'Club Brugge heeft volgende aanwinst helemaal te pakken'

572
'Club Brugge heeft volgende aanwinst helemaal te pakken'

De eerste weken van Dévy Rigaux na zijn promotie bij Club Brugge liepen op wieltjes, maar nu maakt de Director of Football ook kennis met het klappen van de zweep. Zo viel de deal rond Ngal'ayel Mukau in duigen, en dreigt er ook in Gustaf Nilsson zijn dossier een kink in de kabel te zitten. Toch viel er tevens goed nieuws te rapen in Westkapelle.

Op witte rook blijft het nog altijd wachten, maar de komst van Shandre Campbell lijkt nu echt wel helemaal in kannen en kruiken. Nadat in zijn thuisland eerder al de Minister van Sport uit de biecht klapte was het nu de beurt aan Roscoe Krieling, die de 18-jarige Zuid-Afrikaan lang onder zijn hoede had bij SuperSport United, om voor zijn beurt te spreken.

LEES OOK: Transfermislukking Union op tafel: “Bormans zéér kwaad”

Campbell naar Club Brugge

"Ik denk dat hij een groot succes wordt in Europa. Hij beschikt over de juiste mentaliteit om het verschil in cultuur en klimaat aan te kunnen. Hij wil doorbreken en iedereen tonen tot wat hij in staat is. Ik wens hem daar veel succes en zal hem uiteraard blijven volgen. Ik ben extreem trots", aldus het hoofd van de jeugdopleiding bij de Zuid-Afrikaanse club.

Omwille van zijn talent, professionele ingesteldheid en wil om te slagen twijfelt Krieling er niet aan dat Campbell een voltreffer wordt in Jan Breydel. "De Belgische competitie is een van de beste ter wereld om jonge spelers te ontwikkelen en een hofleverancier voor grotere competities. Het is een erg technische competitie, wat past bij Zuid-Afrikanen."

Eerst rijpen bij Club NXT?

"Misschien maakt hij binnen een paar jaar zelfs een volgende stap naar Spanje, Duitsland of Engeland", gelooft Krieling dat Blauw-Zwart voor zijn pupil het ideale platform biedt om zich in de kijker te spelen. "Hij heeft altijd in Europa willen spelen. Dat was zijn doel en zijn droom. Nu heeft hij die verwezenlijkt en moet hij naam gaan maken voor zichzelf."

Volgens lokale media staat het intussen dus vast dat de linksbenige winger, goed voor vijf goals en zes assists voor zijn huidige werkgever, naar Brugge verhuist. Daar zou hij in eerste intantie nog wat extra ervaring kunnen opdoen bij Club NXT. Al beseft Rigaux nu meer dan ooit dat een deal pas rond is wanneer alle handtekeningen op papier staan.

Denkt u dat Campbell dit seizoen al zal spelen bij de A-ploeg van Club?

Meest recent

Ronaldo had bijna Belgische T1: "Kon coach worden van Al-Nassr"

Marc Brys heeft nog lang niet alle ambities opgeborgen. De voormalige bondscoach van Kameroen ...

8
8
Goed nieuws én slecht nieuws: Hubert met blessureupdate

Union Sint-Gillis trekt zaterdag naar SK Beveren voor de tiende speeldag van de Jupiler Pro League. ...

11
11
Lammens krijgt de volle laag: Keane messcherp

Het zijn momenteel geen gemakkelijke tijden voor Senne Lammens bij Manchester United. De club ...

25
25
Onstopbaar Club Brugge rolt Zulte Waregem in één helft op

Club Brugge ging aan de Gaverbeek op zoek naar een 27 op 30. Zulte Waregem zocht na een 0 op 12 dan ...

51
51
Club Brugge mist sterkhouder tegen Anderlecht

Club Brugge neemt het volgende week op tegen RSC Anderlecht. De Belgische landskampioen zal daar ...

177
177
Coucke haalt uit naar krant: "Puur fake news!"

