'Club valt steil achterover: transfersom van 25 miljoen'

door
'Club valt steil achterover: transfersom van 25 miljoen'

Club Brugge is deze week aan een nieuw luik in de voorbereiding begonnen. Coach Nicky Hayen en zijn troepen trokken namelijk naar het Nederlandse Sint-Michielsgestel voor een zomerstage. Ondertussen blijft de landskampioen zich roeren op de transfermarkt.

Een jaartje geleden maakte Blauw-Zwart zich nog op voor een drukke zomer. Om de poules van de Conference League te halen, moesten de Bruggelingen toen immers een drietal voorrondes afwerken. Wat gelijk stond aan zes extra midweekwedstrijden. Daar wordt het dit seizoen van gespaard: Club is rechtstreeks geplaatst voor de Champions League.

Bijgevolg heeft de sportieve leiding ook meer tijd om de transferdossiers tot een goede einde te brengen. Desondanks laat men er geen gras over groeien. Zo werden inmiddels al drie directe aanwinsten vastgelegd: de Zwitserse middenvelder Ardon Jashari, de Argentijnse verdediger Zaid Romero en de Griekse aanvaller Christos Tzolis.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Strijd Club en Anderlecht, zomeraanwinst verlaat RSCA'

Opvolger Thiago gezocht

Daar zal het evenwel niet bij blijven. Hoewel Club openstaat voor interessante opportuniteiten in alle linies, geldt een nieuwe spits momenteel als grote prioriteit. Iemand die in de voetsporen kan treden voor de aan Brentford verkochte Igor Thiago. En daarvoor blijft het vizier gericht op Gustaf Nilsson.

De Zweed kan terugblikken op een puik seizoen bij Union SG en heeft vergelijkbare kwaliteiten als Thiago. Bovendien zou Nilsson zelf openstaan voor een verhuis naar het Jan Breydel-stadion. Maar voorlopig slepen de onderhandelingen op clubniveau aan. En dus worden ook alternatieve pistes verkend.

Peperduur goudhaantje

Zo raakte eerder bekend dat Club ook een oogje heeft laten vallen op Franculino Dju. Dit 20-jarige jeugdproduct van SL Benfica maakt momenteel het mooie weer bij FC Midtjylland, maar lijkt helemaal klaar voor een stap hogerop. Blauw-Zwart dreigt in zijn dossier echter in het stof te happen.

Zo meldt transferwatcher Sacha Tavolieri dat de Deense club liefst 25 miljoen euro verlangt voor Franculino. Dat bedrag is uiteraard te hoog gegrepen voor de Belgische kampioen. Het Italiaanse Torino zou wel doordrukken, maar kon voorlopig evenmin aan de vereisten van Midtjylland voldoen.

Club moet gewoon vol voor Nilsson gaan ...

Meest recent

'Real Madrid brengt Liverpool ongenadige transferboodschap'

Bij Real Madrid moeten we naar goede gewoonte geen transferactiviteit te verwachten tijdens de ...

10
10
AA Gent slaat toe: 'leider' tekent langdurig contract

Bij AA Gent ontdekten ze de voorbije maanden weer enkele talenten uit eigen kweek. Eind vorig ...

4
4
'Standard pakt uit met Franse WK-ganger'

Standard hoopt zich vrijdagavond tegen KV Mechelen te kunnen herpakken, want de Rouches blikken ...

20
20
'Bliksemvertrek bij Westerlo: bestemming al bekend'

Het gaat bij Westerlo dit seizoen nog met ups en downs. Wellicht hadden ze in 't Kuipje halfweg de ...

18
18
'Renard vist in Italië: verbazingwekkend target Anderlecht'

Anderlecht lijkt in januari weer de transfermarkt op te gaan trekken en de zoektocht naar mogelijke ...

103
103
Crisis in Brugge: Borkelmans haalt hard uit

Het zijn niet de beste weken voor het Brugse voetbal. Bij Club heersen er toch de nodige vraagtekens ...

83
83
TRANSFERUURTJE: 'Strijd Club en Anderlecht, zomeraanwinst verlaat RSCA'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

184
184
‘Union SG wrijft zich in de handen: scouts kijken ogen uit'

Union SG deed de afgelopen jaren al heel wat straffe transferdeals en dit seizoen kunnen spelers ...

69
69
Penders verbaast iedereen: nieuw wapen gaat Europa rond

In de Conference League stond Strasbourg tegenover Crystal Palace. De aantrekkelijke affiche, met ...

105
105
Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Na een Europese midweekspeeldag staat er alweer een nieuwe speeldag in de Jupiler Pro League op het ...

56
56
Opvallende transferonthulling De Cuyper: “Dankzij Meijer”

Maxim De Cuyper was de afgelopen seizoen één van de smaakmakers bij Club Brugge, maar ...

180
180
Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

De Belgische voetbalbond zoekt een nieuwe pion voor de raad van bestuur na het vertrek van Wouter ...

193
193
Van Crombrugge klopt op eigen borst: signaal naar Fink

KRC Genk deed in de Europa League goede zaken. De Limburgers wonnen met 2-1 van Basel. In het slot ...

138
138
'Guardiola gecharmeerd: JPL-parel op radar Manchester City'

Manchester City is weer aan het bouwen aan een team dat de komende jaren de Premier League kan ...

189
189
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

219
219
'Code rood bij Standard: berucht duo plots op Sclessin'

Standard is nog steeds bezig met het zoeken naar investeerders. De Rouches hebben zwarte sneeuw ...

269
269
'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Manchester United draait een iets beter seizoen, maar overtuigend is het zeker niet. De recente 1 op ...

126
126
Fink wil klus afmaken: "Dat is de volgende stap"

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel en boekt zo een zeer knappe 10 op 15 in de Europa League. De ...

116
116
STVV aan de bak: deals met twee succespionnen?

Bij STVV lopen heel wat spelers in de kijker. Trainer Wouter Vrancken sprak bij TVL Sportcafé ...

72
72
'Anderlecht slaakt zucht: Union krijgt harde ‘nee’'

RSC Anderlecht wist in het verleden Théo Leoni uit de handen van Union SG te houden. De ...

359
359
Code rood: ook JPL-tv dreigt regelrechte ramp te worden

Na de DAZN-bom schuift een eigen JPL-tv-kanaal plots naar voren als dé oplossing. Eén ...

255
255
'Transferoorlog los: Club vs. Anderlecht om 1 man'

RSC Anderlecht en Club Brugge hebben in januari nood aan versterking. Beide ploegen kunnen op ...

299
299
Overmars voelt hitte: Antwerp eist topbeslissing

Marc Overmars kreeg al veel lof in België, maar de Nederlandse sportief directeur moet aan de ...

465
465
Genk blaast iedereen weg: droom leeft weer op

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel. De Limburgers doen het uitstekend in Europa, wat het grijze ...

174
174
'Anderlecht negeert Mourinho: opvallend signaal'

Bij RSC Anderlecht begint de interesse in een aantal spelers serieus toe te nemen. De Brusselaars ...

376
376

Meer sportnieuws