'STVV steekt serieuze stok tussen wielen KV Mechelen'

door
'STVV steekt serieuze stok tussen wielen KV Mechelen'

De prima resultaten van vorig seizoen eisen hun tol bij STVV, waar een heuse leegloop plaatsvindt. Gelukkig voor de Kanaries blijkt toch niet iedereen van plan om het nest te verlaten.

Aboubakary Koita verhuist allicht naar AEK Athene, terwijl Mathias Delorge en Zion Suzuki op weg zijn naar Italië. Matte Smets en Jarne Steuckers maakten dan weer reeds een gevoelige overstap naar streekrivaal KRC Genk.

LEES OOK: Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

KV Mechelen vangt bot

Daarmee houdt het echter niet op, want ook Rein Van Helden blijkt bijzonder gegeerd. Nadat hij eerder aan diverse topclubs werd gelinkt zou nu vooral KV Mechelen fel aan de mouw trekken van de 21-jarige centrale verdediger.

Alleen dreigt Malinwa, dat zopas cashte op Munshe Garananga en dringend op zoek is naar versterking achterin, achter het net te vissen. Tenslotte zou Van Helden van plan zijn om gewoon nog op post te blijven in Sint-Truiden.

STVV maakt statement

Volgens onder meer Het Nieuwsblad wil STVV een statement maken door hem aan boord te houden. Daarom zou het Van Helden, die zijn laatste contractjaar ingaat in Stayen, verbeterde voorwaarden hebben voorgeschoteld.

Een inspanning die onze landgenoot, die een overstap naar Mechelen volgens Het Laatste Nieuws nochtans eveneens zag zitten, kan smaken. Het Belang van Limburg bevestigt alvast dat beide partijen naar mekaar toegroeien.

Kans voor Van Helden

Net zoals zijn voorganger Thorsten Fink zou nieuwe coach Christian Lattanzio dan ook vol Van Helden zijn kaart willen trekken. Tim Matthys, wiens bod meteen geweigerd werd, dreigt dus van een kale reis thuis te zullen komen.

Wie zal volgend seizoen hoger eindigen in het klassement?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

99
99
Leko ziet toch minpunt en waarschuwt Club Brugge

Club Brugge blijft aan de leiding in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart won met 2-0 van ...

13
13
Engelse pers ontploft door "meedogenloze" Doku

Jérémy Doku is on fire in Engeland. De Rode Duivel was vorige speeldag al belangrijk ...

48
48
Union SG rekent op doorbraak: Deschacht heeft geen ongelijk

Olivier Deschacht was onlangs in de populaire podcast Ongefilterd snoeihard voor de aanvallende ...

37
37
Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club

STVV verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge en het mocht tevreden zijn dat het geen pandoering ...

84
84
Francis Amuzu floreert: verrassende terugkeer naar JPL?

De zomermercato nadert en de Belgische clubs speuren de wereld rond naar versterking. Wie weet ...

123
123
'Geraerts plots in héél vieze papieren'

Karel Geraerts is momenteel trainer van de Franse tweedeklasser Stade Reims. De Belgische coach ...

86
86
Club Brugge blijft gefocust: ‘Niet naar Union kijken’

Club Brugge lijkt niet meer te stoppen richting landstitel. STVV werd met 2-0 geklopt, al had ...

133
133
Na lof van Nainggolan: volgende parel staat voor RSCA-debuut

RSC Anderlecht speelt namiddag in en tegen AA Gent. De Brusselaars zitten echter met een gigantisch ...

216
216
FC Barcelona ‘overklast’ Real Madrid: enorm verschil

Om 21u staat de grootste voetbalmatch ter wereld op het programma: FC Barcelona – Real Madrid. ...

155
155
Sibierski ontketend: megadeals op komst bij Anderlecht

Antoine Sibierski zet meteen de toon bij Anderlecht. De nieuwe sportief directeur wil slimme deals ...

437
437
Henry ziet twee absolute kleppers bij de Rode Duivels

Binnen een maandje start het WK. De Rode Duivels zitten in een groep met Iran, Nieuw-Zeeland en ...

156
156
Sibierski aan zet: Anderlecht beslist over aankoop verdediger

Bij RSC Anderlecht gaat Antoine Sibierski samen met de scouting heel wat knopen moeten doorhakken. ...

271
271
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

288
288
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

310
310
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hij is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

146
146
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

216
216
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

135
135
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

163
163
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

81
81
'Van Bommel dicht bij comeback: topclub lonkt'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

175
175
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

38
38
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

74
74
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

251
251
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

1431
1431
Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club Brugge kan vanavond een volgende grote stap richting landstitel zetten. Ze ontvangen STVV, dat ...

139
139

Meer sportnieuws