'Standard heeft vervanger voor Djenepo meteen beet'

door
'Standard heeft vervanger voor Djenepo meteen beet'

Standard beleeft een zeer drukke zomer, want met beperkte middelen moet het een vrijwel volledig nieuwe spelerskern zien te bouwen. Maar liefst dertien spelers hebben Sclessin deze zomer al verlaten en dat aantal zal in de komende weken nog oplopen.

De veertiende vertrekker zit immers al in de pijplijn, want Moussa Djenepo zou op het punt staan om naar Antalyaspor te verkassen. Daarmee is Standard weer verlost van een zwaar contract en komen er mogelijk weer enkele miljoenen in het laatje, maar het creëert wel een nieuwe vacature in de kern van Ivan Leko.

LEES OOK: Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

Standard vindt meteen vervanger Djenepo

Al zou die wel bliksemsnel ingevuld worden. Sacha Tavolieri weet immers dat de vervanger van de Malinees dinsdag al op Sclessin was om zijn transfer af te ronden. Christopher Antwi-Adjei zou snel zijn contract bij de Rouches moeten gaan tekenen.

De 30-jarige Ghanees strijkt transfervrij neer bij Standard, want zijn contract bij VfL Bochum was eind juni verstreken. Met die club was de drievoudige international de voorbije seizoenen actief in de Bundesliga, waarin hij meer dan 100 wedstrijden op de teller heeft staan.

Antwi-Adjei komt transfervrij

Voor Antwi-Adjei wordt het zijn eerste avontuur buiten Duitsland, waar hij ook geboren werd. Voor Bochum kwam hij er ook al uit voor Westfalia Herne, Sprockhövel en SC Paderborn. Vooral kleinere clubs in de lagere reeksen dus.

Bij Standard zal hij weer wat extra ervaring moeten brengen, want momenteel moet Leko het zien te redden met vooral jonge spelers. Antwi-Adjei wordt de vijfde zomeraanwinst van Standard, na eerder al Bulat, Kyei, Bolingoli en Sutalo.

Goede transfer van Standard?

Meest recent

Keeperssoap Club Brugge: Jackers richting JPL-concurrent?

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

12
12
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

9
9
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

30
30
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

151
151
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

222
222
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

40
40
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

131
131
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

110
110
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

67
67
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

29
29
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

259
259
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

45
45
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

44
44
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

219
219
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

112
112
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

285
285
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

220
220
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

272
272
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

651
651
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

283
283
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

150
150
Analisten pakken Tzolis aan: "Stamp hem overhoop"

Club Brugge was afgelopen maandag vooral voor de pauze een paar maatjes te groot voor RSC ...

521
521
RSCA-fan Eddy Merckx incasseert enorm grote klap

Wielerlegende Eddy Merckx is opnieuw opgenomen in het ziekenhuis. Het 80 jarige icoon kampt al ...

134
134
Antwerp met handen in het haar: nieuwe domper rond Kerk

Antwerp zal in de komende weken nog serieus uit zijn pijp moeten komen als het nog een Europees ...

100
100
Sonck onthult hét probleem van KRC Genk

KRC Genk heeft vorig weekend zijn start in de Europe Play-Off niet gemist met een zege op Antwerp. ...

228
228

Meer sportnieuws