259
Spitsenbom bij Anderlecht: topschutter op komst

Anderlecht heeft zijn zinnen gezet op een Engelse topschutter die dit seizoen overal opvalt. ...

405
405
Taravel hint naar verrassingen in basiself

Anderlecht kan terugblikken op een knappe zes op zes in de Champions' Play-Off, maar desondanks ...

116
116
Leko zorgt weer voor verrassing, AA Gent mét Kanga

De wedstrijden volgen elkaar in sneltempo op in de play-offs, want woensdagavond wordt de vierde ...

82
82
Mokerslag voor Kompany en Duitsland: sterkhouder mist WK

Bayern München mocht vorig weekend al de titel in de Bundesliga vieren, maar dat betekent niet ...

59
59
'Strijd barst los: Arsenal en Man Utd melden zich bij Club'

Bij Club Brugge komt er in de zomer mogelijk een stevige leegloop aan. Heel wat sterkhouders lopen ...

184
184

Meer sportnieuws