Volgende vertrekker Standard, Charleroi strikt middenvelder

117
Volgende vertrekker Standard, Charleroi strikt middenvelder

Het Waalse voetbal beleeft de laatste tijd geen hoogdagen. Na de degradatie van AS Eupen blijven enkel nog Standard en Charleroi over op het hoogste niveau, maar ook zij blikken terug op een moeilijke periode. Ook zij moesten vorig seizoen knokken voor het behoud.

Voor Standard lijkt dat ook in de komende jaargang weer het devies te gaan worden, want Ivan Leko moet het vooralsnog redden met een piepjonge kern. Daaruit vertrekken bovendien vooral nog eens spelers. William Balikwisha blijkt niet langer een Rouche te zijn en nu is ook een volgende bekende naam vertrokken.

LEES OOK: Still geniet: "Dit maakt ons beroep zo mooi"

Standard is verlost van Djenepo

Ook Moussa Djenepo heeft vrijdag Standard verlaten. De Malinees keerde een jaar geleden terug na een periode bij Southampton, maar kon de verwachtingen nooit inlossen. Het was al een tijdje duidelijk dat Standard van hem af wou, maar Djenepo stuurde zelf teams als Konyaspor en Maccabi Tel Aviv wandelen.

Nu heeft hij echter alsnog onderdak gevonden, want hij werd nu voorgesteld bij Antalyaspor. De Turkse club neemt de winger op huurbasis over van Standard en bedingt ook een aankoopoptie. Daarmee zijn ze in Luik wel verlost van een zwaar contract, al is er nog een maar aan de deal verbonden. Antalyaspor heeft nog een transferverbod, dat wel in de komende dagen opgeheven zou moeten worden.

Charleroi verwelkomt Titraoui

Rivaal Charleroi hoopt dan weer op beterschap met een radicale hervorming van de spelersgroep. Die mocht vrijdag een zesde nieuwe gezicht verwelkomen, want Charleroi wist de komst van Yacine Titraoui af te ronden. Hij tekende een contract voor drie jaar met optie.

Titraoui is een 20-jarige offensieve middenvelder die overkomt van AC Paradou, de ex-club van onder meer Adem Zorgane. Hij was er in 85 wedstrijden goed voor twaalf doelpunten en dertien assists. Titraoui heeft ook al twee caps op zijn naam voor Algerije.

Zal Standard weer tegen de degradatie moeten knokken?

Meest recent

'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

1
1
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

15
15
'Droomtransfer Tresoli: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

57
57
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

253
253
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

82
82
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

158
158
Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

78
78
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

28
28
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

108
108
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

28
28
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

141
141
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

384
384
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

48
48
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

403
403
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

176
176
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

188
188
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

555
555
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

159
159
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

170
170
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

770
770
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

190
190
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

113
113
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

153
153
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

38
38
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

89
89

Meer sportnieuws