Anderlecht casht: transfer Sergio Gomez helemaal rond

194 stemmen
Anderlecht casht: transfer Sergio Gomez helemaal rond

Er staat Anderlecht nog een drukke transferzomer te wachten, want het deed tot op heden nog geen enkele inkomende transfer. Nochtans is er op een aantal posities dringend versterking nodig. Dat is zeker het geval achterin na het vertrek van Debast en Gattoni en wie weet ook Vertonghen.

Daarnaast zal CEO Jesper Fredberg wellicht ook nog op zoek moeten naar een doelman ter vervanging van Schmeichel en een middenvelder als Delaney niet blijft. Hij kan voor die zoektocht wel beschikken over een flinke zak geld na de lucratieve verkoop van Debast.

LEES OOK: 'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Transfer Gomez naar Real Sociedad helemaal rond

Nu passeert Anderlecht bovendien nog eens langs de kassa, voor een ex-speler deze keer. Vrijdag werd de langverwachte transfer van Sergio Gomez eindelijk afgerond. De linksachter vertrekt zoals de voorbije dagen aangekondigd werd definitief bij Manchester City en zette zijn handtekening bij Real Sociedad.

De 23-jarige Spanjaard werd in 2022 door City voor een slordige 15 miljoen euro weggeplukt bij Anderlecht, maar kon zich nooit echt doorzetten. Hij kwam in twee jaar 38 keer in actie, maar dat waren doorgaans korte invalbeurten of wedstrijden waarin weinig tot niets op het spel stond.

Anderlecht pikt graantje mee

Nu verkast hij dus naar Sociedad, dat naar verluidt zo'n 9 miljoen euro op tafel zou liggen. Daar pikt ook Anderlecht zijn graantje van mee, want Paars-Wit zou recht gehad hebben op 15 procent van de transfersom bij een doorverkoop.

Anderlecht krijgt dus nog een bonus van zowat 1,3 miljoen euro, terwijl Gomez in La Liga zijn carrière weer probeert te lanceren. Al zal hij nog niet meteen kunnen aansluiten bij zijn nieuwe club, want eerst bereidt hij zich nog voor op deelname aan de Olympische Spelen met de Spaanse selectie.

Had hij meer kansen moeten krijgen bij Man City?

Meest recent

Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

3
3
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

15
15
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

61
61
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

13
13
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

27
27
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

37
37
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

79
79
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

64
64
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

31
31
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

152
152
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

198
198
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

440
440
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

190
190
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

299
299
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

30
30
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

42
42
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

167
167
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

199
199
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

26
26
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

490
490
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

187
187
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

45
45
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

44
44
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

30
30
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

125
125

Meer sportnieuws