‘Onverwachte kans bij Anderlecht, Riemer onder de indruk'

1193 stemmen
‘Onverwachte kans bij Anderlecht, Riemer onder de indruk'

RSC Anderlecht is aan de voorbereidingen voor komend seizoen begonnen op stage in Portugal. Daar zag Het Laatste Nieuws dat Brian Riemer kan beschikken over een onverwachte speler.

Anderlecht legde vorige zomer 3,5 miljoen euro op tafel voor Alexis Flips, maar afgelopen half jaar werd hij verhuurd aan het Turkse Ankaragücü. Zijn toekomst in het Lotto Park leek voorbij, maar niets lijkt minder waar.

LEES OOK: Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Toch een kans?

Anderlecht traint zonder nieuwkomers want Jesper Fredberg ging nog niet de transfermarkt op. Flips maakt naar verluidt indruk op Brian Riemer. ‘Zo maakt onder meer Alexis Flips een bijzonder gretige indruk. Het is nog afwachten wat zijn toekomst brengt, het is niet zo dat hij absoluut moet vertrekken in het Lotto Park’, klinkt het.

Flips is een Franse aanvallende middenvelder en Anderlecht is nog op zoek naar een creatieveling op het middenveld. Het is niet uitgesloten dat Flips een nieuwe kans zal krijgen bij paars-wit. Hij heeft nog een contract tot 2028 met een marktwaarde van drie miljoen euro. In het verleden speelde Flips bij Lille, Ajaccio en Stade Reims.

Nog geen transfers

Anderlecht heeft nog geen transfers afgewerkt, maar er heerst geen paniek. Fredberg neemt zijn tijd om ook de moeilijke dossiers af te handelen. Op zijn lijstje staan alvast centrale verdedigers, extra creativiteit op het middenveld en een doelman. Kasper Schmeichel heeft de club transfervrij verlaten.

Zeno Debast vertrok naar Sporting dus er zijn miljoenen voor handen. Ervaren rot Jan Vertonghen lijkt er alvast nog één seizoen aan vast te plakken. De verdediger stopte bij de Rode Duivels, maar lijkt nog niet klaar om zijn schoenen aan de haak te hangen op clubniveau

Moet Flips een nieuwe kans krijgen bij Anderlecht?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

64
64
'Grote wending bij Club: opvolger Onyedika al klaar?'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato. Op het middenveld dreigt Raphael Onyedika te ...

360
360
'STVV baalt: volgende sterkhouder staat op vertrekken'

STVV mag zich volgend seizoen verlekkeren op een Europees avontuur nadat het dit seizoen een uiterst ...

12
12
'Straffe wending in transferdossier Hatenboer compleet'

Het transferrapport van Anderlecht oogde afgelopen seizoen niet al te positief. Van de vijftien ...

96
96
'Cercle flikt het weer: volgende miljoenentransfer'

Cercle Brugge kende op sportief vlak wel enkele lastige seizoenen, maar de kassa bleef al die tijd ...

35
35
Patro pakt uit met zeer opvallende eerste aanwinst

Patro Eisden groeide de voorbije jaren uit tot een vaste waarde in de (sub)top van de Challenger Pro ...

33
33
'STVV pakt uit met jonge Belgische spits'

STVV heeft na het behalen van een Europees ticket weinig tijd om te ontspannen, want er is deze ...

57
57
KRC Genk neemt afscheid van jeugdinternational

KRC Genk beleefde een uiterst teleurstellend seizoen. Het kon zich niet voor de Champions' Play-Off ...

54
54
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

183
183
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

243
243
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

332
332
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

344
344
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

343
343
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

147
147
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

176
176
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

78
78
Bommetje bij KRC Genk: boegbeeld verlaat de club

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

390
390
'Bayern haakt af: droomscenario voor De Cat?'

Het heeft er alle schijn van dat Nathan De Cat deze zomer Anderlecht zal verlaten. Het lijkt enkel ...

438
438
OHL heeft eerste zomeraanwinst beet: optie gelicht

OH Leuven gaat het volgend seizoen over een andere boeg gooien na alweer een grijs jaar. De voorbije ...

35
35
Kerkhofs onthult waarom Courtois en Hasselt mislukten

KRC Genk kwam deze week met het straffe nieuws dat Thibaut Courtois terugkeert bij de club. De Rode ...

97
97
Marokko verrast met opvallende oproep voor RSCA’er

Alle ogen zijn stilaan gericht op het WK, dat binnen acht dagen officieel van start gaat. Alle ...

207
207
Garcia krijgt volgende opsteker daags na Kroatië

De Rode Duivels wisten hun voorbereiding op het WK dinsdagavond uitstekend te beginnen met een zege ...

83
83
Onana velt duidelijk oordeel over nieuwe rol bij Duivels

Dé grote verrassing bij de Rode Duivels in Kroatië was de nieuwe rol voor Amadou Onana. ...

129
129
Duivels ontdekken belangrijke nieuwe kwaliteit in Kroatië

De Rode Duivels kunnen met een zeer goed gevoel toeleven naar het WK, want hun ...

100
100
'Club haalt slag thuis: goudhaantje blijft aan boord'

Club Brugge staat voor een zeer hete transferzomer. Het moet vrezen dat heel wat spelers gaan ...

662
662
'Antwerp baalt: toptalent niet langer haalbaar'

Antwerp staat voor een belangrijke zomer. Sportief directeur Marc Overmars zal een nagenoeg volledig ...

310
310

Meer sportnieuws