'Club Brugge heeft volgende aanwinst helemaal te pakken'

572
'Club Brugge heeft volgende aanwinst helemaal te pakken'

De eerste weken van Dévy Rigaux na zijn promotie bij Club Brugge liepen op wieltjes, maar nu maakt de Director of Football ook kennis met het klappen van de zweep. Zo viel de deal rond Ngal'ayel Mukau in duigen, en dreigt er ook in Gustaf Nilsson zijn dossier een kink in de kabel te zitten. Toch viel er tevens goed nieuws te rapen in Westkapelle.

Op witte rook blijft het nog altijd wachten, maar de komst van Shandre Campbell lijkt nu echt wel helemaal in kannen en kruiken. Nadat in zijn thuisland eerder al de Minister van Sport uit de biecht klapte was het nu de beurt aan Roscoe Krieling, die de 18-jarige Zuid-Afrikaan lang onder zijn hoede had bij SuperSport United, om voor zijn beurt te spreken.

LEES OOK: Dender voorlopig op kop in 1B, ook Eupen blijft meedraaien

Campbell naar Club Brugge

"Ik denk dat hij een groot succes wordt in Europa. Hij beschikt over de juiste mentaliteit om het verschil in cultuur en klimaat aan te kunnen. Hij wil doorbreken en iedereen tonen tot wat hij in staat is. Ik wens hem daar veel succes en zal hem uiteraard blijven volgen. Ik ben extreem trots", aldus het hoofd van de jeugdopleiding bij de Zuid-Afrikaanse club.

Omwille van zijn talent, professionele ingesteldheid en wil om te slagen twijfelt Krieling er niet aan dat Campbell een voltreffer wordt in Jan Breydel. "De Belgische competitie is een van de beste ter wereld om jonge spelers te ontwikkelen en een hofleverancier voor grotere competities. Het is een erg technische competitie, wat past bij Zuid-Afrikanen."

Eerst rijpen bij Club NXT?

"Misschien maakt hij binnen een paar jaar zelfs een volgende stap naar Spanje, Duitsland of Engeland", gelooft Krieling dat Blauw-Zwart voor zijn pupil het ideale platform biedt om zich in de kijker te spelen. "Hij heeft altijd in Europa willen spelen. Dat was zijn doel en zijn droom. Nu heeft hij die verwezenlijkt en moet hij naam gaan maken voor zichzelf."

Volgens lokale media staat het intussen dus vast dat de linksbenige winger, goed voor vijf goals en zes assists voor zijn huidige werkgever, naar Brugge verhuist. Daar zou hij in eerste intantie nog wat extra ervaring kunnen opdoen bij Club NXT. Al beseft Rigaux nu meer dan ooit dat een deal pas rond is wanneer alle handtekeningen op papier staan.

Denkt u dat Campbell dit seizoen al zal spelen bij de A-ploeg van Club?

Meest recent

Beveren ziet straffe reeks eindigen: "Niet goed genoeg"

De openingswedstrijd van de achtste speeldag in de Jupiler Pro League heeft meteen een verrassing ...

4
4
"Union was de enige club waar ik naartoe wilde"

Het was alweer een zeer bewogen transferzomer voor Union, waarin het op de valreep nog een paar ...

12
12
Kompany lacht in vuistje na dol slot, zorgen om Openda

Vrijdagavond werden ook de grote buitenlandse competities weer op gang getrapt. Vincent Kompany zal ...

34
34
Lommel maakt einde aan Beverse heerschappij op Freethiel

SK Beveren heeft vrijdagavond zijn eerste thuisnederlaag van het seizoen geleden. Na een negen op ...

27
27
Flames morsen met kansen, maar zetten stap richting WK

De Red Flames hebben vrijdagavond een nieuwe stap gezet richting kwalificatie voor het WK. In hun ...

37
37
Dender voorlopig op kop in 1B, ook Eupen blijft meedraaien

Ook in de Challenger Pro League wordt er dit weekend weer gevoetbald na de interlandbreak. Op de ...

