Waanzinnig: ‘PSG ziet 200 (!) miljoen geweigerd worden’

door
Waanzinnig: ‘PSG ziet 200 (!) miljoen geweigerd worden’

Paris Saint-Germain zag superster Kylian Mbappé gratis naar Real Madrid vertrekken en de Franse grootmacht wil deze zomertransferperiode flink uitpakken. De oliedollars liggen alvast klaar.

Volgens Italiaanse media zwierde PSG een bod van 200 (!) miljoen euro op tafel voor Khvicha Kvaratskhelia en ex-Charleroi-aanvaller Victor Osimhen. Napoli en kleurrijke voorzitter De Laurentiis weigerden dat bod echter.

Géén deal

Osimhen is op weg naar de exit bij Napoli en verschillende Europese topclubs liggen op de loer. Na het vertrek van Mbappé is PSG op zoek naar een nieuwe aanvalsleider. De Fransen willen echter ook het Georgische dribbelwonder Kvaratskhelia binnenhalen met een dubbeldeal van enorme proporties.

Zo wilden de Parijzenaars maar liefst 200 miljoen euro op tafel kletsen voor het duo. Napoli is echter bereid enkel Osimhen te verkopen. De Nigeriaanse goaltjesdief leeft al een tijdje in onvrede met de club en de Napolitaanse supporters. Een vertrek deze zomer lijkt onafwendbaar.

LEES OOK: Garcia geeft belangrijke update over Lukaku en De Bruyne

Lamine Yamal?

Dat PSG met geld gaat smijten is alvast duidelijk. Eerder kwam het gerucht ook al naar buiten dat de club een slordige 250 miljoen euro over heeft voor supertalent Lamine Yamal. De aanvaller van FC Barcelona steelt de show op het Europees Kampioenschap en PSG wil hem graag binnenhalen als nieuwste superster.

Is PSG een goede club voor Osimhen?

Meest recent

Real beleeft rampavond met nederlaag en 2 rode kaarten

Thibaut Courtois heeft zondagavond geen heldenrol kunnen opeisen bij Real Madrid. De Rode Duivel kon ...

13
13
Napoli wint kraker en grijpt weer de macht in Serie A

De titelstrijd in de Serie A blijft dit seizoen razend spannend. Zondagavond heeft titelverdediger ...

10
10
Harde woorden bij Genk: "Er stond geen ploeg op het veld"

KRC Genk leek in een betere periode te zitten, maar heeft op enkele dagen tijd twee stevige ...

93
93
Mazzu baalt hard: "Twee verloren punten voor ons"

OH Leuven heeft zondag de kans laten liggen om een uitstekende zaak te doen in het klassement. Het ...

12
12
Stevige waarschuwing Duivels: "Wij gaan voor eerste plaats"

De Rode Duivels ontdekten de voorbije dagen hun parcours op het WK van volgende zomer. In de ...

83
83
Antwerp kan plots dromen: "Dan is er veel mogelijk"

Twee weken geleden leek Antwerp nog dood en begraven, maar sindsdien is de Great Old weer helemaal ...

148
148
Pijnlijke remise: OHL & Essevee blijven in zelfde bedje ziek

OHL en Zulte Waregem blijven opnieuw met een zure nasmaak achter. Beide ploegen snakten naar een ...

37
37
Charai verklaart hoe plan tegen Anderlecht werkte

KVC Westerlo gaf voetballes aan RSC Anderlecht. Het werd een ouderwetse pot voetbal in 't Kuipje, ...

94
94
Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

De Bosuil ademde zondagavond pure nostalgie en nieuw elan. De heropening van de mythische Tribune 2 ...

186
186
Vanderbiest lacht, De Mil baalt: "Geen recht van spreken"

KV Mechelen deed een goede zaak door met 1-0 te winnen van Sporting Charleroi. De Zebra's baalden, ...

74
74
Nederland in de ban van ‘opvolger’ Koeman: 'droomkandidaat'

In Nederland maken ze zich klaar voor het WK 2026. Oranje zit in een groep met Japan, Tunesië ...

46
46
'JPL-topclubs krijgen buitenkans bij ‘Chelsea-imperium''

Chelsea en Straatsburg hebben dezelfde eigenaars. Het is er een komen en gaan van spelers. Misschien ...

130
130
Hasi messcherp voor eigen ploeg na absolute wanprestatie

Een wanprestatie van de bovenste plank. Anders kan je de prestatie van RSC Anderlecht op het veld ...

276
276
Jacques maakt straffe plannen van Antwerp bekend

Royal Antwerp FC heeft vanavond zijn nieuwe tribune officieel geopend. De Great Old kan nu 21.000 ...

254
254
Coosemans loopt leeg na afgang Anderlecht: "Enorme blamage"

Voor RSC Anderlecht is de 17de speeldag van de Jupiler Pro League uitgedraaid op een nachtmerrie. Zo ...

184
184
1 op 10! Kranten halen sloophamer boven voor RSCA-schlemiel

Na zes opeenvolgende overwinningen, is RSC Anderlecht op pijnlijke wijze van zijn paars-witte wolk ...

473
473
Scorende Lokonga goud waard, discutabele goal redt De Cuyper en co

Na enkele lastige seizoenen, heeft Albert Sambi Lokonga zijn voetbalgeluk terug gevonden bij ...

39
39
KV Kortrijk doet slechte zaak in CPL na Luikse nachtmerrie

Na de nederlaag van Beerschot konden de Kerels steviger op de tweede plek komen en weer dichter bij ...

225
225
Anderlecht zakt door het ijs: ’t Kuipje wordt weer spookhuis

In Het Kuipje werd Anderlecht (niet voor het eerst in zijn geschiedenis) compleet weggespoeld door ...

154
154
Twee wissels bij Antwerp, keeperswissel bij Genk

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een aantrekkelijke affiche op het programma. Zo kruist ...

171
171
Protest Anderlecht terecht? De Bilde velt verdict penaltyfase

Door de slippers van Club Brugge en Union SG, kon RSC Anderlecht zondagnamiddag opnieuw gouden zaken ...

243
243
Anderlecht-drama op Westerlo: titularis de grond ingeboord

RSC Anderlecht kreeg zondagnamiddag dé kans om beslag te leggen op de tweede plaats in de ...

360
360
"Onzichtbaar" - sterkhouder dik gebuisd bij kwakkelend Club

De bekeroverwinning op OH Leuven heeft dan toch niet de gewenste ommekeer ingeleid bij Club Brugge. ...

328
328
'Salah-bom zindert na: Liverpool wil nieuwe steraanvaller'

Liverpool FC blijft de tegenvallende resultaten opstapelen en heeft nu ook nog eens te maken met een ...

140
140
Radja Boom Boom: Nainggolan pegelt Lokeren voorbij Jong Gent

In de Challenger Pro League heeft KSC Lokeren beslag gelegd op de achtste plaats in het klassement. ...

102
102

Meer sportnieuws