'KVM vol voor topaanwinst: finale onderhandelingen'

door
'KVM vol voor topaanwinst: finale onderhandelingen'

Binnen een tweetal weken trekt de Jupiler Pro League zich weer op gang. De eersteklassers zijn momenteel dan ook nog volop bezig met het ontrollen van hun transferplannen. KV Mechelen bijvoorbeeld, drukt stevig door voor een aanvallende versterking.

Malinwa moet terugblikken op een wisselvallig seizoen. De Mechelaars begonnen erg tegenvallend aan hun campagne en dreigden zelfs een tijdje weg te zakken in het degradatiemoeras. In het najaar werd dan ook beslist om afscheid te nemen van Steven Defour als hoofdcoach.

Om de voormalige Rode Duivel te vervangen, werd Besnik Hasi terug naar België gehaald. En dat bleek een uitstekende zet. Onder zijn bewind leefde KVM helemaal op. Het greep zelfs ei zo na naast een ticket voor de Champions' Play-Offs en werd uiteindelijk tweede in de Europe Play-Offs.

LEES OOK: Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

Smaakmaker houden

Even leek het erop dat Hasi ondanks die goede prestaties ging vertrekken. Maar uiteindelijk slaagde het Mechelse bestuur er toch in om de trainer aan boord te houden. En dus wil men in de komende jaargang voortbouwen op het goede werk van in de voorbije maanden.

Hasi hoopt alvast dat hij daarvoor opnieuw de beschikking krijgt over Norman Bassette. De Belgische belofte-international werd vorig seizoen al gehuurd van SM Caen en liet een veelbelovende indruk achter. Maar de aankoopoptie in zijn huurovereenkomst, zo'n 5 miljoen euro, was te hoog gegrepen.

Verschil van 1 à 1.5 miljoen euro

Inmiddels raakte bekend dat KVM de onderhandelingen met Caen heeft opgestart om hem aan een lagere prijs over te nemen. En volgens transferwatcher Sacha Tavolieri blijven de Maneblussers doordrukken in het dossier. Inmiddels werd het bod van KVM opgetrokken tot 1.5 miljoen euro. Caen mikt nog steeds op 2 à 2.5 miljoen euro, maar dat verschil kan mogelijk overbrugd worden via bonussen en andere variabelen. In ieder geval zouden de gesprekken in een beslissende fase zijn aanbeland.

KVM moet gewoon 2 miljoen dokken voor Bassette ...

Meest recent

'Engels grof wild: interesse neemt enorm toe'

Arne Engels is een speler die deze zomer wellicht weer van club gaat veranderen. De voormalige ...

11
11
Anderlecht voor moeilijke keuze: twee talenten weg?

RSCA Futures kende een degelijk seizoen. Er waren enkele Belgische talenten die doorbraken, maar de ...

92
92
Conte en Lukaku in gesprek: details lekken uit

Romelu Lukaku is terug bij Napoli na zijn revalidatie in België. Hij ging daar meteen een ...

73
73
'Neemt KRC Genk afscheid? Drie spelers ontevreden'

Bij Racing Genk gaat er in de zomer wel het een en ander gebeuren. De Limburgers zullen ongetwijfeld ...

158
158
Engelse pers zet bepalende Trossard in de bloemetjes

Arsenal trekt naar de finale van de Champions League na de zege tegen Atlético Madrid. ...

66
66
Gert Verheyen overvallen door emoties na onverwacht nieuws

Een onverwacht moment rond Gert Verheyen heeft voor heel wat beroering gezorgd bij supporters. ...

181
181
Kompany verovert het voetbal: "Ooit FIFA of UEFA leiden"

Vincent Kompany was een topper als speler en ook als coach. We haalden al aan dat hij de grootste ...

38
38
'Schoonmaak KRC Genk: twee ervaren pionnen op de wip'

Bij KRC Genk gaan ze in de zomer toch wel wat spelers van de hand doen. De Limburgers zullen enkele ...

220
220
'Vertrek Rigaux concreet: Verhaeghe neemt standpunt in'

Moet Club Brugge weldra zijn sportieve leiding opnieuw herschikken? Die kans is behoorlijk groot. ...

354
354
'Anderlecht davert: Sibierski zorgt voor aardverschuiving'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief directeur nu ook officieel beet. Zoals verwacht werd ...

457
457
Toekomst Kompany: sterke man Bayern doet straffe uitspraak

Vincent Kompany kan dinsdagavond geschiedenis schrijven als coach van Bayern München als hij ...

110
110
'Leegloop STVV: eerste grote vertrekker staat al klaar'

STVV is bezig aan droomseizoen en is ondertussen zelfs verzekerd van een Europees ticket. Desondanks ...

191
191
Ruben Van Gucht diep geraakt door overlijden Hans Otten

Het nieuws over het overlijden van Hans Otten heeft velen diep geraakt, en ook Ruben Van Gucht bleef ...

23
23
'Kassa kassa bij Club: Juventus klopt aan voor topdeal'

Club Brugge zal komende zomer verschillende sterkhouders zien vertrekken. En daarvoor neemt het ...

332
332
Club Brugge-killer in vizier: Anderlecht ruikt gratis stunt

Anderlecht kijkt naar Frankrijk om zijn aanval te versterken. De Brusselaars zien een jonge ...

292
292
Grote bron van ergernis Genk-bestuur: zware gevolgen in PO's

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

293
293
Spanje spreekt schande: geurtje aan finaleticket Arsenal

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

220
220
'Taravel onder druk: groot slachtoffer voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

388
388
Doorgestuurd bij RSCA: "Ajax en PSV mogen aankloppen"

Ismaël Baouf kende een fantastisch seizoen bij Cambuur. Zij promoveerden naar de Eredivisie en ...

85
85
Anderlecht heeft groot bekernieuws voor de fans

RSC Anderlecht speelt volgende week de bekerfinale tegen Union SG. De Brusselaars hopen dat de derde ...

122
122
Pakken JPL-clubs uit met doorgestuurde RSCA-sensatie?

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

123
123
Arsenal naar Champions League-finale na zenuwslopende partij

Vanavond stond in de Champions League de terugwedstrijd van de halve finale tussen Arsenal en ...

65
65
Weergaloos STVV is ‘hot’: "Wie van hen gaat blijven?"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn geschiedenis. De Truienaars zijn dit jaar veruit de ...

123
123
Patro met straffe prestatie: "We zijn er heel fier op"

Patro Eisden kende alweer een sterk seizoen. Het stond weer in de Promotion Play-Offs, maar daar was ...

101
101
Sonck en Van der Elst zien hét grote probleem bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor kansloos met 1-3 van Club Brugge. Wesley Sonck en Franky Van der Elst waren ...

312
312

Meer sportnieuws