‘Anderlecht panikeert niet, drie transferdoelen Fredberg'

door
‘Anderlecht panikeert niet, drie transferdoelen Fredberg'

RSC Anderlecht heeft nog geen versterkingen binnengehaald, maar volgens Het Nieuwsblad is er geen paniek bij paars-wit. De transfervertraging heeft verschillende redenen.

Ook bij Jesper Fredberg is er geen haast. De Deen kijkt vaak naar moeilijke dossiers en lijkt niet meteen de handdoek in de ring te willen gooien na moeilijke onderhandelingen, aldus Het Nieuwsblad.

LEES OOK: 'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Moeilijke dossiers

Zo zijn er bij Anderlecht enkele moeilijke dossiers zoals Thomas Delaney en Ludwig Augustinsson van Sevilla. Paars-wit heeft een beperkt budget en zit nog volop in de onderhandelingen. Ook de onzekere toekomst van Jan Vertonghen zet een rem op de transfers.

Met de verkoop van Zeno Debast naar Sporting zijn er alvast miljoenen voor handen om uit te geven op de zomermercato. Dennis Praet werd genoemd, maar die lijkt de voorkeur te geven aan een Italiaans avontuur en ook de gesprekken over Jesus Orozco Chiquete verlopen moeizaam.

Drie transferdoelen

Vorig seizoen kwamen er maar liefst elf nieuwe namen, maar zo’n vaart zal het deze keer niet lopen. Fredberg heeft alvast drie transferdoelen vooropgesteld: centrale verdedigers, een creatieve middenvelder en een keeper. Ook zullen Brian Riemer en consorten weer kijken naar de eigen jeugd.

Anderlecht greep intussen ook al enkele keren naast de transfertargets. Koen Casteels koos voor een lucratief voorstel uit Saudi-Arabië waar paars-wit niet tegenop kon en Matte Smets koos ervoor om Thorsten Fink naar KRC Genk te volgen. River Plate was Anderlecht te snel af met Federico Gattoni.

Is Anderlecht komend seizoen weer titelkandidaat?

Meest recent

KV Mechelen met rug tegen de muur: fans afgemaakt

KV Mechelen was euforisch nadat het zich verzekerde in de top 6. In de Champions Play-Offs werden ...

8
8
Vanhaezebrouck maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht verloor op de eerste speeldag met 4-2 van Club Brugge, maar herpakte zich met een ...

45
45
Man Utd woedend na bizarre rode kaart: Carrick vloekt

Manchester United verloor in eigen huis van Leeds United. Een ferme mokerslag na een goede periode ...

16
16
Marc Brys incasseert nieuwe deceptie: géén WK

Marc Brys staat in theorie nog onder contract bij Kameroen, maar de Belgische oefenmeester was op de ...

15
15
Vossen onthult oorlog met Zulte: “Er speelt meer…”

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De aanvaller was de topscorer en ...

140
140
Anderlecht in dubio: miljoenenklapper Keisuke Goto?

Dat RSC Anderlecht dringend nood heeft aan een nieuwe sportief directeur is ondertussen duidelijk. ...

254
254
Klasse! Vanaken met knap gebaar bij gebroken Diakhon

Mamadou Diakhon beleefde afgelopen weekend een ware nachtmerrie. De aanvaller van Club Brugge viel ...

238
238
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

36
36
Voetbalgenot op TV: hier vind je de Champions League-clashes

Deze week worden de tickets voor de halve finales van de Champions League afgewerkt. De terugmatchen ...

31
31
"Zelden gehoord van trainer topclub" - Hayen op vingers getikt

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

213
213
'Club Brugge krijgt uitsluitsel over zomertransfer Tzolis'

Na zijn grote Gouden Schoen-deceptie raakte Christos Tzolis even in een vormdip. Maar inmiddels ...

245
245
Opvallende move Vrancken: vertrek bij STVV in de maak?

Wouter Vrancken levert momenteel uitstekend werk als hoofdcoach van STVV. De oud-middenvelder is ...

230
230
'Nood aan nieuwe TD stijgt: vijf zomeraankopen Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

274
274
'Real Madrid verrast: Kompany is de echte miljoenenstunt'

Real Madrid keek in Bernabéu niet alleen met grote ogen naar Michael Olise. Achter die indruk ...

220
220
Onrustwekkend gezondheidsnieuws: Philippe Albert geeft update

Voormalig Rode Duivel Philippe Albert blijft één van de populairste analisten aan de ...

87
87
De Cat tóch in bekerfinale? 'Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

334
334
'Club flikt het weer: nationaal transferrecord aan diggelen'

Coach Ivan Leko stoomt zijn troepen bij Club Brugge momenteel klaar voor de titelclash van komend ...

555
555
Ondanks puike actie Lammens: dure averij voor Man United

In de Premier League nadert de titelstrijd een spannende ontknoping. Maar ook het gevecht om de ...

44
44
Rampscenario voor Anderlecht: einde seizoen De Cat?

Voor de tweede week op rij leek RSC Anderlecht even op weg naar de slachtbank, maar de betere ...

69
69
Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Club Brugge maakte zaterdag tegen STVV komaf met zijn uitcomplex, al waren er in Stayen wel bloed, ...

383
383
'De Cat pakt koffers: financiële kater Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt hem nog tijdig klaar te stomen voor de bekerfinale, maar of dat ook zal lukken ...

525
525
Vanhaezebrouck tikt Leko op vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

162
162
Anderlecht zonder De Cat: drie opties voor Taravel

RSC Anderlecht won zondag met 3-1 van AA Gent. Weliswaar op een diefje, al was dat na de recente nul ...

139
139
Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

112
112
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

336
336

Meer sportnieuws