'STVV steekt serieuze stok tussen wielen KV Mechelen'

door
'STVV steekt serieuze stok tussen wielen KV Mechelen'

De prima resultaten van vorig seizoen eisen hun tol bij STVV, waar een heuse leegloop plaatsvindt. Gelukkig voor de Kanaries blijkt toch niet iedereen van plan om het nest te verlaten.

Aboubakary Koita verhuist allicht naar AEK Athene, terwijl Mathias Delorge en Zion Suzuki op weg zijn naar Italië. Matte Smets en Jarne Steuckers maakten dan weer reeds een gevoelige overstap naar streekrivaal KRC Genk.

LEES OOK: Money time in JPL: aanduidingen refs speeldag 28 bekend

KV Mechelen vangt bot

Daarmee houdt het echter niet op, want ook Rein Van Helden blijkt bijzonder gegeerd. Nadat hij eerder aan diverse topclubs werd gelinkt zou nu vooral KV Mechelen fel aan de mouw trekken van de 21-jarige centrale verdediger.

Alleen dreigt Malinwa, dat zopas cashte op Munshe Garananga en dringend op zoek is naar versterking achterin, achter het net te vissen. Tenslotte zou Van Helden van plan zijn om gewoon nog op post te blijven in Sint-Truiden.

STVV maakt statement

Volgens onder meer Het Nieuwsblad wil STVV een statement maken door hem aan boord te houden. Daarom zou het Van Helden, die zijn laatste contractjaar ingaat in Stayen, verbeterde voorwaarden hebben voorgeschoteld.

Een inspanning die onze landgenoot, die een overstap naar Mechelen volgens Het Laatste Nieuws nochtans eveneens zag zitten, kan smaken. Het Belang van Limburg bevestigt alvast dat beide partijen naar mekaar toegroeien.

Kans voor Van Helden

Net zoals zijn voorganger Thorsten Fink zou nieuwe coach Christian Lattanzio dan ook vol Van Helden zijn kaart willen trekken. Tim Matthys, wiens bod meteen geweigerd werd, dreigt dus van een kale reis thuis te zullen komen.

Wie zal volgend seizoen hoger eindigen in het klassement?

Meest recent

Jubilaris Burgess reageert na bijzondere hoofdrol

Union blijft voorlopig op titelkoers liggen. De landskampioen zag de voorbije weken zijn voorsprong ...

29
29
Genk vreest voor top zes: Smets doet oproep

KRC Genk veroverde vorige week de zesde plaats met een klinkende zege tegen AA Gent, maar kan die ...

95
95
Werd Union bevoordeeld? "Altijd rood voor Burgess"

Union heeft zaterdag een uitstekende zaak gedaan, want met een zege tegen Genk behoudt het dit ...

125
125
Doku zet City op weg naar bekerwinst, Barça dankt Yamal

In het buitenland hebben Manchester City en FC Barcelona een goede zaak gedaan. City bekert verder ...

20
20
Union zet druk op concurrentie, Genk doet dramatische zaak

Union heeft vanavond de druk nog wat opgevoerd richting de concurrentie. De landskampioen pakte ...

56
56
'Club Luik herhaalt succesrecept Bertaccini en Diouf'

De voorbije jaren bleek Club Luik een zeer opvallende kweekvijver van doelpuntenmakers. Met Adriano ...

19
19
Wéér gelijkspel voor Ferrera: "Frustrerend"

Vorige week verraste FCV Dender door Hayk Milkon nog op straat te zetten. Yannick Ferrera kreeg de ...

19
19
Lommel baalt na turbulent slot in CPL, KVK met gouden punt

De promotiestrijd in de Challenger Pro League leek vanavond lange tijd nog wat spannender te worden. ...

55
55
Hollywoodploeg Wrexham grijpt net naast stunt tegen Chelsea

Sinds Hollywoodacteurs Ryan Reynolds en Rob McElhenney in 2020 de club overnamen, beleeft Wrexham ...

17
17
Charleroi mag kruis maken over PO1: Cornelis ziet verklaring

Voor Charleroi lijkt de droom om de Champions' Play-Off te spelen definitief voorbij. Ze konden ...

20
20
David geeft Union hoop met update over blessure

Union liet de voorbije weken enkele steken vallen en zag daardoor concurrenten Club Brugge en STVV ...

30
30
Ongeloof bij Mazzu: "Ik begrijp niet hoe we hier verliezen"

OH Leuven heeft zaterdag nagelaten om een uitstekende zaak te doen in de strijd om het behoud. Het ...

29
29
Opmerkelijke dubbelrol: Proto komt met verklaring

Bij Anderlecht is het dezer dagen behelpen na het ontslag van Besnik Hasi en het vertrek van ...

33
33
Spanning en VAR-chaos: Dender en Charleroi gefrustreerd

Na een zinderende wedstrijd, met heel wat VAR-spektakel, zijn zowel Dender als Charleroi met een ...

42
42
Arteta geeft hint over blessure Trossard

Arsenal rekende zaterdag in de FA Cup wel af met derdeklasser Mansfield Town, maar kwam niet zonder ...

16
16
‘Anderlecht in vieze papieren: Coucke richt ravage aan’

Marc Coucke zegt dat hij zich niet met de sportieve keuzes van Anderlecht bemoeit. Maar door de ...

324
324
Hevige clash: Union ontvangt Genk zonder cruciale pionnen

Met een echte topper sluiten Union en Racing Genk zo meteen het zaterdagvoetbal af in de Jupiler Pro ...

56
56
Anderlecht zit op de blaren: "Ze reageerden niet..."

Bij RSC Anderlecht was het opvallend dat ze in 2026 bij de Futures plots heel wat buitenlandse ...

134
134
Louwagie dropt JPL-bom: moeilijke jaren op komst

Héél veel clubs in België leven ver boven hun stand. Wanbeleid van de bovenste ...

303
303
Ajax zakt door het ijs: Godts en co huiveren na wanprestatie

Bij Ajax lijkt het stilaan weer van kwaad naar erger te gaan. De club uit Amsterdam ging in de ...

31
31
Tessa Wullaert verbluft iedereen met unieke mijlpaal

Ze is al jaren het gezicht van het Belgische vrouwenvoetbal en zaterdagavond zette Tessa Wullaert ...

43
43
Lange verklapt: "Club Brugge polste naar deze wereldtoppers"

Rune Lange speelde verschillende jaren bij Club Brugge. Hij was na zijn carrière ook even ...

344
344
Lierse zet Lisp in lichterlaaie met deugddoende zege

Na een moeizame wedstrijd schijnt de zon weer aan de horizon boven het Lisp. De Pallieters wonnen ...

55
55
Mazzu vloekt stevig: Westerlo klopt op deur van PO1

Gaat Westerlo nog voor een klein voetbalmirakel zorgen? De Kemphanen zijn de laatste weken stevig op ...

64
64
Charleroi broedt op stevige revanche, Dender in acuut gevaar

Dender en Sporting Charleroi staan zo meteen tegenover elkaar in een geladen duel in de Jupiler Pro ...

14
14

Meer sportnieuws