'Cercle pakt weer uit met fraaie Braziliaanse aanwinst'

275 stemmen
'Cercle pakt weer uit met fraaie Braziliaanse aanwinst'

Cercle Brugge krijgt deze zomer ongetwijfeld te maken met de ijzeren wet dat wie boven de verwachtingen presteert zijn sterkhouders steevast verliest. De Vereniging moest al afscheid nemen van Lopes, Siquet en Lemaréchal en de verwachting is dat ook spelers als Daland, Minda en zeker Denkey nog zouden kunnen vertrekken.

De Vereniging zal dus op zoek moeten naar vervangers en haalde deze zomer tot dusver drie nieuwe spelers binnen. Jeugdinternational Alama Bayo werd transfervrij weggehaald bij Seraing, rechtsachter Ibrahim Diakité kwam definitief over van Stade Reims en middenvelder Lawrence Agyekum wordt gehuurd van Red Bull Salzburg.

LEES OOK: PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Cercle gaat Gonçalves huren

Nu zou Cercle op het punt staan om opnieuw te gaan shoppen bij één van de Red Bull-clubs. Het Nieuwsblad weet dat ook Bruno Gonçalves op het punt staat om de overstap te maken. De 21-jarige Braziliaan legt woensdag zijn medische testen af bij Groen-Zwart.

Gonçalves is een offensieve middenvelder die komend seizoen gehuurd zal worden van Red Bull Bragantino. Daar speelde hij al 57 wedstrijden in het eerste elftal, waarin hij negen keer scoorde en vier assists uitdeelde. De voorbije maanden kwam hij bij zijn club wel minder aan spelen toe.

Braziliaans jeugdinternational

Toch geldt Gonçalves in Brazilië wel als een talent. Hij was jeugdinternational bij de U16 en U20, voor wie hij in 2023 nog twee caps verzamelde. Nu hoopt hij in België door te breken.

Cercle haalt zo opnieuw een Braziliaans talent binnen. In januari haalden ze met Felipe Augusto nog een andere jeugdinternational uit dat land binnen, terwijl ook Vitinho destijds met een stevige reputatie neerstreek. Met Erick Nunes loopt er ook nog een andere Braziliaan rond in het Jan Breydelstadion.

Goede transfer van Cercle?

Meest recent

Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

24
24
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

63
63
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

40
40
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

16
16
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

158
158
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

101
101
Rode Duivels terug op schema: Rudi, niet opjagen!

Bondscoach Rudi Garcia scoorde de afgelopen dagen niet echt punten. Niet zozeer met zijn tactische ...

39
39
'West Ham United verrast met Belgische transfer'

West Ham United zou op het punt staan om op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aan ...

18
18
Viktor Verhulst onthult groot geheim Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht is nog steeds 'the talk of the town'. De veelzijdige presentator en DJ is zowat ...

35
35
Belgische transfers: verrassende deals in Duitsland en Hongarije

Er beweegt stilaan heel veel op de transfermarkt. Er zijn een aantal Belgen die onderdak hebben ...

32
32
'Kuyt polst naar ex-speler Beerschot, JPL grootste kans'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

70
70
Duivels in 1/16de finales: één land absoluut te mijden

Nu de kwalificatie een feit is, kunnen de Rode Duivels beginnen vooruitblikken op het vervolg van ...

264
264
"Zorgde voor paniek" - kranten zien ook dissonant bij sterke Duivels

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

217
217
'Van WK naar Premier League: straffe wending Meunier'

Momenteel zijn de Rode Duivels volop gefocust op het neerleggen van een mooie WK-campagne. Maar voor ...

105
105
Vanaken definitief WK-basisspeler? Analisten vellen verdict

De Rode Duivels hebben indruk gemaakt in hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026. Uiteraard was ...

659
659
"Hij wordt niet gewaardeerd" - Garcia in de bres voor viertal

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

251
251
TRANSFERUURTJE: 'Club maakt Genk woest, toptransfer Raskin'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

323
323
Degryse voorspelt eindstation van België op WK

De Rode Duivels hebben na een aarzelende WK-start alsnog de groepswinst gepakt in Groep G. Na de 5-1 ...

655
655
Garcia bijt van zich af: “Dat was het enige verschil”

Bondscoach Rudi Garcia kreeg de afgelopen twee wedstrijden de volle laag. Na een 1-1 tegen Egypte en ...

68
68
Iran haalt verwoestend uit naar FIFA en Infantino

Iran ligt al een tijdje in de clinch met de Verenigde Staten en daar komt nu ook de FIFA bij. Na de ...

402
402
CEPANI velt oordeel: rekening DAZN aan Pro League bekend

De soap rond DAZN en de rechten van het Belgische voetbal duurt nog steeds verder. De ...

172
172
Doku toch streng ondanks overtuigende WK-zege

Er was de afgelopen tijd heel wat te doen om Jérémy Doku. De buitenspeler viel uit met ...

108
108
Blijft Vanaken in de basis? Duidelijk oordeel na Nieuw-Zeeland

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland zijn kans in de basis naast Youri Tielemans en Kevin De ...

623
623
De Bruyne glundert voor camera: pakkende reden voor viering

Kevin De Bruyne was bezig aan een moeizaam wereldkampioenschap. Maar na een sterke prestatie tegen ...

92
92
Saelemaekers zorgt voor valse noot: "Waarom doet hij dat?!"

De Rode Duivels hebben dan toch hun poule kunnen winnen op het WK 2026. Dat deden ze bovendien na ...

711
711

Meer sportnieuws