Leoni sneert: “Club Brugge heeft maximaal geprofiteerd”

1829 stemmen
Leoni sneert: “Club Brugge heeft maximaal geprofiteerd”

RSC Anderlecht eindigde afgelopen seizoen op een derde plek in de Champions Play-Offs. Paars-wit deed nog tot de laatste speeldag mee voor de titel en middenvelder Théo Leoni brak volledig door. 

Leoni is op latere leeftijd doorgebroken in het eerste elftal van Anderlecht, maar is nu één van de publiekslievelingen bij paars-wit. De middenvelder houdt dan ook van Anderlecht en sprak met Het Laatste Nieuws over die liefde.

Ambitieus

Volgens Leoni verdiende Anderlecht beter dan de derde plek en sneerde naar rivaal Club Brugge. "Als je een heel seizoen samen met Union bovenaan staat, dan verdienden wij meer dan die derde plaats. Terwijl Antwerp helemaal instortte in de Play-Offs heeft Club Brugge maximaal geprofiteerd van het systeem."

Leoni is alvast ambitieus voor komend seizoen. "We willen beter doen dan vorig jaar. We willen opnieuw meestrijden voor de prijzen. Zeker de jongens die zijn opgegroeid bij de club weten hoe hongerig onze fans zijn. Ik ben opgegroeid met Suárez, Biglia, Praet, Tielemans, Lukaku. Anderlecht blijft de meest mythische club van België."

LEES OOK: Club Brugge ziet toptalent pardoes vertrekken

Contract

Leoni liet zich eerder al uit over zijn toekomst bij Anderlecht. De middenvelder zou een contract voorn het leven bij paars-wit zeker zien zitten. Eerst wil Leoni bevestigen en een absolute sterkhouder worden op het middenveld van Brian Riemer.

Leoni heeft nog een contract tot 2026 bij Anderlecht, maar onderhandelingen over een nieuwe verbintenis zouden aan de gang zijn. Het lijkt een kwestie van tijd vooraleer de middenvelder zich langer aan de club zal verbinden.

Heeft Leoni hier gelijk?

Meest recent

Ronaldo weer afgemaakt: “Haal hem er toch af!”

Portugal speelde gelijk tegen Colombia en zag zo het Zuid-Amerikaanse land de groepswinst pakken. ...

0
0
Club Brugge ziet toptalent pardoes vertrekken

De afgelopen seizoenen focuste Club Brugge zich op de eigen jeugd. Verschillende spelers braken dan ...

86
86
Rode Duivels krijgen opvallende waarschuwing voor Senegal

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finales van het WK op tegen Senegal. België werd alsnog ...

97
97
KAA Gent maakt plots terugkeer van pion bekend

KAA Gent is druk bezig om de selectie op orde te krijgen voor volgend seizoen. Rik De Mil is ook ...

39
39
'Totale chaos bij Antwerp: duidelijkheid wél op komst'

Royal Antwerp FC heeft momenteel een kern die niet waardig is voor de Jupiler Pro League. Dat is een ...

290
290
De Ketelaere ziet vriendin zwaar uitpakken: fans smelten weg

Charles De Ketelaere kende tot nu toe een wisselvallig WK, al zijn het uiteraard grote schoenen om ...

149
149
STVV geeft stevige transferplannen prijs

STVV stelde vandaag Frederic De Meyer voor als de nieuwe coach. Hij krijgt de enorm zware taak om ...

67
67
Anderlecht in zee met Qatar? Verschueren héél duidelijk

RSC Anderlecht is een héél interessante club voor investeerders. De afgelopen jaren ...

361
361
Lukaku zet puntjes op de i met één zinderend bericht

Er werd getwijfeld aan zijn vorm, aan zijn fitheid en zelfs aan zijn rol binnen deze generatie Rode ...

164
164
Niet alleen Trossard: ook andere Duivel plots onmisbaar

De Rode Duivels pakten een 5 op 9 en zijn zo zeker van groepswinst en de volgende ronde. Bij de ...

152
152
Broos de Belgische Advocaat? Plotse twist is mogelijk

Hugo Broos wist met Zuid-Afrika zich te plaatsen voor de volgende ronde. Daarin treffen ze vanavond ...

58
58
Eerste barst bij Rode Duivels: ploegmaats pikken dit niet

De Rode Duivels hebben hun WK weer nieuw leven ingeblazen, maar de rust is nog niet helemaal terug. ...

679
679
Bruno ziet deze rol voor Bertaccini én looft 'nieuwe' spits

Vitor Bruno sprak voor het eerst de pers toe. De Portugese trainer zei daarbij twee opvallende ...

435
435
België treft Senegal: volgende tegenstanders ook bekend

België mag bewijzen dat het tegen Nieuw-Zeeland zijn WK écht is gestart. In de zestiende ...

212
212
Zware loting Rode Duivels, Messi slaat wéér toe

De groepsfase van het WK ligt achter de rug. De laatste matchen werden afgelopen nacht afgewerkt. ...

264
264
Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

53
53
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

84
84
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

32
32
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

87
87
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

134
134
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

475
475
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

155
155
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

404
404
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

533
533
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

47
47

Meer sportnieuws