'Kompany blijft door razen: Bayern biedt 35 miljoen'

447
'Kompany blijft door razen: Bayern biedt 35 miljoen'

Het avontuur van Vincent Kompany als hoofdcoach van het grote Bayern München is deze week ook echt begonnen. Zo leidde de Belgische trainer zijn eerste veldtrainingen bij Der Rekordmeister. Ondertussen wordt echter nog volop aan zijn selectie gesleuteld.

Dat de voormalige Rode Duivel momenteel aan het roer staat bij één van de grootste clubs van Europa, is best opvallend. Vorig seizoen liet Kompany zijn Burnley bij momenten wel aantrekkelijk voetbal spelen, de resultaten waren ondermaats. De Clarets degradeerden ook uit de Premier League.

Desondanks volgde voor de Belgische trainer een absolute toptransfer. Al had dat ook met omstandigheden te maken. In zijn zoektocht naar een nieuwe trainer botste Bayern München immers op de ene afwijzing naar de andere. En dus werd een soort noodplan geactiveerd in de vorm van Kompany.

LEES OOK: Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

Stevig transferoffensief

En dus staat de oud-verdediger voor veruit de grootste uitdaging van zijn trainerscarrière tot dusver. En bovendien gaat hij aan de slag met de meest talentvolle selectie waar hij tot dusver mee werkte. Al staat die selectie nog niet op punt. Zo is Bayern behoorlijk actief op de zomerse transfermarkt.

De eerste aanwinsten zijn inmiddels al binnen met verdediger Hiroki Ito (VfB Stuttgart) en flankaanvaller Michael Olise (Crystal Palace). Deze week zette middenvelder Joao Palhinha (Fulham FC) dan weer zijn kribbel onder een langdurig contract. En ook het volgende target lijkt bekend.

Frans goudhaantje

Zo meldt Le Parisien dat Kompany en co hun zinnen hebben gezet op Désiré Doué. Deze 19-jarige aanvaller speelt momenteel nog bij Stade Rennais en geldt als één van de meest veelbelovende talenten op de Europese velden. De Fransman staat dan ook op de verlanglijstjes van heel wat Europese clubs.

Maar Bayern wil zijn concurrentie te snel af zijn. Vandaar werd al een eerste bod van 35 miljoen euro gelanceerd. Dat was zoals verwacht ontoereikend voor Rennes, maar er zou snel een nieuwe poging volgen. Doué zelf staat alvast open voor een verhuis naar de Allianz Arena.

Kompany gaat het helemaal maken bij Bayern ...

Meest recent

STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

9
9
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

31
31
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

103
103
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

26
26
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

29
29
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

51
51
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

61
61
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

95
95
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

119
119
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

46
46
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

55
55
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

286
286
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

618
618
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

77
77
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

24
24
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

150
150
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

80
80
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

154
154
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

184
184
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

343
343
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

654
654
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

245
245
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

199
199
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

591
591
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

102
102

Meer sportnieuws