'Anderlecht veegt bod van Villarreal radicaal van tafel'

door
'Anderlecht veegt bod van Villarreal radicaal van tafel'

Een tweetal weken voor de start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League, heeft CEO Sports Jesper Fredberg nog héél wat werk voor de boeg bij Anderlecht. Nieuwe spelers streken er tot dusver nog niet neer in het Lotto Park, terwijl het al weken wachten is tot de nodige vraagtekens uitgeklaard worden.

Zo is het nog altijd niet duidelijk of Kasper Schmeichel, Jan Vertonghen, Ludwig Augustinsson en Thomas Delaney al dan niet in het Lotto Park zullen blijven. Vooral de defensie is daardoor een probleem, want Zeno Debast (Sporting CP) en Federico Gattoni (River Plate) zijn wel al vertrokken. Ook de toekomst van Killian Sardella oogt nog onzeker.

LEES OOK: Comeback onder Taravel? Flips met statement naar Anderlecht

Flips blijft gegeerd

Daarnaast moet er ook nog beslist worden of de teruggekeerde huurlingen in de plannen voorkomen voor het nieuwe seizoen. Dat gaat dan vooral over Marco Kana en Alexis Flips, die de voorbereiding met de A-kern aanvatten. Die eerste werd echter al snel afgeremd door een blessure.

Flips vertrok deze week wel gewoon mee op stage naar Portugal. Desondanks blijft het afwachten of we hem komend seizoen daadwerkelijk in het shirt van Anderlecht te zien krijgen. Ondanks een moeilijk jaar blijft de Franse offensieve middenvelder immers behoorlijk gegeerd.

Villarreal legt bod neer bij Anderlecht

Hij werd de voorbije weken al gelinkt aan RC Lens, waar hij herenigd zou kunnen worden met Will Still. Flips en onze landgenoot werkten eerder al samen bij Stade Reims. Sacha Tavolieri meldt nu dat die interesse hoegenaamd nog niet van de baan is. Bovendien is er nog meer belangstelling.

Villarreal zou zelfs al een bod neergelegd hebben bij Anderlecht, maar dat werd resoluut van tafel geveegd. De Spanjaarden hadden 1,5 miljoen euro veil, maar dat was ruim onvoldoende om Paars-Wit te overtuigen. Het eist minstens 3,5 miljoen euro om zo zijn investering in Flips grotendeels te kunnen recupereren.

Zal Anderlecht nog 3,5 miljoen voor Flips kunnen krijgen?

Meest recent

Camara geeft dé oorzaak voor vele blessures bij Anderlecht

Anderlecht kent de laatste weken een opleving, maar beleeft globaal gezien nog altijd een ...

0
0
Verbauwhede heeft slecht nieuws voor Kortrijk bij promotie

SK Beveren veroverde deze week al de titel in de Challenger Pro League en is daarmee ook al zeker ...

30
30
Courtois verbaast zelfs Arbeloa: "Nog nooit gezien"

Real Madrid zette deze week een reuzenstap richting de kwartfinale van de Champions League. De ...

45
45
Karetsas en Club Brugge zetten nieuwe transferrecords

Het lijkt erop dat we in de zomer weer het nodige transfervuurwerk gaan krijgen in de Jupiler Pro ...

177
177
TRANSFERUURTJE: 'Topclubs lonken naar Beveren, Hazard praat met JPL-club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

120
120
Colpaert spreekt duidelijke taal over toekomst Zulte

Het rommelt ferm bij Zulte Waregem. Sven Vandenbroeck werd ontslagen en assistent Steve Colpaert ...

56
56
Comeback onder Taravel? Flips met statement naar Anderlecht

Alexis Flips staat nog tot 2028 onder contract bij RSC Anderlecht. De Franse middenvelder werd twee ...

192
192
Wesley Sonck kotsmisselijk na VTM-horror met Koen Wauters

Voor Wesley Sonck werd een ogenschijnlijk onschuldige uitdaging plots een kleine nachtmerrie. De ...

28
28
KAA Gent met de rug tegen de muur: De Mil waarschuwt

KAA Gent staat voorlopig op een zesde plek, maar het is ongemeen spannend. KRC Genk, Standard Luik ...

116
116
Bataille terug naar België? “Raketten in Israël”

Jelle Bataille maakte de opvallende overstap naar Maccabi Haifa na zijn periode bij Royal Antwerp ...

97
97
Focus op derby: Heymans roept oorlogstaal naar STVV

KRC Genk blijft verbazen in Europa. De Limburgers wonnen de heenwedstrijd tegen het Duitse Freiburg ...

177
177
Iran draait kar en maakt Trump met de grond gelijk

Iran leek aanvankelijk niet deel te nemen aan het Wereldkampioenschap voetbal dit jaar, maar na een ...

171
171
Onana breekt lans voor deze Rode Duivel

Het wordt uitkijken naar wie volgende week de selectie van de Rode Duivels zal halen. Bondscoach ...

69
69
Hazard eerlijk over Duivels: "Dan blijf ik liever thuis"

Krijgen we deze maand opnieuw een opmerkelijke comeback bij de Rode Duivels? Het zou kunnen, want ...

193
193
Smaakmaker STVV onthult dé sleutel voor winst tegen Genk

Komend weekend zullen in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. ...

147
147
'Revolutie Standard: overname én verdwijnen 2 elftallen?'

Voor Standard staan er zeer belangrijke weken voor de boeg. De Rouches hopen in de laatste twee ...

350
350
Thorgan Hazard onthult: contacten met deze JPL-club

Voor Thorgan Hazard zou maart weleens een heel mooie maand kunnen worden. De 32-jarige scoort de ...

782
782
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

85
85
Garcia krijgt boodschap: Rode Duivel in bloedvorm

Volgende week zal Rudi Garcia zijn selectie bekend maken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

91
91
Opluchting voor Genk: Hayen meldt dubbele opsteker

KRC Genk boekte donderdagavond een knap resultaat door Freiburg te kloppen. Daarmee heeft het niet ...

161
161
'Strasbourg haalt opvolger Penders in JPL'

Strasbourg ging donderdagavond met 1-2 winnen op het veld van Rijeka en zette zo een grote stap ...

104
104
Biglia schokt Anderlecht: ‘Blaast hij alle bruggen op?’

Lucas Biglia zet de deur naar België opnieuw open. Net dat zal in Anderlecht hard binnenkomen, ...

387
387
Van Handenhoven vreest voor rampscenario bij KV Mechelen

Komend weekend krijgen we sowieso zekerheid over een vierde deelnemer aan de Champions' Play-Off. In ...

300
300
'Nico Williams maakt eindelijk toptransfer'

Sinds hij op het EK in 2024 schitterde met Spanje en de Europese titel veroverde, werd Nico ...

129
129
Louwagie onthult bijzonder transferplan AA Gent

AA Gent ontdekte vorig weekend een nieuwe parel. Tegen KV Mechelen maakte de 18-jarige Ibrahima ...

221
221

Meer sportnieuws