‘Anderlecht panikeert niet, drie transferdoelen Fredberg'

door
‘Anderlecht panikeert niet, drie transferdoelen Fredberg'

RSC Anderlecht heeft nog geen versterkingen binnengehaald, maar volgens Het Nieuwsblad is er geen paniek bij paars-wit. De transfervertraging heeft verschillende redenen.

Ook bij Jesper Fredberg is er geen haast. De Deen kijkt vaak naar moeilijke dossiers en lijkt niet meteen de handdoek in de ring te willen gooien na moeilijke onderhandelingen, aldus Het Nieuwsblad.

LEES OOK: Siquet briest bij Club Brugge: Anderlecht of buitenland?

Moeilijke dossiers

Zo zijn er bij Anderlecht enkele moeilijke dossiers zoals Thomas Delaney en Ludwig Augustinsson van Sevilla. Paars-wit heeft een beperkt budget en zit nog volop in de onderhandelingen. Ook de onzekere toekomst van Jan Vertonghen zet een rem op de transfers.

Met de verkoop van Zeno Debast naar Sporting zijn er alvast miljoenen voor handen om uit te geven op de zomermercato. Dennis Praet werd genoemd, maar die lijkt de voorkeur te geven aan een Italiaans avontuur en ook de gesprekken over Jesus Orozco Chiquete verlopen moeizaam.

Drie transferdoelen

Vorig seizoen kwamen er maar liefst elf nieuwe namen, maar zo’n vaart zal het deze keer niet lopen. Fredberg heeft alvast drie transferdoelen vooropgesteld: centrale verdedigers, een creatieve middenvelder en een keeper. Ook zullen Brian Riemer en consorten weer kijken naar de eigen jeugd.

Anderlecht greep intussen ook al enkele keren naast de transfertargets. Koen Casteels koos voor een lucratief voorstel uit Saudi-Arabië waar paars-wit niet tegenop kon en Matte Smets koos ervoor om Thorsten Fink naar KRC Genk te volgen. River Plate was Anderlecht te snel af met Federico Gattoni.

Is Anderlecht komend seizoen weer titelkandidaat?

Meest recent

Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

34
34
UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

In de Europa en Conference League hebben de vroege wedstrijden wisselend succes opgeleverd voor de ...

11
11
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

100
100
Grote rentree in basiself, Fink slachtoffert titularis

In de Europa League staat KRC Genk donderdagavond voor een belangrijke wedstrijd. Op eigen veld ...

23
23
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

489
489
Kompany moet brandje blussen: "Hij was een ramp"

De ongeslagen reeks van Bayern München dit seizoen is ten einde gekomen. Arsenal FC wist de ...

75
75
Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

270
270
Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Het Belgische clubvoetbal kreeg deze week een heuse klap te verwerken, zo besloot DAZN om het ...

307
307
"Geen dribbel lukte" - Club-smaakmaker krijgt volle laag

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

431
431
'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Nauwelijks was Stef Wils buiten, of de naam van Joseph Oosting lag al op tafel – en nu dreigt ...

329
329
'Anderlecht mist sterkhouder: Hasi overweegt verrassing'

RSC Anderlecht deelde donderdag slecht nieuws uit de ziekenboeg, want César Huerta ligt nog ...

287
287
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

402
402
DAZN spreekt klare taal over uitzendingen speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League, die intussen al naar de rechtbank trok, was de ...

386
386
Hayen vreest rampscenario: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

404
404
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

147
147
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

217
217
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

122
122
Pro League houdt adem in: Belgisch voetbal van de buis?

Na een maandenlange patstelling trok DAZN dinsdag abrupt de stekker uit het tv-contract. Het ...

347
347
Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

171
171
Hein geeft Hayen wijze raad: "Al de tweede keer"

Het werd deze keer geen feest in de Champions League voor Club Brugge. Alle euforie na het knappe ...

222
222
'Club Brugge en Union kruisen degens bij voetbalbond'

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

187
187
'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

Er staat dit seizoen weer geen maat op Erling Haaland. De doelpuntenmachine scoorde voor Manchester ...

181
181
'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een nieuw resultaat in de Europa League. Daarvoor zal het ...

538
538
Domper voor Trossard: Arteta brengt update

Woensdagavond werkten Arsenal en Bayern München dé kraker van de speeldag in de ...

104
104
Pijnlijke conclusie voor Club: "Is er een probleem?"

Club Brugge likt zijn wonden na de pijnlijke zeperd van woensdagavond in Lissabon. De 3-0-nederlaag ...

185
185

Meer sportnieuws