'Union bereikt akkoord en shopt alwéér bij Genk'

door
'Union bereikt akkoord en shopt alwéér bij Genk'

Net als de voorbije jaren krijgt Union ook deze zomer weer af te rekenen met het vertrek van heel wat sterkhouders. Trainer Alexander Blessin werd weggekaapt door Sankt Pauli en maandag tekende Mohamed Amoura bij VfL Wolfsburg. Maar in het Dudenpark zitten ze niet stil.

Union was deze zomer al behoorlijk actief op de transfermarkt en shopt opvallend Belgisch. De favoriete visvijver blijkt in Genk te liggen, want de Brusselaars haalden al doelman Vic Chambaere en middenvelder Kamiel Van de Perre weg bij de Limburgers.

LEES OOK: Burgess gaat stapje verder: “Wat er achter schermen gebeurt”

Union shopt alweer in Genk

Nu lijkt Union op het punt te staan om een derde speler op te halen in de Cegeka Arena. Sacha Tavolieri meldt dat nu ook Anouar Ait El Hadj op het punt staat om naar de vice-kampioen te verkassen en dat wordt ook bevestigd door Het Nieuwsblad.

De clubs zouden al een akkoord bereikt hebben over een transfersom die inclusief bonussen rond de 2 miljoen euro zou schommelen. Deze week moet Ait El Hadj nog zijn medische testen afleggen bij Union, waar hij daarna een contract voor vier jaar kan tekenen.

Ait El Hadj keert terug naar Brussel

Daarmee keert de Jonge Duivel terug naar zijn thuisstad, want Ait El Hadj is een Brusselaar. Hij kreeg zijn jeugdopleiding bij Anderlecht en brak er ook door in de A-kern. Na een sterk seizoen 2020/21 zakte hij echter weg. Hij kwam alsmaar minder aan de bak bij Paars-Wit en verkaste in januari 2023 naar Genk.

Ook daar kon de intussen 22-jarige offensieve middenvelder zich echter niet doorzetten. In anderhalf jaar speelde hij slechts 37 wedstrijden, waarin hij vijf keer wist te scoren. Nu mag hij proberen om bij Union zijn carrière weer nieuw leven in te blazen.

Zal hij bij Union wel doorbreken?

Meest recent

Leko: "Na ons zijn zij de best voetballende ploeg in België"

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

5
5
Union bestolen? Oud-refs unaniem na rode kaart Mac Allister

Union SG heeft een behoorlijk dramatisch weekend achter de rug. De titelverdediger verspeelde ...

175
175
Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

76
76
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

68
68
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

306
306
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

336
336
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

95
95
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

198
198
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

595
595
Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

297
297
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

203
203
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

56
56
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

30
30
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

241
241
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

83
83
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

524
524
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

192
192
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

187
187
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

40
40
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

419
419
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

406
406
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

313
313
Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

157
157
Janse-bom ontploft: Ajax zet Club Brugge voor schut

Club Brugge ziet in Dies Janse een ideale versterking voor achterin, maar in Nederland klinkt een ...

240
240
Anderlecht-fans pakken Laforge fors aan: "Paljas!"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagavond gericht op het Lotto Park. Daar kon Club Brugge ...

614
614

Meer sportnieuws