'Alarmbellen bij Anderlecht: Fredberg krijgt ultimatum'

door
'Alarmbellen bij Anderlecht: Fredberg krijgt ultimatum'

De transfermarkt is intussen al ruim drie weken geopend, maar bij Anderlecht blijft het nog steeds wachten op een eerste zomeraanwinst. Nochtans kan Brian Riemer vooral in het hart van de verdediging wel het nodige vers bloed gebruiken.

Ook indien Jan Vertonghen nog een jaartje langer op post blijft is de spoeling centraal achterin door het vertrek van Federico Gattoni en Zeno Debast plots flinterdun. Dankzij die laatste beschikt Jesper Fredberg nu wel over de nodige middelen om mee op jacht te gaan naar defensieve versterking.

Chivas wil cashen op Chiquete

Toch blijkt hij niet bereid om het geld door ramen en deuren te smijten. Zo zouden de Brusselaars een oogje hebben laten vallen op Jesus Orozco Chiquete, voor wie ze evenwel niet diep genoeg in de buidel willen tasten. Een eerste bod op de 22-jarige Mexicaan werd naar verluidt al weggelachen.

Conform met zijn marktwaarde zou het contract van Chiquete, die tot medio 2026 vastligt bij Chivas, een afkoopclausule van zes miljoen bedragen. Het eerste aanbod van Paars-Wit zou echter nog niet eens in de buurt komen van dat prijskaartje, waar zijn huidige werkgever weigert van af te wijken.

Anderlecht vangt opnieuw bot

Mexicaanse media benadrukken nogmaals dat een vertrek van de drievoudig international enkel bespreekbaar is indien de vereiste som op z'n minst benaderd wordt. Chiquete staat tevens op de verlanglijst van Rayados en Cruz Azul, maar zelf heeft hij zijn zinnen op een Europees avontuur gezet.

Hoewel de linkspoot van het vorige bestuur de belofte kreeg dat die wens zou worden ingewilligd liggen de kaarten nu anders. Liefst van al houdt Chivas hem zelfs gewoon aan boord. Of hoe Fredberg ook bij de verhoopte concurrent annex opvolger van Vertonghen achter het net dreigt te vissen.

JOUW MENING TELT:
RSCA moet doorduwen voor Chiquete

Meest recent

'Grote kuis bij Club Brugge: volgende flop richting exit?'

Vooralsnog vond er nog geen uitgaand verkeer plaats, maar dat Club Brugge straks heel wat volk ziet ...

93
93
'Union houdt hart vast: vertrek Sadiki krijgt vorm'

Union SG zag de voorbije seizoen steevast een groot deel sterkhouders vertrekken in de zomermercato. ...

37
37
'Transferstrijd De Cuyper woedt: Club houdt been stijf'

Het heeft er alle schijn van dat Maxim De Cuyper deze zomer vertrekt bij Club Brugge. Verschillende ...

243
243
'Atlético Madrid wil Rode Duivel, Saudi's liggen op de loer'

Een aantal Rode Duivels kan terugblikken op een geslaagd seizoen bij hun respectievelijke clubs. ...

48
48
'Anderlecht blijft doorstomen: vijfde aanwinst onderweg'

RSC Anderlecht toont zich bijzonder actief op de transfermarkt. Met Cedric Hatenboer, Zoumana Keita ...

812
812
'Jutgla naar topcompetitie: Club moet meteen dokken'

Een jaartje geleden wist Club Brugge zijn selectie relatief goed intact te houden, deze zomer ...

521
521
'Onderhandelingen lopen: Europese transferknaller Fofana'

De zomerse transfercarrousel begint stilaan op toerental te komen en dus breekt ook voor ...

394
394
Niemand wil Antwerp coachen: échte reden bekend

Antwerp FC zoekt al wekenlang naar een nieuwe hoofdcoach, maar krijgt de ene na de andere afwijzing. ...

1375
1375
'Plottwist in Brugge: Club stuurt Standard wandelen'

Club Brugge en Standard deden de voorbije jaren geregeld zaakjes met elkaar. Dit keer hoopt Marc ...

503
503
'Soap niet afgelopen: nieuwe bom onder JPL-format'

De kogel is eindelijk door de kerk: vanaf het seizoen 2026-2027 gaan de play-offs op de schop en ...

525
525
'Renard haakt af: Anderlecht schrapt twee toptargets'

Olivier Renard laat er geen gras over groeien, want met Nathan-Dylan Saliba staat RSC Anderlecht op ...

426
426
Standard verrast vriend & vijand met oude bekende Wilmots

Nadat het eerder al huurlingen Dennis Eckert Ayense en Ilay Camara langer had vastgelegd maakte ...

194
194
Trainerskerkhof in JPL: volgend slachtoffer bekend

Wanneer de bal binnenkort weer aan het rollen gaat zal er bij tal van ploegen een andere coach op de ...

136
136
Witte rook: OH Leuven kondigt nieuwe hoofdcoach aan

Binnen ruim een maand gaat het nieuwe seizoen alweer van start. Bij heel wat ploegen zal er dan een ...

122
122
Standard maakt (eindelijk) volgende aanwinst bekend

Standard maakte vandaag zijn nieuwe coach bekend, dat werd Mircea Rednic. De club trakteerde zijn ...

183
183
STVV begint aan nieuwe seizoen: "Of we bij de club blijven?"

STVV is vandaag officieel begonnen aan het seizoen 2025-2026. De Truienaars gaan voor een rustig ...

82
82
Competitieformat goedgekeurd, duidelijkheid over Jong Genk

Het is dan toch eindelijk prijs: het competitieformat is vandaag goedgekeurd. Maandag heeft de Hoge ...

548
548
Hoe OHL Oscar Garcia dan toch gelijk moest geven

Oud-Heverlee Leuven ontsloeg afgelopen seizoen Oscar Garcia en nadien nam Chris Coleman nam over. ...

171
171
Waarom Ajax niet meteen zal aankloppen bij Anderlecht

De geruchten omtrent tal van transfers zijn niet meer bij te houden. Er zit héél veel ...

391
391
Patro verrast en gaat shoppen bij Feyenoord

Patro Eisden is heel erg actief op de transfermarkt. De Nederlandse tweedeklasser heeft vandaag een ...

68
68
Groot schandaal in Italië: vergiftiging met kwaad opzet?

In Italië speelt men in de Serie B nog steeds Play-Off-matchen om degradatie te vermijden. ...

92
92
‘Van Antwerp naar Real Madrid: monstertransfer nakend’

Royal Antwerp FC heeft de afgelopen seizoenen heel wat sterkhouders verkocht om het hoofd boven ...

576
576
Schrijnend: ongeziene vechtpartij na spectaculaire comeback

Er duiken schrijnende beelden op vanuit Nederland. In de promotiewedstrijd tussen amateurclubs ...

117
117
Lierse gaat nu ook shoppen bij Zulte Waregem

Zulte Waregem keert straks na twee seizoenen terug in de Jupiler Pro League en wil absoluut op het ...

142
142
'Club houdt been stijf: Standard doet nieuw voorstel'

Marc Wilmots koestert grote plannen als sportief directeur bij Standard. Met Mircea Rednic haalde ...

776
776

Meer sportnieuws