‘Anderlecht panikeert niet, drie transferdoelen Fredberg'

door
‘Anderlecht panikeert niet, drie transferdoelen Fredberg'

RSC Anderlecht heeft nog geen versterkingen binnengehaald, maar volgens Het Nieuwsblad is er geen paniek bij paars-wit. De transfervertraging heeft verschillende redenen.

Ook bij Jesper Fredberg is er geen haast. De Deen kijkt vaak naar moeilijke dossiers en lijkt niet meteen de handdoek in de ring te willen gooien na moeilijke onderhandelingen, aldus Het Nieuwsblad.

LEES OOK: Breekt voormalige 'Kompany-revelatie' eindelijk door in JPL?

Moeilijke dossiers

Zo zijn er bij Anderlecht enkele moeilijke dossiers zoals Thomas Delaney en Ludwig Augustinsson van Sevilla. Paars-wit heeft een beperkt budget en zit nog volop in de onderhandelingen. Ook de onzekere toekomst van Jan Vertonghen zet een rem op de transfers.

Met de verkoop van Zeno Debast naar Sporting zijn er alvast miljoenen voor handen om uit te geven op de zomermercato. Dennis Praet werd genoemd, maar die lijkt de voorkeur te geven aan een Italiaans avontuur en ook de gesprekken over Jesus Orozco Chiquete verlopen moeizaam.

Drie transferdoelen

Vorig seizoen kwamen er maar liefst elf nieuwe namen, maar zo’n vaart zal het deze keer niet lopen. Fredberg heeft alvast drie transferdoelen vooropgesteld: centrale verdedigers, een creatieve middenvelder en een keeper. Ook zullen Brian Riemer en consorten weer kijken naar de eigen jeugd.

Anderlecht greep intussen ook al enkele keren naast de transfertargets. Koen Casteels koos voor een lucratief voorstel uit Saudi-Arabië waar paars-wit niet tegenop kon en Matte Smets koos ervoor om Thorsten Fink naar KRC Genk te volgen. River Plate was Anderlecht te snel af met Federico Gattoni.

Is Anderlecht komend seizoen weer titelkandidaat?

Meest recent

Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

15
15
Anderlecht slaat toe en houdt talent uit buitenlandse handen

Anderlecht zag dit seizoen Nathan De Cat helemaal ontbolsteren en hoopt dat het in de komende ...

24
24
'De Ketelaere verrast met zet: transfer op komst?'

Ook dit seizoen is Charles De Ketelaere weer een cruciale pion bij Atalanta. De Rode Duivel was ...

22
22
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest sterkhouder, Genk kiest trainer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

150
150
‘Anderlecht wil stunten met terugkeer supertalent’

RSC Anderlecht heeft een bekende jeugdopleiding, maar het gebeurt meer en meer dat een toptalent op ...

136
136
Ex zet PSV-fan Van Gerwen voor schut : "Hersenloos wicht!"

De breuk tussen Michael van Gerwen en zijn jeugdliefde Daphne Govers sloeg eerder dit jaar in als ...

35
35
‘Club Brugge en Anderlecht strijden om bekende naam’

De wintermercato staat voor de deur en de Belgische clubs zijn naarstig op zoek naar versterkingen. ...

112
112
Penders verbaast zelfs tegenstander: “In godsnaam…”

Mike Penders staat onder contract bij Chelsea, maar de doelman speelt dit seizoen op huurbasis bij ...

31
31
Beerschot in diepe rouw: clubicoon Ludo Driesen overleden

Beerschot is in diepe rouw gedompeld. De club kwam op de officiële kanalen met het nieuws dat ...

0
0
Vandenbempt haalt hard uit naar hervorming

De competitiehervorming is een gespreksonderwerp dat nog even de voorpagina’s zal halen. De ...

263
263
Rode Duivel afgemaakt: ‘Genadeloos vertrek dreigt'

Koni De Winter werd de afgelopen interlandperiodes telkens geselecteerd door bondscoach Rudi Garcia ...

127
127
Ronald Koeman deelt nieuws dat door merg en been gaat

Ronald Koeman heeft donderdagavond in het televisieprogramma Eva openhartig verteld over een ...

111
111
Breekt voormalige 'Kompany-revelatie' eindelijk door in JPL?

Vanavond nemen Sporting Charleroi en KRC Genk het tegen elkaar op. De kans is bestaande dat de ...

62
62
AA Gent verrast met terugkeer van oude bekende

AA Gent stelde Rik De Mil aan als nieuwe trainer. De Buffalo's hebben vandaag nog meer nieuws ...

124
124
Garcia ziet één 'voordeel' aan blessures Lukaku en De Bruyne

België maakt zich stilaan al klaar voor het WK van komende zomer. Met Egypte, Iran en ...

40
40
Vanderhaeghe verrast bij comeback: 'Club of Anderlecht?'

Veel langer dan hem lief is, zat Yves Vanderhaeghe de laatste maanden aan de bank gekluisterd. De ...

384
384
Van Dijk onthult hoe hij echt over Salah denkt

Heeft Mohammed Salah zijn laatste match gespeeld voor Liverpool? De kans is zeker bestaande, want de ...

56
56
Heymans baalt, maar ziet ook nieuwe kans na vertrek Fink

Bij KRC Genk nemen ze het vanavond op tegen Sporting Charleroi. Het is de eerste match na het ...

171
171
'Dé aankoop van 100 miljoen die Real Madrid nodig heeft'

Real Madrid is nu al uiteraard bezig met transfers voor komende zomer. De Koninklijke zou volgens ...

77
77
Kindermans 'helpt' Anderlecht handje in transferdossier

Bij RSC Anderlecht gaan ze in 2026 voor een aantal spelers zeer grof geld kunnen verdienen. Twee ...

344
344
‘KRC Genk beeft: deal met Simons staat op ontploffen’

In Genk hangt er weer spanning in de lucht: iedereen wil vooruit, maar het bestuur wil zich niet ...

700
700
Garcia looft twee bekritiseerde Duivels: WK lijkt zekerheid

Bij de Rode Duivels blijven de fans een beetje op hun honger zitten over twee spelers. Onder meer ...

137
137
Kindermans speelt open kaart over terugkeer naar Anderlecht

RSC Anderlecht lijkt alles weer stilaan in orde te hebben. Er is rust in de club, de juiste mensen ...

692
692
Garcia zaait twijfel rond WK-toekomst Witsel

Bij de Rode Duivels gaat Rudi Garcia de komende maanden knopen moeten doorhakken. Hij kan wellicht ...

44
44
Losada heeft na lang zoeken eindelijk club beet

Iets meer dan een jaar geleden speelde zich in Deinze een tragedie af. De tweedeklasser ging ...

25
25

Meer sportnieuws