'Alarmbellen bij Anderlecht: Fredberg krijgt ultimatum'

door
'Alarmbellen bij Anderlecht: Fredberg krijgt ultimatum'

De transfermarkt is intussen al ruim drie weken geopend, maar bij Anderlecht blijft het nog steeds wachten op een eerste zomeraanwinst. Nochtans kan Brian Riemer vooral in het hart van de verdediging wel het nodige vers bloed gebruiken.

Ook indien Jan Vertonghen nog een jaartje langer op post blijft is de spoeling centraal achterin door het vertrek van Federico Gattoni en Zeno Debast plots flinterdun. Dankzij die laatste beschikt Jesper Fredberg nu wel over de nodige middelen om mee op jacht te gaan naar defensieve versterking.

LEES OOK: Van der Elst ziet nu al kampioen: verrassend oordeel

Chivas wil cashen op Chiquete

Toch blijkt hij niet bereid om het geld door ramen en deuren te smijten. Zo zouden de Brusselaars een oogje hebben laten vallen op Jesus Orozco Chiquete, voor wie ze evenwel niet diep genoeg in de buidel willen tasten. Een eerste bod op de 22-jarige Mexicaan werd naar verluidt al weggelachen.

Conform met zijn marktwaarde zou het contract van Chiquete, die tot medio 2026 vastligt bij Chivas, een afkoopclausule van zes miljoen bedragen. Het eerste aanbod van Paars-Wit zou echter nog niet eens in de buurt komen van dat prijskaartje, waar zijn huidige werkgever weigert van af te wijken.

Anderlecht vangt opnieuw bot

Mexicaanse media benadrukken nogmaals dat een vertrek van de drievoudig international enkel bespreekbaar is indien de vereiste som op z'n minst benaderd wordt. Chiquete staat tevens op de verlanglijst van Rayados en Cruz Azul, maar zelf heeft hij zijn zinnen op een Europees avontuur gezet.

Hoewel de linkspoot van het vorige bestuur de belofte kreeg dat die wens zou worden ingewilligd liggen de kaarten nu anders. Liefst van al houdt Chivas hem zelfs gewoon aan boord. Of hoe Fredberg ook bij de verhoopte concurrent annex opvolger van Vertonghen achter het net dreigt te vissen.

RSCA moet doorduwen voor Chiquete

Meest recent

Galatasaray brengt Liverpool zeer stevig in de problemen

In de Champions League ontving Galatasaray om 18u45 Liverpool in eigen huis. De Turken hoopten na de ...

25
25
Godts verrast: 'Ajax zorgt voor straffe transferwending'

Mika Godts is persoonlijk aan een zeer goed seizoen bezig bij Ajax. De Belgische flankaanvaller is ...

12
12
Van Gucht in paniek: misplaatste stunt ontploft in zijn gezicht

Ruben Van Gucht pakte uit met straffe woorden, maar net daar wringt nu het schoentje. Wat bedoeld ...

18
18
'Sels grof wild: pikante Premier League-deal op til'

Matz Sels doet het goed bij Nottingham Forest, maar daar is er bijzonder veel onrust. Het gaat dit ...

36
36
Verhuurde JPL-spelers: één speler met grote zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

36
36
Lommel zet grote stap: "Genk of PSV? Kijk naar hen!"

Anno 2026 is doorstroming van de eigen jeugd steeds belangrijker aan het worden. Dat is ook het ...

16
16
'Anderlecht schiet in actie: eerste zomertarget bekend'

Dankzij de aanstelling van Jérémy Taravel als T1 koopt RSC Anderlecht tijd om alsnog ...

336
336
Fink schenkt klare wijn: transfercoup bij KRC Genk?

Met nog twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie staat KRC Genk buiten de top zes ...

99
99
Schreuder verrast: niet naar Anderlecht, wél naar het WK

Behoudens een verrassing maakt Jérémy Taravel het seizoen gewoon vol als hoofdcoach ...

105
105
'Rampscenario voor Anderlecht: korting op De Cat?'

Nathan De Cat weigert voorlopig om zijn toekomst langer aan RSC Anderlecht te verbinden, en dus ...

347
347
Horror bij Belgische cultclub: Bom ontploft door sabotage

Kent u hem nog: François De Keersmaecker? De olijke ex-voorzitter van de Belgische ...

50
50
'Totale leegloop bij Club Brugge: zomer van 150 miljoen'

Club Brugge hoopt zich de komende maanden koste wat het kost opnieuw tot landskampioen te kronen. ...

439
439
'Anderlecht loopt blauwtje: De Cat weigert contract'

Voor zover het nog nodig was gaf Nathan De Cat afgelopen zondag tegen Club Brugge nog maar eens zijn ...

536
536
Vannieuwkerke slikt snoeiharde kritiek: "Karl Coucke"

Het is crisis aan de zee en dat heeft ook Karl Vannieuwkerke geweten. Eén van de sterke ...

109
109
Nieuwe T1 voor Essevee van volgend seizoen al bekend?

Zulte Waregem koos ervoor om Sven Vandenbroeck de laan uit te sturen na desastreuze resultaten en de ...

281
281
'Club Brugge grijpt genadeloos in bij Shandre Campbell'

Club Brugge doet nog volop mee voor de titel, maar er wacht nog eerst een interlandperiode. ...

266
266
Van der Elst ziet nu al kampioen: verrassend oordeel

De titelstrijd in de Jupiler Pro League gaat dit seizoen tussen Union SG, STVV en Club Brugge. ...

304
304
De Cat krijgt ultieme transferraad: “Hij moet naar daar”

Nathan De Cat is gespreksonderwerp nummer 1 in het Lotto Park. Het 17-jarige supertalent behoort ...

194
194
Trump verbaast weer met uitspraken: "Anders afgemaakt"

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ligt zwaar onder vuur. Er zijn problemen met de ...

68
68
Goots maakt Antwerp compleet af: onbegrip over één man

Patrick Goots is een clubicoon van Royal Antwerp FC. De voormalige aanvaller volgt zijn oude club ...

173
173
Rigaux doet boekje open over transfersituatie Tresoldi

Nicolo Tresoldi verkeert in bloedvorm bij Club Brugge. Afgelopen speeldag was de goaltjesdief weer ...

249
249
‘Spectaculaire terugkeer Tessa Wullaert in de maak’

Tessa Wullaert is één van de grootste voetbalsterren die het Belgische vrouwenvoetbal ...

188
188
Club Brugge pakt weer uit met contractverlenging

Club Brugge is volop bezig met de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen werd er weer ...

205
205
Hommeles bij KV Mechelen: “Hartig woordje gesproken"

KV Mechelen zit nog steeds in de top 6, maar de kansloze nederlaag tegen KAA Gent kwam hard aan. ...

322
322
Groot De Cat-probleem bij Anderlecht: record in gevaar

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd een absolute smaakmaker bij RSC Anderlecht. De middenvelder ...

177
177

Meer sportnieuws