Club ziet steunpilaar uitvallen vlak voor oefenclash

door
Club ziet steunpilaar uitvallen vlak voor oefenclash

Binnen exact één week gaat het nieuwe seizoen van Club Brugge van start in de Supercup tegen Union SG. In aanloop naar dat duel staan de troepen van coach Nicky Hayen voor een belangrijke test. Zo wordt zaterdagnamiddag een oefenpot tegen PSV afgewerkt.

Club maakt zich op voor een belangrijk seizoen. Als landskampioen wil het België waardig vertegenwoordigen in de vernieuwde versie van de Champions League. Daarnaast wil men veel constanter presteren in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. En ook de beker staat hoog op het verlanglijstje van Simon Mignolet en co.

Onder het bewind van Hayen werd dan ook hard gewerkt tijdens de voorbereiding. Zo trok Blauw-Zwart in de afgelopen dagen naar het Nederlandse Sint-Michielsgestel om een oefenkamp af te werken. En zaterdag moet blijken in welke mate daar progressie is geboekt. Zo wordt de stage afgerond met een duel tegen de Nederlandse kampioen.

LEES OOK: ‘Club moet vol aan de bak: dubbel vertrek ligt al vast’

Tzolis in basiself

Hoewel PSV nog maar net aan de voorbereiding is begonnen en een aantal internationals mist, wordt het toch een mooie graadmeter voor Club. Bovendien is het een prettig weerzien met oude bekende Lang. Die begint normaal gezien aan de tweede helft. Het was echter ook uitkijken naar de basiself van Hayen, die moet namelijk de blauwdruk vormen voor de opstelling in de Supercup.

Achterin is het voorlopig puzzelen geblazen door enkele blessures en afwezigheden. Uiteindelijk krijgen jonkies Et-Taïbi en Seys hun kans op de backs. Indien zij zich staande houden, zouden ze ook tegen Union kunnen starten. Voorts is het uitkijken naar aanwinst Tzolis, die voorin start naast Jutgla en Nusa.

Zorgen om Onyedika

Op het middenveld wel één ovallende afwezige. Zo is van Onyedika geen spoor te bekennen. Volgens Het Laatste Nieuws is de Nigeriaan uit voorzorg aan de kant gelaten. De middenvelder ondervond last tijdens de trainingen en werd al huiswaarts gestuurd voor verdere onderzoeken. Die moeten uitwijzen of hij al dan niet fit geraakt voor de Supercup.

Indien iedereen fit en in vorm, staat Onyedika dan in uw basisploeg bij het huidige Club?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: Club versus Barça, 'njet' van Kompany

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

10
10
Hoe Anderlecht de verkeerde les leerde van Union SG

RSC Anderlecht zal komende zomer de fouten van de afgelopen transferperiodes moeten aanpakken. Union ...

22
22
Genk én Anderlecht onder zware druk: Boeckx voorspelt

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het om 13u30 op tegen elkaar. In de Cegeka Arena is het voor beide ...

132
132
Rangers lyrisch over Belg, Celtic zet landgenoot op zijspoor

Rangers FC en Celtic Glasgow zijn de twee grote clubs in Schotland. Al is het dit seizoen Hearts dat ...

76
76
Westerlo doet boekje open over interesse Club en Anderlecht

KVC Westerlo verkocht afgelopen wintermercato voor ruim 5 miljoen euro aan spelers. De Kemphanen ...

30
30
Straffe JPL-club net achter Club: miljoenenbedrag als statement

Cercle Brugge pakte stevig uit op de wintermercato. De Bruggelingen willen de komende weken verder ...

91
91
Anderlecht hakt twee transferknopen door: club geeft uitleg

Bij RSC Anderlecht lieten ze vooral spelers vertrekken in januari. Ook bij RSCA Futures vertrokken ...

108
108
Brandon Mechele deelt nieuws dat Club-fans diep raakt

Brandon Mechele straalt de laatste weken meer dan ooit. Op en naast het veld lijkt alles samen te ...

215
215
Zulte Waregem compleet verrast met gouden transfer

Zulte Waregem kende een pittige transfermercato. Ze trokken een blik buitenlanders open. Daarnaast ...

95
95
‘Transferbom naast het veld: Mannaert naar Anderlecht?’

Bij Anderlecht is de storm niet gaan liggen na het ontslag van Besnik Hasi: nu staat vooral Olivier ...

804
804
Zware klap bij AA Gent: “Dit komt hard aan”

Rik De Mil krijgt AA Gent maar niet echt constant op de rails. Tegen OH Leuven werd met 1-3 verloren ...

115
115
Still rekent op debutant om KRC Genk te verslaan

RSC Anderlecht moet om 13u30 aan de bak tegen KRC Genk. Een partij die ze daar maar beter kunnen ...

166
166
Rode loper ontploft: Aster en Lize delen groot geheim

Soms zegt één beeld meer dan duizend woorden. Op de rode loper in Oostende was het ...

15
15
‘Alarm bij Club Brugge: meteen drama rond Lemaréchal’

Club Brugge heeft Felix Lemaréchal aangetrokken, maar de omstandigheden maken hem meteen een ...

635
635
Van bankzitter naar sleutelspeler: Genk ziet nieuwe leider

Bij KRC Genk weten ze wat ze moeten doen tegen RSC Anderlecht: winnen. Ze hebben zo goed als geen ...

312
312
Anderlecht in nood: twee spelers moeten alles redden

Bij RSC Anderlecht blijven ze maar verliezen. Het is Crisis met grote C. Paars-Wit moet ...

226
226
Stijnen verrast opnieuw: Belgische top, opgelet

Stijn Stijnen komt vaak in het nieuws omwille van zijn straffen, maar de man ziét voetbal. ...

136
136
Bayern laat geen twijfel: ex-JPL-sensatie komt niét

Bayern München kijkt naar de zomermercato. De Duitse club wordt steeds meer in verband gebracht ...

39
39
KRC Genk met buitenkans op enorme ‘coup’ bij Anderlecht

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het namiddag tegen elkaar op. Bij de Limburgers weten ze dat ze in ...

390
390
AA Gent weer bij af: De Mil streng voor spelers

AA Gent maakte de voorbije weken een mooie opmars en drong zelfs weer de top zes binnen na een negen ...

301
301
'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

161
161
Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Radja Nainggolan maakt dezer dagen furore in de Challenger Pro League. Op zijn 37ste maakte de ...

219
219
Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

AA Gent was de voorbije weken weer de top zes binnengeslopen, maar heeft zijn positie daar weer in ...

115
115
PSV ontdekt nieuwe Belg: "Zoveel mogelijk meepikken"

De voorbije weken kampten ze bij PSV met een stevige blessurecrisis. Dat had echter ook tot gevolg ...

44
44
Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

110
110

Meer sportnieuws