Leoni dropt grote hint over toekomst bij Anderlecht

door
Leoni dropt grote hint over toekomst bij Anderlecht

Anderlecht stoomt zich op dit moment in Portugal klaar voor het nieuwe seizoen, maar de kans lijkt klein dat het bij de start van de competitie binnen twee weken al echt klaar zal zijn. Het is immers nog altijd wachten op de eerste zomeraanwinst en bovendien zijn er nog altijd vraagtekens rond heel wat spelers.

Dat is uiteraard vooral het geval rond Kasper Schmeichel, Jan Vertonghen, Ludwig Augustinsson en Thomas Delaney, die op dit moment officieel geen speler van Anderlecht meer zijn. Daarnaast wil Paars-Wit ook nog af van enkele spelers en moeten de knopen nog doorgehakt worden over spelers als Flips en Kana.

LEES OOK: Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

Anderlecht wil contract Leoni verlengen

Daarnaast zijn een aantal jongens ook nog gegeerd, zoals Sardella en Stroeykens. Die laatste twee bloeiden afgelopen seizoen helemaal open en gezien hun status als product van Neerpede wil Anderlecht hen graag aan boord houden. Dat geldt uiteraard ook voor Théo Leoni.

De 24-jarige middenvelder brak vorig seizoen eindelijk helemaal door en Anderlecht zou zijn tot 2026 lopende contract willen openbreken. De onderhandelingen daarover zouden volop aan de gang zijn. Mocht het niet tot een deal komen, dan zal het echter niet aan Leoni liggen.

Leoni wil gerust voor het leven tekenen

Het jeugdproduct liet in het verleden al eens optekenen dat hij gerust een contract voor het leven zou tekenen bij Anderlecht en die stelling herhaalt hij nu nogmaals. "Ik voel me 'chez moi' bij Anderlecht. Als het een deal is waar ik mij in kan vinden, dan onderteken ik een contract voor het leven. Dat zou vooral willen zeggen dat ze nog heel lang op mij rekenen", klinkt het in Het Laatste Nieuws.

Komend seizoen wil Leoni definitief een basisplaats afdwingen. "Als het van mij afhangt uiteraard wel. Maar nergens in de ploeg is de concurrentie zo groot als op het middenveld", beseft hij wel. "Er zijn zes of zeven spelers die de kwaliteiten hebben om in de basis te staan. Aan mij om te tonen dat ik het verdien om eerste keuze te zijn."

Zal Leoni komend seizoen een onbetwiste titularis worden?

Meest recent

Hoofdrol Lammens in spektakelstuk: duidelijke reactie Amorim

Manchester United en AFC Bournemouth hebben maandagavond voor één van de ...

14
14
Trainerszoektocht Genk: Joos dropt spectaculaire naam

Vlak het aanbreken van het nieuwe kalenderjaar, zit het bestuur van KRC Genk opgezadeld met een ...

189
189
Verhaeghe op plek gezet: "Club moet Hayen óók dankbaar zijn"

Club Brugge-voorzitter Bart Verhaeghe heeft zich de voorbije dagen niet bepaald populair gemaakt. ...

197
197
'Anderlecht zet zich schrap: onverwachte club wil Stroeykens'

RSC Anderlecht zal de komende matchen geen beroep kunnen doen op Mario Stroeykens. Het paars-witte ...

231
231
Kermis op Old Trafford: Engelse pers pakt Lammens aan

In de Premier League werden de toeschouwers op Old Trafford maandagavond verwend met een ...

175
175
Eerst kampioen, dan naar WK? De Cat spreekt heldere taal

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

279
279
'Storm bij Club Brugge: Leko’s razernij hakt erin'

Dender was de perfecte illustratie van Ivan Leko’s voetbal: Club mag winnen, maar nooit ...

434
434
'Nieuwe trainer Genk: één naam weerklinkt het luidst'

Het doek is dan toch gevallen over Thorsten Fink als hoofdcoach van KRC Genk. De Duitser betaalde ...

500
500
'Overmars dropt transferbom: Antwerp vol voor straffe comeback'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

403
403
'Vazquez buiten: Anderlecht zet zinnen op peperdure spits'

RSC Anderlecht wil zich tijdens de komende wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

209
209
'Winterse toptransfer Tzolis: Club Brugge heeft beslist'

Club Brugge heeft momenteel opnieuw verschillende spelers rond lopen die op termijn in aanmerking ...

441
441
'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

426
426
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

406
406
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

405
405
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

450
450
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

568
568
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

717
717
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

39
39
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

720
720
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

324
324
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1536
1536
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

510
510
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

494
494
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

495
495
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

340
340

Meer sportnieuws