'Alsnog sensationele terugkeer D'Onofrio bij Standard'

door
'Alsnog sensationele terugkeer D'Onofrio bij Standard'

Standard staat nog altijd voor spannende weken. Niet alleen omdat het afwachten wordt met welke kern het aan het nieuwe seizoen zal kunnen beginnen, maar ook en vooral omdat er nog altijd een overname van de club in de steigers staat. Die komt nu stilaan in een stroomversnelling.

In principe moeten geïnteresseerde partijen op donderdag een eerste niet-bindende aanbieding neerleggen om de club te kopen. Daarna zullen de onderhandelingen aangevat worden met A-CAP, dat de touwtjes van 777 Partners overgenomen heeft. Het is duidelijk dat Standard opnieuw in buitenlandse handen zal vallen.

LEES OOK: Standard kraait victorie: "Het was Union of de Vurige Stede"

D'Onofrio kan terugkeren bij Standard

Er werd al gewag gemaakt van interesse uit de Verenigde Staten en Qatar, maar er ligt ook nog een andere zeer opmerkelijke piste op tafel. Sacha Tavolieri stelt immers dat Luciano D'Onofrio weleens zou kunnen gaan terugkeren op Sclessin. De Italo-Belg was van 2004 tot 2011 al de sterke man bij Standard.

In mei werd D'Onofrio ook al eens gelinkt aan een overname, maar die geruchten werden toen van tafel geveegd. Maar nu zou hij dus alsnog in de running zijn. Meer zelfs: volgens Tavolieri is D'Onofrio op dit moment de meest concrete piste.

Met steun van Indische investeerders

De 69-jarige zou daarbij geruggensteund worden door Indische investeerders die voor de nodige centen zouden moeten zorgen. Meer informatie is er nog niet bekend over het bid van D'Onofrio.

Na zijn vertrek uit Luik was D'Onofrio ook nog aan de slag als sportief directeur bij Antwerp tussen 2017 en 2021. Hij leidde de Great Old toen vanuit tweede klasse terug naar de Jupiler Pro League en hielp hen om uit te groeien tot een vaste waarde in de top zes.

Zou een terugkeer van D'Onofrio een goede zaak zijn voor Standard?

Meest recent

'Genk ziet prestigieuze deal alsnog in het water vallen'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky zagen ze wel een ...

0
0
'Lokeren krijgt transferverbod om zeer bizarre reden'

De wintermercato is volop aan de gang, maar in de Challenger Pro League zitten enkele teams met een ...

11
11
'AA Gent heeft beet: tweede aanwinst op komst'

AA Gent wist vorig weekend de zesde plaats te veroveren en ligt daarmee weer op koers voor de ...

46
46
'Bizarre transfer Charleroi, Dender shopt weer in 1B'

De Jupiler Pro League trok zich vorig weekend weer op gang, maar verschillende eersteklassers zijn ...

23
23
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

87
87
'Uittocht bij KV Mechelen: volgende miljoenenbod binnen'

KV Mechelen is bezig aan een zeer knap seizoen. Ondanks de nederlaag op Union van vorig weekend ...

125
125
'AA Gent ruikt miljoenen: transferstrijd helemaal los'

AA Gent zal in de komende maanden nog alles uit de kast moeten halen om zich te plaatsen voor de ...

145
145
Anderlecht haalt uit: supertalent tekent profcontract

Anderlecht heeft er al een drukke week opzitten. Het sloot vier transferdeals met de komst van ...

169
169
'STVV vangt beperkte som en ziet nog speler vertrekken'

STVV klopte vorig weekend OHL en wipte zo over Club Brugge naar de tweede plaats in het klassement. ...

176
176
TRANSFERUURTJE: 'Club hakt knoop door, Hayen haalt oude bekende'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

198
198
Club is gewaarschuwd: Marseille roept nu al oorlogstaal

Club Brugge speelt volgende week een alles of niets-wedstrijd in de Champions League. De ...

332
332
‘Antwerp ziet verdediger deze wintermercato nog vertrekken’

Royal Antwerp FC is druk in de weer op de wintermercato. The Great Old staat dicht bij de komst van ...

159
159
Scherpen velt hard oordeel na Bayern – Union

Union SG hield lang stand tegen Bayern München, maar in de tweede helft was het de ...

44
44
'Knaltransfer Carrasco: nieuwe topclub maakt contact'

Bij de Rode Duivels is Yannick Carrasco helemaal uit beeld verdwenen sinds het EK 2024. De ...

89
89
'Antwerp verrast en kaapt smaakmaker weg bij STVV'

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen en prijkt na 21 speeldagen zowaar op de tweede plaats in ...

537
537
Bizarre beelden: Openda krijgt klets in gezicht van trainer

Op sportief vlak konden de Belgen geen hoofdrol opeisen in de Champions League woensdagavond. Union ...

74
74
Club krijgt nu al goed nieuws voor allesbeslissende kraker

De league phase van de Champions League kent volgende week zijn orgelpunt. Club Brugge mag daarbij ...

754
754
'AA Gent dumpt volgende transferflop'

Het is voor AA Gent al een zeer drukke wintermercato geweest. Daarin wisten de Buffalo's met Hong al ...

545
545
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Maar bekijk glas halfvol"

Union heeft woensdagavond niet voor een stunt kunnen zorgen in de Champions League. De landskampioen ...

31
31
'Ajax aast op dubbele JPL-slag: twee oude bekenden'

Ajax speelt dit seizoen alweer geen kampioen in Nederland. PSV is oppermachtig. Ze willen wel de ...

79
79
Standard kraait victorie: "Het was Union of de Vurige Stede"

Standard was al zeer actief op de transfermarkt. De Luikenaars wisten onder meer Teddy Teuma terug ...

168
168
'Club Brugge voelt bui hangen: Onyedika staat voor exit'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Raphael ...

413
413
Kane en Kompany met straffe woorden voor Union

Union SG deed een stuk beter dan Club Brugge op het veld van Bayern München. Ze verloren met ...

215
215
'Eén detail doet Club dromen: Sels-stunt komt dichterbij'

Het keepersdebat bij Club Brugge is weer open — en ineens valt de naam Matz Sels. Eén ...

724
724
'Lukaku pusht: grote naam terug naar Anderlecht?'

Romelu Lukaku is spits bij Napoli en de Rode Duivels, maar het is duidelijk dat hij achter de ...

587
587

Meer sportnieuws