Zulte Waregem aast op wraak: “Dat heeft ons genekt”

door
Zulte Waregem aast op wraak: “Dat heeft ons genekt”

Zulte Waregem gaat komend seizoen weer vol voor de promotie naar de Jupiler Pro League. Essevee steekt die ambities ook niet onder stoelen of banken.

Nicolas Rommens kende een pechseizoen met veel blessureleed en wil samen met Zulte wraak nemen op afgelopen seizoen. De 29-jarige middenvelder sprak met Het Nieuwsblad.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Transfers bij Club, jackpot voor RSCA'

Wraak

Zulte Waregem hoopte vorig seizoen al te promoveren, maar stuitte op teleurstelling. Essevee en Rommens willen wraak. “En je kunt er niet omheen dat we dit seizoen wel ons doel willen behalen, zonder dat we dit expliciet zullen uitspreken. Dat is in de spelersgroep ook al uitgebreid besproken. Maar als Zulte Waregem... Kijk naar de accommodatie – tja, dan weet je het wel.”

Rommens weet ook wat het struikelblok van vorig jaar was. “Op de open trainingsdag heeft onze coach het echt mooi verwoord: we moeten niets maar we willen vooral heel graag. Op die manier leggen we niet meteen enorm veel druk op onze schouders. Of ons dat vorig seizoen heeft genekt? Ach, vorig jaar was het ook gewoon een enorme samenloop van omstandigheden. Het lag toen zeker niet alleen aan de druk.”

Titelkandidaat

Het is duidelijk dat Zulte Waregem weer een titelkandidaat is in de Challenger Pro League. Rommens hoopt alvast ook op een persoonlijk beter seizoen na veel blessureleed. “Ik heb nu echt veel goesting en geniet echt van deze voorbereiding. Vorig seizoen had ik inderdaad veel pech door een blessure die lang aansleepte, maar nu heb ik er echt zin in om er weer in te vliegen.”

Zie jij Zulte volgend seizoen promoveren naar de JPL?

Meest recent

'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

4
4
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

66
66
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

18
18
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

119
119
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

36
36
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

54
54
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

156
156
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

106
106
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

151
151
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

459
459
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

87
87
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

423
423
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

133
133
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

190
190
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

142
142
Straffe comeback: zingende ref blaast iedereen omver

Een bekende scheidsrechter uit Nederland had nooit gedacht dat één zondagmiddag zijn ...

18
18
‘Toekomst Saelemaekers bekend: Duivel maakt knaller’

Alexis Saelemaekers maakte de overstap van RSC Anderlecht naar AC Milan, maar de afgelopen seizoenen ...

128
128
Sonck roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

RSC Anderlecht won vorige speeldag van Union SG. Het was al een tijdje geleden dat Paars-Wit de ...

362
362
Standard komt met statement over kandidaat-investeerders

Standard Luik is nog steeds op zoek naar nieuwe investeerders. De afgelopen dagen kwam nieuws naar ...

140
140
Parys stampt na op DAZN: Pro League doet deur dicht

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder. Het tv-contract werd stopgezet door het ...

599
599
Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

RSC Anderlecht wist vorige speeldag rivaal en competitieleider Union SG opzij te zetten in de ...

200
200
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

245
245
Oosting krijgt meteen grote verrassing bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag in het Jan Breydelstadion van Club Brugge. Na het ontslag van ...

248
248
Nucleaire ontploffing: oorlog Brys en Eto’o gaat verder

De oorlog tussen Marc Brys en Samuel Eto’o bij Kameroen is al een tijdje aan de gang. Die ...

140
140
KV Mechelen zorgt voor enorme rel: speler in shock

KV Mechelen heeft met Mauro Lenaerts al een eerste wintertransfer binnen. De aanvaller komt in ...

379
379

Meer sportnieuws