‘Clement duwt ervaren pion richting Standard Luik’

door
‘Clement duwt ervaren pion richting Standard Luik’

Standard Luik is op de zomermercato aan het zoeken naar relatief goedkope opportuniteiten. De Rouches hebben geen al te groot budget en proberen vooral transfervrije spelers op te pikken.

Dat deed het eerder al met Boli Bolingoli die einde contract was bij KV Mechelen en ook Philippe Clement (ex-Club Brugge) probeerde een handje te helpen. Het contract van Ryan Jack liep af bij Rangers en de middenvelder werd aangeboden bij Standard.

LEES OOK: ///

Afgewezen

La Dernière Heure meldt dat Standard de optie had om Ryan Jack een contract aan te bieden. Na zijn transfervrije status bij Schotse topclub Rangers FC werd hij aangeboden bij de Rouches, maar naar verluidt werd dat aanbod afgewezen.

Jack is een 32-jarige centrale middenvelder met heel wat ervaring achter de rug. De twintigvoudig Schots international speelde in totaal al 320 wedstrijden op het Schotse hoogste niveau waarin hij 22 keer kon scoren en achttien assists gaf.

Exit geduwd

Onder Clement kwam Jack amper nog in actie. De Belgische oefenmeester duwde de middenvelder uiteindelijk naar de exit en richting Standard. Afgelopen seizoen speelde de Schot elf competitiematchen waarin hij één keer kon scoren. In Europa moest Jack het vooral doen met invalbeurten.

Een goede belissing van Standard?

Meest recent

'Pérez drukt stempel: grote naam kandidaat-trainer Real'

Real Madrid heeft enkele mindere resultaten achter de rug in La Liga en zag FC Barcelona weer vier ...

8
8
Club Brugge boort ware goudmijn aan: dríé nieuwe jackpots

Club Brugge kan al enkele seizoenen lang uitstekende financiële cijfers voorleggen. Grotendeels ...

195
195
Waagt Anderlecht stuntdeal met transfergenie uit JPL?

Anderlecht moet knopen doorhakken. Paars-wit zoekt een nieuwe technisch directeur en wil eindelijk ...

201
201
'Enorme flop: Celtic stuurt JPL-aanwinst alweer door'

De Schotse topclubs richtten in de voorbije mercato's graag hun pijlen op de Belgische markt. ...

55
55
'Antwerp krijgt nieuwe tegenvaller voor cruciale trip'

Antwerp heeft vorig weekend een belangrijke zege geboekt door STVV toch wel verrassend met 1-0 te ...

91
91
'Napoli krijgt uitsluitsel over comeback De Bruyne'

Napoli maakt een moeilijk seizoen door. De Italiaanse titelverdediger sneuvelde al in de league ...

37
37
'Weer uittocht: eerste vertrekker bij Union bekend'

Bij Union moeten ze elke zomer opnieuw hun beste spelers laten vertrekken. Dat was vorige zomer niet ...

61
61
Van Den Kerkhof kent sanctie na aanslag op Tzolis

De wedstrijd van vorig weekend tussen Charleroi en Club Brugge deed heel wat stof opwaaien. Bij de ...

306
306
'Alarm in Frankrijk: grote zorgen om WK Mbappé'

We zijn slechts drie maanden voor de start van het WK en dus is het voor vrijwel elke bondscoach van ...

44
44
Wesley Sonck beroert iedereen met openhartige getuigenis

Wesley Sonck beroert ook na zijn actieve carrière nog steeds vriend en vijand. De glimlach, ...

41
41
Centen op bij King Power? OHL reageert op malaise

In Engeland dreigt een schrijnend scenario voor Leicester City. Tien jaar nadat de Foxes de wereld ...

100
100
'Standard wacht helse strijd om goudhaantje te houden'

Standard maakt nog altijd kans op de Champions' Play-Off en dat zou voor de Rouches een opsteker ...

103
103
Beveren verrast en gaat lopen met Anderlecht-target

Het seizoen in de Challenger Pro League loopt nog een hele tijd, maar SK Beveren is nu al zeker van ...

155
155
Straffe Wullaert op weg naar Belgische voetbalgeschiedenis

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Een fenomeen en een lust ...

36
36
Wout Faes leeft op: absolute toptransfer lonkt

Wout Faes kreeg als Rode Duivel in België al veel kritiek te verwerken. De Belgische centrale ...

149
149
Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

In de Challenger Pro League kunnen de beloftenploegen bijna niet degraderen. Dat is voor velen een ...

347
347
Garcia speurt rond: oude bekende weer Rode Duivel?

Rudi Garcia zit toch wat met de handen in het haar. De Rode Duivels spelen deze maand tegen de VS en ...

111
111
Blunder Renard pijnlijk duidelijk: CIES met straffe cijfers

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht was geen groot succes. Er gebeurden zeker een ...

200
200
Marc Coucke kiest plots voor een totaal ander verhaal

Wat doet een topondernemer en voetbaleigenaar wanneer de stadionlichten even doven? Woensdagavond ...

53
53
RKC verrast compleet met 'ex-toptransfer KRC Genk'

In Nederland blijven ze opvallende transfers afronden. Raheem Sterling trok gratis naar Feyenoord en ...

52
52
Hubert legt uit waarom hij Anderlecht altijd gespaard heeft

Amper anderhalf jaar is de trainerscarrière van David Hubert aan de gang, maar in die periode ...

224
224
'Dilemma Anderlecht: nieuwe kans of vertrek voor prikje?'

Anderlecht kende deze winter alweer een zeer drukke mercato. Daarin haalde het vijf nieuwe spelers ...

369
369
'Crisis bij Real: spelers keren zich massaal tegen Arbeloa'

Real Madrid beleefde zondag een zeer pijnlijke avond. Het ging in het eigen Bernabeu onderuit tegen ...

155
155
'Club watertandt: nieuwe knaltransfer voor Talbi'

Bij Club Brugge slagen ze er alsmaar vaker in om stevig te cashen op hun eigen jeugdspelers. In het ...

413
413
KV Mechelen naar PO1: Winkelmans ziet één uitkomst

De strijd om de Champions' Play-Off is op drie speeldagen van het einde van de reguliere competitie ...

185
185

Meer sportnieuws