Leoni sneert: “Club Brugge heeft maximaal geprofiteerd”

door
Leoni sneert: “Club Brugge heeft maximaal geprofiteerd”

RSC Anderlecht eindigde afgelopen seizoen op een derde plek in de Champions Play-Offs. Paars-wit deed nog tot de laatste speeldag mee voor de titel en middenvelder Théo Leoni brak volledig door. 

Leoni is op latere leeftijd doorgebroken in het eerste elftal van Anderlecht, maar is nu één van de publiekslievelingen bij paars-wit. De middenvelder houdt dan ook van Anderlecht en sprak met Het Laatste Nieuws over die liefde.

Ambitieus

Volgens Leoni verdiende Anderlecht beter dan de derde plek en sneerde naar rivaal Club Brugge. "Als je een heel seizoen samen met Union bovenaan staat, dan verdienden wij meer dan die derde plaats. Terwijl Antwerp helemaal instortte in de Play-Offs heeft Club Brugge maximaal geprofiteerd van het systeem."

Leoni is alvast ambitieus voor komend seizoen. "We willen beter doen dan vorig jaar. We willen opnieuw meestrijden voor de prijzen. Zeker de jongens die zijn opgegroeid bij de club weten hoe hongerig onze fans zijn. Ik ben opgegroeid met Suárez, Biglia, Praet, Tielemans, Lukaku. Anderlecht blijft de meest mythische club van België."

LEES OOK: Renard 'on fire': vijfde winterdeal officieel afgerond

Contract

Leoni liet zich eerder al uit over zijn toekomst bij Anderlecht. De middenvelder zou een contract voorn het leven bij paars-wit zeker zien zitten. Eerst wil Leoni bevestigen en een absolute sterkhouder worden op het middenveld van Brian Riemer.

Leoni heeft nog een contract tot 2026 bij Anderlecht, maar onderhandelingen over een nieuwe verbintenis zouden aan de gang zijn. Het lijkt een kwestie van tijd vooraleer de middenvelder zich langer aan de club zal verbinden.

Heeft Leoni hier gelijk?

Meest recent

'Totale wending bij Bayern: Kompany staat perplex'

Bayern München is ijzersterk aan zijn tweede seizoenshelft begonnen en won tot dusver al zijn ...

29
29
TRANSFERUURTJE 'Club zwiert met miljoenen, toptransfer Stroeykens'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

130
130
'Grote kuis in Anderlecht: plotwending in de maak?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, zowel op inkomend als uitgaand vlak zowat de meest bezige ...

148
148
Done deal: Union maakt uitgaande transfer bekend

De nederlaag tegen Bayern München betekent wellicht het einde van de Champions League-campagne ...

32
32
'Club Brugge heeft beet: toptransfer in kannen en kruiken'

Tot dusver bleef het rustig bij Club Brugge, maar dat blijkt slechts kalmte voor de storm. Tenslotte ...

323
323
'Oosting grijpt in: trio geslachtofferd bij Antwerp'

Op het veld van hekkensluiter Dender ging Antwerp vorige week voor het eerst sinds Joseph Oosting ...

211
211
Nood breekt wet: Leko verrast met basisploeg Club Brugge

Een week na de thuisnederlaag tegen La Louvière krijgt Club Brugge straks Zulte Waregem over ...

460
460
Standard onder zware druk: volgt er verrassend ontslag?

Standard bakt er de laatste weken niets van. Ze verloren kansloos van Sporting Charleroi en AA Gent ...

377
377
AA Gent loopt weg met De Mil: Lopes verklapt zijn geheim

AA Gent scoorde maar liefst acht keer tegen RSC Anderlecht en Standard en boekte een zes op zes. ...

288
288
Beerschot neemt afscheid: spits verlaat het Kiel

Bij Beerschot vonden er al wat wissels plaats deze transferperiode. De Kielse Ratten hebben nog een ...

67
67
Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Amper een half seizoen na zijn aankomst, is Noa Lang alweer vertrokken bij SSC Napoli. De ...

113
113
‘Onyedika ontploft: Club Brugge neemt brutale beslissing’

Bij Club Brugge is het plots oorlog rond Raphael Onyedika. De Nigeriaan duwt richting de uitgang, ...

733
733
'Mercato Anderlecht niet voorbij: Renard vol voor derde aanwinst'

RSC Anderlecht heeft een drukke transferweek achter de rug. Zowel aan de inkomende als de uitgaande ...

568
568
Hel breekt los op Sclessin: brute details supportersbestorming

Standard incasseerde vrijdagavond andermaal een optater en verloor met zware 0-4-cijfers van KAA ...

278
278
'Genk schiet wakker op mercato: versterking Hayen onderweg'

KRC Genk heeft donderdag eindelijk nog eens een wedstrijd kunnen winnen en plaatste zich zo ook voor ...

340
340
'Club gaat compleet los: bom geld voor dríé aanwinsten'

Nog een dikke week te gaan en de winterse transferperiode zit er alweer op. Maar nog heel wat ...

855
855
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

373
373
Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

334
334
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

436
436
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

185
185
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

179
179
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

101
101
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

323
323
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

320
320
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

81
81

Meer sportnieuws