'Union bereikt akkoord en shopt alwéér bij Genk'

door
'Union bereikt akkoord en shopt alwéér bij Genk'

Net als de voorbije jaren krijgt Union ook deze zomer weer af te rekenen met het vertrek van heel wat sterkhouders. Trainer Alexander Blessin werd weggekaapt door Sankt Pauli en maandag tekende Mohamed Amoura bij VfL Wolfsburg. Maar in het Dudenpark zitten ze niet stil.

Union was deze zomer al behoorlijk actief op de transfermarkt en shopt opvallend Belgisch. De favoriete visvijver blijkt in Genk te liggen, want de Brusselaars haalden al doelman Vic Chambaere en middenvelder Kamiel Van de Perre weg bij de Limburgers.

LEES OOK: Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union shopt alweer in Genk

Nu lijkt Union op het punt te staan om een derde speler op te halen in de Cegeka Arena. Sacha Tavolieri meldt dat nu ook Anouar Ait El Hadj op het punt staat om naar de vice-kampioen te verkassen en dat wordt ook bevestigd door Het Nieuwsblad.

De clubs zouden al een akkoord bereikt hebben over een transfersom die inclusief bonussen rond de 2 miljoen euro zou schommelen. Deze week moet Ait El Hadj nog zijn medische testen afleggen bij Union, waar hij daarna een contract voor vier jaar kan tekenen.

Ait El Hadj keert terug naar Brussel

Daarmee keert de Jonge Duivel terug naar zijn thuisstad, want Ait El Hadj is een Brusselaar. Hij kreeg zijn jeugdopleiding bij Anderlecht en brak er ook door in de A-kern. Na een sterk seizoen 2020/21 zakte hij echter weg. Hij kwam alsmaar minder aan de bak bij Paars-Wit en verkaste in januari 2023 naar Genk.

Ook daar kon de intussen 22-jarige offensieve middenvelder zich echter niet doorzetten. In anderhalf jaar speelde hij slechts 37 wedstrijden, waarin hij vijf keer wist te scoren. Nu mag hij proberen om bij Union zijn carrière weer nieuw leven in te blazen.

Zal hij bij Union wel doorbreken?

Meest recent

'Klopp onder vuur: ontslag nu alweer in de maak'

Het is intussen anderhalf jaar geleden dat Jürgen Klopp na maar liefst negen jaar afzwaaide als ...

7
7
'Anderlecht laat oog vallen op Zweeds toptalent'

Anderlecht staat momenteel op een kruispunt, want het zoekt zowel een nieuwe trainer als een nieuwe ...

47
47
KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Afgelopen weekend verzekerde SK Beveren zich al van promotie naar de Jupiler Pro League. Voor het ...

46
46
Maakt Anderlecht met nieuwe TD wéér zelfde fout?

Aanvankelijk leek Anderlecht de prioriteit te geven aan de komst van een nieuwe trainer. Nadat het ...

172
172
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

164
164
Held Courtois zet Real-ploegmakkers op scherp

Real Madrid heeft de volgende ronde van de Champions League bereikt. Tegen Benfica was het niet ...

32
32
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

62
62
Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

KRC Genk is al volop bezig met volgend seizoen. Dit seizoen zit de Limburgse club in het ...

142
142
Ronaldo volgt Courtois en Mbappé met opmerkelijk nieuws

Op zijn 41ste blijft Cristiano Ronaldo lustig scoren, met dit seizoen tot dusver al 21 goals in 21 ...

35
35
Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Titelhouder PSG is woensdagavond in de Champions League met de schrik vrijgekomen. Het moest tegen ...

48
48
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

33
33
'Groot Vertonghen-gerucht doet ronde'

Bij de voetbalbond loopt er dezer dagen een opvallend figuur rond. Jan Vertonghen is er immers sinds ...

128
128
Vanhaezebrouck oordeelt verrassend over Club-schlemiel

Voor Club Brugge werd de tussenronde het eindstation in de Champions League. Het slaagde er niet in ...

258
258
'Marokko trekt met halve Belg als bondscoach naar WK'

Het wordt komende zomer uitkijken naar de prestaties van Marokko op het WK. Nadat ze in de vorige ...

48
48
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

72
72
'Gigantische opsteker: De Bruyne sneller terug dan verwacht'

Napoli moest de Champions League deze week vanuit de zetel volgen, want de Italiaanse kampioen werd ...

40
40
Albert en Jbari over JPL-ster: "Moét mee naar het WK"

Rudi Garcia trekt met de Rode Duivels volgende maand naar de Verenigde Staten om er matchen af te ...

168
168
'PSV & co lonken naar sterkhouder KRC Genk'

KRC Genk zal komende zomer wellicht weer een aantal sterkhouders gaan verliezen. De jackpot lonkt. ...

233
233
Vertonghen gaat los over Rode Duivel: "Hij is de beste ooit!"

Jan Vertonghen kende een prachtige carrière bij ploegen als Ajax, Tottenham, Benfica en RSC ...

184
184
Verschaeren nadert breekpunt bij Anderlecht

Yari Verschaeren gaat RSC Anderlecht in de zomer verlaten. Hij werd in de zomer gelinkt aan Duitse ...

338
338
'Drama bij Club Brugge: Leko zet de boel op ontploffen'

Club Brugge zit met een explosief keepersdossier. Ivan Leko grijpt in: hij zet opnieuw Simon ...

575
575
Anderlecht beste van de klas, AA Gent de slechtste

We haalden al een aantal keren aan dat RSCA Futures toch wel veel buitenlanders aantrok. Daar ...

214
214
KRC Genk op weg naar strafste prestatie ooit

KRC Genk staat op een zucht van de achtste finales van de Europa League. Dat zou het grijze seizoen ...

294
294
KV Kortrijk stelt zich vragen: "Gebeurden rare dingen"

KV Kortrijk zag vorige week de match tegen Seraing uitgesteld worden. Er was een brand en daardoor ...

415
415
'Geflopt bij AA Gent: nu transfer van 15 miljoen euro'

Bij AA Gent flopten de afgelopen jaren heel wat spelers. Maar sommigen van hen maken nu elders het ...

129
129

Meer sportnieuws