We haalden de afgelopen weken aan dat het woord 'crisis' tegenwoordig wel héél snel in ...

56
56
Club Brugge maakt gehak van Zulte Waregem: "Even doorduwen"

Zulte Waregem en Club Brugge begonnen om 20u45 aan hun partij in de Jupiler Pro League. De eerste 45 ...

52
52
Bornauw verrast met uitspraken over Bertaccini en Stroeykens

RSC Anderlecht moet zaterdagavond winnen van KVC Westerlo. Anders zal het echt crisis zijn. Gaat ...

130
130
Thorup looft smaakmaker: "Verwacht ik van al mijn invallers"

KRC Genk zit in de lift. Na drie overwinningen op rij groeit het vertrouwen binnen de Limburgse ...

33
33
Nieuwkomers in de Jupiler Pro League: 11 toptransfers

Dit weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag tien op het programma. De ideale gelegenheid dus ...

145
145
Club Brugge kraakt Potts: onverwachte wending op komst?

In Brugge krijgt Freddie Potts week na week de wind van voren, zelfs Ivan Leko wil hem een andere ...

687
687
Godts onder stoom en laat Bodart kansloos achter

Mika Godts trok afgelopen zomer van Ajax naar PSG. Het begon was moeilijk, maar logisch want de Rode ...

50
50
Basisploeg Club Brugge: Leko hakt knoop door

Om 20u45 spelen Zulte Waregem en Club Brugge hun partij in de Jupiler Pro League. Ivan Leko heeft ...

98
98
Zorgen bij Leko? "Voelt dat hij de groep even kwijt is"

Club Brugge is bezig aan een goed seizoen. Blauw-Zwart wint de meeste matchen, maar Ivan Leko was ...

64
64
Euvrard voert zélf druk: hoogspanning bij Standard

Standard staat onder zware druk na een nul op twaalf. Vincent Euvrard weet dat een zege nodig is, ...

65
65
Coucke breekt stilte bij Anderlecht: "Geduld ver op"

Hij had zich voorgenomen om zich voortaan in stilzwijgen te hullen, maar nu het weer van kwaad naar ...

338
338
Bruno houdt adem in: vaste titularis Anderlecht out?

Op de valreep speelt RSC Anderlecht zaterdag zijn enige thuismatch in oktober. Een met veel druk op ...

153
153
De Mil verschaft update uit ziekenboeg AA Gent

Dankzij de fraaie 4-0 zege tegen Anderlecht is AA Gent nog steeds de fiere koploper in onze ...

94
94
Bruno spreekt klare taal over ontslag bij Anderlecht

Het is stilaan vijf voor twaalf bij RSC Anderlecht, waar Vitor Bruno zijn stoel alsmaar meer ...

182
182
Leko hakt knopen door: laatste kans bij Club Brugge?

Met het oog al half op PSV gericht gaat Club Brugge vrijdag op bezoek bij Zulte Waregem. Vermits hij ...

230
230
Nainggolan in grote problemen? Parket vraagt heftige celstraf

Radja Nainggolan riskeert een bijzonder zware straf. De voormalige Rode Duivel, die tegenwoordig bij ...

173
173
Bestuur viseert Bruno: vijf voor twaalf in Anderlecht

Zelf houdt hij niet van het woord 'crisis', maar als CEO van RSC Anderlecht voelde Kenneth Bornauw ...

117
117
Nieuwkomers in Jupiler Pro League: de 11 grootste flops

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League al de tiende speeldag op het programma. Het ideale ...

225
225
586.000 euro en één bizarre regel: Man Utd-fan Littler stunt

Luke Littler is een supporter van Manchester United, maar in zijn nieuwe Netflix-show draait alles ...

43
43
Dierckx doet boekje open over Club Brugge: “Een schok”

Tuur Dierckx speelt momenteel bij het Sporting Hasselt van Sam Kerkhofs en Rik Verheye, maar de ...

135
135

Meer sportnieuws