‘KV Mechelen bekampt Belgische top en pusht STVV’

290 stemmen
‘KV Mechelen bekampt Belgische top en pusht STVV’

KV Mechelen ziet verschillende spelers vertrekken deze zomermercato en Malinwa zoekt op de transfermarkt naar kwaliteitsinjecties. Bovenaan het verlanglijstje staat Rein Van Helden van Sint-Truiden VV.

Van Helden kende een sterk seizoen bij STVV en ook de gehele Belgische top werd eerder al genoemd voor de verdediger. Vooral het KRC Genk van voormalige Kanarie Thorsten Fink is een kandidaat. KV Mechelen duwt echter door voor Van Helden.

LEES OOK: STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Pushen

Volgens journalist Sacha Tavolieri is KV Mechelen STVV aan het pushen om een deal te bekomen, ook al maken de Kanaries het Malinwa niet gemakkelijk. De 21-jarige centrale verdediger heeft nog een contract tot 2025 met een marktwaarde van 2,5 miljoen euro.

De Belgische jeugdinternational is een jeugdproduct van STVV en na een huurperiode bij het Nederlandse MVV brak hij volledig door in de Jupiler Pro League. Zijn broer Mats Van Helden speelt overigens al bij Jong KV Mechelen in Eerste Nationale.

Vertrekkers

KV Mechelen heeft veel concurrentie voor Van Helden, maar hoopt STVV tot een overeenkomst te pushen. Malinwa ziet verschillende spelers vertrekken waaronder centrale verdediger Munashe Garananga. Na een halfjaar vangt KVM al het tienvoudige van wat het had betaald.

Malinwa is aldus naarstig op zoek naar een centrale verdediger en ziet in Van Helden de ideale kandidaat. Het vangt zo’n vier miljoen euro plus één miljoen euro aan bonussen voor Garanga dus er is een mooi budget beschikbaar om STVV te overtuigen.

🚀

Een goede speler voor KV Mechelen?

Meest recent

Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

2
2
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

26
26
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

39
39
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

11
11
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

257
257
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

112
112
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

28
28
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

28
28
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

22
22
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

84
84
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

180
180
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

471
471
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

60
60
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

305
305
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

71
71
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

226
226
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

680
680
Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

366
366
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

442
442
'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

620
620
'Premier League op stelten: monsterlijk transferplan City'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

279
279
Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK

Jérémy Doku staat op het WK voor één van de mooiste momenten uit zijn ...

93
93
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, Liverpool wil Duivel'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

399
399
Ongeziene stats Messi: hattrick krijgt extra glans

Lionel Messi is het WK uitstekend begonnen met Argentinië. De aanvaller is op zijn 38e nog ...

25
25
‘Oorlog in Portugal: Ronaldo, Fernandes en Neves clashen’

Het gaat van kwaad naar erger met Portugal na het gelijkspel tegen DR Congo. Bondscoach Roberto ...

168
168

Meer sportnieuws