Genk recupereert ancien, trio test geduld van Fink

door
Genk recupereert ancien, trio test geduld van Fink

De vriendschappelijk wedstrijd tegen PAOK werd woensdag bijwijlen gedegradeerd tot een ordinaire schoppartij, en dus was het nadien schade opmeten bij KRC Genk. Gelukkig blijkt de averij op het eerste gezicht mee te vallen.

De tegenstander uit Griekenland ging er stevig tegenaan. Zo kreeg vooral Noa Adedeji-Sternberg al snel een sereuze tik te verwerken. De jonge flankaanvaller moest de strijd zelfs vroegtijdig staken omdat hij te veel last ondervond.

LEES OOK: Alarm bij KRC Genk: Hayen krijgt stevige waarschuwing

Zorgen om Tolu & Adedeji-Sternberg

Daags nadien nam hij volgens Het Belang van Limburg uit voorzorg alvast niet deel aan de recuperatietraining die werd ingelost. Om diezelfde reden bleef ook Tolu Arokodare in het spelershotel. Afwachten hoe het met hen gesteld is.

In de tussentijd kreeg Thorsten Fink alleszins ook al wat beter nieuws uit de ziekenboeg, want nog volgens de krant tekende Hendrik Van Crombrugge wél terug present op het oefenveld. De doelman liep eerder een spierblessure op.

Genk recupereert Van Crombrugge

Nu lijkt hij de trainingsarbeid dus stilaan opnieuw te kunnen opdrijven. Tussen de palen maakte Mike Penders terwijl wel een prima indruk. Wie weet moet Van Crombrugge straks dus alweer een jonkie voor zich dulden in de pikorde.

Tot slot blijft het op Carlos Cuesta nog even wachten, want hij kwalificeerde zich met Colombia voor de finale van de Copa America. Daarin neemt de centrale verdediger, die een basisplek beet heeft, het zondag op tegen Argentinië.

Wie wordt dit seizoen de nummer 1 in Genk?

Meest recent

'Renard moet écht vrezen na nieuwe onthulling'

Olivier Renard krijgt steeds meer kritiek nadat de afgelopen drie transferperiodes niet goed waren. ...

22
22
'Anderlecht weigerde dit monsterbod op De Cat'

RSC Anderlecht verkocht op de slotdag van de mercato Nilson Angulo aan Sunderland. De Brusselaars ...

174
174
Patro Eisden verrast met pikante transfer

Patro Eisden heeft op de valreep nog een transfer weten af te ronden. De club uit de Challenger Pro ...

20
20
'JPL of niet? Hasi zorgt voor héél vreemde wending'

Besnik Hasi is weg bij Anderlecht na het debacle in Standard. Zijn passage was opnieuw kort, zoals ...

175
175
Westerlo en Cercle Brugge laten alsnog spelers vertrekken

Westerlo kreeg vanuit Turkije het sein om deze mercato winst te maken en de loonmassa moest ook naar ...

20
20
Renard met vreemde zet: RSCA lijkt 'oude fout' weer te maken

RSC Anderlecht is hardleers. De club zat jaren geleden financieel zwaar in de problemen toen Peter ...

341
341
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo steekt in absolute bloedvorm

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

64
64
'Kassa rinkelt in Genk: toptransfer in kannen en kruiken'

In de meeste landen is de wintermercato sinds maandag gesloten, maar in Turkije kunnen clubs nog tot ...

291
291
Gheysens in vieze papieren: Antwerp in de etalage?

Van het voorspelde winteroffensief kwam weinig in huis bij Antwerp, waar Paul Gheysens nochtans ...

332
332
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

491
491
Club NXT verovert Europa: nieuwe stunt in Youth League

Terwijl het eerste efltal van Club Brugge wist door te stoten naar de play-offs van de Champions ...

261
261
'Hasi out, Fink in: schaduwlijst Anderlecht lekt uit'

RSC Anderlecht nam zondag afscheid van Besnik Hasi, en dus moet de recordkampioen nog maar eens op ...

527
527
KRC Genk verrast vriend en vijand met nieuwe spits

Op de slotdag van de wintermercato haalde KRC Genk met Emile Doucouré nog een beloftevolle ...

403
403
Schokkend: Sporza-journaliste gooit vuile VRT-was buiten

Sporza. Voor velen klinkt het als een keurmerk. Degelijk. Betrouwbaar. Onaantastbaar bijna. In ...

191
191
Vermant in de lappenmand: kopzorgen bij Club Brugge

Club Brugge verloor zondag de topper tegen Union. Ivan Leko maakte geen al te beste beurt in het ...

466
466
'Anderlecht zoekt trainer: plottwist van formaat?'

Na een drukke Deadline Day kan de rust nog niet meteen weerkeren bij RSC Anderlecht, dat na het ...

616
616
Club-bestuur in vuurlinie: groot risico wintermercato

Club Brugge bleef relatief rustig op de wintermercato. Ondanks enkele vertrekkers en de belofte om ...

509
509
Standard incasseert uppercut na euforie Anderlecht

Standard kon afgelopen speeldag vieren na de knappe zege tegen rivaal RSC Anderlecht, maar de ...

118
118
Oorlog Vermeeren in Marseille: De Zerbi reageert

Het gaat er stevig aan toe in Marseille. Arthur Vermeeren werd de afgelopen weken telkens op de bank ...

215
215
Anderlecht-bestuur afgemaakt: “Hasi niet enige probleem"

RSC Anderlecht heeft besloten om Besnik Hasi te ontslaan. Paars-Wit greep in na de zure nederlaag ...

299
299
Halve finales Croky Cup: waar en wanneer op TV te bekijken?

De halve finales van de Croky Cup staan voor de deur. Sporting Charleroi neemt het op tegen Union SG ...

325
325
‘Vreemde keuzes Club Brugge: veel werk op de plank’

Club Brugge beloofde versterkingen, maar uiteindelijk bleef het bij één: Felix ...

484
484
STVV leeft meer dan ooit: zelfs tot in Japan succes

Sint-Truiden VV beleeft een topseizoen. Wouter Vrancken heeft de orde goed op zaken bij STVV en de ...

100
100
Alarm bij KRC Genk: Hayen krijgt stevige waarschuwing

KRC Genk won afgelopen speeldag van Dender, maar het was zonder glans tegen de rode lantaarn van de ...

480
480
Opvolger van Hasi: twee Anderlecht-opties afgeschoten

Na het ontslag van Besnik Hasi bij Anderlecht is de geruchtenmolen op hol geslagen. De ene naam na ...

458
458

Meer sportnieuws