‘KRC Genk met de handen in het haar door miljoenenaankoop’

door
‘KRC Genk met de handen in het haar door miljoenenaankoop’

KRC Genk is aan de voorbereidingen bezig voor het komende seizoen. Thorsten Fink is van plan om de bezem door de selectie te halen en haalde zelf eerder al Jarne Steuckers en Matte Smets mee van STVV.

KRC Genk kampt met enkele blessuregevallen zoals Bryan Heynen en onlangs nog doelman Hendrik Van Crombrugge. De goalie viel in de eerste oefenpot meteen uit. Afgelopen seizoen had ook Aziz Ouattara te maken met veel blessureleed. 

LEES OOK: “Molensteen om de nek” – Hayen meteen zwaar onder druk

Oplossing gezocht

KRC Genk haalde Ouattara in de winter van 2022 voor een slordige twee miljoen op bij het Zweedse Hammarby. Mede door blessureleed kwam de middenvelder annex verdediger nog maar dertig keer in actie voor KRC Genk. Een transfer deze zomermercato lijkt eraan te komen.

Volgens Het Belang van Limburg is KRC Genk op zoek naar een oplossing en Ouattara is ook niet mee op trainingskamp. De Ivoriaan is op de club gebleven om zo snel mogelijk zijn situatie op te klaren. De 1m88 grote middenvelder heeft nog een contract tot 2026 met een marktwaarde van één miljoen euro.

Problemen

De 23-jarige Ivoriaanse jeugdinternational scheurde vorig seizoen zijn adductoren af en stond lange tijd langs de kant. Vervolgens had Ouattara het moeilijk om speelminuten te vergaren. Uiteindelijk kwam hij aan acht competitiewedstrijden en 284 minuten. En vertrek lijkt aanstaande.

Moet KRC Genk Ouattara deze zomer verkopen?

Meest recent

Wéér ex-Kanarie voor Genk: De Condé geeft verklaring

KRC Genk trapt vrijdagmiddag de 20ste speeldag in de Jupiler Pro League af met een topper tegen Club ...

0
0
Afrika Cup zorgt voor rel: Belgische ingreep zindert na

In Marokko vindt momenteel met de Afrika Cup één groot voetbalfeest plaats. Daarbij ...

3
3
'Lyon draait Belgische clubs een stevige transferloer'

Er lijken tijdens deze wintermercato enkele zeer interessante opportuniteiten te wenken voor ...

11
11
Club Brugge zet trend: "Kopieergedrag bij andere clubs"

2025 is een bewogen jaar geweest voor het Belgische profvoetbal. Eén van de opmerkelijkste ...

44
44
Geweldig kerstcadeau Essevee: smaakmaker blijft langer

Voor Zulte Waregem was 2025 al bij al een mooi jaar. Het wist terug te keren in de Jupiler Pro ...

23
23
Hayen drukt Genk-spelers meteen met neus op de feiten

Bij KRC Genk hopen ze vrijdag tegen Club Brugge de kentering in te kunnen zetten, want ze hebben al ...

81
81
Miljoenendeal op til bij Union SG: Hubert velt oordeel

Binnen ruim een week opent de transfermarkt weer zijn deuren. Bij Union SG staat er wel wat te ...

21
21
Brusselmans ontredderd: eenzame kerst gaat door merg en been

Herman Brusselmans joeg recent een schok door televisieland door aan te kondigen dat hij stopt als ...

70
70
Hasi voert wissel door: "Start wellicht tegen Charleroi"

Bij RSC Anderlecht maakt zich klaar voor de laatste match tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars ...

124
124
Paul Put doet boekje open: "Kijk naar 'Propere Handen'..."

Paul Put is met Oegande actief op de Afrika Cup. De coach opende daar met een 3-1-nederlaag tegen ...

51
51
Broos aast op transferstunt: terugkeer naar JPL-topclub?

Hugo Broos is aan zijn laatste maanden bezig als coach. Hij opende de Afrika Cup met een zege met ...

253
253
Zulte Waregem duwt door: "Gesprekken zijn gaande"

Zulte Waregem kent een goed seizoen sinds ze weer promoveerden. Er zijn een aantal spelers die zich ...

161
161
Hasi geeft transferplannen prijs én looft drie jonkies

RSC Anderlecht gaan ze in januari de transfermarkt op, maar de Brusselaars hebben eerst nog ander ...

168
168
'Zeer straffe wintertransfer voor Koni De Winter'

De voorbije maanden werd er alweer druk gediscussieerd over de defensie van de Rode Duivels. Met ...

111
111
Marc Coucke steelt alle harten met onverwachte boodschap

Marc Coucke heeft opnieuw bewezen dat hij zichzelf niet al te serieus neemt. De ondernemer en ...

84
84
'Ondergang RWDM: nieuw schrijnend verhaal duikt op'

Krijgen we in de komende maanden een nieuwe tragedie in de Challenger Pro League? Een jaar na het ...

110
110
'Union tussen hoop en vrees: details over interesse bekend'

Het lijkt voor Union alweer een spannende mercato te gaan worden. In zowat elke transferperiode moet ...

43
43
'Origi maakt sensationele comeback bij ex-club'

Divock Origi zou deze winter eindelijk weer voetballer kunnen worden. De ex-Rode Duivel zat het ...

209
209
Blunder van De Mil? "Als hij een week langer gewacht had..."

AA Gent krijgt zaterdag het bezoek van Westerlo en op die wedstrijd staat er toch behoorlijk wat ...

255
255
Domper Anderlecht: verdict voor Stroeykens en Camara bekend

Deze week is de Africa Cup van start gegaan en daardoor moeten ook heel wat Belgische clubs een ...

245
245
Theate waarschuwt Rode Duivels voor WK-valkuil

Voor de Rode Duivels zal 2026 in het teken staan van het WK. In maart trekken ze al naar de ...

84
84
Meteen puzzelen voor Hayen, stormloop in Genk

Een uitgebreid kerstfeest zal er voor de spelers en clubs in de Jupiler Pro League niet inzitten, ...

494
494
Wils reageert op plotse ommekeer Antwerp: "Het is kut"

Antwerp trekt de feestdagen in met een uitstekend gevoel. Nadat de Great Old een maand geleden nog ...

379
379
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat toe, Man City heeft knalaanwinst beet'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

458
458
Ongezien: kijk binnen in nieuw luxeparadijs van Ronaldo

Cristiano Ronaldo verdient een fortuin in Saudi-Arabië en de Portugese superster heeft aldus ...

94
94

Meer sportnieuws