'Club Brugge ziet 'done deal' alsnog door vingers glippen'

534 stemmen
'Club Brugge ziet 'done deal' alsnog door vingers glippen'

Club Brugge staat op het punt om Gustaf Nilsson los te weken bij Union, al blijft het voorlopig toch nog met twee woorden spreken. Tenslotte ondervond Dévy Rigaux de voorbije dagen nogmaals dat een deal pas rond is wanneer alle handtekeningen op papier staan.

Zo leek de landskampioen even Ngal'ayel Mukau weg te zullen plukken bij KV Mechelen, tot de middenvelder op de valreep een transfer naar het buitenland bleek te verkiezen. Naar verluidt voert Malinwa momenteel gesprekken met onder meer Lille omtrent Mukau.

LEES OOK: Club Brugge ziet volgende jonge WK-ganger vertrekken

Srdanovic niet naar Brugge

Ook in een ander dossier vist Club nu alsnog achter het net. Een aantal maanden geleden geraakte reeds bekend dat Loun Srdanovic in huis zou worden gehaald. Toen klonk het nog dat de 17-jarige rechtsachter weldra een driejarige verbintenis zou ondertekenen.

Dat blijkt dan toch niet het geval. Volgens het Zwitserse medium K Media, dat ook als eerste het gerucht omtrent hun jonge landgenoot de wereld instuurde, zou Srdanovic zijn kar hebben gekeerd en besloten hebben om zijn contract bij Servette alsnog te verlengen.

Buitenlanders bij Club NXT

Hoewel hij op een zucht stond van een overstap naar Jan Breydel zou het vooruitzicht om geïntegreerd te worden bij het eerste elftal de jeugdinternational hebben overtuigd. Bij de Bruggelingen zou hij wellicht eerst nog verder ervaring moeten opdoen bij Club NXT.

Dat vond met Siebe Wylin intussen al een andere rechtsback, al blijft Blauw-Zwart er ook volop inzetten op buitenlandse talenten. Zopas werd Shandre Campbell nog toegevoegd aan de mix met onder andere Yameogo, Granados, Faraas, Lund Jensen en Barbera.

Club moet blijven inzetten op buitenlandse talenten bij Club NXT

Meest recent

'Anderlecht schrikt zich hoedje: laag eerste bod De Cat'

RSC Anderlecht heeft de voorbereiding hervat mét Nathan De Cat in de selectie. De algemene ...

35
35
Castagne bewierookt Duivel: "Hij toonde echt karakter"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

64
64
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

61
61
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

44
44
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

137
137
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

419
419
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

576
576
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

512
512
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

88
88
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

414
414
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

563
563
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

251
251
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

70
70
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

245
245
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

470
470
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

268
268
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

741
741
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

228
228
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

248
248
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

580
580
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

396
396
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

764
764
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

634
634
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

226
226
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

747
747

Meer sportnieuws