'STVV steekt serieuze stok tussen wielen KV Mechelen'

258 stemmen
'STVV steekt serieuze stok tussen wielen KV Mechelen'

De prima resultaten van vorig seizoen eisen hun tol bij STVV, waar een heuse leegloop plaatsvindt. Gelukkig voor de Kanaries blijkt toch niet iedereen van plan om het nest te verlaten.

Aboubakary Koita verhuist allicht naar AEK Athene, terwijl Mathias Delorge en Zion Suzuki op weg zijn naar Italië. Matte Smets en Jarne Steuckers maakten dan weer reeds een gevoelige overstap naar streekrivaal KRC Genk.

LEES OOK: Voetbalbond maakt refs speeldag 8 en 9 wereldkundig

KV Mechelen vangt bot

Daarmee houdt het echter niet op, want ook Rein Van Helden blijkt bijzonder gegeerd. Nadat hij eerder aan diverse topclubs werd gelinkt zou nu vooral KV Mechelen fel aan de mouw trekken van de 21-jarige centrale verdediger.

Alleen dreigt Malinwa, dat zopas cashte op Munshe Garananga en dringend op zoek is naar versterking achterin, achter het net te vissen. Tenslotte zou Van Helden van plan zijn om gewoon nog op post te blijven in Sint-Truiden.

STVV maakt statement

Volgens onder meer Het Nieuwsblad wil STVV een statement maken door hem aan boord te houden. Daarom zou het Van Helden, die zijn laatste contractjaar ingaat in Stayen, verbeterde voorwaarden hebben voorgeschoteld.

Een inspanning die onze landgenoot, die een overstap naar Mechelen volgens Het Laatste Nieuws nochtans eveneens zag zitten, kan smaken. Het Belang van Limburg bevestigt alvast dat beide partijen naar mekaar toegroeien.

Kans voor Van Helden

Net zoals zijn voorganger Thorsten Fink zou nieuwe coach Christian Lattanzio dan ook vol Van Helden zijn kaart willen trekken. Tim Matthys, wiens bod meteen geweigerd werd, dreigt dus van een kale reis thuis te zullen komen.

Wie zal volgend seizoen hoger eindigen in het klassement?

Meest recent

Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

10
10
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

46
46
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

153
153
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

111
111
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

58
58
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

195
195
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

76
76
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

229
229
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

89
89
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

59
59
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

16
16
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

40
40
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

97
97
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

471
471
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

97
97
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

82
82
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

225
225
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

88
88
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

77
77
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

140
140
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

94
94
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

45
45
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

68
68
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

410
410
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

72
72

Meer sportnieuws