'Club Brugge heeft volgende aanwinst helemaal te pakken'

572 stemmen
'Club Brugge heeft volgende aanwinst helemaal te pakken'

De eerste weken van Dévy Rigaux na zijn promotie bij Club Brugge liepen op wieltjes, maar nu maakt de Director of Football ook kennis met het klappen van de zweep. Zo viel de deal rond Ngal'ayel Mukau in duigen, en dreigt er ook in Gustaf Nilsson zijn dossier een kink in de kabel te zitten. Toch viel er tevens goed nieuws te rapen in Westkapelle.

Op witte rook blijft het nog altijd wachten, maar de komst van Shandre Campbell lijkt nu echt wel helemaal in kannen en kruiken. Nadat in zijn thuisland eerder al de Minister van Sport uit de biecht klapte was het nu de beurt aan Roscoe Krieling, die de 18-jarige Zuid-Afrikaan lang onder zijn hoede had bij SuperSport United, om voor zijn beurt te spreken.

LEES OOK: 'Club heeft beet in Bundesliga: nieuwste aanwinst onderweg'

Campbell naar Club Brugge

"Ik denk dat hij een groot succes wordt in Europa. Hij beschikt over de juiste mentaliteit om het verschil in cultuur en klimaat aan te kunnen. Hij wil doorbreken en iedereen tonen tot wat hij in staat is. Ik wens hem daar veel succes en zal hem uiteraard blijven volgen. Ik ben extreem trots", aldus het hoofd van de jeugdopleiding bij de Zuid-Afrikaanse club.

Omwille van zijn talent, professionele ingesteldheid en wil om te slagen twijfelt Krieling er niet aan dat Campbell een voltreffer wordt in Jan Breydel. "De Belgische competitie is een van de beste ter wereld om jonge spelers te ontwikkelen en een hofleverancier voor grotere competities. Het is een erg technische competitie, wat past bij Zuid-Afrikanen."

Eerst rijpen bij Club NXT?

"Misschien maakt hij binnen een paar jaar zelfs een volgende stap naar Spanje, Duitsland of Engeland", gelooft Krieling dat Blauw-Zwart voor zijn pupil het ideale platform biedt om zich in de kijker te spelen. "Hij heeft altijd in Europa willen spelen. Dat was zijn doel en zijn droom. Nu heeft hij die verwezenlijkt en moet hij naam gaan maken voor zichzelf."

Volgens lokale media staat het intussen dus vast dat de linksbenige winger, goed voor vijf goals en zes assists voor zijn huidige werkgever, naar Brugge verhuist. Daar zou hij in eerste intantie nog wat extra ervaring kunnen opdoen bij Club NXT. Al beseft Rigaux nu meer dan ooit dat een deal pas rond is wanneer alle handtekeningen op papier staan.

Denkt u dat Campbell dit seizoen al zal spelen bij de A-ploeg van Club?

Meest recent

Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

42
42
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

57
57
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

21
21
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

56
56
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

184
184
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

399
399
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

62
62
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

257
257
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

391
391
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

351
351
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

350
350
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

261
261
'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

236
236
Anderlecht-vertrek in mineur: fans fluiten smaakmaker uit

RSC Anderlecht hoopte op een droomweek, maar het werd nog maar eens zeer teleurstellend. Er was de ...

455
455
Club Brugge overklast Union: "The King. The Legend"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen Union SG. Een beslissende partij voor de eerste ...

310
310
Spectaculaire comeback Sofiane Hanni naar JPL?

RSC Anderlecht hoopt volgend seizoen weer mee te doen voor de titel, maar dan zal er dus versterking ...

289
289
Crisis RSCA: Taravel heeft niet mis te verstane boodschap

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats in extremis kunnen verdedigen, maar kwam tegen KV Mechelen ...

304
304
Kompany zorgt voor dol moment op titelfeest: Carla brengt redding

Bayern München werd zondag nog eens in de bloemetjes gezet als Duits landskampioen. Daarbij ...

80
80
Anderlecht zakt door het ijs: zondebok krijgt 3 op 10

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

196
196
Laat delirium in Lommel: 37-jarige doet Dender das om

Lommel SK heeft een stevige optie op promotie genomen. De Limburgers wonnen hun heenmatch van de ...

198
198
Leko hakt keepersknoop door, twee wissels bij Union

Zondagavond staat een cruciaal duel op het programma in de strijd om het kampioenschap. ...

99
99
Anderlecht-fans spotten met tifo-blunder: sneer aan spelers

Het zijn op sportief vlak lastige dagen voor de supporters van RSC Anderlecht. Daar kwam donderdag ...

178
178
Lammens klopt Sels voor plek drie, deceptie Ajax op slotspeeldag

Manchester United heeft beslag gelegd op derde plaats in de Premier League. Na de 3-2-zege tegen ...

62
62
"Per direct buiten" - Taravel met grond gelijk gemaakt

Met nog twee speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs heeft RSC Anderlecht de vierde plaats in ...

322
322
Malaise Anderlecht: triest beeld illustreert diepe crisis

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats met heel wat meeval kunnen verdedigen. Daarmee is echter ook ...

502
502

Meer sportnieuws