'Anderlecht veegt bod van Villarreal radicaal van tafel'

door
'Anderlecht veegt bod van Villarreal radicaal van tafel'

Een tweetal weken voor de start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League, heeft CEO Sports Jesper Fredberg nog héél wat werk voor de boeg bij Anderlecht. Nieuwe spelers streken er tot dusver nog niet neer in het Lotto Park, terwijl het al weken wachten is tot de nodige vraagtekens uitgeklaard worden.

Zo is het nog altijd niet duidelijk of Kasper Schmeichel, Jan Vertonghen, Ludwig Augustinsson en Thomas Delaney al dan niet in het Lotto Park zullen blijven. Vooral de defensie is daardoor een probleem, want Zeno Debast (Sporting CP) en Federico Gattoni (River Plate) zijn wel al vertrokken. Ook de toekomst van Killian Sardella oogt nog onzeker.

LEES OOK: 'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Flips blijft gegeerd

Daarnaast moet er ook nog beslist worden of de teruggekeerde huurlingen in de plannen voorkomen voor het nieuwe seizoen. Dat gaat dan vooral over Marco Kana en Alexis Flips, die de voorbereiding met de A-kern aanvatten. Die eerste werd echter al snel afgeremd door een blessure.

Flips vertrok deze week wel gewoon mee op stage naar Portugal. Desondanks blijft het afwachten of we hem komend seizoen daadwerkelijk in het shirt van Anderlecht te zien krijgen. Ondanks een moeilijk jaar blijft de Franse offensieve middenvelder immers behoorlijk gegeerd.

Villarreal legt bod neer bij Anderlecht

Hij werd de voorbije weken al gelinkt aan RC Lens, waar hij herenigd zou kunnen worden met Will Still. Flips en onze landgenoot werkten eerder al samen bij Stade Reims. Sacha Tavolieri meldt nu dat die interesse hoegenaamd nog niet van de baan is. Bovendien is er nog meer belangstelling.

Villarreal zou zelfs al een bod neergelegd hebben bij Anderlecht, maar dat werd resoluut van tafel geveegd. De Spanjaarden hadden 1,5 miljoen euro veil, maar dat was ruim onvoldoende om Paars-Wit te overtuigen. Het eist minstens 3,5 miljoen euro om zo zijn investering in Flips grotendeels te kunnen recupereren.

Zal Anderlecht nog 3,5 miljoen voor Flips kunnen krijgen?

Meest recent

Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

2
2
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

39
39
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

13
13
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

5
5
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

209
209
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

299
299
Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

38
38
Hubert legt uit wat er allemaal misliep bij Union SG

Union SG speelde een zeer zwakke partij op het veld van KVC Westerlo. De landskampioen speelde ruim ...

58
58
Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Club Brugge kon een uitstekende zaak doen door het puntenverlies van STVV en Union SG. Om 18u30 ...

260
260
'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Anderlecht speurt naar defensieve versterking en heeft een opvallend, duur dossier bovenaan liggen. ...

218
218
De Mil trekt héél pijnlijke conclusie over AA Gent

De komst van Rik De Mil naar AA Gent is vooralsnog geen succes. De trainer zal de komende drie ...

152
152
Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

In de Premier League stond er om 17u30 een interessant duel op het programma. Arsenal moest in eigen ...

32
32
Club Brugge in de problemen: fans luiden alarmbel

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn partij op het veld van Sporting Charleroi. De eerste 45 ...

263
263
KRC Genk kent topweek: Hayen ziet 'cruciaal' momentum

KRC Genk staat weer onder de mensen. Een achtste finale in de Europa League én momenteel ...

126
126
Kums geeft RSCA tip: "Dat ze niet aan hem denken als TD..."

Bij RSC Anderlecht zijn ze op zoek naar een hoofdtrainer en een sportief directeur. De Brusselaars ...

336
336
'Fenerbahçe klopt aan bij KRC Genk: zéér verrassende deal'

KRC Genk heeft heel veel talent rondlopen. De Limburgers krijgen elke match heel wat scouts over de ...

214
214
Crisis bij AA Gent: "Zo kan het niet verder!"

AA Gent verloor kansloos met 3-0 van KRC Genk. Met nog drie speeldagen te gaan staan ze zo plots ...

263
263
Zwak Union SG verliest dure punten tegen tienkoppig Westerlo

Union SG kon door de nederlaag van STVV een zeer goede zaak doen in het klassement. Ze moesten ...

64
64
Charleroi - Club Brugge: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na uitschakeling in de Champions League richten op de Jupiler Pro League. Een ...

257
257
Anderlecht heeft vervanger Verschaeren nu al beet

RSC Anderlecht en Yari Verschaeren lijken na het seizoen uit elkaar te gaan. Een afscheid na een ...

380
380
Man United derde na comeback, code rood bij Tottenham

Manchester United blijft zijn opmars in de Premier League voortzetten. Ondanks een achterstand aan ...

66
66
Eén valse noot in 'perfecte week' Genk: "Dit is heel zuur"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

182
182
Kerk bejubelt Antwerp-ploegmaat: "Je ziet hem groeien"

Antwerp FC heeft zaterdagavond de knop omgedraaid na een reeks van vier opeenvolgende nederlagen. De ...

135
135
'Club nóg rijker: duizelingwekkende transfersom Tzolis'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Ook een vertrek van ...

265
265
Genk grijpt 6de plaats! AA Gent in nesten na zware nederlaag

Met nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie, heeft KRC Genk een grote stap gezet ...

202
202

Meer sportnieuws