‘Anderlecht panikeert niet, drie transferdoelen Fredberg'

door
‘Anderlecht panikeert niet, drie transferdoelen Fredberg'

RSC Anderlecht heeft nog geen versterkingen binnengehaald, maar volgens Het Nieuwsblad is er geen paniek bij paars-wit. De transfervertraging heeft verschillende redenen.

Ook bij Jesper Fredberg is er geen haast. De Deen kijkt vaak naar moeilijke dossiers en lijkt niet meteen de handdoek in de ring te willen gooien na moeilijke onderhandelingen, aldus Het Nieuwsblad.

LEES OOK: Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Moeilijke dossiers

Zo zijn er bij Anderlecht enkele moeilijke dossiers zoals Thomas Delaney en Ludwig Augustinsson van Sevilla. Paars-wit heeft een beperkt budget en zit nog volop in de onderhandelingen. Ook de onzekere toekomst van Jan Vertonghen zet een rem op de transfers.

Met de verkoop van Zeno Debast naar Sporting zijn er alvast miljoenen voor handen om uit te geven op de zomermercato. Dennis Praet werd genoemd, maar die lijkt de voorkeur te geven aan een Italiaans avontuur en ook de gesprekken over Jesus Orozco Chiquete verlopen moeizaam.

Drie transferdoelen

Vorig seizoen kwamen er maar liefst elf nieuwe namen, maar zo’n vaart zal het deze keer niet lopen. Fredberg heeft alvast drie transferdoelen vooropgesteld: centrale verdedigers, een creatieve middenvelder en een keeper. Ook zullen Brian Riemer en consorten weer kijken naar de eigen jeugd.

Anderlecht greep intussen ook al enkele keren naast de transfertargets. Koen Casteels koos voor een lucratief voorstel uit Saudi-Arabië waar paars-wit niet tegenop kon en Matte Smets koos ervoor om Thorsten Fink naar KRC Genk te volgen. River Plate was Anderlecht te snel af met Federico Gattoni.

Is Anderlecht komend seizoen weer titelkandidaat?

Meest recent

"No excuses" - Genk krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg

In de Europe Play-Offs staat leider KRC Genk aanstaande zaterdag voor een verraderlijke verplaatsing ...

8
8
Overzicht Europa: deze (top)clubs staan op degraderen

Het seizoen in het clubvoetbal nadert zijn ontknoping met rasse schreden. Bijgevolg worden niet ...

77
77
'Sibierski casht op steunpilaar: grote kuis bij RSCA'

RSC Anderlecht moet straks andermaal vanaf nul beginnen. Komende zomer staat er namelijk een heuse ...

285
285
Van der Elst overvallen: onverwacht moment in studio

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

121
121
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Het spektakel van de Champions League maakt straks opnieuw plaats voor onze vaderlandse competitie. ...

61
61
Club Brugge pakt uit: duo sterkhouders tekent bij

Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers allicht andere oorden zullen ...

125
125
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

43
43
'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

294
294
‘Anderlecht verrast met harde ingreep: ‘Hij moet weg‘’

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

381
381
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

125
125
Kopzorgen voor Hubert: gedecimeerd Union tegen Club?

Union ging vorig weekend met 1-3 winnen op Anderlecht en zorgde er zo voor dat de voorsprong van ...

182
182
'Cercle moet knoop doorhakken over WK-ganger'

Voor Cercle Brugge staat er in de laatste wedstrijden van het seizoen in principe niets meer op het ...

70
70
'Hongaars international op weg naar Jupiler Pro League'

We zouden dit seizoen in een aantal Europese competities weleens een verrassende kampioen kunnen ...

80
80
'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Binnen twee weken moet Rudi Garcia bekend maken welke Rode Duivels hij zal meenemen naar het WK. De ...

146
146
Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

84
84
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

253
253
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

23
23
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

107
107
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

161
161
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

225
225
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

144
144
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

90
90
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

72
72
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

123
123
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

95
95

Meer sportnieuws