Zulte Waregem aast op wraak: “Dat heeft ons genekt”

door
Zulte Waregem aast op wraak: “Dat heeft ons genekt”

Zulte Waregem gaat komend seizoen weer vol voor de promotie naar de Jupiler Pro League. Essevee steekt die ambities ook niet onder stoelen of banken.

Nicolas Rommens kende een pechseizoen met veel blessureleed en wil samen met Zulte wraak nemen op afgelopen seizoen. De 29-jarige middenvelder sprak met Het Nieuwsblad.

LEES OOK: Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Wraak

Zulte Waregem hoopte vorig seizoen al te promoveren, maar stuitte op teleurstelling. Essevee en Rommens willen wraak. “En je kunt er niet omheen dat we dit seizoen wel ons doel willen behalen, zonder dat we dit expliciet zullen uitspreken. Dat is in de spelersgroep ook al uitgebreid besproken. Maar als Zulte Waregem... Kijk naar de accommodatie – tja, dan weet je het wel.”

Rommens weet ook wat het struikelblok van vorig jaar was. “Op de open trainingsdag heeft onze coach het echt mooi verwoord: we moeten niets maar we willen vooral heel graag. Op die manier leggen we niet meteen enorm veel druk op onze schouders. Of ons dat vorig seizoen heeft genekt? Ach, vorig jaar was het ook gewoon een enorme samenloop van omstandigheden. Het lag toen zeker niet alleen aan de druk.”

Titelkandidaat

Het is duidelijk dat Zulte Waregem weer een titelkandidaat is in de Challenger Pro League. Rommens hoopt alvast ook op een persoonlijk beter seizoen na veel blessureleed. “Ik heb nu echt veel goesting en geniet echt van deze voorbereiding. Vorig seizoen had ik inderdaad veel pech door een blessure die lang aansleepte, maar nu heb ik er echt zin in om er weer in te vliegen.”

Zie jij Zulte volgend seizoen promoveren naar de JPL?

Meest recent

'Club Brugge zoekt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

60
60
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

165
165
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

193
193
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

69
69
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

131
131
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

22
22
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

100
100
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

276
276
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

69
69
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

132
132
Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

173
173
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

193
193
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

91
91
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

80
80
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

220
220
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

268
268
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

156
156
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

215
215
Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

184
184
Dick Advocaat verrast: ex-trainer Anderlecht naar WK

Komende zomer wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de eerste keer het WK met 48 ...

31
31
Bezorgt crisis alsnog Anderlecht zijn verhoopte trainer?

Anderlecht had gehoopt om snel een opvolger te vinden voor Besnik Hasi, maar dat bleek toch lastiger ...

287
287
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

257
257
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

353
353
Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

Dick Advocaat (78) heeft een verleden bij de Belgische nationale ploeg waar hij uiteindelijk werd ...

102
102
Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Het was een schrikwekkend beeld afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League: Konstantinos Karetsas ...

467
467

Meer sportnieuws