Club ziet steunpilaar uitvallen vlak voor oefenclash

1029 stemmen
Club ziet steunpilaar uitvallen vlak voor oefenclash

Binnen exact één week gaat het nieuwe seizoen van Club Brugge van start in de Supercup tegen Union SG. In aanloop naar dat duel staan de troepen van coach Nicky Hayen voor een belangrijke test. Zo wordt zaterdagnamiddag een oefenpot tegen PSV afgewerkt.

Club maakt zich op voor een belangrijk seizoen. Als landskampioen wil het België waardig vertegenwoordigen in de vernieuwde versie van de Champions League. Daarnaast wil men veel constanter presteren in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. En ook de beker staat hoog op het verlanglijstje van Simon Mignolet en co.

Onder het bewind van Hayen werd dan ook hard gewerkt tijdens de voorbereiding. Zo trok Blauw-Zwart in de afgelopen dagen naar het Nederlandse Sint-Michielsgestel om een oefenkamp af te werken. En zaterdag moet blijken in welke mate daar progressie is geboekt. Zo wordt de stage afgerond met een duel tegen de Nederlandse kampioen.

LEES OOK: 'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Tzolis in basiself

Hoewel PSV nog maar net aan de voorbereiding is begonnen en een aantal internationals mist, wordt het toch een mooie graadmeter voor Club. Bovendien is het een prettig weerzien met oude bekende Lang. Die begint normaal gezien aan de tweede helft. Het was echter ook uitkijken naar de basiself van Hayen, die moet namelijk de blauwdruk vormen voor de opstelling in de Supercup.

Achterin is het voorlopig puzzelen geblazen door enkele blessures en afwezigheden. Uiteindelijk krijgen jonkies Et-Taïbi en Seys hun kans op de backs. Indien zij zich staande houden, zouden ze ook tegen Union kunnen starten. Voorts is het uitkijken naar aanwinst Tzolis, die voorin start naast Jutgla en Nusa.

Zorgen om Onyedika

Op het middenveld wel één ovallende afwezige. Zo is van Onyedika geen spoor te bekennen. Volgens Het Laatste Nieuws is de Nigeriaan uit voorzorg aan de kant gelaten. De middenvelder ondervond last tijdens de trainingen en werd al huiswaarts gestuurd voor verdere onderzoeken. Die moeten uitwijzen of hij al dan niet fit geraakt voor de Supercup.

Indien iedereen fit en in vorm, staat Onyedika dan in uw basisploeg bij het huidige Club?

Meest recent

Euvrard komt met groot nieuws over toekomst bij Standard

De kans lijkt alsmaar groter dat Standard straks voor de eerste keer sinds het seizoen 2020/21 nog ...

44
44
Tottenham moet blijven bibberen tot slotspeeldag

De strijd om het behoud in de Premier League zal pas op de slotspeeldag beslist worden. Tottenham ...

43
43
'Monaco shopt in JPL en beslist over Faes'

Voor AS Monaco eindigde het seizoen vorig weekend met een ontgoocheling. Het ging in zijn slotmatch ...

55
55
Standard grijpt de macht in PO2, Genk verliest weer punten

Standard heeft op de voorlaatste speeldag een grote stap gezet richting eindwinst in de Europe ...

143
143
Arsenal is kampioen: puntenverlies City beslist titelstrijd

Het doek is dinsdagavond gevallen over de Engelse titelstrijd. Arsenal heeft zich na maar liefst 22 ...

104
104
Burgess kent zijn sanctie na pikante uitspraken

Union moet in de komende dagen hopen op een mirakel om nog landskampioen te worden. Het mag zelf ...

180
180
Nieuwe coach Essevee verklaart verrassende keuze

Bij Zulte Waregem wilden ze na het verzekeren van het behoud zo snel mogelijk de trainersknoop voor ...

86
86
'Titanenstrijd los: 3 grootmachten melden zich voor Tzolis'

Donderdag kan Club Brugge met een zege tegen KV Mechelen de landstitel veroveren. Als dat lukt, zal ...

410
410
'WK én toptransfer voor Fernandez-Pardo'

Matias Fernandez-Pardo kent spannende weken. De aanvaller koos voor België en gaat mee naar het ...

117
117
'KV Mechelen realiseert toptransfer in Bundesliga'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen, dat ze hopen af te sluiten met een Europees ticket. De ...

255
255
‘Club Brugge in shock: Anderlecht jaagt op topdeal’

Anderlecht mikt op een opvallende zomertransfer, en dat zorgt voor grte nervositeit in Brugge. Club ...

755
755
Verhuurde JPL-spelers: spits sluit seizoen op mooie wijze af

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

21
21
Baseggio raadt Anderlecht deze JPL-toptransfer aan

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet, maar het is ook niet dat Antoine Sibierski van ...

551
551
'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Napoli kent een moeilijk seizoen. De Champions League-campagne was een grote flop en in de Serie A ...

118
118
Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Elke fan van RSC Anderlecht hoopt op een mirakel, maar ...

264
264
'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

867
867
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

131
131
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

232
232
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

214
214
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

583
583
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

601
601
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

1024
1024
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

367
367
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

560
560
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

361
361

Meer sportnieuws