'Club Brugge heeft beet: akkoord over Nilsson nabij'

1171
'Club Brugge heeft beet: akkoord over Nilsson nabij'

Club Brugge stoomt zich momenteel in Nederland klaar voor het nieuwe seizoen. Daarbij kan Nicky Hayen een beroep doen op twee nieuwe gezichten in de vorm van Zaid Romero en Christos Tzolis. Op Ardon Jashari is het nog wachten, want hij kreeg extra vakantie na zijn EK-deelname met Zwitserland.

De teller van de landskampioen staat momenteel dus op drie nieuwkomers voor het komende seizoen, maar dat zal nog aandikken. De transfer van Ngal'ayel Mukau sprong enkele dagen geleden wel af, maar desondanks lijkt aanwinst nummer vier toch uit de Jupiler Pro League te gaan komen.

LEES OOK: Van Bommel speelt open kaart: volgende Rode Duivel uit JPL

Club nadert akkoord over Nilsson

Het was al een tijdje duidelijk dat Blauw-Zwart ook werk maakte van de komst van Gustaf Nilsson. De spits van Union moet de opvolger worden van Igor Thiago, die deze zomer voor 33 miljoen euro naar Brentford verhuisde. Het Nieuwsblad weet dat een akkoord nu ook in de maak is.

Nadat Union het eerste bod van 4 miljoen euro nog afwees, zouden de clubs elkaar nu toch vinden. Club duwde voorbije dagen door voor de komst van Nilsson en legde een verbeterde aanbieding neer. Die zou inclusief bonussen zo'n 6 à 7 miljoen euro bedragen. Daarnaast zou Union ook een doorverkooppercentage bedingen.

Transfersom van 6 à 7 miljoen euro

Een akkoord is er desondanks nog niet, maar dat lijkt nu stilaan zeer dichtbij te zijn. Het lijkt dus een kwestie van tijd vooraleer Nilsson in het Jan Breydelstadion zal neerstrijken. De 27-jarige Zweed heeft zelf al een tijdje een persoonlijk akkoord met Club op zak.

Daarmee lijkt Union opnieuw een sterkhouder te gaan verliezen na het eerdere vertrek van Blessin en Amoura. Nilsson was twee jaar aan de slag in het Dudenpark, nadat hij in 2022 overgekomen was van de Duitse tweedeklasser Wehen Wiesbaden. Hij scoorde 27 keer in 93 wedstrijden voor Union.

Is Nilsson een aanwinst voor Club Brugge?

Meest recent

Meer kwaliteit? Opvallende vaststelling bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft meer kwaliteit in de kern dan vorig jaar. Dat ziet iedereen, alleen moet de ...

81
81
De Meyer reageert: "Ja, er was kritiek van de fans"

STVV is degelijk begonnen aan het seizoen. Het is nog wat wisselvallig, maar de Truienaars staan ...

25
25
Union SG gaat voor stunt: Schoofs en Patris geven ambities prijs

Union SG is op dit moment de beste Belgische ploeg. Ze staan mee aan de leiding in de Jupiler Pro ...

42
42
Aanwinsten bezorgen AA Gent straffe 19 op 21

Om 20u45 begonnen AA Gent en Standard aan hun onderlinge treffen. De Buffalo's hoopten achtervolgers ...

118
118
Bayern München trakteert fans op absolute monsterscore

Bayern München kwam in de Bundesliga nog niet echt op toerental. De troepen van Vincent Kompany ...

61
61
Compper verrast met 'terugkeer' bij Antwerp

Royal Antwerp FC begon met een zes op zes goed aan het seizoen, maar nadien volgde een een op ...

103
103
Puntendeling bij Club NXT, RSCA Futures in zware crisis

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee matchen op het programma. Er was de altijd ...

125
125
Nieuwe coach van KV Kortrijk al bekend?

KV Kortrijk en Michiel Jonckheere gingen uit elkaar. De afgelopen circuleerden er al namen van ...

152
152
Afscheid van een Belgisch icoon die te laag werd ingeschat

De afgelopen dagen namen een aantal Rode Duivels afscheid van de nationale ploeg. Matz Sels en Axel ...

97
97
Vandenbempt waarschuwt Van Bommel meteen al

Mark van Bommel maakt zich klaar voor zijn debuut als bondscoach van de Rode Duivels. Peter ...

96
96
Druk neemt toe op Genk: vurige Thorup wil méér

KRC Genk staat voor een moeilijke partij. De Limburgers moeten aan de bak tegen Club Brugge. Het is ...

156
156
Verschueren: "Begrijp niet dat hij moest vertrekken bij Anderlecht"

De passage van Wouter Vandenhaute bij RSC Anderlecht was een flop. Hij was de grote roerganger ...

331
331
‘Nieuwe uppercut voor Sommer: Club had andere nummer één’

Yann Sommer ligt na twee pijnlijke wedstrijden plots zwaar onder vuur bij Club Brugge. Extra ...

356
356
Zinho Gano pakt uit met nieuwe werkgever

Zinho Gano is al een aantal jaren weg uit België. De centrumspits speelt in het buitenland en ...

43
43
De Mil waarschuwt spelers: “Zij zetten stappen voorwaarts”

AA Gent neemt het vanavond op tegen Standard. Als de Buffalo’s deze partij ook kunnen winnen, ...

41
41
Euvrard looft speler Standard: "Zeer veelbelovend"

Bij Standard wisten ze deze week een volgend contract open te breken. Sportief directeur Marc ...

59
59
Van Bommel speelt open kaart: volgende Rode Duivel uit JPL

Bij zijn eerste selectie als bondscoach van de Rode Duivels had Mark van Bommel een plekje viel voor ...

169
169
Neerpede in verval: pijnlijke statistiek Anderlecht

In Youth We Trust. Niet zolang geleden was het nog het credo van RSC Anderlecht, waar vandaag nog ...

353
353
Van Bommel licht tipje van sluier: Lukaku supersub?

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn eerste selectie als Belgisch bondscoach bekend. De focus kan nu ...

61
61
Leko verschaft update uit ziekenboeg Club Brugge

Vlak voor de interlandbreak staat er nog een topper op het programma in de Jupiler Pro League, want ...

426
426
Godts krijgt naast selectie voor Duivels enorme verrassing

Mika Godts kreeg vandaag uitstekend nieuws van nieuwe bondscoach Mark van Bommel. De aanvaller werd ...

69
69
Frisse wind bij Rode Duivels: Van Bommel verklaart keuzes

De kop is eraf voor Mark van Bommel, die vrijdag zijn eerste knopen als bondscoach van de Rode ...

192
192
Jonge Duivels: ronkende namen in selectie Swerts

Tijdens de aanstaande interlandbreak moeten niet alleen de Rode Duivels aan de bak, ook voor de ...

115
115
Rik De Mil staat perplex: "De spelers wisten er al van"

Rik De Mil kent een sprookjesachtige start van het seizoen bij AA Gent. De Buffalo's pakten 16 op 18 ...

391
391
‘Jupiler Pro League-revelatie al op radar van PSG’

De Jupiler Pro League staat voor speeldag 7 en de analisten maken al een eerste balans op. Sporting ...

67
67

Meer sportnieuws