'Man Utd brengt gigantisch offer om Zirkzee te strikken'

161
'Man Utd brengt gigantisch offer om Zirkzee te strikken'

Het is enkel nog wachten op witte rook, maar het lijdt stilaan geen twijfel meer dat Joshua Zirkzee het komende seizoen voor Manchester United zal spelen. De Nederlandse aanvaller is vrijdag al in Engeland neergestreken om medisch gekeurd te worden door zijn nieuwe club.

Daarmee versiert Zirkzee een nieuwe bekroning voor een topseizoen bij Bologna, nadat hij eerder al een plaats in de EK-selectie van Oranje versierd had. Hij pakte tijdens het toernooi ook zijn eerste caps met invalbeurten in de kwartfinale tegen Turkije en de halve finale tegen Engeland.

LEES OOK: Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Man Utd betaalt waanzinnige commissie

Nu mag hij ook aan de slag in dat laatste land. Er raken ook alsmaar meer details bekend over de deal. Eerder was al duidelijk geworden dat Man Utd iets meer zou betalen dan de afkoopsom van 40 miljoen euro die Zirkzee in zijn contract bij Bologna had, omdat ze op die manier de betalingen kunnen spreiden over een periode van drie jaar.

De 23-jarige zou dan weer op Old Trafford een contract voor vijf seizoenen met optie op een zesde gaan tekenen. Hij doet dus een gouden zaak, maar hij is niet de enige. The Mirror meldt dat ook zijn makelaar Kia Joorabchian een stevige duit verdient aan de transfer.

10 miljoen voor makelaar Zirkzee

De forse eisen van de makelaar deden eerder een transfer naar AC Milan afspringen, maar United plooide wel. Daardoor zou Joorabchan een commissie van maar liefst 10 miljoen euro opstrijken bij de transfer van Zirkzee. De transfer kost United dus al meer dan 50 miljoen, en dan moet daar nog het salaris van de speler bijkomen.

Met de intrede van INEOS en het hernieuwde vertrouwen in Erik ten Hag vindt er deze zomer echter een oranje revolutie plaats bij United en daarvoor mag het geld rollen. Ten Hag haalde ook al René Hake en Ruud van Nistelrooij binnen als assistenten en het is de bedoeling dat na Zirkzee ook nog Matthijs de Ligt snel de overstap zal maken.

Heeft Man Utd te veel betaald?

Meest recent

Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

16
16
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

33
33
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

33
33
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

22
22
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

102
102
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

76
76
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

43
43
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

51
51
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

23
23
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

15
15
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

217
217
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

65
65
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

118
118
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

92
92
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

107
107
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

94
94
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

326
326
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

64
64
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

69
69
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

344
344
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

304
304
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

238
238
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

192
192
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

119
119
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

209
209

Meer sportnieuws