Anderlecht sluit oefenkamp af met zure nederlaag

door
Anderlecht sluit oefenkamp af met zure nederlaag

RSC Anderlecht vertoefde in de voorbije dagen op Portugese bodem om de start van het komende seizoen voor te bereiden. Die stage eindigde zondag ietwat in mineur. Zo verloor Paars-Wit in de afsluitende oefenwedstrijd met 2-1 van SC Braga.

De recordkampioen maakt zich op voor een belangrijk en druk seizoen. In eigen land wil RSCA immers de progressie bevestigen die vorig seizoen werd geboekt en dus opnieuw meedoen voor de prijzen. Daarnaast mikken de Brusselaars ook op een geslaagde rentree in de Europese competities.

LEES OOK: 'Malaise Anderlecht: bestuur beslist over ontslag Renard'

Puzzelen in de achterhoede

Daarvoor zal de selectie dan ook voldoende sterk moeten zijn in de breedte. Maar voorlopig is het nog steeds wachten op de eerste aanwinsten van de zomermercato, terwijl het seizoen al binnen een tweetal weken van start gaat. Coach Brian Riemer liet ook al verstaan dat zijn ploeg pas tegen september op punt zal staan.

Vooral in de defensie is de spoeling momenteel bijzonder dun. En dus moest Riemer ook tegen Braga weer puzzelen. In doel liet hij Coosemans zoals verwacht weer starten. Allicht begint hij ook aan het seizoen als nummer één, hij zorgde tegen Braga alvast voor enkele goede reddingen. Daarnaast werd zowaar Leoni uitgeprobeerd als centrale verdediger. 

Afgekeurde goal en eigen doelpunt

Met die experimentele opstelling kon RSCA niet meteen overtuigen. Zo werden opvallend veel lange ballen gespeeld. Even leek dat wel een voorsprong op te leveren, maar een doelpunt van Amuzu werd (onterecht?) afgekeurd. Bij de start van de tweede periode kwam Braga dan weer op voorsprong na een schot afgeweken op Stroeykens.

Paars-Wit kon vervolgens wel nog langszij komen via een afstandsschot van Amuzu. Maar uiteindelijk haalden de Portugezen het toch met 2-1 na een goal van Martinez. Werk aan de winkel dus bij Anderlecht. Al wordt momenteel vooral richting sportieve baas Fredberg en zijn team gekeken.

Anderlecht talmt te lang op de transfermarkt ...

Meest recent

'Anderlecht, opgelet: Frutos gewild door JPL-club'

Bij La Louvière zijn ze zeer tevreden over het werk van Nicolas Frutos. Hij loodste de club ...

190
190
AA Gent trakteert fans op transfer oude JPL-bekende

AA Gent zocht na de zware blessure van Matisse Samoise nog naar een rechterflankverdediger. De ...

75
75
Benzema versiert op 38ste nog een miljoenentransfer

Karim Benzema heeft nog een transfer afgerond. De Franse aanvaller was niet meer tevreden bij ...

36
36
Beerschot maakt vertrekker bekend, Cercle nieuwkomer

Beerschot heeft vandaag nog wat transfers afgerond. Emile Doucouré verliet het Kiel en trok ...

40
40
Anderlecht heeft vervanger Angulo helemaal beet

RSC Anderlecht heeft onverwacht nog een drukke transferdag gekend. De Brusselaars hebben na het ...

322
322
Miljoenendeal Zulte Waregem en deal tussen KVM en Lierse

Zulte Waregem en KV Mechelen hebben op de valreep nog twee uitgaande transfers afgerond. Essevee ...

57
57
Anderlecht maakt gigantische transfer Angulo bekend

Anderlecht heeft op de slotdag nog een smaakmaker van de hand gedaan. Nilson Angulo heeft de club ...

441
441
Mulder helpt Anderlecht en strikt overbodige pion

RSC Anderlecht heeft op de slotdag nog een van zijn vele tegenvallende spelers van de hand gedaan. ...

219
219
'Malaise Anderlecht: bestuur beslist over ontslag Renard'

RSC Anderlecht heeft zondagavond Besnik Hasi bedankt voor bewezen diensten. Maar de hoofdtrainer ...

398
398
'Geldzak ligt klaar voor Genk: nieuw bod van 15 miljoen'

Matte Smets blijft dan toch aan boord bij KRC Genk. Hoewel VfL Wolfsburg bereid was om miljoenen ...

338
338
'Anderlecht tot uiterste: ultieme aanwinst uit La Liga'

RSC Anderlecht beleeft een opvallend drukke slotdag van de wintermercato. Paars-Wit neemt tijdelijk ...

334
334
Nieuwe coach Anderlecht: Vanhaezebrouck terug naar Lotto Park?

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft enkele uren na de pijnlijke nederlaag op Standard fors ...

1314
1314
Deadline gekte: last-minute deals Genk, Standard, Antwerp, ...

Maandag om middernacht sluit de wintermercato zijn deuren in verschillende landen, waaronder ook ...

430
430
‘Club Brugge duwt door: pikante deadline-deal op komst’

Club Brugge duwt door in de laatste rechte lijn van de wintermercato. Blauw-Zwart speurt naar een ...

727
727
'De Mil glundert: AA Gent strikt ex-smaakmaker JPL'

AA Gent maakt in het slot van de wintermercato nog naarstig werk van vers bloed achterin. Zo staan ...

320
320
'Anderlecht gaat all-in: dubbelslag op Deadline Day'

RSC Anderlecht leek al een tijdje klaar met zijn huiswerk op de wintermercato, maar op Deadline Day ...

408
408
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

1055
1055
'Leko houdt adem in: lastminute exit bij Club Brugge?'

In de meeste topcompetities nadert de transferdeadline met rasse schreden. Als het van Ivan Leko ...

472
472
'Witte rook in Anderlecht: medische testen aan de gang'

In het absolute slot van de wintermercato valt er bij RSC Anderlecht nog heel wat te beleven. ...

488
488
Vurige liefde: kapitein Dender valt voor knappe kinesiste

De grote liefde vinden op de werkvloer? Het is uiteraard iets dat wel vaker voorkomt. Maar een ...

95
95
Stijnen met JPL-transfer, Westerlo verrast met deal

KVC Westerlo en Patro Eisden hebben zopas nog twee ingaande transfers meegedeeld. De twee clubs ...

61
61
'Anderlecht heeft beet: alsnog ingaande transfer'

RSC Anderlecht gaat dan toch nog versterking halen. De Brusselaars hebben hun volgende nieuwe speler ...

365
365
Beveren pakt alsnog uit met straffe aanwinst

SK Beveren heeft zijn fans nog weten te verwennen op deze Deadline Day. De Waaslanders hebben nog ...

148
148
KV Kortrijk legt flinke som op tafel bij reeksgenoot

KV Kortrijk heeft zoals verwacht op Deadline Day nog een nieuwe spits aangetrokken. De Kerels hebben ...

133
133
OH Leuven stuurt floptransfer naar de Eredivisie

OH Leuven kent voor het zoveelste jaar op rij een grijs seizoen. De club verandert het geweer al ...

22
22

Meer sportnieuws