'Alsnog sensationele terugkeer D'Onofrio bij Standard'

door
'Alsnog sensationele terugkeer D'Onofrio bij Standard'

Standard staat nog altijd voor spannende weken. Niet alleen omdat het afwachten wordt met welke kern het aan het nieuwe seizoen zal kunnen beginnen, maar ook en vooral omdat er nog altijd een overname van de club in de steigers staat. Die komt nu stilaan in een stroomversnelling.

In principe moeten geïnteresseerde partijen op donderdag een eerste niet-bindende aanbieding neerleggen om de club te kopen. Daarna zullen de onderhandelingen aangevat worden met A-CAP, dat de touwtjes van 777 Partners overgenomen heeft. Het is duidelijk dat Standard opnieuw in buitenlandse handen zal vallen.

LEES OOK: Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

D'Onofrio kan terugkeren bij Standard

Er werd al gewag gemaakt van interesse uit de Verenigde Staten en Qatar, maar er ligt ook nog een andere zeer opmerkelijke piste op tafel. Sacha Tavolieri stelt immers dat Luciano D'Onofrio weleens zou kunnen gaan terugkeren op Sclessin. De Italo-Belg was van 2004 tot 2011 al de sterke man bij Standard.

In mei werd D'Onofrio ook al eens gelinkt aan een overname, maar die geruchten werden toen van tafel geveegd. Maar nu zou hij dus alsnog in de running zijn. Meer zelfs: volgens Tavolieri is D'Onofrio op dit moment de meest concrete piste.

Met steun van Indische investeerders

De 69-jarige zou daarbij geruggensteund worden door Indische investeerders die voor de nodige centen zouden moeten zorgen. Meer informatie is er nog niet bekend over het bid van D'Onofrio.

Na zijn vertrek uit Luik was D'Onofrio ook nog aan de slag als sportief directeur bij Antwerp tussen 2017 en 2021. Hij leidde de Great Old toen vanuit tweede klasse terug naar de Jupiler Pro League en hielp hen om uit te groeien tot een vaste waarde in de top zes.

Zou een terugkeer van D'Onofrio een goede zaak zijn voor Standard?

Meest recent

Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

156
156
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

87
87
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

176
176
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

115
115
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

94
94
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

53
53
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

209
209
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

218
218
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

45
45
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

401
401
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

258
258
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

497
497
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

94
94
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

40
40
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

446
446
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

56
56
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

481
481
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

150
150
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

364
364
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

254
254
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

329
329
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

110
110
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

511
511
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

532
532
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

681
681

Meer sportnieuws