'Man Utd brengt gigantisch offer om Zirkzee te strikken'

161
'Man Utd brengt gigantisch offer om Zirkzee te strikken'

Het is enkel nog wachten op witte rook, maar het lijdt stilaan geen twijfel meer dat Joshua Zirkzee het komende seizoen voor Manchester United zal spelen. De Nederlandse aanvaller is vrijdag al in Engeland neergestreken om medisch gekeurd te worden door zijn nieuwe club.

Daarmee versiert Zirkzee een nieuwe bekroning voor een topseizoen bij Bologna, nadat hij eerder al een plaats in de EK-selectie van Oranje versierd had. Hij pakte tijdens het toernooi ook zijn eerste caps met invalbeurten in de kwartfinale tegen Turkije en de halve finale tegen Engeland.

LEES OOK: Grootse plannen Manchester United met Tielemans onthuld

Man Utd betaalt waanzinnige commissie

Nu mag hij ook aan de slag in dat laatste land. Er raken ook alsmaar meer details bekend over de deal. Eerder was al duidelijk geworden dat Man Utd iets meer zou betalen dan de afkoopsom van 40 miljoen euro die Zirkzee in zijn contract bij Bologna had, omdat ze op die manier de betalingen kunnen spreiden over een periode van drie jaar.

De 23-jarige zou dan weer op Old Trafford een contract voor vijf seizoenen met optie op een zesde gaan tekenen. Hij doet dus een gouden zaak, maar hij is niet de enige. The Mirror meldt dat ook zijn makelaar Kia Joorabchian een stevige duit verdient aan de transfer.

10 miljoen voor makelaar Zirkzee

De forse eisen van de makelaar deden eerder een transfer naar AC Milan afspringen, maar United plooide wel. Daardoor zou Joorabchan een commissie van maar liefst 10 miljoen euro opstrijken bij de transfer van Zirkzee. De transfer kost United dus al meer dan 50 miljoen, en dan moet daar nog het salaris van de speler bijkomen.

Met de intrede van INEOS en het hernieuwde vertrouwen in Erik ten Hag vindt er deze zomer echter een oranje revolutie plaats bij United en daarvoor mag het geld rollen. Ten Hag haalde ook al René Hake en Ruud van Nistelrooij binnen als assistenten en het is de bedoeling dat na Zirkzee ook nog Matthijs de Ligt snel de overstap zal maken.

Heeft Man Utd te veel betaald?

Meest recent

Mechele doet straffe belofte na knallende start Club

De voorbije jaren schoot Club Brugge in de competitie vaak moeizaam uit de startblokken, maar dat ...

25
25
KV Kortrijk laat stunt liggen: "Dan hadden we gewonnen"

KV Kortrijk blijft voorlopig achter met een nul op zes. De Kerels keerden terug op het hoogste ...

18
18
Ajax baalt keihard na vertrek Godts: Cruijff reageert

Nadat Youri Tielemans al bij Manchester United tekende, heeft zaterdag een tweede Rode Duivel deze ...

75
75
Racing Genk overleeft dramatische start met straf vervolg

Het is misschien vroeg, maar na een kwartier spelen leek het lot van Jesse Thorup al aan een zijden ...

51
51
Beerschot laat nog een jong talent vertrekken

Bij Beerschot was er zaterdag heel wat transferactiviteit. Daags voor hun eerste competitiewedstrijd ...

24
24
Club freewheelt naar zege na gruwelijke blunder ex-doelman

Club Brugge kent voorlopig een foutloos parcours in de Jupiler Pro League. De landskampioen haalde ...

97
97
"Ici c'est Paris": Godts heeft droomtransfer beet

De laatste twee weken was de toekomst van Mika Godts een hot item, nadat hij in Porto gespot werd in ...

53
53
Arne Engels rondt fraaie recordtransfer af

Na de aanstelling van Rudi Garcia verdween hij uit beeld bij de Rode Duivels, maar Arne Engels kan ...

33
33
Horrordebuut voor nieuwe Lierse T1: Virton viert feest

Het debuut van Arno Van den Abbeel als coach van Lierse draaide uit op een stevige sof. De ...

50
50
Club-fans ergeren zich ondanks voorsprong aan één man

Club Brugge nam vorige week een uitstekende competitiestart met een ruime zege tegen KV Kortrijk. ...

247
247
Antwerp neemt blitzstart: Compper ziet nog werkpunt

Weinigen hadden het verwacht voor de start van het seizoen, maar Antwerp pronkt na twee speeldagen ...

120
120
'Straffe job Pocognoli: meer details bekend'

Belgische trainers lijken alsmaar meer 'hot' te worden over het Kanaal. Nadat Philippe Clement in de ...

39
39
Antwerp verbaast en plukt pion weg bij Beerschot

Antwerp kende een zeer moeilijke zomer, maar is het seizoen wel uitstekend begonnen. De Great Old ...

230
230
Ongewijzigd Club tegen OHL, sterkhouder terug bij Genk

Zaterdag gaat de tweede speeldag in de Jupiler Pro League verder en met Club Brugge en KRC Genk ...

30
30
Vernieuwd Antwerp legt ook tweede promovendus over de knie

Een sterk vernieuwd Antwerp heeft voorlopig de perfecte start te pakken. The Great Old koos zijn ...

99
99
‘Club Brugge dumpt Adedeji: pijnlijke waarheid komt boven’

Club Brugge haakt definitief af voor Noah Adedeji-Sternberg. Opvallend, want blauw-zwart had al een ...

686
686
'Anderlecht legt bod neer voor smaakmaker uit Duitsland'

RSC Anderlecht duwt heel hard door om zo snel mogelijk aanvallende versterking voor te stellen. ...

467
467
Amy Sonck doet vader Wesley zweten: bloedheet spektakel

Wie dacht dat Wesley Sonck als vader van Amy wel wat gewoon was, kreeg op Instagram een verrassende ...

132
132
Hubert en Schoofs scherp na zwakke prestatie Union SG

Union SG is niet heel overtuigend aan het seizoen begonnen. De Brusselaars speelden vandaag een zeer ...

98
98
Zulte Waregem bekocht? "Ik weet niet waarom"

Zulte Waregem pakt een oververdiend punt tegen een ronduit zwak Union SG. Essevee mocht zich ook ...

254
254
Sibierski krijgt duidelijkheid : extra aanwinst voor Anderlecht

RSC Anderlecht kan dit seizoen bekoren. Velen spreken vooral over de drive en dergelijke, toch is ...

578
578
Spektakel in CPL: Patro met remontada, statement Mazzu

Spektakel troef deze namiddag in de Challenger Pro League. Patro Eisden Maasmechelen leek lange tijd ...

94
94
Essevee vat vol frustratie na knappe prestatie tegen Union

Een paar dagen na een Europese deceptie, volgde een nieuwe ontgoocheling voor Union. De manschappen ...

209
209
Beerschot: nieuwe aanvaller én nieuw contract

Beerschot heeft nog een nieuwe aanvaller aan de kern toegevoegd. Daarnaast wisten ze een jonge ...

69
69
Verschaeren verklaart transfer: "Hadden goede band bij RSCA"

Yari Verschaeren tekende voor drie jaar bij Sampdoria. Een grote club die is afgegleden, maar terug ...

221
221

Meer sportnieuws