Zulte Waregem aast op wraak: “Dat heeft ons genekt”

473
Zulte Waregem aast op wraak: “Dat heeft ons genekt”

Zulte Waregem gaat komend seizoen weer vol voor de promotie naar de Jupiler Pro League. Essevee steekt die ambities ook niet onder stoelen of banken.

Nicolas Rommens kende een pechseizoen met veel blessureleed en wil samen met Zulte wraak nemen op afgelopen seizoen. De 29-jarige middenvelder sprak met Het Nieuwsblad.

LEES OOK: ‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Wraak

Zulte Waregem hoopte vorig seizoen al te promoveren, maar stuitte op teleurstelling. Essevee en Rommens willen wraak. “En je kunt er niet omheen dat we dit seizoen wel ons doel willen behalen, zonder dat we dit expliciet zullen uitspreken. Dat is in de spelersgroep ook al uitgebreid besproken. Maar als Zulte Waregem... Kijk naar de accommodatie – tja, dan weet je het wel.”

Rommens weet ook wat het struikelblok van vorig jaar was. “Op de open trainingsdag heeft onze coach het echt mooi verwoord: we moeten niets maar we willen vooral heel graag. Op die manier leggen we niet meteen enorm veel druk op onze schouders. Of ons dat vorig seizoen heeft genekt? Ach, vorig jaar was het ook gewoon een enorme samenloop van omstandigheden. Het lag toen zeker niet alleen aan de druk.”

Titelkandidaat

Het is duidelijk dat Zulte Waregem weer een titelkandidaat is in de Challenger Pro League. Rommens hoopt alvast ook op een persoonlijk beter seizoen na veel blessureleed. “Ik heb nu echt veel goesting en geniet echt van deze voorbereiding. Vorig seizoen had ik inderdaad veel pech door een blessure die lang aansleepte, maar nu heb ik er echt zin in om er weer in te vliegen.”

Zie jij Zulte volgend seizoen promoveren naar de JPL?

Meest recent

Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

50
50
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

92
92
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

123
123
KV Kortijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

31
31
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

170
170
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

70
70
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

23
23
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

25
25
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

21
21
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

26
26
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

89
89
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

75
75
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

51
51
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

26
26
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

25
25
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

31
31
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

120
120
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

41
41
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

245
245
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

106
106
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

210
210
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

80
80
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

70
70
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

247
247

Meer sportnieuws