Volgende vertrekker Standard, Charleroi strikt middenvelder

door
Volgende vertrekker Standard, Charleroi strikt middenvelder

Het Waalse voetbal beleeft de laatste tijd geen hoogdagen. Na de degradatie van AS Eupen blijven enkel nog Standard en Charleroi over op het hoogste niveau, maar ook zij blikken terug op een moeilijke periode. Ook zij moesten vorig seizoen knokken voor het behoud.

Voor Standard lijkt dat ook in de komende jaargang weer het devies te gaan worden, want Ivan Leko moet het vooralsnog redden met een piepjonge kern. Daaruit vertrekken bovendien vooral nog eens spelers. William Balikwisha blijkt niet langer een Rouche te zijn en nu is ook een volgende bekende naam vertrokken.

LEES OOK: Twee logische wissels bij Antwerp, Standard met Nielsen

Standard is verlost van Djenepo

Ook Moussa Djenepo heeft vrijdag Standard verlaten. De Malinees keerde een jaar geleden terug na een periode bij Southampton, maar kon de verwachtingen nooit inlossen. Het was al een tijdje duidelijk dat Standard van hem af wou, maar Djenepo stuurde zelf teams als Konyaspor en Maccabi Tel Aviv wandelen.

Nu heeft hij echter alsnog onderdak gevonden, want hij werd nu voorgesteld bij Antalyaspor. De Turkse club neemt de winger op huurbasis over van Standard en bedingt ook een aankoopoptie. Daarmee zijn ze in Luik wel verlost van een zwaar contract, al is er nog een maar aan de deal verbonden. Antalyaspor heeft nog een transferverbod, dat wel in de komende dagen opgeheven zou moeten worden.

Charleroi verwelkomt Titraoui

Rivaal Charleroi hoopt dan weer op beterschap met een radicale hervorming van de spelersgroep. Die mocht vrijdag een zesde nieuwe gezicht verwelkomen, want Charleroi wist de komst van Yacine Titraoui af te ronden. Hij tekende een contract voor drie jaar met optie.

Titraoui is een 20-jarige offensieve middenvelder die overkomt van AC Paradou, de ex-club van onder meer Adem Zorgane. Hij was er in 85 wedstrijden goed voor twaalf doelpunten en dertien assists. Titraoui heeft ook al twee caps op zijn naam voor Algerije.

Zal Standard weer tegen de degradatie moeten knokken?

Meest recent

STVV druipt af: wereldgoal houdt Genk in PO I-running

KRC Genk zal tot en met slotspeeldag mogen strijden om een plek in de Champions' Play-Offs. Racing ...

3
3
Twee logische wissels bij Antwerp, Standard met Nielsen

Standard behoudt nog een waterkans op deelname aan de Champions' Play-Offs, maar moet zondag dan wel ...

4
4
'Harde keuze Taravel: topaanwinst moet plots vrezen'

RSC Anderlecht kan zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van de Champions' Play-Offs. Een ...

44
44
'Club Brugge verschiet: Arsenal klopt aan voor smaakmaker'

Onder meer dankzij de sterke campagne in de Champions League, kunnen verschillende sterkhouders van ...

99
99
'Ongeziene crisis Tottenham: hoofd nu al op kapblok'

In de Premier League gaat Tottenham Hotspur zondagavond op bezoek bij Liverpool FC. Bij een nieuwe ...

38
38
Duivel volledig afgeschreven: WK-selectie in acuut gevaar

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

130
130
Antwerp pookt supporters op met hoog bezoek op Bosuil

Antwerp FC is definitief uitgeteld voor de Champions' Play-Offs. Desondanks wil men zondagnamiddag ...

127
127
Sleutelduel KV Mechelen-Anderlecht: "Zij zijn in voordeel"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

329
329
D-Day in JPL: deze drie ploegen vandaag zeker van Play-Off I?

Zondag worden de overige wedstrijden van de voorlaatste speeldag in de reguliere competitie van de ...

213
213
Genk-STVV: Hayen houdt vast aan verrassing, Vrancken wisselt niet

Zondagmiddag staat de Limburgse derby op het programma in de Jupiler Pro League. En de belangen bij ...

30
30
TU: 'Barça lonkt naar Club, spectaculaire transfersom Doku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

203
203
Clement zet Engeland op zijn kop, Still krijgt kletsen

Philippe Clement koos verrassend voor een avontuur in de Championship bij het Engelse Norwich City. ...

387
387
De Bruyne is back: Italië gaat volledig los op Rode Duivel

Kevin De Bruyne kende een moeilijke periode met een hardnekkige blessure in Napels. Maar de ...

174
174
Overmars zweet peentjes: gevolgen Antwerp desastreus

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old kan Play-Off 1 al ...

372
372
Oorlog in Lokeren ontploft: fans dreigen met boycot

Het rommelt ferm bij KSC Lokeren. De club is ambitieus, maar de resultaten in de Challenger Pro ...

90
90
Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Het WK sluipt stilaan dichterbij en er staat ook een interlandbreak op het programma. Het is ...

74
74
‘De Cat botst met Anderlecht: pijnlijke exit dreigt’

Nathan De Cat is bezig aan een snelle opmars bij Anderlecht, maar achter de schermen botst het ...

538
538
Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Brandon Mechele haakte op het nippertje af bij Club Brugge. De ervaren verdediger zat wel in de ...

787
787
Hayen doet heftige onthulling: "Doe ik voor elke thuismatch"

Van de kandidaten voor de Champions' Play-Offs is vandaag ook Racing Genk aan zet. Nicky Hayen en co ...

100
100
Opvallende woorden over Mika Godts in Nederland

Mika Godts kent een wonderseizoen met Ajax. De Amsterdammers doen het sportief niet uitstekend, maar ...

88
88
Courtois wil met geld smijten: Boskamp waarschuwt

De voetbalwereld gonst wel vaker van geruchten, maar af en toe zit er een verhaal tussen dat meteen ...

157
157
‘Club Brugge overvalt Mignolet met straffe wending’

Alles leek erop dat Simon Mignolet stilaan naar de uitgang werd begeleid bij Club Brugge. Maar nu ...

1631
1631
Westerlo-coach Charaï ergert zich dood na Club Brugge

Westerlo kan Play-Off 1 vergeten na de nederlaag tegen Club Brugge. De Kemphanen deden lang mee voor ...

172
172
Opvallend beeld van Gert Verheyen maakt veel los

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

237
237
Courtois door het lint: Güler scoort “onmogelijk” doelpunt

Thibaut Courtois en consorten hebben een zes op zes gepakt in La Liga. Ook in de Champions League ...

58
58

Meer sportnieuws