Burgemeester blokt transfer Greenwood: “Mensonwaardig”

door
Burgemeester blokt transfer Greenwood: “Mensonwaardig”

Mason Greenwood werd vorig jaar beschuldigd van verkrachting en mishandeling van zijn vriendin. De speler werd al weggestuurd bij Manchester United en speelde op huurbasis bij het Spaanse Getafe.

Daar liet Greenwood zien dat hij nog steeds goed kon voetballen. Nu is de Engelsman echter op zoek naar een nieuwe club en dat blijkt niet zo gemakkelijk. Onder meer het Franse Olympique Marseille is concreet geïnteresseerd.

LEES OOK: KDB-onthulling doet wenkbrauwen fronsen

Kwade burgemeester

De burgemeester van Marseille, Benoit Payan, wil de transfer van Greenwood blokkeren. “Wat hij heeft gedaan is onaanvaardbaar. Ik heb foto’s gezien die mij hebben geshockeerd. Een vrouw zo verminken is mensonwaardig. Hij verdient geen plaats in de club. De normen en waarden van de stad en de club Marseille zijn allesbehalve dat”, citeert Het Nieuwsblad.

Payan spreekt van een schande. “Moest hij toch spelen voor Olympique Marseille, dan zou dat een schande zijn. Ik zou dan ook aan de voorzitter van de club willen vragen om Greenwood niet te tekenen. Ik wil niet dat mijn ploeg wordt bedekt door de schaamte van iemand die een vrouw slaat. Onze club bestaat uit mensen die van verschillende achtergronden komen en er is geen plaats voor criminelen.”

Miljoenentransfer

Transferexpert Fabrizio Romano meldde eerder al dat Manchester United akkoord was gegaan met een voorstel van dertig miljoen euro van Marseille. Nu was het nog zaak om overeen te komen met Greenwood. Bij Man Utd heeft de eenvoudig Engels international nog een contract tot 2025 met een marktwaarde van 25 miljoen euro.

Heeft de burgemeester van Marseille hier gelijk?

Meest recent

Hubert strooit met lof: "Hij is zo belangrijk voor ons"

De topclubs lieten woensdagavond geen steken vallen in de Croky Cup. Ook landskampioen Union bekert ...

2
2
'Knaltransfer Igor Thiago: 3 clubs plannen winters bod'

Bij Club Brugge mogen ze zich tijdens de komende mercato's in de handen wrijven, want er lijken ...

31
31
Tzolis doet boekje open over 'crisis' bij Club Brugge

Club Brugge trok woensdagavond met de nodige druk naar Den Dreef. Sowieso is de beker een toernooi ...

78
78
Courtois verbaast Spaanse pers alweer en wacht beloning

Real Madrid heeft zich woensdagavond herpakt in LaLiga. Na een magere reeks van drie opeenvolgende ...

29
29
Alwéér frustratie bij Cinel: "Deze keer niet de ref..."

Cercle Brugge gaat alweer door een moeilijke periode en is in de competitie weggezakt naar de ...

46
46
WK-koorts stijgt: FIFA kondigt unieke samenwerking aan

Het WK 2026 komt steeds dichterbij. Vrijdag vindt de WK-loting plaats. Het is nu al uitkijken naar ...

9
9
'Puzzelwerken Hayen: termijn afwezigheid Vermant bekend'

Club Brugge wist woensdagavond een verlengstuk te breien aan zijn avontuur in de Croky Cup met een ...

263
263
Anthuenis voorspelt nu al volgende topspeler bij Anderlecht

RSC Anderlecht droomt weer stiekem van een prijs. Ze staan derde in de competitie met vijf punten ...

339
339
'Europese subtop zet zinnen op smaakmaker KV Mechelen'

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. De Maneblussers hopen vandaag Sporting Charleroi uit te ...

160
160
Bizarre goalgetter staat op bij AA Gent: "Dit is heel fijn"

AA Gent speelt tot op heden een zeer wisselvallig seizoen in de Jupiler Pro League, waar ze amper ...

81
81
Anderlecht zoekt: Hasi heeft één grote transferwens

RSC Anderlecht staat op een derde plaats in de Jupiler Pro League. Ze wonnen van Club Brugge en ...

243
243
Overmars schokt Anderlecht met 'schaamteloze' zet

In Neerpede wordt er gevloekt. Anderlecht legde meer dan twee miljoen op tafel voor een Nederlandse ...

475
475
Club Brugge te zwaar aangepakt? Hayen velt zijn oordeel

Club Brugge plaatste zich voor de volgende ronde van de Beker van België. Het won met 1-2 van ...

157
157
Jackpot voor Anderlecht en KRC Genk: '60 miljoen op komst'

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het vanavond in de Beker van België tegen elkaar op. De twee ...

393
393
Feest bij Antwerp: Oosting laat fans nu al dromen

Royal Antwerp FC leeft weer helemaal op. Na de stunt op het veld van Club Brugge wisten ze na een ...

223
223
Benteke-gerucht ontploft: familie reageert keihard

Er dook plots een opvallend gerucht op. Zo linkte Sasha Tavolieri Christian Benteke aan RSC ...

202
202
Mechele zeer gepikeerd: "Jullie overdrijven"

Club Brugge won met 1-2 op het veld van OH Leuven. Opdracht volbracht. Het was zeker geen geweldige ...

149
149
Akelige beelden Vermant: Club geeft update na ziekenhuisbezoek

Club Brugge heeft zich woensdagavond geplaatst voor de kwartfinales van de Croky Cup. Maar de zege ...

258
258
Croky Cup: Club, Gent én Union door, Antwerp viert na penalty's

In de 1/8ste finales van de Croky Cup werden woensdagavond vier wedstrijden afgewerkt. ...

229
229
Bizarre VAR-fase in OHL-Club: Hayen doet boekje open

Club Brugge blijft in de running om zichzelf op te volgen als bekerwinnaar. Het plaatste zich ...

365
365
Talbi verkoopt Liverpool uppercut, pijnlijke slipper Chelsea

In de Engelse Premier League heeft leider Arsenal FC woensdag weer goede zaken gedaan. De Gunners ...

136
136
Owngoals voorkomen afgang Bayern, boze Kompany pakt geel

Bayern München heeft zich woensdag geplaatst voor de volgende ronde van de DFB Pokal. Tegen ...

50
50
Sensatie: 'Anderlecht contacteert Benteke, Club op de loer'

Nadat hij de voorbij jaren heeft uitgeblonken in de MLS, gaat Christian Benteke op zijn 35ste op ...

1861
1861
Straf! Rode Duivel bij 10 grootste blikvangers op WK 2026

Aanstaande vrijdag wordt geloot voor de samenstelling van de poules op het wereldkampioenschap 2026. ...

252
252
Kijkers walgen massaal van beelden Croky Cup: "Schandalig!"

In de Croky Cup staan woensdagavond vier matchen van de 1/8ste finales op het programma. Al deze ...

327
327

Meer sportnieuws