'Alarmbellen bij Anderlecht: Fredberg krijgt ultimatum'

door
'Alarmbellen bij Anderlecht: Fredberg krijgt ultimatum'

De transfermarkt is intussen al ruim drie weken geopend, maar bij Anderlecht blijft het nog steeds wachten op een eerste zomeraanwinst. Nochtans kan Brian Riemer vooral in het hart van de verdediging wel het nodige vers bloed gebruiken.

Ook indien Jan Vertonghen nog een jaartje langer op post blijft is de spoeling centraal achterin door het vertrek van Federico Gattoni en Zeno Debast plots flinterdun. Dankzij die laatste beschikt Jesper Fredberg nu wel over de nodige middelen om mee op jacht te gaan naar defensieve versterking.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Chivas wil cashen op Chiquete

Toch blijkt hij niet bereid om het geld door ramen en deuren te smijten. Zo zouden de Brusselaars een oogje hebben laten vallen op Jesus Orozco Chiquete, voor wie ze evenwel niet diep genoeg in de buidel willen tasten. Een eerste bod op de 22-jarige Mexicaan werd naar verluidt al weggelachen.

Conform met zijn marktwaarde zou het contract van Chiquete, die tot medio 2026 vastligt bij Chivas, een afkoopclausule van zes miljoen bedragen. Het eerste aanbod van Paars-Wit zou echter nog niet eens in de buurt komen van dat prijskaartje, waar zijn huidige werkgever weigert van af te wijken.

Anderlecht vangt opnieuw bot

Mexicaanse media benadrukken nogmaals dat een vertrek van de drievoudig international enkel bespreekbaar is indien de vereiste som op z'n minst benaderd wordt. Chiquete staat tevens op de verlanglijst van Rayados en Cruz Azul, maar zelf heeft hij zijn zinnen op een Europees avontuur gezet.

Hoewel de linkspoot van het vorige bestuur de belofte kreeg dat die wens zou worden ingewilligd liggen de kaarten nu anders. Liefst van al houdt Chivas hem zelfs gewoon aan boord. Of hoe Fredberg ook bij de verhoopte concurrent annex opvolger van Vertonghen achter het net dreigt te vissen.

RSCA moet doorduwen voor Chiquete

Meest recent

Leko ziet ander Club Brugge: "Dat was nu wél aanwezig"

Ivan Leko haalde na de match opgelucht adem. Club Brugge won overtuigend met 1-4 tegen Kairat Almaty ...

7
7
'Kompany ontploft: één Bayern-topper krijgt volle lading'

Bayern zit al weken te sukkelen met de rechtsbackpositie… en net daar ontploft het plots. ...

29
29
'KRC Genk verrast en vindt akkoord met AC Milan'

KRC Genk is druk bezig met herschikken van de eerste én tweede ploeg. De Limburgers gaan ...

131
131
Degryse lyrisch over Bruggeling: "Een grote legende"

Club Brugge heeft de crisis voor even weten weg te slaan. Ze wonnen met 1-4 van Kairat Almaty. ...

196
196
Westerlo laat alweer een smaakmaker vertrekken

Onze redactie kondigde het weken geleden al aan en het is nu ook officieel: Griffin Yow verlaat KVC ...

16
16
Tielemans openhartig over terugkeer naar Anderlecht

Youri Tielemans is bezig aan een zeer sterk seizoen bij Aston Villa. De Rode Duivel is 28 jaar en ...

163
163
Vanaken en Vermant schrijven geschiedenis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de rug weten te rechten in de Champions League. Ze wonnen met 1-4 van een ...

117
117
Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Club Brugge hield in de late namiddag zijn Europese droom levend in het verre Kazachstan. In Astana ...

168
168
SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

SK Beveren zet alles op alles om volgend seizoen in de Jupiler Pro League te spelen. De Waaslanders ...

108
108
'KRC Genk schakelt door: twee toptransfers hangende'

Er staat nog wat te gebeuren bij KRC Genk. De club gaat volgens Sasha Tavolieri mogelijk nog twee ...

261
261
Renard slaat toe: Anderlecht verrast met twee deals

RSC Anderlecht voert een keeperswissel door. Mads Kikkenborg trekt naar Molde, Justin Heekeren komt ...

403
403
Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

121
121
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

81
81
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

48
48
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

59
59
Anderlecht krijgt belangrijke update uit ziekenboeg

Besnik Hasi zit met de handen in het haar, want net zoals vorig seizoen wordt RSC Anderlecht ook nu ...

214
214
'Verhaeghe broedt op stunt: Rode Duivel naar Club Brugge?'

Club Brugge neemt het in Astana zo dadelijk op tegen Kairat Almaty. Onder de lat rekent Ivan Leko ...

1364
1364
Coosemans op ramkoers met Anderlecht: fans afgemaakt

Colin Coosemans werkte zich op tot eerste doelman én aanvoerder van RSC Anderlecht. De ...

270
270
Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Club Brugge zit in een desastreuze periode. Blauw-Zwart verloor in de beker en kreeg een ommekeer ...

133
133
Standard hoort hard verdict Nielsen: Euvrard in zak en as

Standard Luik hield afgelopen speeldag even de adem in. Casper Nielsen smakte tegen de grond en ...

145
145
Nainggolan open over toekomst: pensioen nakend?

Radja Nainggolan maakt in de herfst van zijn carrière nog een spraakmakende transfer. De ...

45
45
Club in de problemen tegen Kairat? “Ontluisterend”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Kairat Almaty in het verre Kazachstan. De ...

236
236
Beerschot haalt uit op wintermercato: nieuwe spits

Beerschot wil zo snel mogelijk terugkeren op het hoogste niveau. De Mannekes zijn op de ...

126
126
Donderwolk boven Anderlecht: vrees voor belangrijk trio

Anderlecht zit even in de hoek waar de klappen vallen. De ziekenboeg van Besnik Hasi zit overvol en ...

365
365
Club Brugge neemt afscheid: verrassende transfer

Club Brugge zal zich nog roeren op de wintermercato, dat liet Bart Verhaeghe eerder weten. ...

263
263

Meer sportnieuws