35
35
Beale is opvallend hard voor revelatie Essevee

Na zeven speeldagen herbergt de Jupiler Pro League al enkele aangename verrassingen. Charleroi is de ...

41
41
'Woekerwinst van 30 miljoen lonkt voor Union'

Geen ploeg die de voorbije jaren zo'n indrukwekkend transferbeleid voerde als Union. De Brusselaars ...

52
52
Charleroi slaat fraaie slag: volgende revelatie verlengt

Het wordt dit weekend in de Jupiler Pro League onder meer uitkijken of Charleroi zal kunnen blijven ...

3
3
Jaecques doet ambities Antwerp en Vandenhaute uit de doeken

Bij Antwerp is er in de zomer een nieuw tijdperk begonnen. Vrijwel de hele voorbereiding op het ...

136
136
Vanderbiest geeft hét recept voor wederopstanding Mechelen

Nu de Jupiler Pro League weer op gang komt, zullen ze bij KV Mechelen liefst zo snel mogelijk uit de ...

59
59
‘Schandaal kost City Haaland: recordtransfer ligt klaar’

Erling Haaland kan in 2027 voor de duurste transfer ooit zorgen. Het schuldig verdict tegen ...

134
134
Hubert met handen in haar: ziekenboeg Union puilt uit

De Jupiler Pro League wordt dit weekend weer afgetrapt. Op de achtste speeldag verdedigt Union zijn ...

68
68
Rode Duivels treffen in november nieuwe bondscoach

De Rode Duivels zullen toch een beetje met gemengde gevoelens terugblikken op hun start in de ...

84
84
Vannieuwkerke huivert: Geldkraan definitief toegedraaid?

Karl Vannieuwkerke kreeg zopas een zware shock te verwerken. De veelzijdige presentator is betrokken ...

68
68
'Genk en Club Brugge mogen fluiten naar toptarget'

De wintermercato is nog ver weg, maar achter de schermen wordt er uiteraard niet stilgezeten in de ...

157
157
De Mil deelt ook goed nieuws uit ziekenboeg AA Gent

Na zeven speeldagen is AA Gent samen met Union de fiere leider in onze competitie. Om verder te gaan ...

65
65
Ronaldo haalt snoeihard uit: "Hij moet stoppen met botox!"

Cristiano Ronaldo laat opnieuw van zich horen, en dat doet hij op een manier die voor de nodige ...

101
101
Alderweireld viert comeback: Antwerp maakt fans al warm

Er waait sinds kort een frisse wind bij Antwerp, waar Wouter Vandenhaute het roer overnam van Paul ...

190
190
Leko hakt knopen door: zomeraanwinsten Club vallen af

Club Brugge gaat zaterdag op bezoek bij La Louvière, waar het vorig seizoen nog verrassend ...

276
276
Thorup klopt op tafel: crisisstemming bij KRC Genk

De competitiestart verliep niet van een leien dakje bij KRC Genk, dat na zeven speeldagen amper ...

244
244
Leko dropt hint: onuitgegeven opstelling Club Brugge?

Club Brugge hervat de competitie met een bezoek aan La Louvière. Op papier is de ...

342
342
Compper grijpt in: Antwerp verrast met nieuwe kapitein

Na vier nederlagen op rij kwam de interlandbreak niet ongelegen voor Antwerp, dat zondag in Westerlo ...

143
143
Schrijnend verhaal Zinho Vanheusden: "Het is genoeg geweest"

Jarenlang bleef Zinho Vanheusden vechten om zijn droom als profvoetballer niet op te geven. Achter ...

135
135
De Mil vloekt bij KAA Gent: “Ongelooflijk jammerlijke zaak”

KAA Gent neemt het na een lange interlandbreak op tegen Zulte Waregem. De Buffalo’s zagen ...

99
99

Meer sportnieuws