Club ziet steunpilaar uitvallen vlak voor oefenclash

1029 stemmen
Club ziet steunpilaar uitvallen vlak voor oefenclash

Binnen exact één week gaat het nieuwe seizoen van Club Brugge van start in de Supercup tegen Union SG. In aanloop naar dat duel staan de troepen van coach Nicky Hayen voor een belangrijke test. Zo wordt zaterdagnamiddag een oefenpot tegen PSV afgewerkt.

Club maakt zich op voor een belangrijk seizoen. Als landskampioen wil het België waardig vertegenwoordigen in de vernieuwde versie van de Champions League. Daarnaast wil men veel constanter presteren in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. En ook de beker staat hoog op het verlanglijstje van Simon Mignolet en co.

Onder het bewind van Hayen werd dan ook hard gewerkt tijdens de voorbereiding. Zo trok Blauw-Zwart in de afgelopen dagen naar het Nederlandse Sint-Michielsgestel om een oefenkamp af te werken. En zaterdag moet blijken in welke mate daar progressie is geboekt. Zo wordt de stage afgerond met een duel tegen de Nederlandse kampioen.

LEES OOK: Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

Tzolis in basiself

Hoewel PSV nog maar net aan de voorbereiding is begonnen en een aantal internationals mist, wordt het toch een mooie graadmeter voor Club. Bovendien is het een prettig weerzien met oude bekende Lang. Die begint normaal gezien aan de tweede helft. Het was echter ook uitkijken naar de basiself van Hayen, die moet namelijk de blauwdruk vormen voor de opstelling in de Supercup.

Achterin is het voorlopig puzzelen geblazen door enkele blessures en afwezigheden. Uiteindelijk krijgen jonkies Et-Taïbi en Seys hun kans op de backs. Indien zij zich staande houden, zouden ze ook tegen Union kunnen starten. Voorts is het uitkijken naar aanwinst Tzolis, die voorin start naast Jutgla en Nusa.

Zorgen om Onyedika

Op het middenveld wel één ovallende afwezige. Zo is van Onyedika geen spoor te bekennen. Volgens Het Laatste Nieuws is de Nigeriaan uit voorzorg aan de kant gelaten. De middenvelder ondervond last tijdens de trainingen en werd al huiswaarts gestuurd voor verdere onderzoeken. Die moeten uitwijzen of hij al dan niet fit geraakt voor de Supercup.

Indien iedereen fit en in vorm, staat Onyedika dan in uw basisploeg bij het huidige Club?

Meest recent

Sibierski krijgt transfertip: Anderlecht moet aan de bak

Anderlecht heeft zich donderdagavond al verzekerd van de vierde plaats en bijhorend ticket voor de ...

22
22
'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

54
54
Lommel houdt Dender in bedwang en mag naar 1A

Lommel heeft het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 gepakt. Na een bewogen slotfase ...

121
121
'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

379
379
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

28
28
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

193
193
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

175
175
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

256
256
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

158
158
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

121
121
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

189
189
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

139
139
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

54
54
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

535
535
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

91
91
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

47
47
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

260
260
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

103
103
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

206
206
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

464
464
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

379
379
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

102
102
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

70
70
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

206
206
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

194
194

Meer sportnieuws