'Club Brugge heeft volgende aanwinst helemaal te pakken'

door
'Club Brugge heeft volgende aanwinst helemaal te pakken'

De eerste weken van Dévy Rigaux na zijn promotie bij Club Brugge liepen op wieltjes, maar nu maakt de Director of Football ook kennis met het klappen van de zweep. Zo viel de deal rond Ngal'ayel Mukau in duigen, en dreigt er ook in Gustaf Nilsson zijn dossier een kink in de kabel te zitten. Toch viel er tevens goed nieuws te rapen in Westkapelle.

Op witte rook blijft het nog altijd wachten, maar de komst van Shandre Campbell lijkt nu echt wel helemaal in kannen en kruiken. Nadat in zijn thuisland eerder al de Minister van Sport uit de biecht klapte was het nu de beurt aan Roscoe Krieling, die de 18-jarige Zuid-Afrikaan lang onder zijn hoede had bij SuperSport United, om voor zijn beurt te spreken.

LEES OOK: Penaltyfestijn Beerschot, baalavond voor Patro en Bokadi

Campbell naar Club Brugge

"Ik denk dat hij een groot succes wordt in Europa. Hij beschikt over de juiste mentaliteit om het verschil in cultuur en klimaat aan te kunnen. Hij wil doorbreken en iedereen tonen tot wat hij in staat is. Ik wens hem daar veel succes en zal hem uiteraard blijven volgen. Ik ben extreem trots", aldus het hoofd van de jeugdopleiding bij de Zuid-Afrikaanse club.

Omwille van zijn talent, professionele ingesteldheid en wil om te slagen twijfelt Krieling er niet aan dat Campbell een voltreffer wordt in Jan Breydel. "De Belgische competitie is een van de beste ter wereld om jonge spelers te ontwikkelen en een hofleverancier voor grotere competities. Het is een erg technische competitie, wat past bij Zuid-Afrikanen."

Eerst rijpen bij Club NXT?

"Misschien maakt hij binnen een paar jaar zelfs een volgende stap naar Spanje, Duitsland of Engeland", gelooft Krieling dat Blauw-Zwart voor zijn pupil het ideale platform biedt om zich in de kijker te spelen. "Hij heeft altijd in Europa willen spelen. Dat was zijn doel en zijn droom. Nu heeft hij die verwezenlijkt en moet hij naam gaan maken voor zichzelf."

Volgens lokale media staat het intussen dus vast dat de linksbenige winger, goed voor vijf goals en zes assists voor zijn huidige werkgever, naar Brugge verhuist. Daar zou hij in eerste intantie nog wat extra ervaring kunnen opdoen bij Club NXT. Al beseft Rigaux nu meer dan ooit dat een deal pas rond is wanneer alle handtekeningen op papier staan.

Denkt u dat Campbell dit seizoen al zal spelen bij de A-ploeg van Club?

Meest recent

'Thiago blijft verbazen: titanenstrijd op komst'

Igor Thiago is uitgegroeid tot één van de sensaties van het seizoen in de Premier ...

15
15
Ceulemans spreekt grote hoop uit voor Club en Westerlo

Komend weekend staat op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

37
37
Gouden Croc: MIDMID maakt 8 kanshebbers bekend

De ontknoping van het seizoen komt stilaan weer in zicht en dat betekent dat het ook tijd wordt om ...

104
104
'Lewandowski lonkt naar grote Europese club'

Op zijn 37ste begint Robert Lewandowski komende zomer nog aan een nieuw hoofdstuk in zijn ...

72
72
TRANSFERUURTJE: 'Dompers voor Anderlecht, Sunderland shopt weer in JPL'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

218
218
Pedro Neto doet Hazard-incident opnieuw oplaaien

Chelsea kreeg een pandoering van jewelste in de Champions League. De Londense club leek nochtans op ...

21
21
Courtois slaat keihard terug: “Giftig en gebrek aan respect!”

Thibaut Courtois kreeg enorm veel lof na de 3-0 zege van Real Madrid tegen Manchester City. De ...

60
60
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

91
91
Guardiola verrast met uitspraken over Doku: Duivel briest

Manchester City kreeg tegen Real Madrid een pak slaag. Nog voor rust stond het 3-0 na een hattrick ...

117
117
'Cercle Brugge wili stunten en PL-clubs aftroeven'

Cercle Brugge zal de komende weken nog stevig moeten knokken voor het behoud. De Vereniging kan de ...

109
109
'Inter wil Stankovic koppelen aan Rode Duivel'

Inter lijkt momenteel onbedreigd op weg naar de titel in de Serie A, maar toch lijken er grote ...

77
77
Club krijgt overbodige pion terug: "Ik moet wel"

Het wordt ongetwijfeld een zeer drukke transferzomer bij Club Brugge. Dat zal wellicht de nodige ...

431
431
Albert verbaast opnieuw: "Laat De Bruyne thuis"

De Rode Duivels vertrekken binnen een tweetal weken op stage naar de Verenigde Staten, waar ze met ...

274
274
Courtois pakt uit met klassegebaar voor Spurs-keeper

Er was deze week spektakel te beleven in de Champions League-wedstrijden in Madrid, met telkens een ...

83
83
'Rits maakt cirkel rond met gedroomde terugkeer'

Sinds hij aangesteld werd als T1 ad interim, had Jérémy Taravel al de nodige ...

786
786
Peter Vandenbempt met TV-stunt: "Transfer van de eeuw"

Gaat er binnenkort een opvallende transfer door in het internationale voetbal? Niet van een speler ...

125
125
AA Gent slaat nieuwe weg in: “Bezig aan een mooi verhaal”

Bij AA Gent willen ze stilaan af van de dure transfers. De club moet financieel inbinden na zware ...

159
159
'Antwerp neemt zware beslissing over Praet'

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen. De Great Old is uitgegroeid tot een grijze ...

310
310
Hayen looft Genkse parel: "Een natuurtalent!"

Bij KRC Genk hebben ze een zeer goede jeugdopleiding. De Limburgers hopen dat één van ...

180
180
AA Gent-parel ambitieus: "Moet het nu gaan tonen"

AA Gent haalde de afgelopen vier jaar maar liefst 20 Afrikaanse talenten naar België. Dat is ...

77
77
Gheysens drijft Anderlecht tot kookpunt met Kindermans-farce

Jean Kindermans is al maanden hét symbooldossier bij Anderlecht, maar een doorbraak blijft ...

856
856
Vermant ziet WK-plek in gevaar komen door ploegmaat

Binnen een drietal maanden begint het WK. Voor heel wat spelers zijn het spannende tijden. Zij ...

374
374
Anderlecht richting top zes, maar transfers overtuigen niet

RSC Anderlecht doet het goed onder Jérémy Taravel. De Brusselaars bereikten de ...

359
359
AA Gent hoopt mee: "Willen beiden naar het WK"

Bij AA Gent staat alles momenteel in het teken van de top zes. Falen zou alweer een blamage zijn ...

76
76
'Standard wil zo snel mogelijk af van peperdure miskoop'

Bij Standard hebben ze de afgelopen jaren heel veel mislukte transfers afgerond. Eén van de ...

137
137

Meer sportnieuws