Club ziet steunpilaar uitvallen vlak voor oefenclash

1029 stemmen
Club ziet steunpilaar uitvallen vlak voor oefenclash

Binnen exact één week gaat het nieuwe seizoen van Club Brugge van start in de Supercup tegen Union SG. In aanloop naar dat duel staan de troepen van coach Nicky Hayen voor een belangrijke test. Zo wordt zaterdagnamiddag een oefenpot tegen PSV afgewerkt.

Club maakt zich op voor een belangrijk seizoen. Als landskampioen wil het België waardig vertegenwoordigen in de vernieuwde versie van de Champions League. Daarnaast wil men veel constanter presteren in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. En ook de beker staat hoog op het verlanglijstje van Simon Mignolet en co.

Onder het bewind van Hayen werd dan ook hard gewerkt tijdens de voorbereiding. Zo trok Blauw-Zwart in de afgelopen dagen naar het Nederlandse Sint-Michielsgestel om een oefenkamp af te werken. En zaterdag moet blijken in welke mate daar progressie is geboekt. Zo wordt de stage afgerond met een duel tegen de Nederlandse kampioen.

LEES OOK: PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Tzolis in basiself

Hoewel PSV nog maar net aan de voorbereiding is begonnen en een aantal internationals mist, wordt het toch een mooie graadmeter voor Club. Bovendien is het een prettig weerzien met oude bekende Lang. Die begint normaal gezien aan de tweede helft. Het was echter ook uitkijken naar de basiself van Hayen, die moet namelijk de blauwdruk vormen voor de opstelling in de Supercup.

Achterin is het voorlopig puzzelen geblazen door enkele blessures en afwezigheden. Uiteindelijk krijgen jonkies Et-Taïbi en Seys hun kans op de backs. Indien zij zich staande houden, zouden ze ook tegen Union kunnen starten. Voorts is het uitkijken naar aanwinst Tzolis, die voorin start naast Jutgla en Nusa.

Zorgen om Onyedika

Op het middenveld wel één ovallende afwezige. Zo is van Onyedika geen spoor te bekennen. Volgens Het Laatste Nieuws is de Nigeriaan uit voorzorg aan de kant gelaten. De middenvelder ondervond last tijdens de trainingen en werd al huiswaarts gestuurd voor verdere onderzoeken. Die moeten uitwijzen of hij al dan niet fit geraakt voor de Supercup.

Indien iedereen fit en in vorm, staat Onyedika dan in uw basisploeg bij het huidige Club?

Meest recent

Extra geluksbrenger: Duivels zorgen voor WK-primeur tegen Senegal

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

11
11
Waarschuwing Garcia: "Als hij speelt, is België kansloos"

De Rode Duivels staan voor een zware dobber in de 1/16de finales van het WK 2026. Zo wacht een duel ...

204
204
Definitief einde carrière? Broos reageert na WK-eliminatie

Voor Zuid-Afrika zit het wereldkampioenschap erop. Bafana Bafana sneuvelde zondagavond in de 1/16de ...

22
22
'Geheim plan PSG onthuld: Club Brugge ruikt miljoenen'

Club Brugge wist de voorbije zomermercato's steevast miljoenen op te halen met de verkoop van ...

222
222
Vanaken bevrijder Rode Duivels? Wilmots gaat op rem staan

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland dan toch zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels. En de ...

478
478
Scaloni doet boekje open: Messi toont klasse met groots gebaar

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

91
91
Nieuwe WK-rel hangt alweer in de lucht bij Rode Duivels

Bij de Rode Duivels leek de rust eindelijk terug. Toch hangt er alweer een nieuwe WK-rel in de ...

182
182
Gesloten spelersmeeting Duivels: deze boodschap hadden anciens

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op hun 1/16de finale op het WK 2026 tegen Senegal. Na ...

150
150
'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

284
284
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

71
71
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

49
49
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

38
38
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

529
529
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

76
76
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

252
252
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

52
52
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

253
253
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

182
182
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

124
124
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

764
764
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

70
70
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

198
198
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

185
185
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

1150
1150
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

764
764

Meer sportnieuws