'Club Brugge heeft beet: akkoord over Nilsson nabij'

door
'Club Brugge heeft beet: akkoord over Nilsson nabij'

Club Brugge stoomt zich momenteel in Nederland klaar voor het nieuwe seizoen. Daarbij kan Nicky Hayen een beroep doen op twee nieuwe gezichten in de vorm van Zaid Romero en Christos Tzolis. Op Ardon Jashari is het nog wachten, want hij kreeg extra vakantie na zijn EK-deelname met Zwitserland.

De teller van de landskampioen staat momenteel dus op drie nieuwkomers voor het komende seizoen, maar dat zal nog aandikken. De transfer van Ngal'ayel Mukau sprong enkele dagen geleden wel af, maar desondanks lijkt aanwinst nummer vier toch uit de Jupiler Pro League te gaan komen.

LEES OOK: Leko verrast over titelkansen Anderlecht: lof voor Taravel

Club nadert akkoord over Nilsson

Het was al een tijdje duidelijk dat Blauw-Zwart ook werk maakte van de komst van Gustaf Nilsson. De spits van Union moet de opvolger worden van Igor Thiago, die deze zomer voor 33 miljoen euro naar Brentford verhuisde. Het Nieuwsblad weet dat een akkoord nu ook in de maak is.

Nadat Union het eerste bod van 4 miljoen euro nog afwees, zouden de clubs elkaar nu toch vinden. Club duwde voorbije dagen door voor de komst van Nilsson en legde een verbeterde aanbieding neer. Die zou inclusief bonussen zo'n 6 à 7 miljoen euro bedragen. Daarnaast zou Union ook een doorverkooppercentage bedingen.

Transfersom van 6 à 7 miljoen euro

Een akkoord is er desondanks nog niet, maar dat lijkt nu stilaan zeer dichtbij te zijn. Het lijkt dus een kwestie van tijd vooraleer Nilsson in het Jan Breydelstadion zal neerstrijken. De 27-jarige Zweed heeft zelf al een tijdje een persoonlijk akkoord met Club op zak.

Daarmee lijkt Union opnieuw een sterkhouder te gaan verliezen na het eerdere vertrek van Blessin en Amoura. Nilsson was twee jaar aan de slag in het Dudenpark, nadat hij in 2022 overgekomen was van de Duitse tweedeklasser Wehen Wiesbaden. Hij scoorde 27 keer in 93 wedstrijden voor Union.

Is Nilsson een aanwinst voor Club Brugge?

Meest recent

Stankovic schenkt klare wijn over transfer naar Inter

Club Brugge gaat in de zomer een resem sterkhouders verliezen, dat staat nu al vast. Blauw-Zwart ...

41
41
Euvrard zwaar onder de indruk van drie spelers Zulte Waregem

Standard neemt het morgenavond aan de Gaverbeek op tege Zulte Waregem. De Rouches hebben maar ...

18
18
Taravel verklaart deze grote metamorfose bij Anderlecht

Kan RSC Anderlecht nog eens punten rapen in Brugge? De match tegen Club Brugge is cruciaal om te ...

63
63
Leko waarschuwt Anderlecht: Paars-Wit 'vreest'

Club Brugge neemt het morgen in eigen huis op tegen RSC Anderlecht. Paars-Wit wist er voor het ...

135
135
KRC Genk hoopt mee: "Ik wil mee naar het WK"

Bij KRC Genk draaien ze een zeer wisselvallig seizoen. Nicky Hayen kreeg dat er ook nog niet ...

26
26
Arsenal door in FA Cup: grote zorgen om Trossard

Arsenal speelde om 13u15 zijn partij in de FA Cup tegen Mansfield Town. De Gunners hadden het knap ...

15
15
Van der Elst ‘tipt’ JPL-topclubs: "Klaar voor volgende stap"

Bij KVC Westerlo hopen ze elke mercato een uitgaande miljoenentransfer af te ronden. In januari ...

25
25
Boskamp opent frontale aanval op Donald Trump

Voormalig publiekslieveling Johan Boskamp is de laatste maanden minder op televisie te zien. De ...

49
49
Kljestan verrast: "Anderlecht had hem moeten houden"

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een cruciale fase. Als ze nog echt willen meedoen voor de top drie, ...

109
109
Hoe KRC Genk dankzij Union SG zijn lesje heeft geleerd

KRC Genk staat voor een zeer moeilijke verplaatsing naar Union SG. De Limburgers lopen daar een oude ...

60
60
'Jackpot KRC Genk in zicht: extra WK-ganger in de maak'

KRC Genk lijkt komende zomer opnieuw te gaan cashen op verschillende spelers. Eén van de ...

76
76
Gentse natrap op Leko: "Dan hoor je hier misschien niet thuis"

Mathematisch is nog steeds heel wat mogelijk, maar AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' ...

135
135
Anderlecht lacht tanden bloot: "Híj́ is de beste speler in JPL"

Een kleine maand geleden lag RSC Anderlecht nog tegen de touwen en was de crisis bij de ...

165
165
"Dan maakt niemand kans" - zware titelclaim bij Club Brugge

Het einde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League is in zicht, de titelstrijd in de ...

200
200
Marc Coucke bakt het bruin: 'Helse uitdaging wacht'

Ondernemer, voetbalbaas en showman: Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de aandacht moet ...

47
47
TRANSFERUURTJE: 'Kassa rinkelt in Gent, zware dreun Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

225
225
Antwerp-lichtpuntje blijft strijdvaardig na teleurstelling

Play-Off 1 lijkt wel heel erg ver voor Royal Antwerp FC na het gelijkspel tegen La Louvière. ...

54
54
Conte schept duidelijkheid over De Bruyne én Lukaku

Kevin De Bruyne maakte eindelijk zijn rentree bij Napoli na een slepende blessure. Ook Romelu Lukaku ...

43
43
Proto verrast met open sollicitatie bij Anderlecht

Silvio Proto is momenteel assistent van Jeremy Taravel bij RSC Anderlecht. De voormalige doelman ...

246
246
Tresoldi eerlijk over concurrentiestrijd bij Club Brugge

Nicolo Tresoldi is dit seizoen volledig ontploft bij Club Brugge. De aanvaller scoort aan de lopende ...

156
156
Kouyaté verbaast iedereen met uitspraken na Antwerp-zeperd

Royal Antwerp FC heeft de kansen op een plek in de top 6 helemaal om zeep geholpen. The Great Old ...

161
161
Pocognoli geeft criticasters lik op stuk: Frankrijk keert kar

Sebastien Pocognoli kende een desastreuze start bij AS Monaco en er werd meteen al over een ...

115
115
Niet Vanaken, Bertaccini ziet beste JPL-speler bij Club

Club Brugge is de grote favoriet voor het duel met RSC Anderlecht. Adriano Bertaccini hoopt in de ...

260
260
Kompany verliest geduld met media na Bayern-zege

Bayern München won makkelijk met 4-1 van Borussia Mönchengladbach. De titel kan Bayern ...

256
256
Proto bijt terug naar Renard na uitval over Anderlecht

Olivier Renard haalde enkele weken geleden zeer hard uit naar RSC Anderlecht, nadat hij er werd ...

224
224

Meer sportnieuws