'Alsnog sensationele terugkeer D'Onofrio bij Standard'

door
'Alsnog sensationele terugkeer D'Onofrio bij Standard'

Standard staat nog altijd voor spannende weken. Niet alleen omdat het afwachten wordt met welke kern het aan het nieuwe seizoen zal kunnen beginnen, maar ook en vooral omdat er nog altijd een overname van de club in de steigers staat. Die komt nu stilaan in een stroomversnelling.

In principe moeten geïnteresseerde partijen op donderdag een eerste niet-bindende aanbieding neerleggen om de club te kopen. Daarna zullen de onderhandelingen aangevat worden met A-CAP, dat de touwtjes van 777 Partners overgenomen heeft. Het is duidelijk dat Standard opnieuw in buitenlandse handen zal vallen.

LEES OOK: Bondsparket stelt voorbeeld: monstersancties in JPL

D'Onofrio kan terugkeren bij Standard

Er werd al gewag gemaakt van interesse uit de Verenigde Staten en Qatar, maar er ligt ook nog een andere zeer opmerkelijke piste op tafel. Sacha Tavolieri stelt immers dat Luciano D'Onofrio weleens zou kunnen gaan terugkeren op Sclessin. De Italo-Belg was van 2004 tot 2011 al de sterke man bij Standard.

In mei werd D'Onofrio ook al eens gelinkt aan een overname, maar die geruchten werden toen van tafel geveegd. Maar nu zou hij dus alsnog in de running zijn. Meer zelfs: volgens Tavolieri is D'Onofrio op dit moment de meest concrete piste.

Met steun van Indische investeerders

De 69-jarige zou daarbij geruggensteund worden door Indische investeerders die voor de nodige centen zouden moeten zorgen. Meer informatie is er nog niet bekend over het bid van D'Onofrio.

Na zijn vertrek uit Luik was D'Onofrio ook nog aan de slag als sportief directeur bij Antwerp tussen 2017 en 2021. Hij leidde de Great Old toen vanuit tweede klasse terug naar de Jupiler Pro League en hielp hen om uit te groeien tot een vaste waarde in de top zes.

Zou een terugkeer van D'Onofrio een goede zaak zijn voor Standard?

Meest recent

‘Transferwending Ordonez: Club ziet strijd losbarsten’

Joel Ordonez werd afgelopen zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht. Zo stond ...

54
54
TRANSFERUURTJE: ‘Grootse plannen Club, leegloop Antwerp’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

102
102
‘OHL bereidt zich al voor op gigantische knaltransfer’

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen is volop aan het draaien. Bij Oud-Heverlee ...

42
42
Enorme teleurstelling: grijpt Garcia genadeloos in?

2026 is het jaar van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach Rudi Garcia is al ...

83
83
‘Antwerp wil deze winter in eigen land shoppen’

Royal Antwerp FC moet elke mercato verkopen om het hoofd boven water te houden, maar komende ...

167
167
‘Racismerel Beveren – Beerschot: straffen op komst’

Op 20 december namen SK Beveren en Beerschot het tegen elkaar op. De match werd ontsierd door een ...

82
82
Wesley Hoedt en Emma Heesters droppen gigantische relatiebom

Voetballer Wesley Hoedt en zangeres Emma Heesters zijn opnieuw uit elkaar. Dat bevestigt de manager ...

85
85
Tielemans doet transferboekje open: “Het klopt”

Youri Tielemans is dit seizoen enorm sterk bezig. Met Aston Villa doet de middenvelder zowaar mee ...

109
109
Ontsteltenis bij Anderlecht: Stroeykens weg in januari?

RSC Anderlecht wil zijn selectie tijdens de wintermercato van gerichte versterking voorzien. Maar de ...

354
354
'Doorbraak gevonden: supertransfer City binnen 48 uur'

Een winterstop is de clubs uit de Premier League niet gegund, in de komende drie dagen wordt zelfs ...

75
75
'Club blijft cashen: Liverpool legt grote zak geld klaar'

Club Brugge KV maakt zich ook in 2026 op voor enkele grote uitgaande transfers. Eén van de ...

514
514
'Hayen slikt meteen forse transferopdoffer bij KRC Genk'

KRC Genk zal zich de komende maanden moeten herpakken na een tegenvallende eerste helft van het ...

661
661
La Louvière strikt bekende naam, Westerlo laat aanvaller gaan

De winterstop in de Jupiler Pro League is aangebroken, maar achter de schermen blijven de ...

122
122
Totale leegloop: meer dan 10 (!) vertrekkers bij Antwerp?

Na een tegenvallende start van het seizoen, heeft Antwerp FC zich de voorbije weken op een ...

406
406
Straffe Kompany-onthulling: Bayern-zwaargewicht doet boekje open

Vincent Kompany leverde tot dusver uitstekend werk als hoofdcoach van Bayern München. En hij is ...

297
297
'Club Brugge is dure speler beu: genadeschot in de maak'

Hij kwam als een dure versterking, maar het is stilaan vooral ergernis. Bij Club Brugge is het ...

617
617
'Dilemma Garcia: vaste waarde Duivels moet optater vrezen'

De Rode Duivels staan voor een belangrijk kalenderjaar 2026. Komende zomer willen ze immers zover ...

439
439
Doelman vh Jaar: Coosemans onthult zijn grootste uitdagers

Vlak voor het Belgische clubvoetbal zich straks weer op gang trekt, wordt de winnaar van de Gouden ...

108
108
'Club gaat los op mercato: twee topaanwinsten, twee vertrekkers'

De spelers van Club Brugge genieten momenteel van een welverdiende verlofperiode na een bijzonder ...

898
898
Titelfavorieten JPL: enorme verrassing als kampioen?

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

453
453
Under Review: meevallers voor AA Gent & Anderlecht?

Ook na de laatste speeldag van het kalenderjaar blikt Jonathan Lardot namens het Referee Department ...

246
246
Bondsparket stelt voorbeeld: monstersancties in JPL

Ook tijdens de feestdagen blijft voetbal een klein beetje oorlog. Een boodschap die Timothé ...

285
285
'Code rood voor Overmars: sterkhouder verlaat Antwerp'

Een efficiënt Antwerp boekte zaterdag een gevleide zege tegen Zulte Waregem, waardoor Joseph ...

864
864
'Voorwaarden bekend: Goto tóch terug naar Anderlecht?'

Behalve een centrale verdediger staat een spits straks met stip bovenaan de verlanglijst bij RSC ...

1194
1194
Liefdesbom rond Sydney Sweeney: topvoetballer haalt uit

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

351
351

Meer sportnieuws