'Club Brugge ziet 'done deal' alsnog door vingers glippen'

534 stemmen
'Club Brugge ziet 'done deal' alsnog door vingers glippen'

Club Brugge staat op het punt om Gustaf Nilsson los te weken bij Union, al blijft het voorlopig toch nog met twee woorden spreken. Tenslotte ondervond Dévy Rigaux de voorbije dagen nogmaals dat een deal pas rond is wanneer alle handtekeningen op papier staan.

Zo leek de landskampioen even Ngal'ayel Mukau weg te zullen plukken bij KV Mechelen, tot de middenvelder op de valreep een transfer naar het buitenland bleek te verkiezen. Naar verluidt voert Malinwa momenteel gesprekken met onder meer Lille omtrent Mukau.

LEES OOK: Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Srdanovic niet naar Brugge

Ook in een ander dossier vist Club nu alsnog achter het net. Een aantal maanden geleden geraakte reeds bekend dat Loun Srdanovic in huis zou worden gehaald. Toen klonk het nog dat de 17-jarige rechtsachter weldra een driejarige verbintenis zou ondertekenen.

Dat blijkt dan toch niet het geval. Volgens het Zwitserse medium K Media, dat ook als eerste het gerucht omtrent hun jonge landgenoot de wereld instuurde, zou Srdanovic zijn kar hebben gekeerd en besloten hebben om zijn contract bij Servette alsnog te verlengen.

Buitenlanders bij Club NXT

Hoewel hij op een zucht stond van een overstap naar Jan Breydel zou het vooruitzicht om geïntegreerd te worden bij het eerste elftal de jeugdinternational hebben overtuigd. Bij de Bruggelingen zou hij wellicht eerst nog verder ervaring moeten opdoen bij Club NXT.

Dat vond met Siebe Wylin intussen al een andere rechtsback, al blijft Blauw-Zwart er ook volop inzetten op buitenlandse talenten. Zopas werd Shandre Campbell nog toegevoegd aan de mix met onder andere Yameogo, Granados, Faraas, Lund Jensen en Barbera.

Club moet blijven inzetten op buitenlandse talenten bij Club NXT

Meest recent

Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

11
11
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

104
104
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

21
21
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

17
17
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

40
40
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

77
77
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

167
167
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

646
646
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

114
114
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

206
206
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

161
161
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

145
145
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

260
260
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

40
40
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

44
44
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

169
169
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

508
508
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

248
248
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

232
232
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

140
140
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

90
90
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

469
469
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

343
343
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

149
149
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

143
143

Meer sportnieuws