Waanzinnig: ‘PSG ziet 200 (!) miljoen geweigerd worden’

door
Waanzinnig: ‘PSG ziet 200 (!) miljoen geweigerd worden’

Paris Saint-Germain zag superster Kylian Mbappé gratis naar Real Madrid vertrekken en de Franse grootmacht wil deze zomertransferperiode flink uitpakken. De oliedollars liggen alvast klaar.

Volgens Italiaanse media zwierde PSG een bod van 200 (!) miljoen euro op tafel voor Khvicha Kvaratskhelia en ex-Charleroi-aanvaller Victor Osimhen. Napoli en kleurrijke voorzitter De Laurentiis weigerden dat bod echter.

Géén deal

Osimhen is op weg naar de exit bij Napoli en verschillende Europese topclubs liggen op de loer. Na het vertrek van Mbappé is PSG op zoek naar een nieuwe aanvalsleider. De Fransen willen echter ook het Georgische dribbelwonder Kvaratskhelia binnenhalen met een dubbeldeal van enorme proporties.

Zo wilden de Parijzenaars maar liefst 200 miljoen euro op tafel kletsen voor het duo. Napoli is echter bereid enkel Osimhen te verkopen. De Nigeriaanse goaltjesdief leeft al een tijdje in onvrede met de club en de Napolitaanse supporters. Een vertrek deze zomer lijkt onafwendbaar.

LEES OOK: Jonge Duivel pijnigt Paris Saint-Germain: L'Equipe lyrisch

Lamine Yamal?

Dat PSG met geld gaat smijten is alvast duidelijk. Eerder kwam het gerucht ook al naar buiten dat de club een slordige 250 miljoen euro over heeft voor supertalent Lamine Yamal. De aanvaller van FC Barcelona steelt de show op het Europees Kampioenschap en PSG wil hem graag binnenhalen als nieuwste superster.

Is PSG een goede club voor Osimhen?

Meest recent

STVV ontdekt volgende diamant: "Mooie toekomst"

STVV speelde alweer een goede partij en pakte oververdiend een punt tegen RSC Anderlecht. Het ...

4
4
'Standard zet grote stap: héél hoog bezoek uit Engeland'

Standard werd een aantal jaren geleid door de Amerikaanse oplichters van 777 Partners. De Rouches ...

81
81
De Bruyne hoort woorden die hem even stil maken

Vorig weekend leed Napoli een pijnlijke nederlaag op het veld van Torino. Daar kon ook Kevin De ...

55
55
Coucke krijgt bizarre tip: "Haal hem als sportief directeur"

Bij RSC Anderlecht gaat er dit seizoen nog het een en ander gebeuren. Marc Coucke heeft de eerste ...

144
144
Tom Waes emotioneel: Kinderen pakken plots stevig uit

Tom Waes kennen we in Vlaanderen als een man van vele talenten en ontelbaar veel uitdagingen. Zo ...

10
10
Union SG gaat voor énorme stunt: Burgess verklaart hoe

Union SG speelt morgenavond om 21u in het Lotto Park tegen Internazionale. Een loodzware opdracht. ...

38
38
Crisis Antwerp houdt aan: Wils laat zich uit over ontslag

Royal Antwerp FC verkeert momenteel in degradatiegevaar. Een blamage voor de Great Old. De positie ...

180
180
Deschacht: "Hij is niet goed genoeg voor Anderlecht"

Olivier Deschacht pakte maar liefst acht landstitels met RSC Anderlecht. In die periode was RSCA nog ...

212
212
Standard dompelt Antwerp in zeer grote crisis

Standard en Royal Antwerp FC speelden om 15u de resterende zes minuten van de gestaakte partij van ...

342
342
Hubert waarschuwt Union: "We moeten lessen trekken"

David Hubert beleefde vorig weekend een geslaagd debuut als trainer van Union met een zege tegen ...

21
21
Albert doet keiharde vaststelling over Hasi

Het blijft een seizoen met vallen en opstaan voor Anderlecht. Paars-Wit liet zondag nog maar eens ...

184
184
'Antwerp slikt extra domper voor clash met Standard'

Om 15u staat er nog even voetbal op het programma in de Jupiler Pro League op het programma. Dan ...

244
244
Lammens spreekt voor het eerst na knallende start bij United

Hij moest enkele weken wachten op zijn kans bij Manchester United, maar intussen heeft Senne Lammens ...

91
91
Goots schrikt zich rot: Gheysens belt met pikante boodschap

“Ik verslikte me, ook al was mijn koffie al op,” zo liet Goots zopas optekenen bij GVA. ...

270
270
Harde conclusie Fink: "Kwestie van maturiteit"

Bij KRC Genk slagen ze er dit seizoen maar niet in om regelmaat in de prestaties te krijgen. Voor de ...

109
109
Vlaamse en Waalse pers in de clinch over tirade Wilmots

Om 15u werken Standard en Antwerp nog de laatste minuten af van hun onderlinge confrontatie. Vrijdag ...

240
240
Hasi trekt straffe vergelijking: "Al gezien bij Tielemans"

Anderlecht zag afgelopen weekend de kloof met Union en Club Brugge weer oplopen, want het raakte ...

156
156
Degryse vreest rampscenario voor Club Brugge

Er staat deze week weer Europees voetbal op het programma. In de Champions League staan de twee ...

346
346
Ophef in Lokeren: TV-deelname Nainggolan beroert iedereen

Radja Nainggolan, voormalig Rode Duivel en huidig speler van Sporting Lokeren, verschijnt vanavond ...

171
171
TRANSFERUURTJE: 'Droomjob Kompany, icoon terug bij Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

336
336
Leko gaat te ver bij KAA Gent: “Niet de juiste aanpak"

KAA Gent ging afgelopen speeldag pijnlijk onderuit tegen Zulte Waregem. De promovendus gaf een pak ...

371
371
Wéér ontslag: Deila ook in de VS genadeloos op de schop

Ronny Deila heeft een verleden in de België bij Standard Luik en Club Brugge. Bij die ...

83
83
Goud in handen: Anderlecht-talenten schrijven geschiedenis

Op het WK U20 heeft Marokko geschiedenis geschreven. Met Ali Maamar (RSC Anderlecht) en Yassine ...

166
166
JPL-stunt in de maak? Vandenbempt ziet grote kans

Heel wat Belgische (sub)topclubs stellen toch stevig teleur dit seizoen. Ploegen als RSC Anderlecht, ...

286
286
Bertaccini misnoegd: "We missen hem bij Anderlecht"

Adriano Bertaccini was misschien wel de speler die het meest teleurgesteld was bij RSC Anderlecht na ...

396
396

Meer sportnieuws