Leoni sneert: “Club Brugge heeft maximaal geprofiteerd”

1829 stemmen
Leoni sneert: “Club Brugge heeft maximaal geprofiteerd”

RSC Anderlecht eindigde afgelopen seizoen op een derde plek in de Champions Play-Offs. Paars-wit deed nog tot de laatste speeldag mee voor de titel en middenvelder Théo Leoni brak volledig door. 

Leoni is op latere leeftijd doorgebroken in het eerste elftal van Anderlecht, maar is nu één van de publiekslievelingen bij paars-wit. De middenvelder houdt dan ook van Anderlecht en sprak met Het Laatste Nieuws over die liefde.

Ambitieus

Volgens Leoni verdiende Anderlecht beter dan de derde plek en sneerde naar rivaal Club Brugge. "Als je een heel seizoen samen met Union bovenaan staat, dan verdienden wij meer dan die derde plaats. Terwijl Antwerp helemaal instortte in de Play-Offs heeft Club Brugge maximaal geprofiteerd van het systeem."

Leoni is alvast ambitieus voor komend seizoen. "We willen beter doen dan vorig jaar. We willen opnieuw meestrijden voor de prijzen. Zeker de jongens die zijn opgegroeid bij de club weten hoe hongerig onze fans zijn. Ik ben opgegroeid met Suárez, Biglia, Praet, Tielemans, Lukaku. Anderlecht blijft de meest mythische club van België."

LEES OOK: Sibierski tevreden: Anderlecht toont wél ambitie

Contract

Leoni liet zich eerder al uit over zijn toekomst bij Anderlecht. De middenvelder zou een contract voorn het leven bij paars-wit zeker zien zitten. Eerst wil Leoni bevestigen en een absolute sterkhouder worden op het middenveld van Brian Riemer.

Leoni heeft nog een contract tot 2026 bij Anderlecht, maar onderhandelingen over een nieuwe verbintenis zouden aan de gang zijn. Het lijkt een kwestie van tijd vooraleer de middenvelder zich langer aan de club zal verbinden.

Heeft Leoni hier gelijk?

Meest recent

'Anderlecht beslist: vier spelers verlaten de club'

Bij RSC Anderlecht heeft Antoine Sibierski al een aantal knopen doorgehakt. De Brusselaars laten ...

199
199
“Onschatbare waarde”: Onana onthult geheim van België

De Rode Duivels beginnen deze week volop aan hun voorbereiding op het WK. Er staan duels tegen ...

33
33
Jacky Mathijssen stapt op: Belgische comeback lonkt

Jacky Mathijssen is op zoek naar een nieuwe uitdaging in het voetbal. Hij was de afgelopen jaren aan ...

38
38
'Charleroi ruikt de jackpot: 11 miljoen euro in de kassa'

Sporting Charleroi gaat ook deze zomer sterkhouders verliezen. Er begint achter de schermen al het ...

24
24
AA Gent feest: één grote uitblinker bij de Buffalo's

AA Gent gaat alsnog Europa in. De club maakt sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck progressie ...

73
73
Heymans ondanks blamage: "Hij is een supertalent"

KRC Genk blijft het moeilijk hebben om na een sterk seizoen te bevestigen. Ze eindigden 7de in de ...

99
99
WK '26: Extra WK-ganger Anderlecht, grote schok bij Union

Nog een tiental dagen tot de openingswedstrijd van het WK 2026. Momenteel worden dan ook de laatste ...

87
87
Rigaux verklapt: zo reageerde Hayen op titel Club Brugge

Club Brugge heeft het seizoen afgesloten als fiere kampioen. Nochtans kwam het behalen van de 20ste ...

692
692
'Genk grijpt in na nieuwe klap: halve ploeg naar uitgang'

KRC Genk is er dan toch niet in geslaagd om een Europees ticket uit de brand te slepen. In de ...

337
337
'Barça lang niet voldaan: twéé nieuwe supersterren'

FC Barcelona heeft voor de eerste grote transfer van de zomermercato gezorgd. De Spaanse kampioen ...

105
105
Club Brugge houdt adem in: explosieve comeback dreigt

Club Brugge leek een complex dossier stilaan kwijt te zijn, maar plots ligt alles weer open. Een ...

822
822
VRT pakt stevig uit: grote WK-plannen onthuld

Binnen minder dan twee weken gaat het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico ...

374
374
De Bilde velt verdict: Genk dubbel bestolen op Gent?

AA Gent is met het laatste Europese ticket aan de haal gegaan. In de barragewedstrijd haalden de ...

452
452
'Vertrek na vier seizoenen: Club-transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat tijdens de zomerse transferperiode afscheid nemen van verschillende belangrijke ...

451
451
WK '26: Brazilië haalt sloophamer boven, VS maken statement

De start van het WK nadert met rasse schreden, de 48 deelnemende landen zijn dan ook volop bezig met ...

135
135
Genk benadeeld? Ex-ref velt zijn oordeel

Geen Europees voetbal voor KRC Genk volgend seizoen, want in de barragematch gingen de gehavende ...

505
505
'PSG blijft gaan: straffe dubbeltransfer op komst'

Paris Saint-Germain bevestigde zaterdag nog maar eens dat het momenteel het beste team in Europa is. ...

116
116
Duitsland tankt vertrouwen voor WK: ex-JPL-held blinkt uit

Dit weekend zijn de meeste WK-deelnemers helemaal aan hun voorbereidingscampagne begonnen. Ook ...

37
37
Knap gebaar: Gent-held Roef neemt het op voor Genkse pineut

Hoogstaand is de afsluiter van het Belgische voetbalseizoen niet geworden, maar AA Gent en KRC Genk ...

274
274
Geen Europees voor Genk: Hayen viseert ref

KRC Genk zal het volgend seizoen zonder Europees voetbal moeten stellen. De Limburgers wonnen na het ...

264
264
Zo ziet het Europese programma van de Belgische clubs eruit

Zondagavond is het doek gevallen over het Belgische voetbalseizoen en werd ook het laatste Europese ...

261
261
'Dit is de reden voor breuk tussen Burgess en Union'

Union kwam zondag met een stevig transferbommetje. Het kondigde immers aan dat Christian Burgess na ...

677
677
Jonge Duivels mogen naar halve finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op het WK, staat een jeugdploeg nu al op een groot ...

178
178
AA Gent laat KRC Genk verweesd achter en gaat Europa in

In de Planet Group Arena stond vanavond het zeer belangrijke duel tussen AA Gent en KRC Genk op het ...

192
192
De Bruyne krijgt stevige sneer terug uit kamp-Conte

Kevin De Bruyne heeft zaterdag voor de nodige verbazing gezorgd in Italië met zijn uitspraken. ...

228
228

Meer sportnieuws