'Standard heeft vervanger voor Djenepo meteen beet'

door
'Standard heeft vervanger voor Djenepo meteen beet'

Standard beleeft een zeer drukke zomer, want met beperkte middelen moet het een vrijwel volledig nieuwe spelerskern zien te bouwen. Maar liefst dertien spelers hebben Sclessin deze zomer al verlaten en dat aantal zal in de komende weken nog oplopen.

De veertiende vertrekker zit immers al in de pijplijn, want Moussa Djenepo zou op het punt staan om naar Antalyaspor te verkassen. Daarmee is Standard weer verlost van een zwaar contract en komen er mogelijk weer enkele miljoenen in het laatje, maar het creëert wel een nieuwe vacature in de kern van Ivan Leko.

LEES OOK: Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

Standard vindt meteen vervanger Djenepo

Al zou die wel bliksemsnel ingevuld worden. Sacha Tavolieri weet immers dat de vervanger van de Malinees dinsdag al op Sclessin was om zijn transfer af te ronden. Christopher Antwi-Adjei zou snel zijn contract bij de Rouches moeten gaan tekenen.

De 30-jarige Ghanees strijkt transfervrij neer bij Standard, want zijn contract bij VfL Bochum was eind juni verstreken. Met die club was de drievoudige international de voorbije seizoenen actief in de Bundesliga, waarin hij meer dan 100 wedstrijden op de teller heeft staan.

Antwi-Adjei komt transfervrij

Voor Antwi-Adjei wordt het zijn eerste avontuur buiten Duitsland, waar hij ook geboren werd. Voor Bochum kwam hij er ook al uit voor Westfalia Herne, Sprockhövel en SC Paderborn. Vooral kleinere clubs in de lagere reeksen dus.

Bij Standard zal hij weer wat extra ervaring moeten brengen, want momenteel moet Leko het zien te redden met vooral jonge spelers. Antwi-Adjei wordt de vijfde zomeraanwinst van Standard, na eerder al Bulat, Kyei, Bolingoli en Sutalo.

Goede transfer van Standard?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘Dubbelslag Club Brugge, Anderlecht verrast’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

19
19
‘Drastische VAR-veranderingen op komst: nieuwe regels'

De intrede van de videoref heeft het voetbal enorm veranderd en er lijken nog drastische ...

50
50
'Dure zaak' voor Club Brugge: plannen wintermercato

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League een ferme klap in het gezicht. Tegen ...

121
121
Anderlecht, Genk en Standard balen: spelers vertrekken

Naar goede gewoonte wordt tijdens de winterperiode de Afrika Cup afgewerkt. Op 21 december start het ...

58
58
Rode Duivels houden hart vast: WK-boycot door Trump

De loting voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. De Rode ...

82
82
Mertens dropt grote hint: bezoek aan verrassende club

Dries Mertens speelde de afgelopen jaren bij het Turkse Galatasaray. Na zijn afscheid bij Cim Bom ...

53
53
Anderlecht jubelt: geweldig duo sust supporters

Een tijdje geleden lag Besnik Hasi nog zwaar onder vuur bij RSC Anderlecht, maar door de sterke ...

135
135
Nieuwe twist in DAZN-affaire: cruciaal nieuws voor abonnees

Het Belgisch voetbal blijft voorlopig dan toch te bekijken via de app van DAZN. Maar ondertussen zit ...

627
627
Alderweireld klaar en duidelijk over titel Anderlecht

Na zestien speeldagen blijft Union SG het klassement aanvoeren, gevolgd door Club Brugge. Maar na de ...

158
158
HUMO publiceert enorme Mannaert-bom: heftig incident met RSCA-topman

Ongeveer een jaar geleden werd Vincent Mannaert aangeduid als nieuwe sportief directeur bij de KBVB. ...

444
444
Onthuld: de échte reden achter vreemde wissel Mignolet

De keeperskwestie die bij Club Brugge al een heel seizoen de gemoederen bedaard, is sinds afgelopen ...

306
306
'De Bruyne krijgt grote transferplannen Napoli te horen'

In de Italiaanse Serie A won SSC Napoli zondagavond de topper op het veld van AS Roma. Daags nadien ...

130
130
Straffe ontdekking bij Antwerp: "De nieuwe Vermeeren"

Amper een week nadat de bodem was bereikt, durft Antwerp FC opnieuw positief naar de nabije toekomst ...

232
232
Anderlecht kampioen dit seizoen? Harde voorwaarde op tafel

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

155
155
Club Brugge davert: is dit de laatste druppel voor Hayen?

Nog geen maand geleden gold Nicky Hayen nog als de wondercoach van Club Brugge. Vandaag gaat het ...

484
484
Nieuwe uitdager voor titel? "Schrijf ons nog niet af"

Op een week tijd kan er veel veranderen in het voetbal, dat is ook bij KRC Genk het geval. Na de ...

394
394
'Sterke man Bayern heeft groot nieuws voor Kompany'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

184
184
'Club op de dool: grote gevolgen op transfermarkt'

Club Brugge verkeert momenteel in een behoorlijke dip. Van zijn laatste vier wedstrijden, verloor de ...

343
343
DAZN dropt nieuwe A-bom: 'faillissement verschillende clubs'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal blijft maar escaleren. Maandag raakte bekend ...

885
885
Code oranje bij Club Brugge: Van Der Elst luidt alarmbel

Na drie nederlagen in vier matchen gaan de alarmbellen af bij Club Brugge, dat zondag in eigen huis ...

281
281
Fink hakt knopen door: duo buitenspel bij KRC Genk?

KRC Genk boekte zondag een deugddoende zege in Leuven. Veel tijd om na te genieten is er evenwel ...

510
510
Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Besnik Hasi houdt de voeten op de grond, maar na zege in de Brusselse stadsderby mag RSC Anderlecht ...

359
359
Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

393
393
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

249
249
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

100
100

Meer sportnieuws