Burgemeester blokt transfer Greenwood: “Mensonwaardig”

door
Burgemeester blokt transfer Greenwood: “Mensonwaardig”

Mason Greenwood werd vorig jaar beschuldigd van verkrachting en mishandeling van zijn vriendin. De speler werd al weggestuurd bij Manchester United en speelde op huurbasis bij het Spaanse Getafe.

Daar liet Greenwood zien dat hij nog steeds goed kon voetballen. Nu is de Engelsman echter op zoek naar een nieuwe club en dat blijkt niet zo gemakkelijk. Onder meer het Franse Olympique Marseille is concreet geïnteresseerd.

LEES OOK: De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Kwade burgemeester

De burgemeester van Marseille, Benoit Payan, wil de transfer van Greenwood blokkeren. “Wat hij heeft gedaan is onaanvaardbaar. Ik heb foto’s gezien die mij hebben geshockeerd. Een vrouw zo verminken is mensonwaardig. Hij verdient geen plaats in de club. De normen en waarden van de stad en de club Marseille zijn allesbehalve dat”, citeert Het Nieuwsblad.

Payan spreekt van een schande. “Moest hij toch spelen voor Olympique Marseille, dan zou dat een schande zijn. Ik zou dan ook aan de voorzitter van de club willen vragen om Greenwood niet te tekenen. Ik wil niet dat mijn ploeg wordt bedekt door de schaamte van iemand die een vrouw slaat. Onze club bestaat uit mensen die van verschillende achtergronden komen en er is geen plaats voor criminelen.”

Miljoenentransfer

Transferexpert Fabrizio Romano meldde eerder al dat Manchester United akkoord was gegaan met een voorstel van dertig miljoen euro van Marseille. Nu was het nog zaak om overeen te komen met Greenwood. Bij Man Utd heeft de eenvoudig Engels international nog een contract tot 2025 met een marktwaarde van 25 miljoen euro.

Heeft de burgemeester van Marseille hier gelijk?

Meest recent

'Rodriguez (ex-Real) op zucht van zeer knappe transfer'

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

4
4
Still met goed én slecht nieuws: "Kan spelen tegen Antwerp"

RSC Anderlecht staat onder vuur. De resultaten zijn slecht, de coach werd ontslagen en de sportief ...

77
77
'Olaigbe (ex-Cercle en RSCA) verrast met nieuwe club'

De carrière van Kazeem Olaigbe zit duidelijk in een dipje. De Belgische flankaanvaller gaat ...

8
8
'Ontevreden Ronaldo maakt blits comeback in Europa'

De voorbije dagen is er in Saudi-Arabië een bom ontploft rond Cristiano Ronaldo. De Portugese ...

70
70
Edward Still: "Of hij trainer wordt van Anderlecht?"

Edward Still heeft zijn eerste persconferentie als trainer van RSC Anderlecht afgewerkt. De ...

141
141
Ruben Van Gucht gespot op Tinder en dat verrast velen

Ruben Van Gucht is op dit eigenste moment te zien op VRT. De journalist doet immers verslag van de ...

15
15
Noa Lang geeft dé reden voor bliksemvertrek bij Napoli

De wintermercato zit er in de meeste landen op. De voorbije maand hebben we heel wat opmerkelijke ...

34
34
Hubert kan revanche nemen: "Bleef wel mooie ervaring"

Deze week worden de heenwedstrijden in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. Woensdagavond ...

14
14
'Club Brugge hoopt: alsnog miljoenen voor flop?'

Club Brugge beleefde al bij al een vrij rustige wintermercato. Het haalde met Felix ...

286
286
'Anderlecht, Club en co te laat voor smaakmaker JPL'

We lijken dit seizoen enkele verrassingen te kunnen krijgen in de Champions' Play-Off. STVV blijft ...

144
144
La Louvière bevestigt bom rond Nicolas Frutos

La Louvière maakte de voorbije jaren een straffe opmars, want op twee jaar tijd ging het van ...

181
181
AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

56
56
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

199
199
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

220
220
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

104
104
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

96
96
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

119
119
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

356
356
Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

96
96
'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

468
468
'Paintsil (ex-Genk) staat voor verrassende megatransfer'

Gaat Joseph Paintsil alsnog een transfer afdwingen de komende dagen? Het zou zomaar kunnen. De ...

275
275
Hubert op zijn hoede: "Een zéér complete ploeg"

In het Zwarte Land staat vanavond de heenmatch van de halve finale van de Croky Cup tussen Sporting ...

54
54
'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Yannick Carrasco en Matteo Dams gaan de komende dagen mogelijk nog van club verwisselen. De twee ...

72
72
'Anderlecht zet zinnen op WK-tegenstander van België'

RSC Anderlecht kende alweer geen overtuigende mercato. Door het vertrek van Nilson Angulo lijkt het ...

217
217
'Club Brugge kansloos: bliksemvertrek nieuwe chouchou'

Club Brugge KV wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

499
499

Meer sportnieuws