'Club Brugge heeft volgende aanwinst helemaal te pakken'

572
'Club Brugge heeft volgende aanwinst helemaal te pakken'

De eerste weken van Dévy Rigaux na zijn promotie bij Club Brugge liepen op wieltjes, maar nu maakt de Director of Football ook kennis met het klappen van de zweep. Zo viel de deal rond Ngal'ayel Mukau in duigen, en dreigt er ook in Gustaf Nilsson zijn dossier een kink in de kabel te zitten. Toch viel er tevens goed nieuws te rapen in Westkapelle.

Op witte rook blijft het nog altijd wachten, maar de komst van Shandre Campbell lijkt nu echt wel helemaal in kannen en kruiken. Nadat in zijn thuisland eerder al de Minister van Sport uit de biecht klapte was het nu de beurt aan Roscoe Krieling, die de 18-jarige Zuid-Afrikaan lang onder zijn hoede had bij SuperSport United, om voor zijn beurt te spreken.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht genadeloos, Club aast op toptalent’

Campbell naar Club Brugge

"Ik denk dat hij een groot succes wordt in Europa. Hij beschikt over de juiste mentaliteit om het verschil in cultuur en klimaat aan te kunnen. Hij wil doorbreken en iedereen tonen tot wat hij in staat is. Ik wens hem daar veel succes en zal hem uiteraard blijven volgen. Ik ben extreem trots", aldus het hoofd van de jeugdopleiding bij de Zuid-Afrikaanse club.

Omwille van zijn talent, professionele ingesteldheid en wil om te slagen twijfelt Krieling er niet aan dat Campbell een voltreffer wordt in Jan Breydel. "De Belgische competitie is een van de beste ter wereld om jonge spelers te ontwikkelen en een hofleverancier voor grotere competities. Het is een erg technische competitie, wat past bij Zuid-Afrikanen."

Eerst rijpen bij Club NXT?

"Misschien maakt hij binnen een paar jaar zelfs een volgende stap naar Spanje, Duitsland of Engeland", gelooft Krieling dat Blauw-Zwart voor zijn pupil het ideale platform biedt om zich in de kijker te spelen. "Hij heeft altijd in Europa willen spelen. Dat was zijn doel en zijn droom. Nu heeft hij die verwezenlijkt en moet hij naam gaan maken voor zichzelf."

Volgens lokale media staat het intussen dus vast dat de linksbenige winger, goed voor vijf goals en zes assists voor zijn huidige werkgever, naar Brugge verhuist. Daar zou hij in eerste intantie nog wat extra ervaring kunnen opdoen bij Club NXT. Al beseft Rigaux nu meer dan ooit dat een deal pas rond is wanneer alle handtekeningen op papier staan.

Denkt u dat Campbell dit seizoen al zal spelen bij de A-ploeg van Club?

Meest recent

Coucke haalt snoeihard uit: "Ze leven ver boven hun stand"

Marc Coucke kreeg vrijdagavond amper zestig seconden. Toch had de Anderlecht voorzitter niet veel ...

442
442
Jean Marie Pfaff krijgt héél bijzondere rol in Mechelen

Jean Marie Pfaff blijft, jaren na zijn afscheid als topdoelman, een veelgevraagde gast. De ...

10
10
Brandon Mechele spreekt forse taal na zware Brugse uithaal

Brandon Mechele speelde in de vooravond opnieuw een prima wedstrijd bij Club Brugge. De ...

149
149
Rode Duivels aan het feest: Moreira schittert bij Milan

Enkele landgenoten hadden zondagavond alle reden om te vieren. In Italië boekte AC Milan een ...

33
33
Pakkende beelden: Koeman Jr diep geraakt bij eerbetoon

Een voetbalwedstrijd werd zondag even een bijzonder emotioneel moment voor de familie Koeman. Ronald ...

