'Club Brugge heeft beet: akkoord over Nilsson nabij'

door
'Club Brugge heeft beet: akkoord over Nilsson nabij'

Club Brugge stoomt zich momenteel in Nederland klaar voor het nieuwe seizoen. Daarbij kan Nicky Hayen een beroep doen op twee nieuwe gezichten in de vorm van Zaid Romero en Christos Tzolis. Op Ardon Jashari is het nog wachten, want hij kreeg extra vakantie na zijn EK-deelname met Zwitserland.

De teller van de landskampioen staat momenteel dus op drie nieuwkomers voor het komende seizoen, maar dat zal nog aandikken. De transfer van Ngal'ayel Mukau sprong enkele dagen geleden wel af, maar desondanks lijkt aanwinst nummer vier toch uit de Jupiler Pro League te gaan komen.

LEES OOK: Sonck roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

Club nadert akkoord over Nilsson

Het was al een tijdje duidelijk dat Blauw-Zwart ook werk maakte van de komst van Gustaf Nilsson. De spits van Union moet de opvolger worden van Igor Thiago, die deze zomer voor 33 miljoen euro naar Brentford verhuisde. Het Nieuwsblad weet dat een akkoord nu ook in de maak is.

Nadat Union het eerste bod van 4 miljoen euro nog afwees, zouden de clubs elkaar nu toch vinden. Club duwde voorbije dagen door voor de komst van Nilsson en legde een verbeterde aanbieding neer. Die zou inclusief bonussen zo'n 6 à 7 miljoen euro bedragen. Daarnaast zou Union ook een doorverkooppercentage bedingen.

Transfersom van 6 à 7 miljoen euro

Een akkoord is er desondanks nog niet, maar dat lijkt nu stilaan zeer dichtbij te zijn. Het lijkt dus een kwestie van tijd vooraleer Nilsson in het Jan Breydelstadion zal neerstrijken. De 27-jarige Zweed heeft zelf al een tijdje een persoonlijk akkoord met Club op zak.

Daarmee lijkt Union opnieuw een sterkhouder te gaan verliezen na het eerdere vertrek van Blessin en Amoura. Nilsson was twee jaar aan de slag in het Dudenpark, nadat hij in 2022 overgekomen was van de Duitse tweedeklasser Wehen Wiesbaden. Hij scoorde 27 keer in 93 wedstrijden voor Union.

Is Nilsson een aanwinst voor Club Brugge?

Meest recent

Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

9
9
Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

KRC Genk is weer beter bezig. Thorsten Fink & co steken nog niet in bloedvorm, maar er is wel ...

75
75
Hasi lyrisch: Genkie maakt gigantische indruk

RSC Anderlecht won in de Jupiler Pro League en Beker van België al vijf matchen op rij. Een ...

78
78
Sneijder wijst WK-favorieten aan: verrassende namen

Vrijdag is er de loting voor het WK van 2026. Dan weten de Rode Duivels wie ze volgende zomer in de ...

65
65
Straffe onthulling De Bruyne: "Spraken in de zomer met KDB"

Kevin De Bruyne stapte afgelopen zomer transfervrij over van Manchester City naar Napoli. Dat de ...

73
73
Luxe voor Hasi: "Zij vielen de laatsten weken goed in"

RSC Anderlecht zal het tegen KRC Genk zonder zijn absolute smaakmaker in de defensie moeten doen, ...

81
81
Standard-speler door het stof na gemene sneer aan Dender

Standard kreeg dinsdagavond een mokerslag te verwerken, want het zag zijn bekeravontuur al in de ...

70
70
'Antwerp moet snel zijn: Hatenboer is grof wild'

Antwerp beleeft een dramatisch seizoen, maar de laatste dagen is er weer reden tot optimisme op de ...

191
191
'Club maakt zich op voor transferklapper van 40 miljoen'

Club Brugge lijkt alweer een drukke mercato tegemoet te gaan. De tegenvallende resultaten van de ...

271
271
Belgisch toptalent krijgt geweldig nieuws na hartstilstand

Vorige lente kwam er schokkend nieuws over een zeer groot Belgisch talent. In mei werd de toen ...

38
38
'Topcoach zet zijn zinnen op Karetsas'

KRC Genk wist zich vorig weekend eindelijk weer in de top zes te knokken en wil nu op dat elan ...

159
159
Hasi onthult: enorm defensief probleem dreigt bij Anderlecht

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef. Het won intussen al vijf officiële ...

154
154
Wout van Aert slaat Club-fans met complete verstomming

Wout van Aert is één van de sympatiekste sporthelden die ons land rijk is. Toch zorgde ...

175
175
Vanhaezebrouck streng: "Daarom slaagde hij niet bij Club"

De Belgische topclubs presteren dit seizoen alweer wisselvallig. Union en Anderlecht presteren min ...

164
164
TD Marseille onthult plan met Vermeeren en Duivelse klepper

Arthur Vermeeren maakte vorige zomer nog maar eens een transfer. Na zes maanden Atletico Madrid en ...

80
80
'Martens moet vrezen voor toekomst bij AZ'

Alsmaar meer trainers lijken hun weg te vinden naar de buitenlandse competities. In de Nederlandse ...

50
50
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp shopt bij Anderlecht, toptarget Club bekend'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

215
215
Pro League in alle staten: masterplan DAZN lekt uit

De soap tussen DAZN en de Pro League gaat onverminderd verder. Voorlopig blijft het Belgisch voetbal ...

802
802
Pech voor Hasi: steunpilaar Anderlecht out tot winterstop

Na een fraaie 12 op12 in de competitie, met daarin zeges tegen aartsrivalen Club Brugge en Union, ...

113
113
Vannieuwkerke sneert: "Hopelijk horen we hem niet meer”

Karl Vannieuwkerke staat al een eeuwigheid bekend als één van de meest betrouwbare en ...

89
89
NOS dropt onverwachte bom boven Nederlands voetbal

De Nederlandse voetbalwereld kreeg de afgelopen dagen een schokgolf te verwerken. De NOS kondigde ...

96
96
AC Milan aast op smaakmaker Club Brugge: "Of dit klopt?"

Spelers van Club Brugge worden elke mercato aan tal van clubs gelinkt. AC Milan is een ploeg die de ...

308
308
STVV ruikt bloed: is Antwerp volgende slachtoffer?

STVV neemt het in de Croky Cup op tegen Royal Antwerp FC. Voor de Great Old is er héél ...

193
193
Kompany naar Man City? Coach reageert héél duidelijk

Vincent Kompany doet het fantastisch bij Bayern München. Hij is er veruit de beste trainer in ...

199
199
Hubert lovend: "Hij heeft een uitzonderlijk potentieel"

Bij Union SG zit er minder genie in de ploeg dan de vorige jaren. Voetballend is het vaak toch ...

63
63

Meer sportnieuws