'Alsnog sensationele terugkeer D'Onofrio bij Standard'

724 stemmen
'Alsnog sensationele terugkeer D'Onofrio bij Standard'

Standard staat nog altijd voor spannende weken. Niet alleen omdat het afwachten wordt met welke kern het aan het nieuwe seizoen zal kunnen beginnen, maar ook en vooral omdat er nog altijd een overname van de club in de steigers staat. Die komt nu stilaan in een stroomversnelling.

In principe moeten geïnteresseerde partijen op donderdag een eerste niet-bindende aanbieding neerleggen om de club te kopen. Daarna zullen de onderhandelingen aangevat worden met A-CAP, dat de touwtjes van 777 Partners overgenomen heeft. Het is duidelijk dat Standard opnieuw in buitenlandse handen zal vallen.

LEES OOK: Degryse briest: “Ontzettend jammer voor Belgisch voetbal”

D'Onofrio kan terugkeren bij Standard

Er werd al gewag gemaakt van interesse uit de Verenigde Staten en Qatar, maar er ligt ook nog een andere zeer opmerkelijke piste op tafel. Sacha Tavolieri stelt immers dat Luciano D'Onofrio weleens zou kunnen gaan terugkeren op Sclessin. De Italo-Belg was van 2004 tot 2011 al de sterke man bij Standard.

In mei werd D'Onofrio ook al eens gelinkt aan een overname, maar die geruchten werden toen van tafel geveegd. Maar nu zou hij dus alsnog in de running zijn. Meer zelfs: volgens Tavolieri is D'Onofrio op dit moment de meest concrete piste.

Met steun van Indische investeerders

De 69-jarige zou daarbij geruggensteund worden door Indische investeerders die voor de nodige centen zouden moeten zorgen. Meer informatie is er nog niet bekend over het bid van D'Onofrio.

Na zijn vertrek uit Luik was D'Onofrio ook nog aan de slag als sportief directeur bij Antwerp tussen 2017 en 2021. Hij leidde de Great Old toen vanuit tweede klasse terug naar de Jupiler Pro League en hielp hen om uit te groeien tot een vaste waarde in de top zes.

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

Epolo onder de indruk: "Zij horen thuis in PO 1"
Epolo onder de indruk: "Zij horen thuis in PO 1"
154

Zou een terugkeer van D'Onofrio een goede zaak zijn voor Standard?

Meest recent

'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

33
33
Courtois verbaast en koopt zich bij nieuwe club in

Thibaut Courtois haalt op zijn 34ste nog steeds een bijzonder hoog niveau. De doelman van Real ...

24
24
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

78
78
'Hubert na pandoering plots op de wip bij Union'

Union is op enkele dagen tijd van de hemel naar de hel gegaan. Donderdag pakte het nog de Croky Cup ...

259
259
Wansmakelijke Lukaku-taferelen bij titelviering Inter

Inter speelde zondag zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen en dat ging gepaard met een groot ...

76
76
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan cashen, Club heeft beet'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

245
245
Llansana haalt ferm uit na KV Mechelen: “Heel het seizoen al”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen KV Mechelen. Paars-Wit moet nog vol aan ...

265
265
Degryse briest: “Ontzettend jammer voor Belgisch voetbal”

Club Brugge is op weg naar een nieuwe landstitel. Na een tweestrijd met Union SG in de Champions ...

389
389
Ophef na Club-Union: opvallend gebaar veroorzaakt storm

Club Brugge heeft de topper van Union SG overtuigend gewonnen. Aan het einde van de wedstrijd stond ...

739
739
Epolo onder de indruk: "Zij horen thuis in PO 1"

Standard speelde 0-0 in eigen huis tegen Racing Genk. Een gemiste kans voor de Luikenaars. Ibe ...

154
154
Fans keren RSCA de rug toe: De Cat en Taravel reageren

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen, waardoor ze nog steeds vierde staan. De Brusselaars ...

323
323
El Ouahdi vol vertrouwen: “Dan komt het in orde”

KRC Genk speelde 0-0 op het veld van Standard. Een belangrijk punt, want de Limburgers hebben nu ...

99
99
'JPL lonkt voor Nederlandse doelpuntenmachine'

Heel veel Belgische clubs gaan op zoek naar een nieuwe spits. In Nederland loopt één ...

161
161
'Wéér jackpot voor Club Brugge: miljoenen lonken'

Club Brugge verkocht Antonio Nusa voor 21 miljoen euro aan RB Leipzig. Het is de verwachting dat de ...

425
425
'Charleroi droomt van absolute monstertransfer'

Bij Sporting Charleroi zullen er in de zomer topspelers de club verlaten. Ze hopen één ...

58
58
Auwch! Club maakt Union extra belachelijk na pandoering

Club Brugge heeft zondag een aanzienlijke claim op de landstitel gelegd. In een rechtstreeks duel ...

451
451
'Genk vindt nieuwe steunpilaar: ervaren kracht naar uitgang'

KRC Genk blijft op koers om de Europe Play-Offs te winnen. De Limburgers hielden zaterdag stand op ...

307
307
'Lewandowski zwaait af in tranen: spectaculaire opvolger'

De emoties liepen zondagavond even hoog op in Camp Nou. Met tranen in de ogen nam Robert Lewandowski ...

223
223
Club Brugge donderdag kampioen? Dit zijn de scenario's

In de voorbije jaren viel de beslissing in de titelstrijd pas op de slotspeeldag, dit seizoen kan ...

429
429
'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

Charles De Ketelaere zou zelf al groen licht hebben gegeven voor een transfer naar Bayern ...

336
336
'Zomerwerken Anderlecht: Sibierski bouwt verder op viertal'

Dat RSC Anderlecht komende zomer een metamorfose moet ondergaan, werd zondagnamiddag andermaal ...

873
873
'Nieuwe coach krijgt meteen rampzalig nieuws bij Antwerp'

Antwerp FC heeft afgelopen weekend met onmiddelijke ingang afscheid genomen van Joseph Oosting. De ...

635
635
Prestatie Vanaken doet monden openvallen: "Beste van België"

Club Brugge heeft zijn 20ste landstitel binnen handbereik. Voor Blauw-Zwart kan het nauwelijks nog ...

537
537
Ingeving Taravel wordt nefast: grote klos bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

373
373
Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

160
160

Meer sportnieuws