'Club valt steil achterover: transfersom van 25 miljoen'

door
'Club valt steil achterover: transfersom van 25 miljoen'

Club Brugge is deze week aan een nieuw luik in de voorbereiding begonnen. Coach Nicky Hayen en zijn troepen trokken namelijk naar het Nederlandse Sint-Michielsgestel voor een zomerstage. Ondertussen blijft de landskampioen zich roeren op de transfermarkt.

Een jaartje geleden maakte Blauw-Zwart zich nog op voor een drukke zomer. Om de poules van de Conference League te halen, moesten de Bruggelingen toen immers een drietal voorrondes afwerken. Wat gelijk stond aan zes extra midweekwedstrijden. Daar wordt het dit seizoen van gespaard: Club is rechtstreeks geplaatst voor de Champions League.

Bijgevolg heeft de sportieve leiding ook meer tijd om de transferdossiers tot een goede einde te brengen. Desondanks laat men er geen gras over groeien. Zo werden inmiddels al drie directe aanwinsten vastgelegd: de Zwitserse middenvelder Ardon Jashari, de Argentijnse verdediger Zaid Romero en de Griekse aanvaller Christos Tzolis.

LEES OOK: 'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Opvolger Thiago gezocht

Daar zal het evenwel niet bij blijven. Hoewel Club openstaat voor interessante opportuniteiten in alle linies, geldt een nieuwe spits momenteel als grote prioriteit. Iemand die in de voetsporen kan treden voor de aan Brentford verkochte Igor Thiago. En daarvoor blijft het vizier gericht op Gustaf Nilsson.

De Zweed kan terugblikken op een puik seizoen bij Union SG en heeft vergelijkbare kwaliteiten als Thiago. Bovendien zou Nilsson zelf openstaan voor een verhuis naar het Jan Breydel-stadion. Maar voorlopig slepen de onderhandelingen op clubniveau aan. En dus worden ook alternatieve pistes verkend.

Peperduur goudhaantje

Zo raakte eerder bekend dat Club ook een oogje heeft laten vallen op Franculino Dju. Dit 20-jarige jeugdproduct van SL Benfica maakt momenteel het mooie weer bij FC Midtjylland, maar lijkt helemaal klaar voor een stap hogerop. Blauw-Zwart dreigt in zijn dossier echter in het stof te happen.

Zo meldt transferwatcher Sacha Tavolieri dat de Deense club liefst 25 miljoen euro verlangt voor Franculino. Dat bedrag is uiteraard te hoog gegrepen voor de Belgische kampioen. Het Italiaanse Torino zou wel doordrukken, maar kon voorlopig evenmin aan de vereisten van Midtjylland voldoen.

Club moet gewoon vol voor Nilsson gaan ...

Meest recent

UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

45
45
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

23
23
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

95
95
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

210
210
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

71
71
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

121
121
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

421
421
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

108
108
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

75
75
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

188
188
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

381
381
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

172
172
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

59
59
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

250
250
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

29
29
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

249
249
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

211
211
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

75
75
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

170
170
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

507
507
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

82
82
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

152
152
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

104
104
Hoe 'Kompany Ball' heel Europa laat verstommen

Vincent Kompany neemt het met Bayern München vanavond op tegen Union SG. De trainer is bezig ...

125
125
Renard 'on fire': vijfde winterdeal officieel afgerond

Olivier Renard kent een zeer drukke mercato bij RSC Anderlecht. De Brusselaars hebben vandaag ook de ...

386
386

Meer sportnieuws