Leoni dropt grote hint over toekomst bij Anderlecht

door
Leoni dropt grote hint over toekomst bij Anderlecht

Anderlecht stoomt zich op dit moment in Portugal klaar voor het nieuwe seizoen, maar de kans lijkt klein dat het bij de start van de competitie binnen twee weken al echt klaar zal zijn. Het is immers nog altijd wachten op de eerste zomeraanwinst en bovendien zijn er nog altijd vraagtekens rond heel wat spelers.

Dat is uiteraard vooral het geval rond Kasper Schmeichel, Jan Vertonghen, Ludwig Augustinsson en Thomas Delaney, die op dit moment officieel geen speler van Anderlecht meer zijn. Daarnaast wil Paars-Wit ook nog af van enkele spelers en moeten de knopen nog doorgehakt worden over spelers als Flips en Kana.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

Anderlecht wil contract Leoni verlengen

Daarnaast zijn een aantal jongens ook nog gegeerd, zoals Sardella en Stroeykens. Die laatste twee bloeiden afgelopen seizoen helemaal open en gezien hun status als product van Neerpede wil Anderlecht hen graag aan boord houden. Dat geldt uiteraard ook voor Théo Leoni.

De 24-jarige middenvelder brak vorig seizoen eindelijk helemaal door en Anderlecht zou zijn tot 2026 lopende contract willen openbreken. De onderhandelingen daarover zouden volop aan de gang zijn. Mocht het niet tot een deal komen, dan zal het echter niet aan Leoni liggen.

Leoni wil gerust voor het leven tekenen

Het jeugdproduct liet in het verleden al eens optekenen dat hij gerust een contract voor het leven zou tekenen bij Anderlecht en die stelling herhaalt hij nu nogmaals. "Ik voel me 'chez moi' bij Anderlecht. Als het een deal is waar ik mij in kan vinden, dan onderteken ik een contract voor het leven. Dat zou vooral willen zeggen dat ze nog heel lang op mij rekenen", klinkt het in Het Laatste Nieuws.

Komend seizoen wil Leoni definitief een basisplaats afdwingen. "Als het van mij afhangt uiteraard wel. Maar nergens in de ploeg is de concurrentie zo groot als op het middenveld", beseft hij wel. "Er zijn zes of zeven spelers die de kwaliteiten hebben om in de basis te staan. Aan mij om te tonen dat ik het verdien om eerste keuze te zijn."

Zal Leoni komend seizoen een onbetwiste titularis worden?

Meest recent

Dag Allemaal: Liefdesdrama rond Van Gucht escaleert

Er hangt opnieuw iets in de lucht rond Ruben Van Gucht. Dag Allemaal pakt uit met een dossier dat ...

3
3
'Club Brugge in actie: JPL-duel om nieuwe middenvelder'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het inhalen van Union SG in de titelstrijd. Maar achter ...

18
18
"Als ik sterke man Anderlecht was ..." - Radja geeft ideale trainer

Ongeacht de uitkomst van de bekerfinale en Champions' Play-Offs, worden in het tussenseizoen weer de ...

154
154
‘Onbegrijpelijk: Vermeeren versiert toptransfer na 3 flops’

Arthur Vermeeren lijkt, ondanks drie mislukte passages op rij, opnieuw op weg naar een verrassende ...

170
170
'Gemiste kans topclubs: JPL-smaakmaker richting Bundesliga'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

91
91
DAZN dropt 'strategisch' bommetje: grote gevolgen voetbalkijker

Het Belgische profvoetbal zal ook volgend seizoen te zien zijn bij DAZN. Dat maakten advocaten van ...

181
181
'Rumoer bij Club Brugge: Leko helemaal klaar met één speler'

Club Brugge moet zich woensdagavond op eigen veld tegen KV Mechelen herpakken na de dure nederlaag ...

209
209
Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

74
74
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

20
20
Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

77
77
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

65
65
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

106
106
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

155
155
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

155
155
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

155
155
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

85
85
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

107
107
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

397
397
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

105
105
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

64
64
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

212
212
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

238
238
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

327
327
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

169
169

Meer sportnieuws