Volgende vertrekker Standard, Charleroi strikt middenvelder

door
Volgende vertrekker Standard, Charleroi strikt middenvelder

Het Waalse voetbal beleeft de laatste tijd geen hoogdagen. Na de degradatie van AS Eupen blijven enkel nog Standard en Charleroi over op het hoogste niveau, maar ook zij blikken terug op een moeilijke periode. Ook zij moesten vorig seizoen knokken voor het behoud.

Voor Standard lijkt dat ook in de komende jaargang weer het devies te gaan worden, want Ivan Leko moet het vooralsnog redden met een piepjonge kern. Daaruit vertrekken bovendien vooral nog eens spelers. William Balikwisha blijkt niet langer een Rouche te zijn en nu is ook een volgende bekende naam vertrokken.

LEES OOK: Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

Standard is verlost van Djenepo

Ook Moussa Djenepo heeft vrijdag Standard verlaten. De Malinees keerde een jaar geleden terug na een periode bij Southampton, maar kon de verwachtingen nooit inlossen. Het was al een tijdje duidelijk dat Standard van hem af wou, maar Djenepo stuurde zelf teams als Konyaspor en Maccabi Tel Aviv wandelen.

Nu heeft hij echter alsnog onderdak gevonden, want hij werd nu voorgesteld bij Antalyaspor. De Turkse club neemt de winger op huurbasis over van Standard en bedingt ook een aankoopoptie. Daarmee zijn ze in Luik wel verlost van een zwaar contract, al is er nog een maar aan de deal verbonden. Antalyaspor heeft nog een transferverbod, dat wel in de komende dagen opgeheven zou moeten worden.

Charleroi verwelkomt Titraoui

Rivaal Charleroi hoopt dan weer op beterschap met een radicale hervorming van de spelersgroep. Die mocht vrijdag een zesde nieuwe gezicht verwelkomen, want Charleroi wist de komst van Yacine Titraoui af te ronden. Hij tekende een contract voor drie jaar met optie.

Titraoui is een 20-jarige offensieve middenvelder die overkomt van AC Paradou, de ex-club van onder meer Adem Zorgane. Hij was er in 85 wedstrijden goed voor twaalf doelpunten en dertien assists. Titraoui heeft ook al twee caps op zijn naam voor Algerije.

Zal Standard weer tegen de degradatie moeten knokken?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

80
80
'Bestuur nu al op scherp: historische mercato Club Brugge'

Club Brugge wil zich in de komende weken verzekeren van zijn 20ste landstitel, maar achter de ...

36
36
Trainingsgevecht zindert na: Real onderneemt stappen

Enkele dagen voor El Clasico op het veld van FC Barcelona, staat Real Madrid in vuur en vlam. De ...

30
30
Limburgse goudmijn: Genk stoomt nieuw toptalent al klaar

KRC Genk hoopt in de komende weken alsnog een Europees ticket te veroveren, maar ondertussen is men ...

67
67
'City en United knokken om Duivel, Kompany op de loer'

Verschillende Rode Duivels komen tijdens nakende zomermercato in aanmerking voor een mooie transfer. ...

61
61
'Exodus van start: Antwerp verliest eerste steunpilaar'

Antwerp FC staat opnieuw voor een drukke zomermercato. De sportieve leiding van de Great Old zal ...

279
279
'Vertrek Tzolis krijgt vorm: eisen Club Brugge gelekt'

Club Brugge neemt komende zomer afscheid van verschillende sterkhouders. Even laaide de hoop op een ...

268
268
Kompany hakt knoop door: Kane legt bom onder Bayern

De toekomst van Harry Kane bepaalt meer dan alleen de aanval van Bayern. Vincent Kompany botst ...

191
191
Real op apegapen: Valverde naar hospitaal na nieuwe knokpartij

Aanstaande zondag wil Real Madrid er alles aan doen om te voorkomen dat FC Barcelona kampioen speelt ...

203
203
Union verliest aura van sympathie: analist geeft dé reden

Union SG legde de voorbije jaren een indrukwekkend parcours af en deed sinds zijn promotie op ...

184
184
'Irritaties bij Genk-bestuur: spelers intern aangepakt'

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

495
495
KV Kortrijk haalt slag thuis: steunpilaar mee naar JPL

Na één jaartje in de Challenger Pro League maakt KV Kortrijk komend seizoen zijn ...

57
57
Vier toppers, één verrassing: ontdek de Europese topscorers

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal nadert met rasse schreden en dus staan ook nog heel wat ...

71
71
'Pittige vuurdoop: Sibierski krijgt eerste transferopdracht'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

417
417
'Club Brugge kaalgeplukt: ook Forbs richting exit?'

Of de titelrace tot een goed einde zal worden gebracht valt nog af te wachten, maar hoe dan ook mag ...

588
588
'Duiventil in Genk: verlanglijst De Condé lekt uit'

Of het nog een Europees ticket kan bemachtigen valt voorlopig af te wachten, maar dat KRC Genk ...

424
424
Anderlecht-fans spuwen gal: bestuur in het verweer

Daags na de officiële voorstelling van Antoine Sibierski als technisch directeur zit het er ...

280
280
'Frisse wind bij Club Brugge: unieke kans toptalent'

Om de zopas veroverde leidersplaats te verdedigen rekent Club Brugge zaterdag tegen STVV mogelijk op ...

462
462
Bondsparket maakt opvallende sanctie Burgess bekend

Voor het eerst in deze play-offs is Union op achtervolgen aangewezen, want afgelopen weekend nam ...

710
710
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

418
418
'Grote kuis in Genk: volledig elftal richting exit'

KRC Genk dreigt nog naast een Europees ticket te grijpen, maar zelfs mits een goede afloop hebben de ...

414
414
'Club Brugge hakt knoop door over opvolger Mignolet'

Of hij zaterdag zijn wederoptreden kan vieren tegen STVV valt nog af te wachten, maar Simon Mignolet ...

506
506
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

688
688
'Strijd Karetsas is los: gesprekken met eerste club'

Voor KRC Genk is het op sportief vlak een ontgoochelend seizoen, maar toch lijkt de kassa in de ...

171
171
Club houdt toptalent uit handen van buitenlandse clubs

Club Brugge lijkt alweer voor een hete transferzomer te staan. Het zal opnieuw af te rekenen krijgen ...

161
161
Verrassende transferzet STVV: "Cultuurbewaker in kleedkamer"

STVV beleeft één van de mooiste seizoenen uit haar geschiedenis en is nu al zeker van ...

81
81

Meer sportnieuws