Leoni sneert: “Club Brugge heeft maximaal geprofiteerd”

1829 stemmen
Leoni sneert: “Club Brugge heeft maximaal geprofiteerd”

RSC Anderlecht eindigde afgelopen seizoen op een derde plek in de Champions Play-Offs. Paars-wit deed nog tot de laatste speeldag mee voor de titel en middenvelder Théo Leoni brak volledig door. 

Leoni is op latere leeftijd doorgebroken in het eerste elftal van Anderlecht, maar is nu één van de publiekslievelingen bij paars-wit. De middenvelder houdt dan ook van Anderlecht en sprak met Het Laatste Nieuws over die liefde.

Ambitieus

Volgens Leoni verdiende Anderlecht beter dan de derde plek en sneerde naar rivaal Club Brugge. "Als je een heel seizoen samen met Union bovenaan staat, dan verdienden wij meer dan die derde plaats. Terwijl Antwerp helemaal instortte in de Play-Offs heeft Club Brugge maximaal geprofiteerd van het systeem."

Leoni is alvast ambitieus voor komend seizoen. "We willen beter doen dan vorig jaar. We willen opnieuw meestrijden voor de prijzen. Zeker de jongens die zijn opgegroeid bij de club weten hoe hongerig onze fans zijn. Ik ben opgegroeid met Suárez, Biglia, Praet, Tielemans, Lukaku. Anderlecht blijft de meest mythische club van België."

LEES OOK: 'Nieuwe trainer Anderlecht: buitenlandse naam op tafel'

Contract

Leoni liet zich eerder al uit over zijn toekomst bij Anderlecht. De middenvelder zou een contract voorn het leven bij paars-wit zeker zien zitten. Eerst wil Leoni bevestigen en een absolute sterkhouder worden op het middenveld van Brian Riemer.

Leoni heeft nog een contract tot 2026 bij Anderlecht, maar onderhandelingen over een nieuwe verbintenis zouden aan de gang zijn. Het lijkt een kwestie van tijd vooraleer de middenvelder zich langer aan de club zal verbinden.

Heeft Leoni hier gelijk?

Meest recent

'Nieuwe trainer Anderlecht: buitenlandse naam op tafel'

Op maandag 22 juni staat bij RSC Anderlecht de eerste training van de voorbereiding gepland. ...

98
98
Daags voor openingsmatch: FIFA voert drastische WK-verandering door

Aanstaande donderdag is het eindelijk zover: dan wordt het wereldkampioenschap 2026 op gang getrapt. ...

141
141
Anderlecht aast op bekerheld: 'Vragen om problemen'

Anderlecht speurt opnieuw naar snelheid op de flank en komt uit bij een jonge bekerheld. Hij past in ...

330
330
Eriksen komt zelf met update: wat met toekomst?

Christian Eriksen maakte in 2020 al een hartstilstand mee tijdens het EK en sindsdien speelt de ...

43
43
‘Alarm vlak voor WK: openingsmatch plots op losse schroeven’

Het WK gaat donderdagavond van start, maar de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika zorgt plots ...

151
151
Tielemans maakt fans warm voor WK met erg straffe taal

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder van de Rode Duivels én de ...

47
47
KAA Gent slaat toe: jonge aanvaller uit Engeland binnen

KAA Gent heeft op de zomermercato een nieuw talent binnengehaald. Op de officiële kanalen laten ...

91
91
‘KRC Genk grijpt genadeloos in: duo op transferlijst’

Het seizoen is nog maar net gedaan of KRC Genk grijpt al genadeloos in. De Limburgers zullen komend ...

407
407
‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Paars-Wit wil niet verder door met Jeremy ...

605
605
Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

200
200
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

139
139
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

178
178
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

151
151
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

432
432
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

93
93
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

118
118
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

173
173
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

582
582
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

79
79
Zware Coucke-protesten: fanclubs Anderlecht reageren

Het is voor Anderlecht alweer een zeer woelig seizoen geweest. Dat eindigde opnieuw zonder prijs, ...

537
537
Genk kan opnieuw jackpot treffen met eigen talenten

Voor Genk werd het een tegenvallend seizoen dat uiteindelijk eindigde zonder Europees ticket, maar ...

338
338
'Traditieclub zet alles op alles voor Meunier'

Thomas Meunier is maandag met de Rode Duivels op het vliegtuig richting de Verenigde Staten gestapt. ...

128
128
Garcia spreekt duidelijke WK-ambitie uit voor afreis

De Rode Duivels zitten nu helemaal in WK-modus. Maandagnamiddag zijn ze in Zaventem immers op het ...

219
219
'Club Brugge vindt nieuwe prijsschutter in Roemenië'

Club Brugge roerde zich vooralsnog nog niet op de transfermarkt, maar het lijkt voor een bijzonder ...

703
703
Alderweireld voorspelt: nog extra troef voor Rode Duivels

De Rode Duivels stappen maandagnamiddag op het vliegtuig naar de Verenigde Staten, waar ze op 15 ...

201
201

Meer sportnieuws