22
22
Vossen spreekt duidelijke taal na hartverscheurend nieuws

Jelle Vossen kreeg zaterdag een stevige domper te verwerken. De 37-jarige aanvaller hoopte bij ...

94
94
Fans Beerschot en KV clashen: "Zelfs doodsbedreigingen"

De rivaliteit tussen Beerschot en KV Mechelen gaat al enkele jaren terug. In het seizoen 2018-2019 ...

207
207
Dender zet opmars verder, Patro moet wonden likken na 0/15

Dender blijft op positieve wijze verbazen in de Challenger Pro League. De degradant uit de JPL kende ...

49
49
Kerels leven weer: KV Kortrijk verlost van rode lantaarn

Na zeven speeldagen weet ook KV Kortrijk weer wat winnen is in de Jupiler Pro League. De Kerels ...

46
46
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

Michiel Jonckheere heeft KV Kortrijk al verlaten. Het eerste trainersontslag in de Jupiler Pro ...

165
165
Topper baart een muis: Club haalt Genk door gehaktmolen

Club Brugge mag met een zalig gevoel richting de interlandbreak. Blauw-Zwart haalde een defensief ...

211
211
'Ito op weg naar spraakmakende terugkeer in JPL'

Ryotaro Ito wordt nog steeds gesignaleerd in Sint-Truiden. De Japanse smaakmaker wacht in Haspengouw ...

202
202
'Nieuw stadion bezorgt Club-fans stevige mokerslag'

Club Brugge droomt al jaren van een nieuw stadion, maar voor de supporters komt daar ook een minder ...

1161
1161
Compper maakt ref met de grond gelijk na nieuw verlies

Royal Antwerp FC is ronduit matig aan het seizoen begonnen. Een 7 op 21 zijn de cijfers. Trainer ...

110
110
Man Utd verliest weer punten: knullige tegengoal nekt Lammens

Manchester United is alweer slecht begonnen aan het seizoen. Ze moesten vanavond op bezoek gaan bij ...

44
44
Club Brugge op rozen tegen Genk: "Hij is te goed voor JPL"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen KRC Genk. De eerste 45 minuten liggen achter de ...

307
307
Lukaku slikt: concurrent scoort 4 keer in immense afstraffing

Romelu Lukaku kan met een overwinning op zak naar de nationale ploeg afzakken. Maar op individueel ...

83
83
Optater Courtois en co: rode kaart hypothekeert pittige derby

Real Madrid heeft daags voor het ingaan van de interland-periode een flinke opdoffer moeten slikken. ...

67
67
Lokeren bijt tanden stuk op stevig blok van Virton in CPL

Na de indrukwekkende 2-6 overwinning op het veld van Anderlecht wilde Lokeren ook tegen promovendus ...

33
33
Hubert krijgt extra wapen: "Wou alleen maar naar Union"

Union SG heeft zijn ijzersterke reeks van de laatste weken bevestigd. Op het veld van Antwerp FC ...

68
68
Westelse machine draait overuren: Kanaries kind van rekening

Wat een machine is Westerlo geworden de laatste weken! De Kemphanen speelden ook op Stayen een ...

48
48
Opstellingen: drie wissels bij Club, Genk met Adedeji-Sternberg

Daags voor de start van een lange interland-periode staat in de Jupiler Pro League nog een affiche ...

83
83
City leider na doelpuntenfeest; opvallende koploper Eredivisie

Manchester City mag de interland-break inzetten als enige leider in de Premier League. De ...

30
30
Drastische wissel bij Duivels: "Van Bommel start met hem"

Maandag is het zover, dan blazen de Rode Duivels een eerste keer dit seizoen verzamelen. En er wacht ...

178
178
Nieuwe lieveling bij Anderlecht: tweetal krijgt klappen

RSC Anderlecht won zaterdagavond op overtuigende wijze van Zulte Waregem: 3-0. Daarbij scoorde ...

363
363

Meer sportnieuws