'Club Brugge heeft beet: akkoord over Nilsson nabij'

door
'Club Brugge heeft beet: akkoord over Nilsson nabij'

Club Brugge stoomt zich momenteel in Nederland klaar voor het nieuwe seizoen. Daarbij kan Nicky Hayen een beroep doen op twee nieuwe gezichten in de vorm van Zaid Romero en Christos Tzolis. Op Ardon Jashari is het nog wachten, want hij kreeg extra vakantie na zijn EK-deelname met Zwitserland.

De teller van de landskampioen staat momenteel dus op drie nieuwkomers voor het komende seizoen, maar dat zal nog aandikken. De transfer van Ngal'ayel Mukau sprong enkele dagen geleden wel af, maar desondanks lijkt aanwinst nummer vier toch uit de Jupiler Pro League te gaan komen.

LEES OOK: Done deal: Union maakt uitgaande transfer bekend

Club nadert akkoord over Nilsson

Het was al een tijdje duidelijk dat Blauw-Zwart ook werk maakte van de komst van Gustaf Nilsson. De spits van Union moet de opvolger worden van Igor Thiago, die deze zomer voor 33 miljoen euro naar Brentford verhuisde. Het Nieuwsblad weet dat een akkoord nu ook in de maak is.

Nadat Union het eerste bod van 4 miljoen euro nog afwees, zouden de clubs elkaar nu toch vinden. Club duwde voorbije dagen door voor de komst van Nilsson en legde een verbeterde aanbieding neer. Die zou inclusief bonussen zo'n 6 à 7 miljoen euro bedragen. Daarnaast zou Union ook een doorverkooppercentage bedingen.

Transfersom van 6 à 7 miljoen euro

Een akkoord is er desondanks nog niet, maar dat lijkt nu stilaan zeer dichtbij te zijn. Het lijkt dus een kwestie van tijd vooraleer Nilsson in het Jan Breydelstadion zal neerstrijken. De 27-jarige Zweed heeft zelf al een tijdje een persoonlijk akkoord met Club op zak.

Daarmee lijkt Union opnieuw een sterkhouder te gaan verliezen na het eerdere vertrek van Blessin en Amoura. Nilsson was twee jaar aan de slag in het Dudenpark, nadat hij in 2022 overgekomen was van de Duitse tweedeklasser Wehen Wiesbaden. Hij scoorde 27 keer in 93 wedstrijden voor Union.

Is Nilsson een aanwinst voor Club Brugge?

Meest recent

KRC Genk droomt hardop: grote terugkeer 'lonkt'

Anno 2025 zit er héél veel geld in het voetbal. Spelers verkopen is voor heel veel ...

260
260
Beerschot verrast met nieuwe verdediger

Beerschot hoopt snel terug te keren in de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten hebben vandaag nog ...

11
11
Hasi blijft: zo reageren de fans van Anderlecht

Besnik Hasi mag nog aanblijven als coach van RSC Anderlecht. De trainer van de Brusselaars zal ...

60
60
'AA Gent niet te stoppen: volgende deal in de maak'

AA Gent is al zeer actief geweest op de transfermarkt. Er zal echter mogelijk nog het een en ander ...

151
151
'Transferbom bij KRC Genk: Chelsea klopt plots aan'

Chelsea is al een tijdje geen voetbalclub, maar een handelshuis. Spelers kopen en verkopen is de ...

242
242
Anderlecht heeft beslist: dit is het lot van Besnik Hasi

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

518
518
"Renard en Hasi out: met hem als coach naar Standard"

Besnik Hasi is voorlopig nog trainer van RSC Anderlecht, maar de druk is enorm. Ook Olivier Renard ...

559
559
Sterkhouder spreekt duidelijk over toekomst bij KV Mechelen

Het beloven bij KV Mechelen nog bewogen tijden te worden op de transfermarkt. Verschillende ...

109
109
'Topclub legt eerste bod neer voor Carrasco'

De wintermercato is voor verschillende Rode Duivels hét moment om nog van club te wisselen, ...

25
25
'Anderlecht hakt knoop door over ontslag Hasi'

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

961
961
Groot probleem bij Club: "Zo word je geen kampioen"

Club Brugge knoopte afgelopen weekend opnieuw aan met de zege in de competitie, al was het tegen ...

239
239
Play-Off I in gevaar: Hayen oordeelt over Genkse kansen

Met Union, STVV, Club Brugge en Anderlecht lijken vier deelnemers aan de Champions' Play-Off al vast ...

283
283
'Cercle Brugge mag nog onverhoopt cashen'

Cercle Brugge pakte zondag een onverhoopt punt in Genk, maar blijft nog steeds in een penibele ...

125
125
'KV Mechelen heeft opvolger Lauberbach al beet'

KV Mechelen deed zondagavond geen goede zaak in de strijd om de top zes, want het slaagde er niet in ...

162
162
'Genk ziet kassa rinkelen: driestrijd in Premier League'

KRC Genk deed zondag alweer een slechte zaak in de strijd om de Champions' Play-Off. De Limburgers ...

521
521
'Ongenadige Hasi duwt Anderlecht-speler richting uitgang'

Anderlecht blikt alweer terug op een pijnlijk weekend, met een dramatische prestatie en een magere ...

547
547
TRANSFERUURTJE: 'Forse dubbelslag Club, miljoenentransfer Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

310
310
Zulte Waregem trekt opvallende conclusie na Club

Club Brugge en Zulte Waregem maakten er een spektakelstuk van in de Jupiler Pro League. In het Jan ...

503
503
Ruben Van Gucht in shock: Opvolgers staan plots klaar

Hij beweegt zich al jaren op het snijvlak van sport, media en controverse, en lijkt er zelfs energie ...

167
167
Anderlecht-trio beslist: Hasi op weg naar ontslag?

RSC Anderlecht zit weer in de hoek waar de klappen vallen. Even leek Besnik Hasi de succesformule te ...

676
676
Stankovic jubelt en heeft boodschap voor Club-fans

Club Brugge won in de Champions League overtuigend van Kairat Almaty en ook in de competitie wist ...

708
708
Zorgen bij Antwerp: Vandenbempt doet oproep aan Gheysens

Royal Antwerp FC is zwaar afgegleden. Anno 2026 is het hoogstens subtop in België. Voorzitter ...

478
478
Albert snoeihard: "Twee zieke ploegen"

Philippe Albert is analist bij La Capitale en gaf zijn mening over de speeldag. Hij ziet dat heel ...

427
427
Rik Verheye doorbreekt stilte met verrassende aankondiging

Wat begon als een passieproject, dreigt uit te monden in een sportief sprookje. Acteur Rik Verheye ...

203
203
Vandenbempt lovend én zeer scherp voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen FCV Dender na een dramatische partij. Niet de eerste keer dit ...

370
370

Meer sportnieuws