'Alsnog sensationele terugkeer D'Onofrio bij Standard'

door
'Alsnog sensationele terugkeer D'Onofrio bij Standard'

Standard staat nog altijd voor spannende weken. Niet alleen omdat het afwachten wordt met welke kern het aan het nieuwe seizoen zal kunnen beginnen, maar ook en vooral omdat er nog altijd een overname van de club in de steigers staat. Die komt nu stilaan in een stroomversnelling.

In principe moeten geïnteresseerde partijen op donderdag een eerste niet-bindende aanbieding neerleggen om de club te kopen. Daarna zullen de onderhandelingen aangevat worden met A-CAP, dat de touwtjes van 777 Partners overgenomen heeft. Het is duidelijk dat Standard opnieuw in buitenlandse handen zal vallen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Eerste vertrekker Club, Kompany-magie in München'

D'Onofrio kan terugkeren bij Standard

Er werd al gewag gemaakt van interesse uit de Verenigde Staten en Qatar, maar er ligt ook nog een andere zeer opmerkelijke piste op tafel. Sacha Tavolieri stelt immers dat Luciano D'Onofrio weleens zou kunnen gaan terugkeren op Sclessin. De Italo-Belg was van 2004 tot 2011 al de sterke man bij Standard.

In mei werd D'Onofrio ook al eens gelinkt aan een overname, maar die geruchten werden toen van tafel geveegd. Maar nu zou hij dus alsnog in de running zijn. Meer zelfs: volgens Tavolieri is D'Onofrio op dit moment de meest concrete piste.

Met steun van Indische investeerders

De 69-jarige zou daarbij geruggensteund worden door Indische investeerders die voor de nodige centen zouden moeten zorgen. Meer informatie is er nog niet bekend over het bid van D'Onofrio.

Na zijn vertrek uit Luik was D'Onofrio ook nog aan de slag als sportief directeur bij Antwerp tussen 2017 en 2021. Hij leidde de Great Old toen vanuit tweede klasse terug naar de Jupiler Pro League en hielp hen om uit te groeien tot een vaste waarde in de top zes.

Zou een terugkeer van D'Onofrio een goede zaak zijn voor Standard?

Meest recent

'Renard in actie: Anderlecht meldt zich voor eerste winteraanwinst'

RSC Anderlecht wil zich in de komende transferperiode versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

55
55
Penaltyfase Genk-Club tóch correct? "Meen je dat nou?!"

De eerste affiche van de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League, was meteen ook de meest ...

201
201
'Real lanceert enorme transferbom met Vinicius-miljoen'

Real Madrid hervat komend weekend zijn seizoen met een competitieduel tegen Real Betis. Ondertussen ...

67
67
'Club Brugge machteloos: nieuwe chouchou meteen weer weg'

Club Brugge haalde tijdens de zomermercato weer verschillende verse krachten in huis en een aantal ...

289
289
Patrick Goots voorspelt: droomscenario Antwerp in 2026?

Antwerp FC heeft zijn laatste wedstrijd van 2026 al winnend afgesloten en haalde dankzij een ...

171
171
'Vuurwerk op wintermercato: eerste toptransfer vóór 1 januari'

Na een ietwat aarzelende start van het seizoen, is Manchester City de voorbije weken weer helemaal ...

234
234
Kerstdrama Samoise: Gent maakt loodzwaar verdict bekend

De kerstspeeldag in de Jupiler Pro League is uitgedraaide op een waar drama voor Matisse Samoise. ...

157
157
Anderlecht-'fans' over de schreef: boeman doet boekje open

RSC Anderlecht heeft niet bepaald een goed gevoel overgehouden aan de kerstspeeldag. De Brusselaars ...

507
507
TRANSFERUURTJE: 'Eerste vertrekker Club, Kompany-magie in München'

De wintermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

331
331
Hommeles bij Union SG: “Hallucinant en onrealistisch”

Union SG sluit 2025 af als de leider van de Jupiler Pro League. De Brusselse club werd vorig seizoen ...

188
188
Lammens op handen gedragen: ook Schmeichel verrast

Senne Lammens heeft zijn transfer van Royal Antwerp FC naar Manchester United goed verteerd. De ...

312
312
Tom Waes gebroken: schaamte, schuld en publieke afrekening

Het leven van Antwerp-fan Tom Waes was het afgelopen jaar een fysieke en emotionele rollercoaster. ...

104
104
‘Jackpot rinkelt: strijd om Union-sterkhouder barst los’

Union SG sloot de afgelopen jaren heel wat straffe deals en een volgende is alvast op komst. Nu de ...

116
116
Degryse schrikt van grote revelatie in JPL: “Bizar!”

Het jaar 2025 zit er bijna op en Marc Degryse maakte de balans op tegenover Het Laatste Nieuws. Voor ...

293
293
De Mil brengt update over zware blessure Samoise

KAA Gent won met 2-0 van Westerlo, maar het uitvallen van Matisse Samoise was een domper op de ...

274
274
AA Gent ziet eindelijk het licht: "Na lang wachten..."

AA Gent sloot een slecht 2025 alsnog af met een zege tegen KVC Westerlo. In 2026 zullen de Buffalo's ...

102
102
‘Koude douche Vormer: Club Brugge-comeback valt in duigen’

Ruud Vormer heeft zijn leven mooi opgebouwd in Knokke: gezin dichtbij, zonen in de jeugd en zelf ...

657
657
Slaan Belgische topclubs weldra toe bij OH Leuven?

In 2026 zullen er in België weer heel wat transfers afgerond worden. Zo is Tobe Leysen een ...

266
266
Vrancken weet niet wat hij ziet: "Magnifique!"

STVV is ongetwijfeld dé revelatie van dit seizoen. De Truienaars staan bijzonder knap derde ...

119
119
Marc Coucke verrast met groot geheim: "Pure leugens!"

Marc Coucke kende weer razend drukke maanden. De ondernemer was uiteraard betrokken bij zijn talloze ...

228
228
Euvrard laat Standard-fans nu al watertanden

Standard sloot 2025 af met een thuisnederlaag tegen STVV. De Rouches staan wel nog zesde in de ...

282
282
‘Anderlecht blaast mercato op met eerste winterknaller'

Anderlecht-fans smeken om een stevige versterking in de wintermercato, maar Paars-Wit kan zich geen ...

433
433
Degryse sneert naar bestuur Anderlecht en Club Brugge

Het niveau van de topclubs in de Jupiler Pro League ligt dit seizoen niet hoog. Weinig goed voetbal, ...

647
647
Stevige uithaal van Oosting richting team

Royal Antwerp FC won met 2-1 van Zulte Waregem. Dat was een zeer gevleide overwinning. Trainer ...

293
293
''Droomdeal' tussen Anderlecht en Manchester United'

Bij RSC Anderlecht wisten ze de afgelopen jaren heel wat spelers richting topcompetities te loodsen. ...

624
624

Meer sportnieuws