Club ziet steunpilaar uitvallen vlak voor oefenclash

door
Club ziet steunpilaar uitvallen vlak voor oefenclash

Binnen exact één week gaat het nieuwe seizoen van Club Brugge van start in de Supercup tegen Union SG. In aanloop naar dat duel staan de troepen van coach Nicky Hayen voor een belangrijke test. Zo wordt zaterdagnamiddag een oefenpot tegen PSV afgewerkt.

Club maakt zich op voor een belangrijk seizoen. Als landskampioen wil het België waardig vertegenwoordigen in de vernieuwde versie van de Champions League. Daarnaast wil men veel constanter presteren in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. En ook de beker staat hoog op het verlanglijstje van Simon Mignolet en co.

Onder het bewind van Hayen werd dan ook hard gewerkt tijdens de voorbereiding. Zo trok Blauw-Zwart in de afgelopen dagen naar het Nederlandse Sint-Michielsgestel om een oefenkamp af te werken. En zaterdag moet blijken in welke mate daar progressie is geboekt. Zo wordt de stage afgerond met een duel tegen de Nederlandse kampioen.

LEES OOK: Einde cyclus Club Brugge: zéven sterkhouders naar exit?

Tzolis in basiself

Hoewel PSV nog maar net aan de voorbereiding is begonnen en een aantal internationals mist, wordt het toch een mooie graadmeter voor Club. Bovendien is het een prettig weerzien met oude bekende Lang. Die begint normaal gezien aan de tweede helft. Het was echter ook uitkijken naar de basiself van Hayen, die moet namelijk de blauwdruk vormen voor de opstelling in de Supercup.

Achterin is het voorlopig puzzelen geblazen door enkele blessures en afwezigheden. Uiteindelijk krijgen jonkies Et-Taïbi en Seys hun kans op de backs. Indien zij zich staande houden, zouden ze ook tegen Union kunnen starten. Voorts is het uitkijken naar aanwinst Tzolis, die voorin start naast Jutgla en Nusa.

Zorgen om Onyedika

Op het middenveld wel één ovallende afwezige. Zo is van Onyedika geen spoor te bekennen. Volgens Het Laatste Nieuws is de Nigeriaan uit voorzorg aan de kant gelaten. De middenvelder ondervond last tijdens de trainingen en werd al huiswaarts gestuurd voor verdere onderzoeken. Die moeten uitwijzen of hij al dan niet fit geraakt voor de Supercup.

Indien iedereen fit en in vorm, staat Onyedika dan in uw basisploeg bij het huidige Club?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

106
106
Vandenbempt ziet twee titeltroeven Union SG opstaan

De titelstrijd is enorm spannend. Club Brugge is de leider in de Champions Play-Offs, maar Union SG ...

37
37
TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot KRC Genk en Union, Vossen verrast’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

114
114
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

50
50
Hayen heeft nieuw plan bij Genk: "Daar zie ik iets in"

Ondanks wisselvallige play-offs ligt KRC Genk nog steeds op koers om in de barrages te strijden voor ...

71
71
'Club keert kart volledig: play-offs plots weer op tafel'

Er is de voorbije maanden al heel wat discussie geweest over de competitiehervorming in de Jupiler ...

446
446
'Barça verbaast met komst voormalige JPL-smaakmaker'

FC Barcelona verzekerde zich zondagavond van een tweede titel op rij door in de Clasico af te ...

41
41
Vandenbempt waarschuwt Club Brugge: "Pas toch maar op"

Club Brugge is veruit de beste ploeg in deze Play-Offs. Ze overklasten STVV en beginnen als leider ...

297
297
Degryse velt oordeel: moet Hazard spelen of niet?

RSC Anderlecht is vanaf vandaag voluit bezig met de bekerfinale. Thorgan Hazard startte op de bank ...

108
108
Vandenbempt snoeihard voor AA Gent en Anderlecht

AA Gent - Anderlecht eindigde op 1-1. Het was een wedstrijd met te weinig goed voetbal en toch wat ...

208
208
Vanderbiest over cruciale topper: "Dan doe je helemaal mee"

KV Mechelen verloor met 3-0 op het veld van Union SG. De Maneblussers zagen RSC Anderlecht zo een ...

102
102
Verschaeren reageert op opstootjes: “Dit hoort erbij”

Yari Verschaeren speelt zeker geen onaardige Play-Offs. De aanvallende middenvelder deed het goed ...

82
82
'De Roeck op weg naar comeback in JPL'

Gaat Club NXT weer op zoek moeten gaan naar een nieuwe trainer? De kans is zeker aanwezig, want ...

417
417
Diepe emoties: kampioen Flick vecht tegen tranen na overlijden vader

FC Barcelona kroonde zich zondagavond tot kampioen uitgerekend in de Clasico tegen aartsrivaal Real ...

65
65
'Miljoenentransfer Karetsas: kersvers kampioen meldt zich'

Kos Karetsas viel zondagavond geblesseerd uit bij KRC Genk. Het valt af te wachten hoe groot de ...

256
256
'Anderlecht vreest: zware consequenties na rood Cvetkovic'

Mihajlo Cvetkovic speelde zondag opnieuw een sterke eerste helft namens RSC Anderlecht op het veld ...

408
408
Club Brugge helemaal titelrijp? Analisten doen uitspraak

Nog drie speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs zitten erop. De titelstrijd staat dus voor ...

500
500
"Irritantste dat we al zagen" - Coosemans afgemaakt na fratsen

Na een sterke eerste helft en een volledige tweede met een man minder, behaalde RSC Anderlecht ...

611
611
Bayern in totale paniek: Kompany wil transferbom droppen

Bayern München dreigt in een stevige transferstorm te belanden. Vincent Kompany wil er graag ...

142
142
Barça kampioen in Clasico: Spaanse pers fileert Courtois

FC Barcelona heeft zich zondagavond tot Spaans kampioen gekroond, uitgerekend met een overwinning ...

458
458
Penalty-tragedie Antwerp: Janssen stevig op plaats gezet

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een erg dure thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi geleden. In de ...

291
291
'Vertrek Rigaux: Club contacteert 'directeur voetbal' Ajax'

Terwijl de titelstrijd voor zijn climax staat, begint er één en ander te bewegen ...

372
372
Ait El Hadj doet verrassende uitspraak over bekerfinale

Union heeft na de nederlaag op STVV geen nieuwe steek laten vallen. Het slaagde er zondag wel in om ...

300
300
Zure nasmaak voor Westerlo: "Er zat meer in"

Voor Westerlo lijkt het een moeilijke zaak te gaan worden om de Europe Play-Off nog te gaan winnen. ...

57
57
Champagne knalt: Barça verzekert zich in Clasico van titel

De Spaanse titelstrijd heeft zondagavond zijn ontknoping gekend. FC Barcelona trok immers aan het ...

79
79
Bidden voor Karetsas en Heymans: Hayen brengt nieuws

Voor Genk is het een tegenvallend seizoen geweest, maar dat kunnen ze wel nog altijd afsluiten met ...

217
217

Meer sportnieuws