‘KV Mechelen bekampt Belgische top en pusht STVV’

290
‘KV Mechelen bekampt Belgische top en pusht STVV’

KV Mechelen ziet verschillende spelers vertrekken deze zomermercato en Malinwa zoekt op de transfermarkt naar kwaliteitsinjecties. Bovenaan het verlanglijstje staat Rein Van Helden van Sint-Truiden VV.

Van Helden kende een sterk seizoen bij STVV en ook de gehele Belgische top werd eerder al genoemd voor de verdediger. Vooral het KRC Genk van voormalige Kanarie Thorsten Fink is een kandidaat. KV Mechelen duwt echter door voor Van Helden.

LEES OOK: Antwerp weer bij af: "Moeten voor de spiegel gaan staan"

Pushen

Volgens journalist Sacha Tavolieri is KV Mechelen STVV aan het pushen om een deal te bekomen, ook al maken de Kanaries het Malinwa niet gemakkelijk. De 21-jarige centrale verdediger heeft nog een contract tot 2025 met een marktwaarde van 2,5 miljoen euro.

De Belgische jeugdinternational is een jeugdproduct van STVV en na een huurperiode bij het Nederlandse MVV brak hij volledig door in de Jupiler Pro League. Zijn broer Mats Van Helden speelt overigens al bij Jong KV Mechelen in Eerste Nationale.

Vertrekkers

KV Mechelen heeft veel concurrentie voor Van Helden, maar hoopt STVV tot een overeenkomst te pushen. Malinwa ziet verschillende spelers vertrekken waaronder centrale verdediger Munashe Garananga. Na een halfjaar vangt KVM al het tienvoudige van wat het had betaald.

Malinwa is aldus naarstig op zoek naar een centrale verdediger en ziet in Van Helden de ideale kandidaat. Het vangt zo’n vier miljoen euro plus één miljoen euro aan bonussen voor Garanga dus er is een mooi budget beschikbaar om STVV te overtuigen.

Een goede speler voor KV Mechelen?

Meest recent

Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

28
28
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

10
10
Charlotte Van Looy in relatiecrisis: Van Gucht in zak en as

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

9
9
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

59
59
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

19
19
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

42
42
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

27
27
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

150
150
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

37
37
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

64
64
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

186
186
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

114
114
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

66
66
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

203
203
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

185
185
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

31
31
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

247
247
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

139
139
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

225
225
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

243
243
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

298
298
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

251
251
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

329
329
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

506
506
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

230
230

Meer sportnieuws