'KVM vol voor topaanwinst: finale onderhandelingen'

door
'KVM vol voor topaanwinst: finale onderhandelingen'

Binnen een tweetal weken trekt de Jupiler Pro League zich weer op gang. De eersteklassers zijn momenteel dan ook nog volop bezig met het ontrollen van hun transferplannen. KV Mechelen bijvoorbeeld, drukt stevig door voor een aanvallende versterking.

Malinwa moet terugblikken op een wisselvallig seizoen. De Mechelaars begonnen erg tegenvallend aan hun campagne en dreigden zelfs een tijdje weg te zakken in het degradatiemoeras. In het najaar werd dan ook beslist om afscheid te nemen van Steven Defour als hoofdcoach.

Om de voormalige Rode Duivel te vervangen, werd Besnik Hasi terug naar België gehaald. En dat bleek een uitstekende zet. Onder zijn bewind leefde KVM helemaal op. Het greep zelfs ei zo na naast een ticket voor de Champions' Play-Offs en werd uiteindelijk tweede in de Europe Play-Offs.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: Buffalo steekt in absolute bloedvorm

Smaakmaker houden

Even leek het erop dat Hasi ondanks die goede prestaties ging vertrekken. Maar uiteindelijk slaagde het Mechelse bestuur er toch in om de trainer aan boord te houden. En dus wil men in de komende jaargang voortbouwen op het goede werk van in de voorbije maanden.

Hasi hoopt alvast dat hij daarvoor opnieuw de beschikking krijgt over Norman Bassette. De Belgische belofte-international werd vorig seizoen al gehuurd van SM Caen en liet een veelbelovende indruk achter. Maar de aankoopoptie in zijn huurovereenkomst, zo'n 5 miljoen euro, was te hoog gegrepen.

Verschil van 1 à 1.5 miljoen euro

Inmiddels raakte bekend dat KVM de onderhandelingen met Caen heeft opgestart om hem aan een lagere prijs over te nemen. En volgens transferwatcher Sacha Tavolieri blijven de Maneblussers doordrukken in het dossier. Inmiddels werd het bod van KVM opgetrokken tot 1.5 miljoen euro. Caen mikt nog steeds op 2 à 2.5 miljoen euro, maar dat verschil kan mogelijk overbrugd worden via bonussen en andere variabelen. In ieder geval zouden de gesprekken in een beslissende fase zijn aanbeland.

KVM moet gewoon 2 miljoen dokken voor Bassette ...

Meest recent

Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

20
20
'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

140
140
'Paintsil (ex-Genk) staat voor verrassende megatransfer'

Gaat Joseph Paintsil alsnog een transfer afdwingen de komende dagen? Het zou zomaar kunnen. De ...

78
78
Hubert op zijn hoede: "Een zéér complete ploeg"

In het Zwarte Land staat vanavond de heenmatch van de halve finale van de Croky Cup tussen Sporting ...

25
25
'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Yannick Carrasco en Matteo Dams gaan de komende dagen mogelijk nog van club verwisselen. De twee ...

34
34
'Anderlecht zet zinnen op WK-tegenstander van België'

RSC Anderlecht kende alweer geen overtuigende mercato. Door het vertrek van Nilson Angulo lijkt het ...

122
122
'Club Brugge kansloos: bliksemvertrek nieuwe chouchou'

Club Brugge KV wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

255
255
Eén man beslist over ontslag Renard: "Als zijn geduld op is ..."

RSC Anderlecht nam afgelopen zondag afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach. Maar ondertussen staat ...

415
415
'Kompany geniet na spectaculaire Bayern-wending'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

59
59
Jan Boskamp geeft 'helse' update over gezondheid

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste één van de meest gewaardeerde voetbalanalisten ...

66
66
Alarm bij Anderlecht: Fink loopt meteen tegen lamp

Na de 2-0 op Standard moest Besnik Hasi vertrekken en neemt Edward Still voorlopig over. Thorsten ...

927
927
'Droomtransfer in de maak: Barça wil kandidaat-Duivel'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

244
244
'Club-bestuur vol aan de bak: víér topaanwinsten op agenda'

Met Félix Lemaréchal haalde Club Brugge KV uiteindelijk slechts één ...

722
722
'Genk casht fors op Oh: exacte transferdetails onthuld'

KRC Genk heeft op de valreep nog een grote uitgaande transfer beklonken. Zo staat Hyeon-gyu Oh op ...

204
204
'Nieuwe coach slikt meteen opdoffer bij Anderlecht'

RSC Anderlecht staat donderdagavond voor een levensbelangrijke bekerwedstrijd tegen Antwerp FC. ...

419
419
Kanté heeft alsnog terugkeer naar Europa beet

Deadline Day had nog het nodige drama in petto. Dat was bijvoorbeeld het geval in het dossier van ...

41
41
'Droomjob bij Man City? Kompany krijgt cruciaal nieuws'

Manchester City is met zes punten achterstand op leider Arsenal nog niet uitgeteld in de titelstrijd ...

144
144
'Transferbom: deze club werkt aan komst Messi in 2027'

Lionel Messi speelt komende zomer wellicht zijn laatste WK. De kans wordt groot geacht dat hij ...

52
52
Arsenal naar finale League Cup, Barça velt Real-killer

Er staat deze week niet alleen in België bekervoetbal op het programma. Dinsdagavond werd er ...

57
57
'Rode Duivel loopt transfer van 30 miljoen mis'

De wintermercato is in de meeste landen voorbij. Een aantal potentiële Rode Duivels hadden met ...

76
76
Gheysens geeft reden voor zeer kalme wintermercato Antwerp

Antwerp heeft nog zeven wedstrijden om alsnog een ticket voor de Champions' Play-Off uit de brand te ...

382
382
Anderlecht casht op Angulo: reden voor transfer bekend

Voor Anderlecht werd de laatste dag van de mercato nog verrassend druk. Paars-Wit haalde nog een ...

462
462
'Leegloop La Louvière: Frutos én coach naar Belgische club?'

Met nog zeven speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel ...

225
225
'Antwerp baalt en loopt stunttransfer nog mis'

Antwerp sloot zijn wintermercato uiteindelijk af met amper één aanwinst. Er werd toch ...

172
172
'Renard moet écht vrezen na nieuwe onthulling'

Olivier Renard krijgt steeds meer kritiek nadat de afgelopen drie transferperiodes niet goed waren. ...

642
642

Meer sportnieuws