‘Anderlecht panikeert niet, drie transferdoelen Fredberg'

door
‘Anderlecht panikeert niet, drie transferdoelen Fredberg'

RSC Anderlecht heeft nog geen versterkingen binnengehaald, maar volgens Het Nieuwsblad is er geen paniek bij paars-wit. De transfervertraging heeft verschillende redenen.

Ook bij Jesper Fredberg is er geen haast. De Deen kijkt vaak naar moeilijke dossiers en lijkt niet meteen de handdoek in de ring te willen gooien na moeilijke onderhandelingen, aldus Het Nieuwsblad.

LEES OOK: Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Moeilijke dossiers

Zo zijn er bij Anderlecht enkele moeilijke dossiers zoals Thomas Delaney en Ludwig Augustinsson van Sevilla. Paars-wit heeft een beperkt budget en zit nog volop in de onderhandelingen. Ook de onzekere toekomst van Jan Vertonghen zet een rem op de transfers.

Met de verkoop van Zeno Debast naar Sporting zijn er alvast miljoenen voor handen om uit te geven op de zomermercato. Dennis Praet werd genoemd, maar die lijkt de voorkeur te geven aan een Italiaans avontuur en ook de gesprekken over Jesus Orozco Chiquete verlopen moeizaam.

Drie transferdoelen

Vorig seizoen kwamen er maar liefst elf nieuwe namen, maar zo’n vaart zal het deze keer niet lopen. Fredberg heeft alvast drie transferdoelen vooropgesteld: centrale verdedigers, een creatieve middenvelder en een keeper. Ook zullen Brian Riemer en consorten weer kijken naar de eigen jeugd.

Anderlecht greep intussen ook al enkele keren naast de transfertargets. Koen Casteels koos voor een lucratief voorstel uit Saudi-Arabië waar paars-wit niet tegenop kon en Matte Smets koos ervoor om Thorsten Fink naar KRC Genk te volgen. River Plate was Anderlecht te snel af met Federico Gattoni.

Is Anderlecht komend seizoen weer titelkandidaat?

Meest recent

Hayen looft revelatie: "Hij heeft zijn kans gegrepen"

KRC Genk staat voor een belangrijke trip naar Charleroi. Doordat de Limburgers al veel te veel ...

10
10
Mokio doorbreekt de stilte omtrent hetze Rode Duivels

Het zijn pittige weken geweest voor Jorthy Mokio. Hij tekende ondanks de nodige interesse bij in ...

25
25
Terugronde PO's van start: Boskamp duidt kampioen aan

Zaterdagavond gaat de terugronde in de Champions' Play-Offs van start. Er zijn dus nog maar vijf ...

43
43
De Bruyne op Italiaanse voorpagina: radicale transferwending

In de Italiaanse Serie A neemt SSC Napoli het zaterdagavond op tegen revelatie Como in een ...

28
28
Grote Anderlecht-verrader? Goto breekt stilte na relletje

Of hij ooit nog in het shirt van RSC Anderlecht te zien zal zijn, valt voorlopig af te wachten. In ...

202
202
'Onyedika vertrekt bij Club Brugge: prijskaartje al genoemd'

Dat Club Brugge komende zomer een aantal spelers gaat verliezen, staat inmiddels buiten kijf. Ook ...

178
178
'Kompany ontploft: Kane weg voor waanzinnig bedrag'

Bij Bayern gaan ze ervan uit dat Harry Kane blijft, maar helemaal gerust zijn ze niet. Terwijl ...

149
149
Plottwist in bekerfinale-klucht: nieuwe TV-zender duikt op

Op donderdag 14 mei kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met mekaar in de finale van de ...

177
177
Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

147
147
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

36
36
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

55
55
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

41
41
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

148
148
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

100
100
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

28
28
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

202
202
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

246
246
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

60
60
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

136
136
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

438
438
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

65
65
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

357
357
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

251
251
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

94
94
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

42
42

Meer sportnieuws