'Club valt steil achterover: transfersom van 25 miljoen'

door
'Club valt steil achterover: transfersom van 25 miljoen'

Club Brugge is deze week aan een nieuw luik in de voorbereiding begonnen. Coach Nicky Hayen en zijn troepen trokken namelijk naar het Nederlandse Sint-Michielsgestel voor een zomerstage. Ondertussen blijft de landskampioen zich roeren op de transfermarkt.

Een jaartje geleden maakte Blauw-Zwart zich nog op voor een drukke zomer. Om de poules van de Conference League te halen, moesten de Bruggelingen toen immers een drietal voorrondes afwerken. Wat gelijk stond aan zes extra midweekwedstrijden. Daar wordt het dit seizoen van gespaard: Club is rechtstreeks geplaatst voor de Champions League.

Bijgevolg heeft de sportieve leiding ook meer tijd om de transferdossiers tot een goede einde te brengen. Desondanks laat men er geen gras over groeien. Zo werden inmiddels al drie directe aanwinsten vastgelegd: de Zwitserse middenvelder Ardon Jashari, de Argentijnse verdediger Zaid Romero en de Griekse aanvaller Christos Tzolis.

LEES OOK: Eén buis bij geroteerd Club: "Zat er paar keer naast"

Opvolger Thiago gezocht

Daar zal het evenwel niet bij blijven. Hoewel Club openstaat voor interessante opportuniteiten in alle linies, geldt een nieuwe spits momenteel als grote prioriteit. Iemand die in de voetsporen kan treden voor de aan Brentford verkochte Igor Thiago. En daarvoor blijft het vizier gericht op Gustaf Nilsson.

De Zweed kan terugblikken op een puik seizoen bij Union SG en heeft vergelijkbare kwaliteiten als Thiago. Bovendien zou Nilsson zelf openstaan voor een verhuis naar het Jan Breydel-stadion. Maar voorlopig slepen de onderhandelingen op clubniveau aan. En dus worden ook alternatieve pistes verkend.

Peperduur goudhaantje

Zo raakte eerder bekend dat Club ook een oogje heeft laten vallen op Franculino Dju. Dit 20-jarige jeugdproduct van SL Benfica maakt momenteel het mooie weer bij FC Midtjylland, maar lijkt helemaal klaar voor een stap hogerop. Blauw-Zwart dreigt in zijn dossier echter in het stof te happen.

Zo meldt transferwatcher Sacha Tavolieri dat de Deense club liefst 25 miljoen euro verlangt voor Franculino. Dat bedrag is uiteraard te hoog gegrepen voor de Belgische kampioen. Het Italiaanse Torino zou wel doordrukken, maar kon voorlopig evenmin aan de vereisten van Midtjylland voldoen.

Club moet gewoon vol voor Nilsson gaan ...

Meest recent

Koude douche Lukaku en co, Liverpool ontsnapt in 97ste minuut

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli opnieuw duur puntenverlies geleden. Ondanks een late ...

1
1
Eén buis bij geroteerd Club: "Zat er paar keer naast"

Club Brugge heeft tussen zijn duels tegen Atlético Madrid door, geen steken laten vallen in ...

69
69
"Rot op!" - Genk-sterkhouder valt keihard door de mand

KRC Genk heeft zijn sterke reeks van de laatste weken zondagmiddag op abrupte wijze tot een einde ...

139
139
Sleutelmatch Anderlecht: 'Taravel grijpt in met basiself'

Na de zwakke resultaten van de voorbije weken, is de deelname van RSC Anderlecht aan de Champions' ...

392
392
PO I-koorts daalt in Genk: Standard opent gehaktmolen

De strijd om PO1 wordt week na week een rollercoaster die verschillende zijsporen heeft. Deze keer ...

109
109
'Kompany in zijn nopjes: herkansing Bayern voor toptransfer'

Bayern München speelde zaterdag tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist uiteindelijk toch ...

43
43
Transferflop dreigt bij Club: miljoenenaankoop 'spoorloos'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer de nodige miljoenen in het aanwerven van versterking. Het ...

394
394
AA Gent likt zijn wonden: "Enorme ontgoocheling"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

219
219
Vandenbroeck bekent kleur: de sterkste tegenstanders in JPL

Zulte Waregem wil zondagavond de drie punten thuis houden tegen RSC Anderlecht. Opnieuw een mooie ...

152
152
Absolute rotavond Courtois: Spaanse media vellen verdict

In de Spaanse Primera Division krijgt FC Barcelona zondagnamiddag een uitgelezen kans om de ...

70
70
Union komt met nieuws na noodlottige fase David

Union SG wist zaterdagavond zijn leidersplaats met succes te verdedigen en won op eigen veld met 2-1 ...

139
139
Anderlecht met rug tegen muur: "Als ze Schreuder echt willen ..."

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

385
385
Genk vs. Standard: opstellingen Hayen en Euvrard bekend

KRC Genk zit momenteel in een goede vorm en wist zijn vijf laatste matchen te winnen. Die lijn wil ...

44
44
Brusselmans breekt helemaal: "Denk na over de dood"

Herman Brusselmans maakte onlangs bekend dat hij niet meer zal opdraven in de jury van De Slimste ...

78
78
TRANSFERUURTJE: Schok rond De Bruyne, nieuwe club Mignolet?

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

393
393
De Spor herleeft: Is Erik Van Looy de geheime redder?

Sporting Hasselt werd onder leiding van Rik Verheye en Sam Kerkhofs een echte 'cultclub'. De Spor ...

178
178
‘Strijd om Moreira barst los: monstersom op tafel’

De opmars van Diego Moreira is indrukwekkend. De buitenspeler groeide bij Strasbourg uit tot een ...

52
52
Schoofs zet titelstrijd op scherp: oorlog met Club en STVV

Union SG won op de valreep van Royal Antwerp FC en blijft op titelkoers. De landskampioen staat op ...

208
208
Club-vloek van Tresoldi: onheil voor Atlético Madrid?

Club Brugge speelde in het Jan Breydelstadion 3-3 gelijk tegen Atlético Madrid in de ...

233
233
Francky Dury blikt terug op Anderlecht: "Gewoon geflikt"

In 2013 stond Zulte dicht bij een gigantische stunt. Francky Dury kon kampioen spelen met Zulte ...

343
343
Smets open over ontslag Fink: onthulling over Hayen

Matte Smets komt volledig boven water bij KRC Genk. De centrale verdediger was door de mindere ...

300
300
Messi krijgt pak slaag, Cuypers maakt direct statement

De MLS is opnieuw begonnen en in de Verenigde Staten vond er meteen een enorme verrassing plaats. ...

49
49
Van Gucht en partner verrassen iedereen met groot babynieuws

Nog maar eens onverwacht nieuw uit Ruben Van Gucht-land. Een week na de storm die over zijn huwelijk ...

119
119
'Union SG droomt van megadeal met Liverpool'

Bij Union SG zijn ze dit seizoen weer uitstekend bezig. Het voetbal is niet geweldig, de resultaten ...

133
133
Knaltransfer Neerpede-product: "Hoop stap te zetten"

Bij RSC Anderlecht hebben ze héél veel talent in de jeugdopleiding en niet iedereen ...

102
102

Meer sportnieuws