‘KRC Genk met de handen in het haar door miljoenenaankoop’

door
‘KRC Genk met de handen in het haar door miljoenenaankoop’

KRC Genk is aan de voorbereidingen bezig voor het komende seizoen. Thorsten Fink is van plan om de bezem door de selectie te halen en haalde zelf eerder al Jarne Steuckers en Matte Smets mee van STVV.

KRC Genk kampt met enkele blessuregevallen zoals Bryan Heynen en onlangs nog doelman Hendrik Van Crombrugge. De goalie viel in de eerste oefenpot meteen uit. Afgelopen seizoen had ook Aziz Ouattara te maken met veel blessureleed. 

LEES OOK: Nieuwe nummer één? Hayen onthult plannetje met Brughmans

Oplossing gezocht

KRC Genk haalde Ouattara in de winter van 2022 voor een slordige twee miljoen op bij het Zweedse Hammarby. Mede door blessureleed kwam de middenvelder annex verdediger nog maar dertig keer in actie voor KRC Genk. Een transfer deze zomermercato lijkt eraan te komen.

Volgens Het Belang van Limburg is KRC Genk op zoek naar een oplossing en Ouattara is ook niet mee op trainingskamp. De Ivoriaan is op de club gebleven om zo snel mogelijk zijn situatie op te klaren. De 1m88 grote middenvelder heeft nog een contract tot 2026 met een marktwaarde van één miljoen euro.

Problemen

De 23-jarige Ivoriaanse jeugdinternational scheurde vorig seizoen zijn adductoren af en stond lange tijd langs de kant. Vervolgens had Ouattara het moeilijk om speelminuten te vergaren. Uiteindelijk kwam hij aan acht competitiewedstrijden en 284 minuten. En vertrek lijkt aanstaande.

Moet KRC Genk Ouattara deze zomer verkopen?

Meest recent

"Belachelijk" - Union flink benadeeld in volle titelstrijd

De Champions' Play-Offs zijn van start gegaand, de ontknoping van de titelstrijd is ingezet. Daarbij ...

15
15
Opvolger Mignolet: nationale nummer één of straffe comeback?

Club Brugge trapt maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs af met een thuismatch ...

122
122
Marc Coucke op kookpunt bij start Play-Offs Anderlecht

Vandaag is meteen een belangrijke dag voor Paars-Wit. De spanning stijgt, de verwachtingen zijn ...

93
93
Soap niet voorbij: Lukaku moet 'wraakactie' Conte vrezen

In de Italiaanse Serie A staat maandagavond de kraker tussen SSC Napoli en AC Milan op het ...

58
58
Nieuwe nummer één? Hayen onthult plannetje met Brughmans

KRC Genk vatte de Europe Play-Offs aan met de 17-jarige Lucca Brughmans in doel. Een gevolg van de ...

121
121
Arbitrage start 'dramatisch' aan Play-Offs: "Als Club dit ziet ..."

De Play-Offs in de Jupiler Pro League zijn nog maar net op gang getrapt, of de arbitrage heeft al ...

340
340
‘Kane verrast iedereen: Kompany overdonderd door exit’

Harry Kane blijft scoren alsof er niets aan de hand is, maar net nu groeit in München ook de ...

223
223
Grote verrijzenis bij Club, Anderlecht zonder sleutelspeler

De kalendermakers van de Play-Offs hebben op paasmaandag een mooi programma in mekaar geknutseld. ...

362
362
Weer einde tijdperk: City bevestigt vertrek sleutelspeler

Bij Manchester City kwam er vorige zomer al een einde aan een tijdperk met het vertrek van Kevin De ...

97
97
Stijnen zet Patro na pijnlijke dag met voeten op de grond

In de Challenger Pro League kent de reguliere competitie in de komende twee weken zijn ontknoping. ...

109
109
Mysterie rond rode kaart: exacte woorden Camara onthuld

Scheidsrechtersbaas Jonathan Lardot gaf tijdens de interlandbreak aan dat hij het niveau van de ...

131
131
Pocognoli zet zegereeks verder, Inter haalt zwaar uit

Er stonden ook op zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. ...

109
109
'Real verandert gedacht en schrapt twee kleppers'

Real Madrid beleefde een pijnlijk weekend met een verrassende nederlaag in Mallorca. Het maakte nog ...

68
68
Charaï blijft kritisch ondanks sterke start Westerlo

De Europe Play-Off lijkt een competitie op twee snelheden te worden. Op de eerste speeldag klopten ...

20
20
Charleroi genaaid door ref: "Hij kwam zich excuseren"

Ook in de play-offs blijft de miserie van Charleroi verder duren. De Carolo's konden al sinds 31 ...

52
52
'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Bij Club Brugge viel er deze week een bommetje met de aankondiging van Simon Mignolet dat hij het na ...

416
416
Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

De Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt met een zege van Union tegen STVV. De ...

186
186
Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

41
41
'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain na talloze vruchteloze pogingen eindelijk de Champions League ...

107
107
‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

485
485
Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge begint maandag tegen RSC Anderlecht aan zijn weken van de waarheid. In de Champions' ...

212
212
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

32
32
Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

87
87
Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Vincent Kompany levert uitstekend werk af als hoofdcoach bij Bayern München. De spectaculaire ...

470
470
Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

397
397

Meer sportnieuws